dr RADOMIR HENKLEWSKI

hej! czy możecie mi coś powiedzieć o dr Henklewskim z Wrocka?
będę wdzięczna za opinie!
wątek zamknięty
Młody, miły i przystojny 😉
wątek zamknięty
Espana, teraz to dałaś czadu :P
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
17 marca 2009 10:42
doktoryzował się w ścięgnach więc jest niezłym specem od nóg 😉 ... i jest żonaty :P
wątek zamknięty
żonaty.. eh no to lipa  🤣

a jak stoi ze stawami? operacje itp?
wątek zamknięty
Nie podzielam entuzjazmu przedmówczyń, osobiście jestem na NIE...

wątek zamknięty
Mojej znajomej uratował kobyłę z tamtego świata (ostra kolka), a po operacji bardzo fachowa opieka. Co do umiejętności to jestem bardzo za, uwagi krytyczne mam w innym temacie
wątek zamknięty
Opiekował się moim koniem, jestem bardzo zadowolona 🙂
wątek zamknięty
bardzo szanuje tego czlowieka, bardzo. w najbardziej krytycznym momencie mojego zycia podjal sie operacji. byl to 1.01- Sylwester. dzwonilam o 6 rano... zwolal cala ekipe ludzi z samego rana. do innych wetow nie moglam sie dodzwonic nawet... mimo ze do operacji juz nie doszlo nie zapomne tego poswiecnia do konca zycia.
wątek zamknięty
Ja jestem bardzo zadowolona, właśnie leczy mojego konia 🙂
wątek zamknięty
Chciałabym dodać od siebie negatywną opinię, nie polecam nikomu, odradzam i radzę się pięć razy zastanowić nad zaproszeniem go na wizytę. Jeśli ktoś ma chęć na szczególy zapraszam na PW 😤
wątek zamknięty
a ja po kolejnych doświadczeniach w dalszym ciągu polecam.

niestety lekarze i weterynarze to nie roboty. zawsze mogą sie pomylic
wątek zamknięty
Taa oczywiście, że mogą, ale przy okazji mogą się też do tego przyznać
wątek zamknięty
Ja również nie polecam. Jest tylu innych lekarzy we Wro do wyboru.. Co do operacji to wolałabym wieźć konia do Gliwic, nasze uczelniane kliniki to dla mnie "ostateczna ostateczność".
Medialny to i owszem, jest, opowiadać zajmująco potrafi, ale to trochę mało..
wątek zamknięty
Bombal  🤬 nie wolno tak. Oni mogą, my nie.
wątek zamknięty
Swietnty, można go męczyć godzinami przez telefon i wszystko wytłumaczy. Wozimy tam konie cokolwiek poważniejszego się stanie. Raz popełnilismy bład ze względu na konieczność szycia i odległość pojechaliśmy do gliwic, totalnie spartolona robota, myślałam, że z koniem nic już nie zrobimy, przyjechaliśmy bodajże o 2 w nocy do Wrocławia i... z koniem na dzien dzisiejszy wszystko idealnie.
wątek zamknięty
ja od siebie również polecam, tak samo jak Anię Biazik - razem stanowią niepokonany team, zarówno w terenie jak i na operacjach. Dr Radek jest ponadto specem od plecków, szyje mistrzowsko. Jesli o operacje chodzi, to ratowane byly koniki z takich rzeczy, ze w Niemczech nawet by ich na stół nie położono, a tutaj wychodziły na prostą mimo kilkuprocentowych szans. Jeśli o nogi chodzi, to jest to człowiek stale kształcący się , nie tylko w kraju, ale też za granicą. Jak każdy człowiek - może się mylić, a ponadto ..to przyroda. To nie prawa fizyki, tutaj tak naprawdę można tylko spodziewać się czegoś, a nie być tego pewnym w 100%, bo zdarzają się i cuda i ...w drugą stronę- leczenie akurat tego przypadku moze przynieść np. gorsze rezultaty od całej reszty leczonych w ten sposób koni. 
wątek zamknięty
Bombal
A u nas na śląsku woleli by wieźć konia do Wrocławia niż leczyć w Gliwiacach... paradoks taki.
wątek zamknięty
Hypnotize, we Wrocławiu są dwie kliniki: uczelni (Henklewski) i w Tyńcu Małym (Golachowski). Ten, kto wiezie do Wrocławia, podejrzewam, wiezie najczęściej do Tyńca.
wątek zamknięty
Bombal
A u nas na śląsku woleli by wieźć konia do Wrocławia niż leczyć w Gliwiacach... paradoks taki.

Moje zdanie jest takie, że wolę Gliwice. Każdy ma swoje typy 😉

Ehh, już nic nie mówię, bo mnie znowu zbiją..
wątek zamknięty
Jesli o operacje chodzi, to ratowane byly koniki z takich rzeczy, ze w Niemczech nawet by ich na stół nie położono,

a to ciekawe.. z ciekawosci poprosze - Sez, opiszesz przypadek, ktory w Niemczech nie bylby leczony..?
wątek zamknięty
Napisałam Ci PW
wątek zamknięty
Wątek widzę od dawna zapomniany, aczkolwiek zamknięty nie został więc chyba mogę dodać coś od siebie. Jestem świeżo po wizycie dr Henklewskiego u jednego z pensjonatowych koni i z całego serca polecam. Świetny sprzęt, wnikliwe badanie, kilkakrotnie sprawdzał wszystko żeby mieć pewność, dużo mówił, odpowiedział na wszystkie pytania, dał kilka alternatywnych rozwiązań. Spędził u nas 2 godziny, a przyjechał tylko zrobić usg jednej nogi. Do tego przesympatyczny.
wątek zamknięty
jak najbardziej na tak z autopsji i najbliższego środowiska 😉
wątek zamknięty
Witajcie

a czy nie orientujecie się może ile pan doktor życzy sobie za badania przed zakupem konia ?

Z góry dzięki!
wątek zamknięty
Dr Henklewski jest bardzo dobrym weterynarzem . Wielokrotnie ratował moje konie  z poważnych kontuzji. Ma świetny sprzęt i potrafi prosto i zrozumiale wytłumaczyć nawet laikowi co się dzieje i jak będziemy to leczyć. Zawsze podaje kilka opcji. Jest dostępny pod telefonem chyba zawsze. Jeśli nie może odebrać to oddzwania. Do mnie dojeżdża aż pod Łódź. Gorąco polecam.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 stycznia 2014 16:36
Witajcie

a czy nie orientujecie się może ile pan doktor życzy sobie za badania przed zakupem konia ?

Z góry dzięki!

Myślę, że można zadzwonić i się spytać.
wątek zamknięty
Wicked, wszystko też zależy od tego, jak mocno chcesz konia przebadać i ile trzeba zrobić. Zadzwoń, to normalny człowiek, można z nim wszystko uzgodnić.
Badał mi już robił dwa TUV, ceny nie odbiegają od normy na rynku.
wątek zamknięty
Witajcie 🙂 Jestem tu nowa i tak się składa, że przeglądając tematy na forum po rejestracji natrafiłam na temat dr Radomir Henklewski. 🙂 Więc chyba od tego postu zacznę. 🙂 Doktora mogę polecić z kilku względów- przeogromna wiedza, dokładność w badaniach , konkretny sprzęt, dobry kontakt z klientem i !! pacjentem 🙂 , miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy a przy tym nie uważa, że pozjadał wszystkie rozumy w odróżnieniu do niektórych lekarzy. Ciągle się szkoli, jeździ po Europie na różne konferencje. ( w jego gabinecie nie można przejść - tyle książek, plakatów, sprzętu 😀 )  Jest specjalistą chorób koni i specjalistą chirurgiem, ale na dobrą sprawę jak sam powtarza ,, najlepiej wychodzą mu ścięgna " 🙂 Z tego robił doktorat więc trudno się dziwić - dobry jest no i przede wszystkim - to co robi robi z pasją.

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
13 stycznia 2014 21:52
totalny szacun za to, że chciało mu się jechać z Wrocławia do Kołobrzegu, na totalną wieś do jednego konia, na badanie trwające nie wiem, 15 minut? oczywiście, nie za darmo ale szczerze? mnie by się nie chciało.
Oczywiście konia wyleczył a wisiało już widmo emerytury mocno przyspieszonej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.