Koniec świata w 2012 roku

Co o tym myślicie? wypowiadajcie sie

Wg mnie kompletna głupota  😁
Zgadzam się, mówią że "koniec świata, bo skończy się kalendarz Majów", ale to ich kalendarz, a my żyjemy według gregoriańskiego, czyż nie? 🙄 Ludzie moim zdaniem są przewrażliwieni, przecież koniec świata miał byc już w 56 roku 😁 A co z naszym wspaniałym Euro2012 w takim razie? 🤔 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 marca 2009 19:34
wlasnie dlatego to bedzie koniec swiata - Euro w Polsce?  😜 😜 😁
opolanka ciekawa teoria  🤣
koniec Świata ma byc dopiero 23 grudnia 2012r, wiec Euro bedzie 😉 ale ja na wszelki wypadek zazycze sobie prezenty dzien wczesniej 😁
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
21 marca 2009 20:01
Hihi 23 grudnia 2012 minie dokładnie10 lat jak mieszkam gdzie mieszkam!Czyli dożyję okrągłej rocznicy 😅
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2009 20:03
trupka hahahaha to się nazywa optymizm ;D ;D

jakbym wiedziala, ze na 100% bedzie wtedy koniec swiata... jej, ale bym teraz miala cudowne zycie 😀 😀 😀
Pamietam jak koniec swiata mial byc juz w 2000  😁
Ja już kilka końców świata pamiętam. A niech se będzie - ciekawa jestem jak będzie wyglądał 😉
dominika, to z tą awarią wszystkich systemów na świecie, tak?  😂
Mówicie koniec w 2012? To dobrze, nie idę na studia i nie muszę się uczyć na maturę 😀  3 lata lenistwa 😉
Gillian   four letter word
21 marca 2009 21:05
obiecanki cacanki!!!!! :/
Hehe to w moje urodziny 🤣
D&A dostaniesz fajny prezent 🤣
asds   Life goes on...
21 marca 2009 22:12
A mi się zdawało ze wg. Nostradamusa to jakos w 2012 czy 2013 ma się trzecia wojna światowa rozpętac?
Taa i wg Nostradamusa po polskim papieżu miał być czarnuch....
Za 4 lata koniec świata  😂 Bullshit!
dominika, to z tą awarią wszystkich systemów na świecie, tak?  😂

Tak,chyba o to chodzilo  😁

Ale ja nie chce konca swiata 😂,jak juz umierac to przynajmnjiej z wyzszym wyksztalceniem 😎
dla mnie koniec świata juz raz się wydarzył.
Było to wtedy, gdy Giertych ogłosił amnestię dla maturzystów.

W inne końce świata nie wierzę
Ciekawe czy bukmacherzy przyjmują już zakłady... 😎
A może jest ktoś, kto wierzy w "takie" rzeczy i może mi wyjaśnić co się w końcu ma zdarzyć? Bo już nie wiem, czy aktualnie obowiązująca wersja to:
-obok Ziemi przeleci Planeta X i nastąpi zamiana biegunów
-obok Ziemi przeleci Planeta X i w trakcie przelotu napadną nas kosmici
-obok Ziemi przeleci Planeta X i spowoduje to trzęsienia ziemii, huragany itd
-w Ziemię walnie Planeta X, wysiądą z niej kosmici, którzy zamienią nam bieguny, co spowoduje trzęsienia ziemi, huragany itd
-padnie Internet?  😁

Temat w sumie na czasie - ostatnio niemal na każdym temacie na Onecie, w komentarzach widzę gości od Apokalipsy i Czasów Ostatecznych. 🙂


To może robić jako test na ilość alkoholu we krwi - jeżeli filmik wydaje Ci się przekonywujący i logiczny, to zdecydowanie pora odstawić butelkę.  😁
busch   Mad god's blessing.
22 marca 2009 01:59
Mam wiadomość dla niewierzących w koniec świata: gadałam wczoraj rano z Tym Brodatym Na Górze i ustaliliśmy, że oficjalną datą końca świata będzie 22 grudnia 2012, a jedyną obowiązującą przyczyną tegoż- wykończenie się zapasów serwatki w proszku.

A jeśli ten komunikat was nie przekonał, to mam drugi: tylko LESZCZE nie wierzą w koniec świata!
busch, pozdrów ode mnie Tego Brodatego 😉

A my o tym mieliśmy na fizyce  😁. Pewien zapalony astrofizyk zafascynowany hieroglifami uznał, że dawniej istniał lud, który potrafił prorokować i przewidywać katastrofy. Mieszkał na Atlantydzie (lud, nie astrofizyk), dlatego przewidział klęskę żywiołową i w porę się ewakuował, jedno do Ameryki południowej, drudzy do Egiptu. To tłumaczy te wszystkie piramidy i inne zagadki. Potem - taka "czystka" na Ziemi na nastąpować regularnie co x tysięcy lat, no i najbliższa, będzie w 2012. A wszystko przez to, że jakaś kometa gigantycznych rozmiarów będzie przelatywać obok nas, przez co jądro i bieguny zwariują, no i zamienią się miejscami. Przy okazji Ziemia się zatrzyma i...zmieni kierunek o 180*  😵 Wywoła to tzw. efekt szklanki z wodą, którą ślizgamy po stole. Morza zaczną się wylewać, wody odejdą z Atlantyku od Ameryk, a zaleją Europę. Oczywiście, przewidziane są atrakcje towarzyszczące, tj. wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi i występy zespołów disco-polo.
I NASTĄPI OGÓLNA ZAGŁADA.
😂

Oczywista, zaraz po tym nastąpiła prezentacja kontrteorii naukowej obalającej wszystkie tezy i założenia poprzednika, ale już nie była tak ciekawa jak ta pierwsza  😎
Grzegorz2 - filmik możnaby opowiadac wnukom, w ramach żartu 😂
Mogli się bardziej postarac, bo są wpadki 😁
Szkoda czasu, ale respect dla tego kto to zrobił
Od dzis przyłaczam sie do "Misji faraon" i zakładam misje "Wiorek". Pojade w 2012 na pustynie do wielkiej piramidy i bede medytować starajac sie wytworzyć jeszcze wiecej energii

😂
Elbus, występy zespołów disco-polo, o kurde, to rzeczyście straszne!!!! Kto ucieka ze mną na Marsa? 🤣
zespoły dico - polo przekonały mnie.  😁
Ide więc używać życia 🙂 póki czas
nazibaby77 weź mnie, weź mnie! 😀

wiorek, dobry pomysł, będziesz lewitować? 🤣
cieciorka   kocioł bałkański
23 marca 2009 15:55
dla mnie koniec świata juz raz się wydarzył.
Było to wtedy, gdy Giertych ogłosił amnestię dla maturzystów.

W inne końce świata nie wierzę

🙇 🙇 🙇
ktos mial kiedys fajny podpis pod postami:
1812- porazka napoleona w rosji
1912-zatonął tytanic
2012- euro w polsce- historia zatacza koło

😉
Dobra , to rzucam szkołę idę się bawić  😜
A ten film: genialny!  😁 Prawie uwierzyłam  😂
To bodajże podpis Sowy. 🙂

  Z tą Wielką Piramidą, to różni ludzie szukający hm, "alternatywnych rozwiązań" pewnych historycznych zagadek, już od dawna kombinują czym Wielka Piramida mogła być - wyjaśnienie, że władcy starożytnego Egiptu chcieli mieć taki zaj****ty grobowiec wydaje im się nieprawdopodobne. 😉 Znacznie bardziej wszak pasuje maszyna do podróży w czasie/wymiarach, brama dla istot pozaziemskich, coś w rodzaju latarni dla kosmitów, prądnica, magazyn niezidentyfikowanej Energi z Kosmosu...
  A teraz ponieważ kończy się kalendarz Majów czy Inków, sterta ustawionych na sobie kamieni stała się czymś, zdolnym odepchnąć zbliżającą się do nas mityczną planetę... 😁
   

slojma   I was born with a silver spoon!
23 marca 2009 16:52
Proponuje obejrzeć jest to 13 odcinków po ok 10 min
Ale wczęśniej
12 odcinków po 10 min naprawdę polecam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się