Dziękuję

Ja dziękuję Baszni za pyszne śniadanie, gościnę i przemiłą rozmowę. Pokazanie świetnego patentu na paśnik i poszerzenie mojej wiedzy o pijawki  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2012 11:56
Chialam oficjalnie tak zeby wszyscy widzieli podziekowac Katarzynie vel Katiji za to ze jest takim wspanilym czlowiekim, dobrze zeby kazdy wiedzial, ze oprocz tego, ze jest w grupie trzymjacej wladze to ma ooooogromne serce 🙂
ej wez przestan  😡
Ja jeszcze raz chciała bym podziękować wszystkim tym, którzy pomagali mi udostępniać i ogłaszać informację o moim zagubionym konisku. Dziękuję również tym, którzy podpowiadali mi co można jeszcze zrobić, żeby ułatwić jego znalezienie, zamieszczali ogłoszenia, podtrzymywali mnie na duchu i trzymali kciuki za szczęśliwe odnalezienie młodego  :kwiatek: :kwiatek: Nie będę wymieniać każdego po nicku, bo było Was dużo i nie chciała bym nikogo pominąć. Ale wszystkim dziękuję z głębi serca  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
14 grudnia 2012 16:56
Dzisiaj mój koń w niewyjaśniony sposób opuścił pastwiska.. po śladach na polu niedaleko pastwisk było widać ślady konia i czyiś stóp - było widać po śladach że kon chciał wrócić do stajni, a ktoś/coś go sprowokowało do ucieczki daleko poza tereny mojej wsi.. 👿 😕

Chciałam tu podziękować WSZYSTKIM, którzy byli zaangażowani w akcję poszukiwawczą - w szczególności braciom moim, którzy na zmiane wozili mnie po różnych wsiach, sami pytali, szukali; policji z Orzesza i Mikołowa, która namierzyła konia i informowała mnie telefonicznie gdzie jest, panu który wziął go na swój ogród, panu Waldemarowi Wojtyczce, forumowej Adrienie, Ani G., forumowej Andre oraz mojej Młodej za to, że chodziła po lasach (w butach na obcasach), szukała Małego, a potem przeszła ze mną na nogach ponad 10 km gdy już znaleźliśmy mojego konika 🙂 Nostrzyk ma się dobrze, nie wzruszył się "dłuższym spacerem", siedzi już w swoim boksie i pałaszuje sianko 🙂 

ale co się strachu najadłam i ile łez wylałam to moje..
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 grudnia 2012 00:03
bera7, to my dziekujemy za przemila wizyte :-))!! I polecamy sie na przyszlosc ;-).

Dziekuje Julie za to, co napisala w watku o osobowosciach w internecie i realu. Nie potrafie wyrazic jak mi milo...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 stycznia 2013 07:35
Dziękuję marcie__sz za to, że mi zaproponowała sieczkę na sprobowanie dla mojego Rudego, jest mi strasznie, strasznie miło :kwiatek:
Dziękuję Sznurce za prezent dla Michałka, chyba nigdy tyle nie dostałam co od niej, aż się wzruszyłam jak to zobaczyłam. Dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:
Dziekuje flygirl za piekna zimowa sesje  :kwiatek:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

27 stycznia 2013 21:35
Bombal, dziękuję za pomoc!!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lutego 2013 20:15
Dziekuje galop za jej podziekowanie dla mnie, zupelnie niewspolmierne do "przyslugi"  🤬 🙂
To bylo podziekowanie za dobre i bezinteresowne serce. Tak mnie BASZNIA tym urzekla !!!
Mam badzieje, ze dziewczynkom sie podoba  😅
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 lutego 2013 21:39
O 21.26 musialam Mlodszej wydzierac z rąk dzis 😉 Tak wiec: podoba się :*!
galop Basznia już tak ma 🙂 u nich (bo nie można pominąć i Jacka) serducha są wielkie...nie dość,że pomagają to głodnych nakarmią i jak potrzeba to przenocują 🙂
My również dziękujemy 🙂
Bardzo się cieszę Basznia 🙂
Bogdan byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym mogła Ich poznać. Może kiedyś ...  🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 lutego 2013 17:54
Ej laski bez takich mi tu, bo mi lyso. Galop, na pewno kiedys sie uda :-) .
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 lutego 2013 19:32
BASZNIA, niech Ci nie będzie łyso, bo Bogdan ma rację 🙂

A ja tak sobie wpadłam, żeby podziękować Kopyciak, za jej dobre serducho, które sprawia, że mimo swoich różnych problemów zawsze wyciąga pomocną dłoń  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lutego 2013 22:18
Dziękuję nieczułej-kujce za to, że obudziła we mnie wielką miłośc do koali.  :kwiatek:






[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/02/39d347849442555bc2443b5ca3504739_original.gif?1360405609[/img]
Horciak łojej  😡  No dobra, nie spieszy mi się z tym siodłem  😎  😁  🤣

dziekuje wam wszystkim, z ktorymi mam kontakt "pozaforumowy". dziekuje za pomoc wet, za rozmowy o hodowli, o niczym, o zyciu, o bzdurach, za wsparcie w wielu rooooznych sprawach. dziekuje, za poczucie, ze w sumie wszedzie w polsce znajde pomoc w potrzebie. dziekuje za to, ze prawie wszedzie "mam swoich ludzi" 😉 nie bede was wymieniac po kolei- you know who you are 😉 ale serio- bardzo, bardzo za to dziekuje. wielu z was mi pomoglo nie raz, mam nadzieje, ze mialam/bede miala okazje sie odwdzieczyc :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 07:43
Dziękuję Karli za odpowiedzi i podpowiedzi, porady i nadzieję, że nie jest tak źle 🙂 Senkju  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 lutego 2013 14:51
Dziękuję bardzo użytkowniczce [font=Verdana]marta__sz[/font]. Bezinteresownie zaproponowała szczotki dla fundacyjnej kucynki, przeslala je czysciutkie i pachnace, slowem..nie wiem co powiedziec  😡 😡 😡 😡 😡.

DZIEKUJE!

I jeszcze bardzo dziekuje uzytkowniczce JARA za pomoc 🙂!!!
ash nie ma  za co🙂 trakeniarzom zawsze do usług😉
kujka   new better life mode: on
14 lutego 2013 07:45
JARA, Ty masz nienawidzic koali!! a nie kochac!!
[img]http://1.bp.blogspot.com/_rfntQ6wP3XM/TMovrkjmDcI/AAAAAAAAAv8/DR3C6zydhw4/s400/zombie_koalas+copy.jpg[/img]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2013 10:37
BASZNIA, daj spokój 😉 Nie ma za co 😉
kujka, no co Ty! Ten z widelcem i nożem strasznie mnie rozczulil! 🙂


A ja dziękuję Ogurkowi, za to, że mu się chce pomagać innym  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 lutego 2013 14:15
kujka, jesu, skad Ty wzielas ta grafike 🙂!
JARA, jest, bo sie nie kazdemu by chcialo :*.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 20:50
I znowu sie dopisuje, bo dziekuje In. i Losia za to, ze im sie chce pomagac mi w odzyskaniu bardzo malej kwoty od oszusta-chociaz bardziej chodzi o sam fakt, a nie o pieniadze.
Kwota mala, ale sila voltopirzej mafii  🏇 powalajaca, nigdy nie chcialabym sie znalezc po przeciwnej stronie barykady  👍 🙂.

A, i Ktoś tez pomogla kierujac mnie do odpowiednich osob 🙂.
Ja dziękuję wojence - gdyby nie ona, nie miałabym Chardonnay. Także - wojenko, zmieniłaś moje życie! Na lepsze!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2013 22:07
Ja chciałam podziękować tunridzie za cierpliwe odpowiadanie na moje głupie pytania 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 lutego 2013 08:52
Dziękuję NatLat za rozmowę, gdy jej potrzebowałam :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się