Daw-Mag

Jest przecież produkowany model Vicky w seryjnej produkcji w rozmiarze 16  😉
A, że na zamówienie zrobią Ci wszystko z każdym siodłem to już inna bajka.


Ale Vicky to skokówka, mi chodzi o wszechstronne.
Ja posiadam ogłowie robocze DM, które zakupiłam 13 lat temu.Mimo tylu lat w stanie bardzo dobrym,skóra świetna,nic się z nią nie dzieje.Posiadam jeszcze wytok ,rówież 13-letni używany co prawda 2 razy ,wiec nie mogę powiedzieć ,że jakośc taka sama ,ale nadal w stanie idealnym 😉
Puśliska mam juz 10 lat i także jakość bardzo dobra.Teraz przymierzam sie do zakupu siodła wszechstronnego,relacje zdam w czasie przyszłym 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lutego 2011 09:42
mamy dwa napierśniki z wytokiem DM,widziałam i macałam ogłowia DM - wszystkie super...i będę polecała DM każdemu,jeżeli chodzi o osprzęt...tym bardziej,że nie można wykluczyć  🤣 😎 że jest podwykonawcą jednej z zachodnich znanych marek,dla której robi tranzelki - jakość obu jest porównywalna 🙂

co do siodeł- są bardzo hmmm ostrożne...we wszystkim średnie(ale absolutnie nie jest to wada)...ładne,ale ciężkie...niby dobrze leży na tym koniu,ale poduchy okrągłe,żeby dotykać konia jak najmniejszą powierzchnią...od strony jeźdźca są miękkie,ale z drugiej strony jest to kosztem "daleko od konia"...z jednej strony nie ma się do czego przyczepić,a z drugiej nie ma się czym zachwycać...ale dla początkujących i dla mniej ambitnych sprzęt wystarczający i na pewno solidny,z dobrym i dość szybkim serwisem.I co najważniejsze,produkowane są w Polsce,a nie jak niektóre w Turcji pod włoską czy niemiecką marką 😜
Ktoś, zgadzam się w 100%. Jesli chodzi o jazdę rekreacyjną, początkującą, terenową to siodła Daw Maga są idealne - 8 lat jeździłam w Hubertach, Oskarach, Sylwestrach... 😁
Po czym zachciało mi się czegoś więcej i trzeba było się przestawić jednak na zagraniczne marki 😉

Nie wiem jak skokowe, ale z tego co mi przychodzi na myśl GP jest nie do zabicia, znam mnóstwo zadowolonych klientów. Jeśli chodzi o bardziej zaawansowaną technologię, innowacyjnym siodłem jest Leonardo jednotybinkowe, ale nie miałam z nim większej styczności. 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lutego 2011 17:48
Próbował ktoś zamawiać Leoparda w ostatnim czasie?8-)
wioletka.s
Wysocki to własciciel. I z tego co wiem na przymiarki nie przyjezdza. Przyjezdza ewentualny przedstawiciel.
to siodło do Leopard  🙂 ale się ostatnio mocno zdziwiłam, że takie jest  🙂
Ktoś, faktycznie, Leopard 😉 Ja się nie znam na skokówkach kompletnie. Mój znajomy jeździ w tym siodle, skacze, wygrywa konkursy i bardzo sobie chwali 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lutego 2011 19:43
Ja mam GP i go uwielbiam, no ale ja go rekreacyjnie użytkuję 😉
Ja mam huberta i też sobie chwalę😉
Ale z tego co pamiętam to w temacie o popręgach, ktoś pisał że jeden model daw maga ujeżdżeniowy obciera konie
Donia Aleksandra, obcierały nam dwie sztuki bo miały źle wszyte profilowanie, reszta tego modelu nie obcierała- bo to mi się zdarzyło. Epk miała popręg wymieniony na bardziej dopracowany- i to jest podejście do klienta.. 🙂
Przyznaję, że zainteresowało mnie siodło Leopard. Myslicie, że to takie siodło mocno trzymające?
Widziałam Leoparda na żywo, sama się nim mocno zainteresowałam. Sprzedawca powiedział że  bardzo dobrze się  w nim czuje konia, a od siebie mogę dodać  że wykonanie było super 🙂
Popręgi, puśliska itd - b. dobre. mam nagłówek robiony na zamówienie i super jest.

Siodła... ja się będe żegnała z moim prawie nowym grand pirix'em... nieststy ani koń się z nim nie dogadał ani ja ;(
W siodle Leopard są 2 głębokości siedziska do wyboru  🤣

profesjonalne – płaskie, klasyczne – średnio-głębokie

Dzwoniłam do Daw-Maga i rozmawiałam z jakąś Panią. Okazało się że nie ma możliwości zamówienia siodła w mniejszym rozmiarze niż standardowe. Mogą mi tylko skrócić tybinki.
A już miałam nadzieję, że będę miała siodło które nie pokryje całego grzbietu mojego konia.
wioletka.s, spróbuj się dobić na komórkę do pana Wysockiego, on może być bardziej elastyczny 😉
Dzięki, spróbuję w ten sposób  🙂
Używam siodła Sylwester od 4 lat.Zamówione było via mail. I jest genialne. Skora super. Odrazu  były skrócone tybinki. niedawno trener przejechał się w moim siodłe i powiedział że jest super o wiele lepsze od Pasiera.
Po zmianie konia na szerszego myślałam o wymiane siodła lub conajmniej wymianie łeku. Zadzwoniłam do p.Wysockiego ii po dłuższej rozmowie doradził rozszerzenie łeku o 1 rozmiar i będzie pasowało.
Wysłałam siodło pocztą we wtorek a w piątek przed południem oddzwonił p. Wysocki i poinformował że wszystko jest zrobione i dodatkowo konserwacja siodła-gratis.I siodło już wysłane. W pon rano kurier był z siodełkiem. ZA usługę zapłaciłam dosłownie grosze. Pasuje idealnie .jest niezwykle wygodne i bardzo trwałe.
Teraz planuje zakupić od Daw-Maga ogłowie i nachrapnik munsztukowy.
trener przejechał się w moim siodłe i powiedział że jest super o wiele lepsze od Pasiera.nie chce wiedzieć jakiego pasiera ma twój trener...ja nie spotkałem siodła tej firmy, gorszego od Daw-Maga 🤔
chociaż sam DawMag na początek przygody z jeździectwem sprawdza sie bardzo dobrze.
Ja mam okazję używać czasami Daw-Maga GP i jest bajecznie wygodne  😍 Fajnie trzyma w skoku, a skórka mięciutka  😀
Fajnie trzyma w skoku,

no właśnie...mimo,ze ma być CC,to jednak trzyma... 😎
Ja uważam tą firmę za najlepszą polską markę siodeł. Ogłowie mam 3 lata tyrane non stop na różnych koniach, uczciwie się przyznam że nie szanowane w ogóle i dalej wygląda super. Siodło GrandPrix mam stosunkowo krótko(jakieś pół roku) i jestem mega zadowolona z jakości skóry i tego jak mi się w nim skacze 🙂 Miałam przyjemność jeździć kilka treningów w sylwestrze (drugi raz w życiu w ujeżdżeniowym)  i powiem szczerze, że bardzo mi się fajnie śmigało-miękkie,wygodne,dobzre tzrymające 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 lutego 2011 22:56
Ja mam dwa ogłowia z daw- mag i powiem szczerze rewelacja. Skóra miękka, nic się nie dzieje, wygląda jak nowe po wypastowaniu. Mam również siodło huberta w wersji z antypoślizgową skórą na siedzisku i poduszkach i również jestem bardzo zadowolona.
kujka   new better life mode: on
17 lutego 2011 23:00
wrotki, serio, to ma byc CC? w zyciu bym nie powiedziala... przynajmniej po tych kilku/nastu jazdach w dzionkowym GP  😲
z taką legendą GP jest sprzedawane  😉
kujka ja zauważyłam, że np. GP Dzionki i moje GP zdecydowanie się różnią. Moje ma płytsze siedzisko i mniejsze klocki.
I również jestem zadowolona z tego siodła 🙂
Używałam rajdowego siodła Daw Mag przez 7 lat. Jeżdżone było praktycznie 5x w tygdoniu po kilkadziesiąt km, w tym także po ok. 4 starty w zawodach w ciągu sezonu i muszę przyzanć, że nie mam się do czego przyczepić. Na rajdzie różne anomalia pogodowe nas spotykały - deszcz, straszne upały - nic ze skórą złego się nie działo, a szczerez mówiąc to zbytnio o nie nie dbałam 😉
Także polecam serdecznie, zakup na pewno na długie lata 🙂
dziewczyny,
ja planuję zakupić huberta, na początek
ale nie umiem się zdecydować jaka skóra...

umiecie coś polecić ??

różnią się one jakoś mocno ??
ja mam huberta i go uwielbiam🙂 mam skórę standardową i przy odpowiedniej pielęgnacji nic mu się nie dzieje, skóra mięciutka (do konserwacji używam smaru veredusa), imo bardzo dobre wykonanie. koleżanka która ma GP macała moje i stwierdziła że ten standart jest chyba lepszy od jej exclusive.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się