X Factor

no więc za niedługo rusza nowe show na tvn, znane już na cały świat 😀 jak się zapatrujecie? spodziewam się, że będzie duuuża oglądalność. szczerze powiedziawszy jury nie za bardzo mi pasuje, z tego co oglądałam po filmikach, Mozila trudno zrozumieć  🙂  pierwszy odcinek 6 marca!
osobiście jestem związana już emocjonalnie, bo kumpel był, jednak niestety nie zakwalifikował się do aktualnie wyłonionej 15 🙂


Ja na pewno obejrzę pilota! Ciekawa jestem bardzo czy faktycznie będą tacy Wow ludzie 😉 A filmiki na jutubie już jakieś są?
Masakra, to juz leci po raz n-ty w UK. To samo co wszystkie inne programy typu Idol, czy America's got talent, itd.
Ja strasznie chciałam iść na widownie ale nie wyszło  🙁
Nie mogę się już doczekać, bardziej niż must be the music.
Bardziej pozytywne się wydaje  😀
ja będę oglądać, bo kolega się dostał 🙂
ja właśnie też zaciekawiłam się tym tylko dlatego, że kumpel się dostał, no jednak nie udało się i dzisiaj w warszawie odpadł, no cóż, zdarza się, mimo tego raczej będę oglądać 😀 i chciałam iść na widownię, no ale się nie udało
z tego co widziałam jest kilka filmików na youtube, ale te uczestników to raczej kręcone z widowni, więc w nie najlepszej jakości dźwięku i obrazu 😉

edit: ale już współczuje uczestnikom, w wieku tak do 25 lat, jeżeli pojawi się szał w stylu Bednarka  🤣
Ja oglądałam angielska edycję rok temu, a na ostatnią zerknęłam na parę odcinków finałowych. Nie wiem czy polska edycja będzie mi się tak podobać, w angielskiej dużo robią jurorzy i prowadzący - choć w britain's got talent zawsze byli najlepsi 😉
Gillian   four letter word
15 lutego 2011 09:50
o rany, kolejny idiotyczny program...?  😵
Wszscy w Polsce tylko by chcieli tańczyć i śpiewać, a robić nie ma komu  😁
Presja masz złoty medal za złotą myśl roku jak dla mnie  😜
Moja bardzo, bardzo, bardzo uzdolniona kumpela byla na eliminacjach i sie nie dostala. Jak opowiadala jakie pancie i oszolomow brali, to sie wlos jezy. Z facetami inaczej, bo ich faktycznie mniej w show biznesie i ci normalni mieli szanse sie dostac.
Jestem ciekawa, co z tego bedzie. Wy sie oburzacie, ze kolejny program itd, a w naszej chorej Polsce jest to dla mlodych wokalistow jedyna szansa, zeby sie jakkolwiek wybic z padolu rozpaczy. Juz nie raz pisalam w podobnych watkach, ze wydanie plyty przez nieznana osobe, to niemozliwosc w PL, gdzie na zachodzie w takich ludzi sie inwestuje. Takze wyluzujcie i dajcie im szanse 🙂
Ojezu już mi się nie podoba polska wersja 🤣

Ale koleś z tego linku naprawdę niezły, choć do Niemena mu daleko 😉


Jak gość wyszedł na scenę powiedziałam - kolejny zmanierowany homo niewiadomo. Jak tylko zaczął śpiewać, powiem tyle - dobry gość w dziki ryj. Duch Freddiego jak żywy, jestem pod wrażeniem.
ha ha on ode mnie z miasta jest 🙂
może i mu daleko do Niemena, ale ja byłam szczerze mile zaskoczona jego występem i będę mu kibicować  😁 😁
dla chętnych przypominam, że już dzisiaj o 20😲0 na tvn pierwszy odcinek, w końcu zobaczymy co to będzie. 😉  dowiedziałam się,  że kumpel występuje już jutro, więc tym bardziej mam zamiar oglądać 😉
Wszscy w Polsce tylko by chcieli tańczyć i śpiewać, a robić nie ma komu  😁


lubię to!  😁
Oglądacie?  🙂
Ja czekam na tą dziewczynę :
http://xfactor.plejada.pl/1230,20183,1,ona_rozbawila_jurorow_x_factor,1,wideo.html
Mogę to oglądać setki razy i za każdym razem mnie to rozbraja  😂
Właśnie oglądam pierwszy odcinek i spóźniłam się 10 minut. Kto występował przed tym chłopakiem z Norwegii? Chciałabym sobie poszukać w necie tych, na których występy nie zdążyłam 🙂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
06 marca 2011 19:15
nikt nie występował, ten facet był pierwszy
Acha, to nic nie straciłam  🤣 Dzięki  :kwiatek:
Jest ta dziewczyna  🤣
Najlepszy w tym całym programie jest śmiech Sablewskiej  😁
Ja kocham jak Czesław nie umie się wysłowić i się jąka  😁
Ja to dla Czesława oglądam ten program 😁
ovca   Per aspera donikąd
06 marca 2011 20:55
Czesław jest super gościem, naprawdę- tak, jak kompletnie nie trawię jego muzyki, to jako człowieka lubię go strasznie, kogoś, kto ma tak poukładane w głowie jak (wbrew pozorom) on naprawdę ciężko znaleźć w całym muzycznym polskim towarzystwie 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
06 marca 2011 21:11
Jury nietrafione jak dla mnie. Gwiazdą jest tam Kuba, a pozostała dwójka nie potrafi nic sensownego powiedzieć.
kujka   new better life mode: on
06 marca 2011 21:25
Kim jest pani w jury? na czym ona sie zna, ze sie tam znalazla?
Toi jest menadżerka Mariny i jakichś tam ludzi jeszcze była.
kujka   new better life mode: on
06 marca 2011 21:28
xxflygirlxx, przepraszam, ale menadzerka KOGO?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się