suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
27 października 2014 19:10
Zaden problem  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2014 19:13
horse_art, no ja mam jedną, za potworne jak dla mnie wtedy pieniądze, użytą raz  😂
Ostatnio miałam wizję, kiecka mi była potrzebna, nic ciekawego nie znalazłam i wizja umknęła, nic nie pamiętam... Powinnam to sobie zacząć zapisywać... 😵
ja czesci awet nie pzymieryzlam...a i też - przynajmniej czesc tania ie byla ;/ bez sensu...moza bylo jedna, czy 2...3? porzadne... na wymiar.
ale wiekszosc ladna to jest... mam teraz suknie na eleganckie bale i część do kostiumów - na przebierane 😉
horse-art - a masz coś jeszcze dziecięcego? Ta sukienka co kupiłam od Ciebie idealnie pasowała do sesji z G. Mąkosą w zeszłym roku 🙂
Cierp1enie, mialas zdjecie pokazac:P
nie, na razie zadnych darow nie bylo 😉 wtedy dostalismy jako punkt przeladunkowy, to zabralam zeby na cos oddac (do met bylo chyba?) bo przeciez i tak by sie nikomu nie przydala na wsi 😉  jak cos to dam znac 🙂

a tak to mam te swoje. jedna jest takaaaa piekna... ale troche za waska (w pasie i w ogole 😉 ) i nie umiem jej przerobic ;/ i 2 worki innych...
tak dla Met poszła na aukcję 🙂😉)

Proszę, Julka w sukience, co prawda mocno za duża była, ale wyglądała w niej bajecznie 🙂
o to już wiem po co się ma dzieci...
😉

a teraz jak urosla to bedzie na kolejną sesje - w juz pasującej sukience 😉
noo, na następny rok, powinna być dobra 🙂
Tantal, daj jakieś namiary na te aukcje, ja mam potrzebę (zlecenia komuś) uszycia sukni na konie 😉 :kwiatek:
Ja też bym chętnie zleciła komuś uszycie - kto umie i chce ?
no TanTal, przecież 😉
i zorilla chyba tez? fraczki robi :P
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
29 października 2014 21:49
😀 😀 😀 🏇
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
08 listopada 2014 13:32
Dzieńdoberek 🏇

Ostatnio miałam wolnego czasu i trochę potworzyłam  :kwiatek: co sądzicie??? Spódnice są meeega obszerne  😍
Przepraszam za te klimaty ,,pokojowe " :-D
TanTal, coś niesamowitego!
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
08 listopada 2014 16:25
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

właśnie szukam inspiracji  😀

oki ,ostatnia na dziś 😀 może którąś Panią zainspiruje 😀 reszta już tylko na koniu ;d proszę wrzucajcie coś, potrzebuje pomysłu ;D
Ja bym potrzebowała czegoż z aksamitu, albo jakiś tańszy odpowiednik 😉
suknia długa, obszerna na dole, ale nie ciągnąca się tak mocno po ziemi;
Kolor granatowy, lub ciemna wiśnia;
dekolt wielki, taka inspiracja:

http://www.pinterest.com/pin/246290673342717967/
http://www.pinterest.com/pin/545146729866437200/
i:
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
12 listopada 2014 17:27
Dziewczyny ruszajcie do lumpeksów, właśnie zaczęli rzucać stroje karnawałowe, mikołajowe i sukienki. Ja dziś taką  😍  kiecę upolowałam, miodzio.
TanTal -  😍 boskie!

TRATATA - nie widzę zdjęcia 🙁
TanTal piekne 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
20 listopada 2014 16:52
TRATATA - nie widzę zdjęcia 🙁


Dopiero teraz zrobiłam zdjęcie mojej zdobyczy. Na spódnicy, gdzie widać te kwiaty to jest koronka. W sobotę widziałam też piękną suknię ślubną, obszerną, tiulową, a"la księżniczka, nawet o cenę nie pytałam bo bałam się, że jak była by tania to bym pewnie kupiła.

Ja mam taką, kupiłam niezbyt drogo mi wyszło, mogą dać namiary do szyjącej 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie (dozwolona wielkość 800x800)
Ja mam taką, kupiłam niezbyt drogo mi wyszło, mogą dać namiary do szyjącej 🙂
 Za duże zdjęcie (dozwolona wielkość 800x800)

Tratata - piękna jest, jak zrobisz fotki na koniu to wstaw fotki 🙂
Muszę się pochwalić - dzisiejsza sesja, strój od TanTal  💘





Bronze   "Born to chase and flee.."
25 stycznia 2015 19:29
Jestemzlasu - oh my God - jaki klimat. Francja elegancja. Pięknie to wyszło. Jak mi sie kiecki na koniach nie podobają to ta wersja jest miodzio.
Dziękuję  🙂
Ja też właściwie nie byłam fanką, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie mieć jednej, właśnie stonowanej i eleganckiej.
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
21 lutego 2015 11:08
:kwiatek: jest pieknie  :kwiatek:  :kwiatek:
ja ostatnio kupiłam ślubną na ciuchach za 3 zł z welonem xD, welon zakrywa chyba konia i jeszcze się ciągnie taki wielki, czekam na fotografkę i dam zdjęcia 🙂
Czy ktoras z Was robila suknie do zdjec z firanki\ przescieradla? Badz czy jest ktos z Wroclawia kto moze mi pozyczyc na niedziele biala sukienke , nalepiej dluga. Rozm L  :kwiatek:
rosek0, a na cóż Ci biała suknia? Chcesz wyglądać niewinnie? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się