Sesja/Studia i t d ;)

logika... mój koszmar  👿
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 23:26
pewnie też się stanie i moim, narazie nie mogę się doczekać by poznać wykładowcę.

Z zasłyszanych :

Wykład z logiki, wiadomo studenci usiedli w ostatnich ławkach kilka pierwszych zostawiając wolnymi. Wykładowca X : "proszę by osoby z ostatnich ławek przeszły do przodu" . Nikt się nie ruszył,  więc X powtórzył swoją prośbę jeszcze 2 krotnie po czym wstał, wziął tablice pod pachę, poszedł na koniec klasy, powiesił tablice [gwózdek już jest wbity] i powiedział "a teraz proszę się odwrócić".  🤣
Jakie szczęście, że u mnie by się tak nie dało  😁


Spoko, tacy wykładowcy to norma, przynajmniej u mnie na wydziale... Jak nie jeden opowiada jak gonił dzika przez 30min przez las, to drugi opowiada o wpływie narodzin Leppera na Polską Konstytucję  🏇
Ninevet, facet jest niezły  🙂
Mogę się pochwalić? Biochemia zaliczona na 92.5%, teraz na fali satysfakcji oddaję się błogiemu nicnierobieniu zamiast zająć się lab reportem, jak będę dalej tak pracować, to w sobotę wrócę do domu i zginę, pochłonie mnie jakiś regał biblioteczny czy inne czytelniane badziewie.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 grudnia 2008 10:29
karolina_  👍 należy Ci się nic-nie-robienie!!! Rozkoszuj się domkiem i znajomymi, a na resztę ... przyjdzie czas 😉
logika... mój koszmar  👿


moj tez...i boje sie, ze ona moze mie najbardziej w sesji zagrozic  🤔 A im dluzej to mam, tym bardziej zdaje mi sie, ze jestem glupia, bo nie rozumie w sumie.. tak "prostych" rzeczy  🤔wirek:

karolina_ gratuluje!
małaMi, mi jeszcze uczenie się logiki jako tako sprawia przyjemność... ale wiem, że egzaminator sprawdza bardzo dokładnie prace, obcinając punkty za słowo... Mimo, że użyte zostało w dobrym kontekście, gdzie każdy normalny człowiek nie zauważył by różnicy... Przeraża mnie to, bo ja zwykle odpowiadam własnymi słowami... ważne żeby sens był ten sam...
U mnie jest jakaś plota, że mam mieć logikę i mnie to przeraża 🙁 Ja w ogóle nie matematyczna jestem i nie chce tego mieć. I mam nadzieje, że jednak to plota, chociaż mamy wykłady po wykładach z logiki kogoś, znaczy widać wzory i te różne znaczki na tablicy. Nie podoba mi się 🙁
Ja sobie planuje już jakoś po tych dniach świątecznych wziąć się za naukę i coś zrobić. Bo potem niby prosto, ale nie dam rady, a ja panikara jestem.
m0niSka,  ja tak ostatnio oblałam kolosa... bo jedno slowo za duzo uzylam.


Hija w tym nie ma tak duzo matematyki, naprawde. Tylko cos gorszego
hmmmm... nie wiem.
Logika byla jednym z moich ulubionych zajec. Z przyjemnoscia sie szlo, odpoczac od tej historii prawa i innych takich.
Moze to kwestia osoby prowadzacej?? U nas wszyscy conajmniej lubia logike.
Hija, tak jak napisała MałaMi, logika o dziwo nie ma za wiele wspólnego z matematyką🙂

małaMi, standard... i weź tu się człowieku ucz tego g.... ;/

Klami, Ja też lubię przedmioty, przy których mogę odpocząć od całej historii prawa itp. i uczyłam się tego z przyjemnością, ale jak zobaczyłam, jak moje wypociny są oceniane na egzaminie - załamałam się...;/
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 grudnia 2008 10:57
na początku roku logika była moim ulubionym przedmiotem - bo była najlepiej prowadzona :/ sick
przykre, ale prawdziwe...

no i generalnie uwielbiam logikę, ale bez wzajemności ;p 🙂
Klami, Ja też lubię przedmioty, przy których mogę odpocząć od całej historii prawa itp. i uczyłam się tego z przyjemnością, ale jak zobaczyłam, jak moje wypociny są oceniane na egzaminie - załamałam się...;/


Ja tak samo mam... sterasznie nam to ocenia, juz przesadza. Inne grupy ( ktore maja cwiczenia z inna babka) wszystko maja pozdawane, a u nas 3/4 osob oblało 70% kartkowej. Bo to kolosami nie mozna bylo nazwac
I jak tam przygotowania do sesji juz sa? Jak Wam idą zaliczenia?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 stycznia 2009 17:38
Ja napisałam jeden z trzech esejów (którego miałam skończyć w środku grudnia  🤔wirek: ), zostały dwa plus egzamin, jeśli w najbliższym czasie doba nie wydłuży się do 30h (a ja nie przestanę przesiadywać na forum  🤦 ) to będzie marnie.

MałaMi, a Ty jak?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2009 17:47
Mi się zacznie maraton od przyszłego tygodnia  🍴
Dwa kolejne tygodnie będą tragiczne  😵 , za to w sesji mam prawdopodobnie tylko dwa egzaminy  😀

Zapomniałabym... zaliczyłam dziś prawo samorządowe i pr. administracyjne na 4+ i 4 😅 (co prawda dwoma referatami, ale ciiichoo :P )
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2009 18:00
Ja już w grudniu miałam zaliczenie z ergonomii pracy.
Zaliczone 😅, ale jeszcze nie wiem na jaką ocenę. Dowiem się dopiero na wykładzie za tydzień środę. Mam nadzieję, że na 4 😁

A ten tydzień co będzie to będzie RZEŹNIA i początek mordęgi zaliczniowej...
Z samej sesji mam tylko 3 egzaminy. Z botaniki, zoologii i biofizyki. Z tego ostatniego jest ustny.... 👿
Lotnaa no wlasnie ja tez jestem w trakcie pisania drugiego ( z 3) esejow, ktore mialam rowniez oddac do polowy grudnia. I nie wiem czy mi facet to zaliczy  :emot4: a to wszystko  zmojego lenistwa.

Pauli ale Ci zazdroszcze... ja mam 6 albo 7 nawet  🤔
A tez dwa kolejne tygodnbie beda masakryczne. W przyszly czwartek mam 3 kolosy do zaliczenia. I to z najgorszych przedmiotow. Prawdopodobnie z logiki tez nam zrobi "niespodzianke"


Nie wiem jak ja przezyje najblizszy miesiac
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2009 18:30
MałaMi
To trochę taki śmiech przez łzy, bo w sesji letniej będę miała przynajmniej 5 kolosów + przedmioty z drugiego semestru  😵
Nie mam pojęcia jak ja to wszystko ogarnę 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
08 stycznia 2009 18:33
U mnie nie jest źle...
W przyszłym tygodniu jedyne 3 kolosy, a sesja zamknie się w 4 egzaminach, z czego 3 do 2.02
6.02 (moje urodziny! >.<😉 angielski - ale to coś czuje bedzie freestyle i jedna wielka improwizacja...:P
a u mnie do bani  🙄 na 90 % już mam warunek z jednego przedmiotu....
Szepcik- to uczyć się i nie dopuścić żeby był!

Ja dzisiaj wreszcie mogę odpocząć, dzisiaj miałam jedne koło na które dużo się uczyłam, ogromne nerwy z mojej strony, teraz czekam na wyniki.
Wczoraj miałam zaliczenie praktyk i poszło do bani tak na prawdę ale zaliczone na 4- dlatego, że z koleżanką jako pierwsza grupa robiłyśmy.
Za to następny tydzień to zgroza u mnie  😲 Nie mam pojęcia jak ja to ogarnę  🤔
A potem jeszcze jeden tydzień prawie wolny i 3 egzaminy na sesji.
W każdym razie idzie do przodu.
ale z mojej strony nic już nie da się zrobić, to kwestia wykładowców...
po jaką cholerę ja się zgodziłam pracować w grudniu  :emot4:
gdybym zamiast w każdej wolnej chwili się uczyła, a nie latała do pracy to by wszystko było ok... 
Szepcik- pogadaj jeszcze może dadzą Ci poprawić? Jak nie, to jeden warunek to chyba jeszcze nie aż tak źle...

Ja jeszcze nie zaczęłam się uczyć do gigantycznego egzaminu z farmakologii na środę, narazie zrobiłam też do oddania na środę lab report na 11 stron czcionką 9 na experimental pharm, jeszcze muszę skończyć esej (na srodę) i wtedy zaczynam nauki do egzaminu  🤔 A po egzaminie wymarzę każde wspomnienie ostatnich 2 tygodni dużą ilością alkoholu...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 stycznia 2009 23:34
szepcik, właśnie dlatego ja odrzuciłam bardzo fajną ofertę pracy - kasa mnie kusiła, tym bardziej że konto puściutkie, ale nie dałabym rady.
A jeśli o moje eseje chodzi, to najgorsze jest to, że większość źródeł mam w pdf'ach w komputerze - więc w konsekwencji piszę eseje na re-volcie.
Ahh, ile to już tysięcy słów?  🤔wirek:
🤦
kujka   new better life mode: on
08 stycznia 2009 23:58
edit
Ja już w grudniu miałam zaliczenie z ergonomii pracy.
Zaliczone 😅, ale jeszcze nie wiem na jaką ocenę. Dowiem się dopiero na wykładzie za tydzień środę. Mam nadzieję, że na 4 😁

A ten tydzień co będzie to będzie RZEŹNIA i początek mordęgi zaliczniowej...
Z samej sesji mam tylko 3 egzaminy. Z botaniki, zoologii i biofizyki. Z tego ostatniego jest ustny.... 👿


ja cały czas sie nie mogę zebrać do nauki - na koło z zoologii  🙄

ps. nie mamy żadnego ustnego egzaminu (przynajmniej przy pierwszym podejściu)
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
09 stycznia 2009 00:09
Łączę się w bólu z Wami.
Poza tym, że mam od cholery wejściówek i zaliczeniówek, to 20 i 21 mam kolosy, a 19 i 26 egzaminy z sesji...
W każdym razie przyszłe dwa tygodnie zapowiadają się interesująco. Utopić się można w pracach domowych.
A egzaminy z historii Wlk Brytanii i ze wstępu do językoznawstwa.
Czuję, że historię prawdopodobnie obleję...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2009 06:39
O no to może coś zle usłyszałam, ale wydawało mi się, że babka coś o ustnych wspominała... 🤔wirek:
slojma   I was born with a silver spoon!
09 stycznia 2009 07:06
Ja juz po dwóch egzaminach jedne do przodu a jednego wyniku jeszcze nie ma. W niedziele egzamin z etyki, a w następną sobotę z komunikowania masowego 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się