Sesja/Studia i t d ;)

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 stycznia 2013 14:57
te slajdy to porażka ...

Ja zadzwoniłam do koleżanki z roku wyżej i się spytałam jak się uczyć do fizycznej, bo patrząc ile bym miała tego wyryć - to się załamałam. Teraz wiem i cisnę dziś pytania, jutro wykłady 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
29 stycznia 2013 15:10
galopada, a jak biofizyka, bo chyba nie doczytałam? 😉

subaru2009, widzę Twoje posty i przerażają mnie te przedmioty na drugim roku 😁

A ja zaliczyłąm botanę 😅 Co prawda tylko na 3, zrobiłam głupi błąd, bo preparat i cechy diagnostyczne wyśpiewałam, a pomyliłam gatunek 😁 Ale jeszcze tylko jutro genetyka, liczę na szczęście, w poneidziałek matka i po sesji 🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2013 15:13
Uwielbiam przyjść na przełożony egzamin i dowiedzieć się, że go nie ma. Ja mam to szczęście, że tu mieszkam, ale niektórzy ludzie mogliby być od czwartku w domu. Fajnie, że traktuje się studentów jak ludzi.
Lov biofizyka do przodu. 3,5  😉

A ta dzisiejsza histologia to dość zabawna była. 7 z 9 szkiełek rozpoznałam makroskopowo, aż do mnie babka podeszła i zapytała czy przypadkiem nie potrzebuje mikroskopu  😁 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 15:17
Dziś miałam 2 najgorsze egzaminy w moim życiu- z jednego wyniki mają być wieczorem, z drugiego w czwartek. Na jutro umówiłam się na ustny egzamin o 12, także znowu proszę o kciuki i siadam do nauki  😉
Ale jestem głupia 🙄 Ściągnęłam jedno otwarte zadanie od kolegi (któremu wcześniej pomogłam w kilku testowych) i teraz zamiast uczyć się algebry siedzę i wściekam się na siebie, że pewnie nie zaliczę, jak gość zauważy podobieństwo. Dżizas, co za bezmyślna baba! 👿
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 16:06
fin wyluzuj, nikt podobieństwa nie zauważy bo nikogo to nie obchodzi, większość wykładowców w ogóle nie czyta prac, witam na studiach  😉
Oby tak było! Dzięki za pocieszenie. Zwykle nie ściągam, bo zwyczajnie nie umiem, ale tym razem atmosfera była taka, że żal byłoby nie skorzystać - ściągali wszyscy równo, czy to z kartek, czy z internetu. Ktoś nawet wysłał zdjęcie kolosa bratu, żeby ten w internecie znalazł odpowiedzi...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 16:18
No to pewnie połowa prac będzie wyglądała tak samo, tym bardziej nie ma się czym przejmować  😉

edit: dzisiejsza filozofia na 3! tak, tak, tak!!!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 stycznia 2013 17:02
lov nie  jest zle na II ja uwaliłam immuno przez to ze zmieniałam odpowiedzi ze zlych na dobre co prawda... Ale tego nie uznawali. Głupia jestem... Teraz licze ze fizyczna zdam. Bo jak zdam to w pon poprawka i wolne...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 stycznia 2013 17:21
Ale pięknie. Uwalony ręczny projekt z budo, na czwartek muszę mieć w cadzie od nowa zrobiony, bo będzie warunek. Fajnie, że moja uwalona praca z koncepcją są u niej.  🏇
Zaliczyłam wczorajszą mikrobiologię  💃

Jeszcze czwartek..
Zdałam higienę mleka 😁

Jutro parazyty... jak mi się nie chce uczyć tych robali... 😵
Strzyga, właśnie czytałam na fb u koleżanki (chyba jest z Tobą na kierunku), jakieś żarty sobie na tym UG chyba robią  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2013 18:59
Z kim się znasz, z Ere?
tak🙂😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2013 19:05
To wszystko wina Ere, bo mnie rano z łóżka wyciągała i kazała mi przyjechać na 8 i się nie spóźnić =( i na darmo o 7 wstawałam =(
Chciałam dzisiaj oddać projekt z wydymy i go obronić. Poszłam 1,5 h wcześniej ,żeby się dostać na konsultacje. Byłam 11 w kolejce.  🤔 Koleś przez 1,5 przyjął 2 osoby z 30 i sobie poszedł.  🤔wirek: Brawo. Następny termin ... mmm tego nie wie nikt. 😀

Jutro SIP. Jakaś masakra. Nic nie wchodzi mi do głowy. Pomijając fakt ,że zasnęłam przy stole na 1h ,a z notatek zrobiłam sobie poduszke.  😂

Powodzenia. 🙂
Prosze o kciuki jutro o 9. Niech nam dadzą test 2011 z robali, bo to jedyne co umiem 😜

Jednak nie da się ogarnąć 3 egzaminów na raz praktycznie:p A dwusemestralnej parazytologii w 12h  😁
zabrakło mi 2pkt do zaliczenia fizjo zwierząt. no k.wa mać. 😤 i najgorsze że wiem dlaczego mi tych 2pkt zabrakło.

pisałam dziś immunologie i mikrowet. Immuną się denerwuje chociaż wg tego co mam w notatkach to powinnam bez problemu zaliczyć ale z tym prowadzącym nigdy nic nie wiadomo. Co 5min sprawdzam maila roku z nadzieją że przyśle wyniki...
A z mikrowet miałam nawet fajne pytania. Takie... życiowe że tak się wyrażę. Wszystko wiedziałam w sumie z tego co kiedyś przeczytałam, usłyszałam itp  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 stycznia 2013 20:36
Cały dzeń mi przeleciał a ja prawie nic nie zrobiłam .. normalnie nic tylko sobie strzelić w łeb ... jeszcze drukaka mi nie działa wrrrrrrrrr !!!
nananana, a ja zaliczyłam biolę i poprawiłam matmę na 4,5  😅
Co 5min sprawdzam maila roku z nadzieją że przyśle wyniki...

Ja też 🤣 czekam na wyniki piątkowego kolosa z analizy i sprawdzam co 10-15 minut 🤣
fin, ja dostaje świra już. bo od tej immunologii bardzo dużo zależy. Jeśli zaliczę to już będę spokojna bo wiem że nie będą mnie już w stanie wywalić...w tym semestrze...
Mnie niestety mają szansę wywalić i bardzo się tym martwię. Nie samym faktem wywalenia, ale raczej tym, jaki zawód sprawię na przykład rodzicom. Babcia to już w ogóle nie da mi żyć, bo ma wnuka po medycynie, wnuczkę po farmacji i czymśtam w Anglii, więc nie wyobraża sobie, jak można nie ukończyć pierwszego semestru. Najgorsze jest to, że mam poczucie, że gdybym więcej czasu na to poświęciła, to nie miałabym teraz problemów. No ale cóż, jeśli mnie wywalą z uczelni, a rodzice mnie z tego powodu nie "wydziedziczą", to zacznę od nowa, na pewno drugi raz to samo, bo to świetny kierunek, ale tym razem nie poddam się tak łatwo.

🤦
fin, to spróbuj sobie w razie gdyby Ci się nie udało wziąć repete. I tak za rok bedziesz musiała zapłacić za zużyte ects (za ten semestr) i wzięcie repety wyjdzie Ci po prostu taniej.
W każdym razie trzymam kciuki żeby udało Ci się zostać na uczelni 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 stycznia 2013 21:29
mam ochotę rzucić studia ...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 stycznia 2013 21:53
ja też.
subaru2009, spoko ja też.
właśnie dowiedzieliśmy się że mamy w piątek poprawę z fizjo zwierząt i PODOBNO była ona uwzględniona w rozpisce. Szkoda że jeszcze w zeszłym tygodniu patrzyłam na program zajęć i nic takiego tam nie było... i powstał wielki bałagan bo w piątek o 10tej mamy pisać tę poprawę a w tym samym czasie jeszcze część osób ma ostatni termin immunologii i będą musieli się rozdwoić żeby być na jednym i na drugim...
Ja też!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się