Sesja/Studia i t d ;)

siedzi ktoś dzisiaj?

Też tak macie, że zakładacie sobie, że zrobicie to, to i to, a dzień zlatuje tak szybko, że pomimo, że cały czas siedzicie w książkach to nie udaje wam się wszystkiego zrobić?
Ja teraz znowu siadam do tej cholernej statystyki, mam nadzieję zrobić 1/3 dzisiaj.
Na szczęście z biopsy dzisiaj nawet coś tam ogarnęłam, ale i tak większość jeszcze przede mną.

Kocham moje studia, ale nienawidzę się tego uczyć 😤
Siedzę nad algebrą 🙄
remendada, tak, planuję sobię że zrobie od materiał od x do y i nawet jak usiądę i będę na prawdę sumiennie wszystko robić to się nie wyrabiam.
No i siedzę... nad tą nieszczęsną fizjologią...
kotlet, to chyba nazywa się przecenianie swoich możliwości  😀iabeł:

Podziwiam Was dziewczyny, że dajecie radę z tymi stricte ścisłymi przedmiotami.
Ja mam jedną biopsychologię i wymiękam.

A ja uwielbiam moje studia, tylko coś mi nie idzie studiowanie... Nie zamieniłabym tego kierunku na żaden inny 😉

remendada, ja też podziwiam ludzi na medyczno-weterynaryjno-biologicznych studiach 👍 z resztą tak samo jestem pod wrażeniem osób studiujących na przykład prawo. Nie umiałabym się uczyć takiej treści na pamięć.
fin, ale jak piszesz o swojej algebrze, to też Cię podziwiam  😁

Generalnie, na psychologii  jest maksimum ścisłości jaką mogę z siebie dać  😎

Szkoda, tylko, że chcę w tym roku biolce poprawiać na maturze  😉
moje pierwsze 3 egzaminy za granicą poszły bardzo dobrze  😀 było ciężko, miałam momenty załamania przy ogromie materiału do opracowania i nauczenia, ale teraz jestem zmotywowana jak nigdy! a wszystko zawdzięczam moim ręcznym notatkom. nie ma bata, teraz przeniesienie się na uniwersytet Humboldta na ostatni rok i zrobienie tam magisterki wydaje się dużo realniejsze.
No dobrze, chyba czas spać. Powodzenia tym, którzy jutro (dzisiaj) mają jakieś zaliczenia, egzaminy, poprawki, etc. Dajcie czadu! 😅

Poprawka z ekonomii o 9.30 - nie łapię czujstwa w ząb...więc jak zaliczę to będzie cud :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 07:23
aaaaa  😕 Właśnie dostałam plan zajęć na jednej uczelni, jest tak beznadziejny że nie dam rady pociągnąć 2 kierunków, nie wiem co robić 🙁 Chciałam złożyć wniosek o IOS na drugiej ale jest napisane, że trzeba miesiąc przed rozpoczęciem semestru, inaczej nie będzie rozpatrywany. Jestem w wielkiej czarnej d., ratunku  😕
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 10:36
smarcik i nic, nic się nie da zrobić ? :<
yhh... mój cudowny dr od immuno się jeszcze nie odezwał. Chyba mnie nerwy zaraz zjedzą  🤔

Co do nauki. Miałam dziś wstać o 9tej a obudziłam się o 11tej. Chyba będzie trzeba posiedzieć dziś dłużej...

edit: Napisałam po długich konsultacjach ze starościną roku maila do pana doktora. Mam nadzieję że szybko odpowie...
SIP.... Chyba dzisiaj tego nie zalicze.
Kolejne zaliczenie niedziela matma, poniedziałek koło z wydymy i 1 koło z termy. Damy rade....?? Oby...
Powodzenia 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 13:11
JA dzisiaj też wstałam później niż miałam , mimo 2ch budzików. Pojechałam po notatki do koleżanki, w tramwaju jeszcze trochę poczytałam. Cóż. Teraz siedzę  i jade z [s]biofizą[/s]. (edit) tzn fizyczną ...
Chyba potrzebuję porządnego kopa w tyłek. Nie zrobiłam jeszcze NIC. 😵
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
30 stycznia 2013 13:38
Cześć wszystkim 🙂
U mnie też problem z motywacją, jutro zaliczenie terenówek z geodezji a pojutrze egzamin z botaniki leśnej (studiuję Leśnictwo w Poznaniu). Kierunek mi się podoba, ale nie wiem czy w przyszłym roku nie spróbować jeszcze raz na weterynarię (w tym zabrakło mi 3,3 punkta) lub czy nie wziąć na drugi kierunek Zootechniki..😉
Kotlet, wysyłam kopa Tobie, a ty mi. też dopiero siadam i musze ogarnąć mieśnie k. piersiowej miednicznej i głowy gdzie są jakie , główne nerwy i odróżnianie kości.
🙂 Więc .... DO boju 🏇
Nesca92, kopniak leci!

kończę robić obiad i siadam. Mam około 60 pytań do opracowania. Bogu dzięki odpowiedzi w większości to tylko jedno słowo.

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 14:15
Nienawidzę się uczyć z komputera, ale przypomniałam sobie że przecież teraz można drukować w pkt ksero z pendrive`a ... i tak o to mam już wydruki, świat jest piękniejszy , aj a mogę się uczyć  💃
Zaliczyłam ekonomię!  💃
A teraz czas wziąć głęboki oddech, sprzedać sobie kopa i siąść nad jutrzejszym egzaminem z turystyki :P
Ja pier........^^ Biochemia w 1 terminie  🏇 🏇 🏇 🏇 😲 😲 😲 😲 🏇 🏇 🏇 xD
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 14:35
smarcik i nic, nic się nie da zrobić ? :<


Właśnie piszę wniosek i będę błagać dziekana żeby mi przyznał IOS chociaż już jest po terminie (trzeba składać maksymalnie miesiąc przed rozpoczęciem semestru) więc nie wiem czy cokolwiek zdziałam.
No to ja już mam jeden egzamin w plecy... Cudooownie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 16:02
Nie wchodzi mi ta fizyczna :/
rozpoczęłam walkę z mikrobiologia.  🏇
Ja wróciłam właśnie z POSia, można było ściągać, ale dobrze że się trochę pouczyłam 🙂 Raczej zdane, ale wyniku w ciągu tygodnia
subaru2009 ja nad fizyczną płakałam w zeszłym tygodniu, trzymam kciuki!


Ja dziś siedzę nad marketingiem  😵 ostatni egzamin i woooolne.. Nie stanę w drzwiach uczelni aż do 18, nawet jakby mnie wołami zaciągali  😂
Nesca92, gratulacje 😀
Esej zaliczony na 5  🏇 wszystkie ćwiczenia też na 5. Jeszcze ostatni egzamin z marketingu i wolneee  😜
Nesca92, i po co było tak panikować? :p Gratuluje 😉

Ja dzisiaj sobie zrobiłam wolne. Następny egzamin w środę 6.02. Radiologia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się