Sesja/Studia i t d ;)

Znacie jakieś możliwości dofinansowania praktyk zagranicznych (typu Erasmus+), ale do krajów spoza Unii (chodzi mi dokładnie o ZEA)
ja zaliczyłam dzisiaj ostatnie ćwiczenia 🏇 następny raz spotkam pacjenta 18 lutego 😀 noooo oprócz egzaminu praktycznego z interny 😀
Dzisiaj była strzelanina z geografii  🙄
I zeróweczka jedna za tydzień
galopada Gratulacje! A to Ty już masz sesję teraZ? W ogóle czytam, żę niektó®zy z Was to już wolne mają ech pozazdrościć, mi się sesja zaczyna dopiero 29.01 wiec najgorsze przede mną, ale..
dzisiaj zdane ostatnie w tym semestrze zaliczenie z fizjo - i do tego udało się uzbierać punkty z zaliczeń i wejściówek potrzebne na ten semestr (w co jak pewnie pamiętacie na początku szczerez wątpliłam) tak więc aż do końca lutego z fizjo mam spokój🙂 Nie żebym jej nie lubiła ale to taki psychiczny odpoczynek będzie;d W przyszłym semestrze w ogóle będzie mocno fizjologicznie bo chcę się załapać też na fakultet z neurofizjologi prowadzony przez tą samą katedrę🙂

A teraz próbuję się zabrać do anatomii na środę, ale jakoś wolno mi idzie, jutro będzioe trzeba przysiąść ze zdwojoną siłą.
Ja będę miała dokładnie 25 dni wolnego od czwartku  💃 no chyba że nie zdam jutrzejszej patomorfy wtedy poprawka zaraz po feriach, ale się nie nastawiam na razie  😁
Mamy tutaj kogoś na matematyce? Najlepiej UW, ale nie musi być. :kwiatek:
Gniadata   my own true love
19 stycznia 2016 07:24
kaszmirowa ja mam koleżankę na UKSW, mogę sie o coś podpytac jak chcesz 😉
Magdzior, sesja jest chyba od 28stycznia, niektórzy mają do końca zajecia, ale my albo zaliczyliśmy wcześniej, albo odrobilismy ewentualnie część kończymy planowo już teraz. Piszę my, mając na myśli moją piątkę dziekanatowa bo każda z 59 grup na roku ma swój indywidualny plan zajęć😉 grunt to pokombinować 😀 pierwszy egzamin mam już 22stycznia bo sesja zimowa jest krótka a mamy w niej gigantyczna kobyle czytaj interne. Planowo egz z neuro miał byc dzień po niej (haha) ale było to nierealne więc starosta załatwił że będzie przed sesją 😀

jak się uda zdać interne 2lutego to mam wolne do 17lutego (plus jeszcze gdzies tam będę miała praktyczny z interny ale to podobno formalność)
Pytanko pierwszaka  🤣
Czy na wszystkich uczelniach II semestr zaczyna się 22lutego ?
Czy to zależy od uczelni.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2016 08:52
Zależy od uczelni.
Sonika, u mnie 17 albo 18 😉
Dzięki wielkie  :kwiatek:
To zmienia sprawę troche.

Powodzenia na wszystkich egzaminach i zaliczeniach  🙂
Właśnie przysiadlam do podstaw, mam cale trzy godz żeby ogarnac materiał
Mogę prosić o kontakt osoby z którymi uzgadniałem powieszenie ogłoszenia o prace, mam straszny bałagan w PW  😡
galopada O ja 59 grupo, nieźle 😜 W takim razie trzymam kciuki za egzaminy!. U nas sesja od 29, a na uczelnię na zajęcia wracamy dopiero 22 lutego.
Siedzę nad anatomią do jutrzejszego, ostatniego przed egzaminem zaliczenia i idzie mi jakoś tak wooolno, ale przydałoby sie to jutro zdać zeby od jutra móc już siedzieć nad biochemią, a do anatomii powrócić dopiero we wtorek za tydzień na kolejne 6 intensywnych dni.
Właśnie wróciłam z ostatniego kolokwium z biochemii i jestem załamana poziomem swojej wiedzy.  😵 Byłam pewna, że umiem. Poszło mi gorzej niż tragicznie. Zaliczeniem na szczęście nie muszę się martwić, bo już dawno zaliczyłam ale jednak myślalam, że coś napiszę... Słabo widzę ten egzamin...  😵 Jutro ostatnia wejściówka z biochemii więc biorę się do nauki.
A poźniej maraton. Koło z angielskiego, etologii i fizjologii. I jeszcze nieszczęsne zaliczenie z drobiu. A w między czasie trzeba się nauczyć do egzaminu z biochemii.  🙄
Gniadata   my own true love
20 stycznia 2016 07:09
przyszłam prosić o kciuki :kwiatek: mam dzisiaj kolosa, czuję, że nic nie umiem - jest ciężko
Gniadata , zaraz napiszę na PW 😉
robakt   Liczy się jutro.
20 stycznia 2016 09:59
U mnie ostatnio dobra passa! Poniedziałkowa technologia na 4, wczorajsze kolokwium z mechaniki płynów policzone bezbłędnie, ocena z ćwiczeń obniżona o pół stopnia, bo to była poprawa 🙂
Jutro o 12.00 zerówka z mechaniki płynów, a ja siedzę w łóżku i oglądam "Grey's Anatomy"... Ale dobra, już wstaję, daję sobie godzinę na zrobienie obiadu i posprzątanie mieszkania, później nauka 🙂
Magdzior, no ale każda ma tylko 5 osób 😉 a moja właściwie 3, bo nam ludzie poodpadali, więc jest też troche 4 osobowych 😉
galopada A no tak, trochę nieprzytomna byłam już wczoraj;d

Uff.. anatomia zdana ale dalej egzamin mnie przeraża bo ilość szczególików jest ogromna a właśnie o to uwielbiają pytać, ale to się będę potem martwić.

Póki co w myśl zasady, że dobry plan to podstawa:

tak więc ten tydzień pod znakiem biochemii i mam nadzieję, że we wtorek już zakończę przygodę z tym prezdmiotem. A tymczasem idę spać zanim zacznę cokolwiek.
Wydaje mi się, że nie ma tu nikogo takiego, ale może ktoś z Waszych znajomych studiuje informatykę, miałabym kilka pytań, najchętniej do kogoś z politechniki (jakiejkolwiek 😵 ) :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2016 17:22
Mam jutro egzamin, który miał być za 2 tygodnie z przedmiotu, z którego miałam być zwolniona i nie byłam na żadnych zajęciach od początku semestru  😵 Leżę i kwiczę  🙁
maiiaF chłopak mojej dobrej koleżanki z roku studiuje informatykę na polibudzie warszawskiej, więc pytaj 😀
smarcik To trzymam kciuki za Ciebie.
Dasz radę.

Podstawy zaliczone na pewno, prościzna  🤣
Etyka już wpis mam  😀
Gorzej z mikro, bo Pani prof. sobie ubzdurała, że ona musi robić egzamin i koniec.
Jutro cały dzień siedzenia nad tym i zobaczymy.

Czy też macie takie przedmioty, które w sumie nie wiadomo po co są ?
Do tego nie wiem w jaki sposób ogarnąć materiał, bo jest tego masakrycznie dużo, i zero sprecyzowania. I jeszcze ma być opisówka  😵

Moje plany o dobrej średniej się powoli sypią  🤦
robakt   Liczy się jutro.
20 stycznia 2016 18:47
Proszę o kciuki jutro o 12, mam zerówkę z mechaniki płynów, jak to zdam to zostanie mi tylko 5 rzeczy jeszcze  😜
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 stycznia 2016 20:31
Zna ktoś może jakąś fajną stronę do nauki angielskiego? Kompletnie nie mogę ogarnąć, kiedy wpisuje się ,,make", ,,take", ,,do" i ich odmiany...
A tylko z tego muszę poprawić kartkówkę. I nie poprawię.
Dementek w jakim sensie odmian ? O czasy chodzi?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 stycznia 2016 21:02
Coś takiego:
Dementek, jutro egzamin, a ja nadal bez spiny  🏇
Kto dziś walczy? Ja 2 kolosy pod rząd: Finanse  Międzynarodowe i MTG 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się