Kącik Rekreanta II (rok 2009)

fin,
zaliczona... wątek o grudzie mam w jednym paluszku  😉
wątek zamknięty
Burza super ogłowie!!!

Wszystkiego naj zyczę wszystkim zaglądającym do kącika. Wesołych i zdrowych Świąt. I pociech z koników.

P.S. A ja chora🙁(
wątek zamknięty
_kate, a pokazywałaś to jakiemuś weterynarzowi? Może to nie jest "zwykłą" gruda? 🙁
wątek zamknięty
maleństwo ale Łoś jest śmieszny  😀 😀 Prawdziwy miłośnik zimy, tak trzymać 🙂

_kate to niezłe zmiany ci się szykują! I wcale ci się nie dziwię. Ja bez hali bym już sobie chyba nie dała rady  😁 Chociaż dzisiaj nam hala jeszcze odmarzała i o skokach nie było mowy.

Nowy treneiro na razie spoko 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 grudnia 2009 19:04
...a mój Kaszi, jak to on - zawsze po swojemu... Wigilia dopiero jutro, ale on juz dzisiaj postanowił przemówić - zakochał się w swojej sąsiadce stajennej i rży do niej doniośle jak wraca z jazdy 🙂 no ale co Casanova, to Casanova, nie? 😉

poza tym to jesteśmy po dwóch jazdach z "obsługą naziemną" i nawet nie ma tragedii 🙂 to znaczy - oczywiście, bywało lepiej 😉 ale nie jest tak źle jak sie spodziewałam 🙂
chociaż to i tak nie jest najważniejsze, najwazniejsze jest jedno słowo, które powiedziała trenerka po godzinie patrzenia na nas - Kaszek jest CZYSTY w kłusie na obie strony, i na łukach i na prostych! jejku, jak ja na to czekałam 😅
wątek zamknięty
Dzionka, a jak młody w obejściu? Spokój już totalny?

caroline, żądam zdjęć!
wątek zamknięty
Arma w obejściu i po jeździe już pełen luz. Tylko na jeździe była panika, bo śnieg się topił i spadał z dachu hali, a do tego pies był przywiązany w kącie hali wykonywał niekontrolowane ruchy 🙂 Pewnie jeszcze się trochę zejdzie zanim wyluzuje na jazdach, ale jest progres 🙂
wątek zamknięty
kate, gdzie chcesz wstawic kunia?

muffin, ja tez chora i to juz poltora tygodnia :/ juz mam dosc (zreszta od poczatku mialam..) i mam nadzieje ze sie w koncu dolecze.. ale w swieta zawsze duuuzo nerwow trace, do tego podroze pkp, gdzie oczywiscie trafilam na wagon z zepsutym ogrzewaniem.................. ehh..

koni pewnie jeszcze troche nie zobacze 🙁 no ale poki co mam koty 😉
wątek zamknięty
ale w swieta zawsze duuuzo nerwow trace, do tego podroze pkp, gdzie oczywiscie trafilam na wagon z zepsutym ogrzewaniem.................. ehh..


Ja też zawsze na takie trafiam  😂 nie jeździłam PKP chyba z 5 lat, wsiadam i co - jedyny przedział z awarią ogrzewania, to mój.

caroline, żądam zdjęć!


Ja też!!!!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
23 grudnia 2009 20:25
_kate, z ego co wiem, to jest szczepionka na grudę. połączona z przeciwgrzybiczną. koleżanka swojego konia szczepiła.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 grudnia 2009 20:26
[quote author=armaquesse link=topic=6823.msg414324#msg414324 date=1261596083]
caroline, żądam zdjęć!


Ja też!!!!
[/quote]

Ja też!!!
tylko nie mam 🙁 jak będę miała to na pewno wrzucę 🙂 (bo jedyne co mam, a czego nie wrzucałam tu jeszcze, to filmik-nudziarz - 4 minuty ekstatycznego lizania kradzionej lizawki 🤣 ...jak ktos ma problemy ze snem, to moze to sobie puscic celem doprowadzenia do przyśnięcia przed monitorem :lol🙂
wątek zamknięty
Haha dobre! Cwaniak!! A jego pani jeszcze lepsza : liz sobie koniku liż puki nikt nie widzi  👀
A Twój fanklub śpi , że zdjęć nie ma?  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 grudnia 2009 21:34
drogie Ciotki! Gilek wycalowany za wszystkie czasy! tym co zaklepaly cukierki, odda buziaka przy okazji 😉
nie posiedze dzis tu dlugo, dlatego od razu pozycze Wam

zeby zaden kon w nowym roku nie zakulal, a te kulejace zeby sie odkulaly! Tym z przerwami, zycze powrotu do stajni, a tym bez koni zycze, zeby jutro powital je taki widok:

wszystkim zycze tanich szmatek, zero blota na padokach i ujezdzalniach, tanich pensjonatow, porzadnych stajennych, braku korkow na drogach do stajni i blyskawicznych postepow na treningach!
w imieniu swoim oraz Gilka zycze OCZYWISCIE 😉

malenstwo a Twoje jak zwykle przeslodkie! Sarka ma fantastyczne uszy :P
wątek zamknięty
magda mnie już od paru dni gardło bolało ale dziś się chyba doprawiłam na amen...małe przygody miałam w drodze do stajni 😉
Pojechałam po koleżankę autem mamy(bo stał u mnie pod domem), ale jak ją już zabrałam to zobaczyłam że uchodzi mi powietrze z koła, więc zawróciłyśmy do mnie do domu i przesiadłyśmy się w mój samochód. Daleko nie ujechałam bo....złapałam gumę. I hmmm...wstyd przyznać ale zmienić koła nie umiałam, nie mogłam odkręcić śrub.Zadzwoniłam do kilku osób ale oczywiście nikt nam pomóc nie mógł. Pobiegłyśmy w tym deszczu do rojbusa, ale nam zwiał. Uratował nas właściciel stajni który poprostu po nas przyjechał, zmienił mi koło, zepsute oddał do wulkanizacji 😉 Jak dotarłyśmy do stajni to byłam przemoczona cała, skarpetki mogłam wycisnąć. Po robocie w stajni ociekałam błotem.
Nie pomogła ciepła k,apiel, aspiryna i herbatka z malinami.
Zdycham teraz i mam dośc.
Jak zwykle się na święta załatwiłam 🙁

Ale za to konia dziś ruszyłam, bo pewnie teraz ze dwa dni postoi. A jaki był rozkoszny dziś 😉A co najśmieszniejsze zauważyłam dziś że mój dominujący koń dał się zgnębić dwum małym karłom(czyli kucom) 😉
wątek zamknięty
a ja robię prezent sobie w 1 dzień świat i wsiadam na 5 min kłusa po 6 mcach stania mojego konia  😅
już ma wracać do pracy  💃


Wesołych Świąt !!!!!!!!!!!!!
wątek zamknięty
🏇 DROGI KĄCKIU REKREANTA! 🏇

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę wam, aby wasze konie jak najszybciej wróciły do zdrowia, oraz by spełniły się wasze najskrytsze marzenia.
😅 Wesołych świąt! 😅



P.S. - zajrzyjcie o północy do stajni, żeby wasze pupile miały z kim pogadać 😉
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
23 grudnia 2009 21:59
Dołączam się do życzeń🙂😉)Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku🙂😉
wątek zamknięty
a ja właśnie wróciłam z rajdu po centrach handlowych i zaraz biorę się za pieczenie, mieszanie, przyprawianie i ogólnie pojęty kuchnioholizm 😉
Konia jak się uda zobaczę jutro, żeby mu dać jabłko i cukierka 😉 Heh...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 grudnia 2009 22:20
Wesołych Świąt Kąciku!!! 🙂

Macie od Cioci Raven prezencik pod choinkę 😉
wątek zamknięty
Muffinka, teraz w domu będziesz kręcić odkręcanie śrub 😉 ja to miałam w zeszłą zimę więc doskonale Cie rozumiem.

Wesołych kochani, zdrowych koni, zdrowych właścicieli, udanego życia w cywilu i końskiego!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 grudnia 2009 22:33
Haha dobre! Cwaniak!! A jego pani jeszcze lepsza : liz sobie koniku liż puki nikt nie widzi  👀
A Twój fanklub śpi , że zdjęć nie ma?  😁

bo to w ogóle był jakiś taki dzień cwaniaczków - Sunset po 4 miesiącach "odkrył" swoją lizawkę i lizał ją tak zapamietale, ze w końcu wypadała mu przez kraty. Wtedy do akcji wkraczał Kasz - skoro kradzione nie tuczy... 😉 to wkurzało Sunseta, a skoro odganianie złodziejaszka nie pomagało, to w końcu Sunset łapał za sznurek i wciągał lizawkę z powrotem do swojego boksu. tam znowu sie zabierał za lizanie i po paru minutach znowu wypychał ją na zewnątrz boksu i cała zabawa się zaczynała od nowa 🤣
najśmieszniejsze w tym wszystkim, dla mnie jest to, ze ja Kaszowi kiedyś kupiłam lizawkę i... strasznie się jej bał! nie chciał nawet do niej podejść! ale jak mógł coś podkraść Sunsetowi to już lizawka straszna nie była 😉

fanklub jeździ w innych porach niż ja ostatnio bywam w stajni 😉 a profesjonalny fotograf, który miał nam cyknąć parę fotek po znajomości, przyjechał akurat w dniu kiedy Kaszek postanowił zacząć ferie zimowe 😉

ale zaręczam, ze Kasz jest nadal gniady, nadal okrąglusi (fotek z wakacji kiedy mial bardziej sportową sylwetkę oczywiście nawet na pamiątkę nie mam...), i nadal pomyka w białych szmatkach 🙂 ja się nie zmieniłam 😉
wątek zamknięty
Kochani KR-owcy i Wszyscy Re-Voltowicze,
Wesołych, ciepłych, radosnych Świąt, zdrówka dla zwierzaków i dla Was oraz spełnienia marzeń, tych końskich i nie-końskich 😉


życzy amnestria i Bunia

wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
23 grudnia 2009 22:41
My tez wszystkim zyczymy radosnych i zdrowych Swiat🙂

wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 grudnia 2009 23:43
Oczywiście od nas również wesołych, pogodnych i szczęśliwych świąt
wątek zamknięty
Również życzę wszystkiego najlepszego i żeby dla wszystkich przyszły rok był lepszy niż ten mijający🙂 Spełnienia marzeń, sukcesów i zdrowia przede wszystkim🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 grudnia 2009 23:59
jutro o 6 rano lece do stajni, jak wroce, to wybywam prosto na mazury wiec zegnam Was drogie Rekreanty! Sprawdzcie, co tam maja do powiedzenia koniszcza o polnocy, bo ja niestety u mojego byc nie bede mogla 🙁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2009 00:41
kujka, wszystkiego naj! moge wpaść na stajenno wigilijne after party? 😁

wszystkim innym też oczywiscie wszystkiego dobrego, wesolej choinki!
wątek zamknięty
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
wątek zamknięty
Wesołych, zdrowych i spokojnych!
Zdrowia przede wszystkim dla Was i Waszych kopytnych.
Bo jak zdrowie jest to reszta sama się ułoży  😅


I pozdrawiamy z Blądasem:

wątek zamknięty
To my też dołączamy się do życzeń!

Wesołych Świąt i pociechy z kopytniaczków  😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.