Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Hejka wszystkim! Ja przybywam specjalnie z kilkoma fotkami dla caroline i z zagadką dla niej: Skąd znasz widoczne na zdjęciach bandaże?  👀

My ze swojej strony pozdrawiamy z naszego "trzeszczkowego obozu" wszystkich trzeszczkowców (nie tylko, ale wyjątkowo ciepło!)  ❗

edit: Pozdrawiamy też ciepło wszystkie "wapniaki" (zwapnienia ścięgien), "dychawiczniaki" (mamy także dychawicę) i wszystkich z obecnymi lub wyleczonymi urazami mięśnia międzykostnego  😁 Więcej "kalectw" Lordka mi do głowy nie przychodzi, co nie znaczy, że ich nie ma, ale i tak już wystarczy 😉
Cóż, raz słońce, raz deszcz; obecnie jesteśmy po "słonecznej" stronie  🏇





wątek zamknięty
Gillian   four letter word
25 lipca 2009 22:39
lets-go, ŁOOOŁ, ale ciacho!!!!
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 lipca 2009 22:53
lets-go, ale mniamuśny, tylko go schrupać  🍴

A ja w końcu dorobiłam się pierwszych od niemal roku fotek. Wycieczka do Badminton, mieliśmy ochotę przeskoczyć przez mały murek i pogalopować po krosie  😉
Przepraszam za ilość  😡














wątek zamknięty
Lotnaa ale fajnie !!!
wątek zamknięty
Lotnaa, super fotki, więcej! 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 lipca 2009 23:11
lets-go, a jakoś tak mi się kojarzą przez mgłę 😉
fajnie, ze sie wreszcie w całej kresie oboje pokazaliście 🙂

Lotnaa, cudne fotki! zazdroszcze takiej wyprawy 😀


ja dzisiaj odpadam... moja jazda jakis koszmar na kółkach, kon mi rece pourywał i jeszcze sie pokłóciliśmy, bleh! na koniec jeden fajny galop był (fakt, wiele mi to rekompensuje), ale tak ogólnie to niestety było bardzo FUJ.
zobaczymy co jutro Gad wymodzi 😉
wątek zamknięty
Rodzice dziękują za pozdrowienia i wyglądają na zawstydzonych  😁

Lov ależ ciacho z gniadego, mniam! Więcej więcej!

Lotnaa łoł, ale krajobraz... Jak ja bym chciała w takiej stajni stać kiedyś z koniem....

mOniska charakterek Samu już opanowany? Wyglądacie na kochającą się parkę  🙂 Ja bym go troszkę dalej osiodłała chyba...

Porcja zdjęć z dedykacją dla Sierry, która się upominała o coś więcej z treningów:







wątek zamknięty
caroline ty się nie przejmuj, ja miałam wczoraj taki trening że się z rozpaczy z konia (pod konia?) rzucić chciałam...  😵 Czarna rozpacz w kropki bordo.  😵 Ale tak już jest: raz słońce, raz deszcz 😉

Eh, nawet do rymu wyszło 😉
Pokazaliśmy się całej krasie, zupełnie przypadkiem, kolega miał aparat i go "przycisnęłam" 😉 Zazwyczaj niestety nie mam "fotografa"  🤔
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 lipca 2009 23:20
[quote author=lets-go link=topic=6823.msg304774#msg304774 date=1248560317]
Zazwyczaj niestety nie mam "fotografa"  🤔
[/quote]
w takie dni jak dzisiaj, to ja sie nawet cieszę, ze fotografa nie mam 😉

wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
26 lipca 2009 01:22
Lotnaa Rewelacja fotki ! Aż się miło robi

lets-go miło widzieć w duecie

Dzionka kibiców kapitalnych masz ! Pożycz  😉

-
Mi się za to jeździło dziś fantastycznie choć krótko, bo deszcz zgonił. Generalnie co raz mocniejsze parcie na jazdę czuję na stare lata  😉.
A nigdy tak nie miałam - zawsze konie były najważniejsze, a gdzieś tam daleko w tle była jazda konna.

Za to cholery dostaje ostatnio z tym moim koniem przy przygotowaniu na jazdę. 😵 Dziś cholerstwo na koniowiązie się kręciło, w boksie założenie owijek groziło co najmniej kalectwem. Więc wylądowała w stajni na  dwóch uwiązach. I jak nie mogła się kręcić, to chociaż raz po raz stawała klasyczną lewadą i inne takie, do tego kupki non stop. Nim to to osiodłałam była mokra...ja zresztą też.
A zaraz po osiodłaniu- konik się cofa, robi zwroty na przodzie, zmienia chody, tempo, kierunki,  zatrzymuje się na sygnały na odległość w stylu wolnym. I pod siodłem zachwyca mnie ostatnio.
Ja tego nie łapię jakoś  🤔wirek:  Ostatnio miałyśmy zmienioną kolejność - najpierw zabawy na wolności, potem siodłanie i także koń świrował przy przygotowaniach na jazdę.  :emot4: A najśmieszniejsze jest to, że kobył kiedyś przy obrządku był milusi, a od jakiegoś czasu (od wiosny? ) nagle jej odwala.
Jedyne co mi do głowy przychodzi- to zmniejszenie treściwej, bo koń i tak kluska, a jej futer czachą wychodzi (-jako taki spalony dymek  😉 )



wątek zamknięty
Lotnaa aaaaaa jakie super tereny!!! świetne zdjęcia 😉
wątek zamknięty
Lov, ładnie ładnie. 😉
Moniska, nie mogę się napatrzeć na tego twojego zwierzaka.
Lotnaa, świetne zdjęcia i przepiękne tereny!
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 lipca 2009 09:43
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Resztę zdjęć wrzucę to wątku "terenowego".

Lotnaa łoł, ale krajobraz... Jak ja bym chciała w takiej stajni stać kiedyś z koniem....


Ja też! Kiedyś pracowałam w takiej stajni, gdzie takie tereny mieliśmy wszędzie dookoła, rewelacja.
Do Badminton mamy "tylko" godzinę samochodem, ale warto było.
Koło naszej stajni można najwyżej pokłusować  :emot4:

Dzionkek wygląda rewelacyjnie 😀 A podejścia rodziców aż zazdroszczę.

Dorotheah, a co on je? Może coś mniej energetycznego potrzebuje?
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lipca 2009 13:47
Lotnaa 😵 Jak z tych wszystkich angielskich gazetach, super klimaty!

Lov, mam podobne odczucia jak _kate, praktycznie nie widać, że Mr Czekoladka miał przerwę. Kwitnąco wygląda!

Dzionka, naprawdę świetnie gniady wygląda. A Twoja mama - jakbym moją słyszała. Moja nie widzi nigdy nic złego w mojej jeździe (dla równowagi chyba, bo ja widzę samo złe), zawsze powie coś w stylu "o, jak ta Sareczka te nóżki wyciąga". Miłe to, nieprawda, ale miła 😉

Łoś ma drugą ciocię do jazdy, lepiej jeżdżącą niż pierwsza, do tego nowa ciocia jest bardzo wysoka i wyglądają razem super. Łoś jakoś to wszystko znosi, a przynajmniej na siebie trochę zarabia, co w obliczu podwyżki "czynszu" jest ważne.
Kurczę, ale i tak to dziwne uczucie, kiedy ktoś jeździ na twoim koniu częściej niż ty sam... Ech, jakoś muszę to przeżyć 🙄
wątek zamknięty
Dzionka już bym wolała słyszeć zachwyt mamusi niż komentarze trenerki... mój pierwszy skok i słychać: Już ją poniósł.  👀 po piątym: Na pewno będzie poniżej normy.
I miała rację, byłam szybsza o jakieś 15sek  😵
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
26 lipca 2009 18:58
Dzionka-podziwiam Twoje fotki i postepy jakie poczyniliscie  👍
lets-go-fajny ten Twoj Lordek
darolqa-tak mi przykro.Ale mam nadzieje ze jeszcze da sie cos zrobic i siwa bedzie zdrowa i chociaz czesciowo spelnisz Swoje marzenia.Mocno trzymam za Was kciuki 😉
m0niska-juz nie moge doczekac sie fotek cukierka z pracy 😜
Wsiadalas juz na niego sama?

Troszke mojego Rudziszona wstawie (w koncu mam troszke czasu dla siebie)








za ilosc nie przepraszam wcale, bo nie wiem kiedy znowu bede miala fotki z podskokow 🙂
pozdrawiamy
wątek zamknięty
milusia, szał to mało powiedziane, cudna kula 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
26 lipca 2009 19:39
Jeju, dziewczyny, dziękujemy bardzo, nornalnie nas zawstydzacie  😡 to ja pozwolę sobie jeszcze wstawić, tym bardziej, że aktualnie kocham mojego Czekoladkę serduchem całym, bo dzisiaj chodził przecudnie oraz przebosko  😍 i tak sobie kłusowałam, kłusowałam, kłusowałam... i zeszło ze 20 minut  🤔 teraz mam schizę, żeby mu nic nie było, bo raczej byliśmy na etapie ok. 10 minut kłusa. Ale na pokrzywdzonego nie wyglądał 😁

Jeszcze wczorajsze:



prawie jak mięsień na szyi  😎

jak patrzę na te foty to faktycznie, całkiem przyzwoicie to konisko wygląda, a wczoraj w życiu bym nie powiedziała, że dobrze mi się jeździ.. Dzisiaj chyba wyczuł, że zmęczona i zła jestem, bo normalnie wszystko cyk cyk od razu, parada, łydka i konik poustawiany, powyginany... Mówiłam już, że go kocham?  😁


Milusia dawaj więcej kasztana! wygląda świetnie!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
26 lipca 2009 19:47
Lov, ani trochę nie wygląda na konia w rozruchu po kontuzji.
ciasteczko 🙂
wątek zamknięty
lets-go  przyznam się, że pierwszy raz widzę Lordka, całkiem sympatyczny konio  🤣
Lov ale kuleczka z niego, a szyjka  🍴
milusia wow Zwiastun super, ale na żywo  😜  😜  😜
Lotnaa super tereny
wątek zamknięty
Dzionka, super postepy, nie ma co ! Gratuluje !
A komentarze z filmiku the best !!

lets-go, jakie ciasteczko. Musisz nam go tutaj czesciej pokazywac, koniecznie!

lov, super super !!
Gratulacje, ze sie tak wszytsko ladnie toczy.
A gruby zdecydowanie nie wyglada na zwierza w formie pokontuzyjnej.

milusia, Zwiastun pieknie sie prezentuje. Wspaniale, ze znowu w siodle !!

lotnaa, piekne tereny.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
26 lipca 2009 20:18
deborah, jasne, a ten bebzol i anty-mięśnie to co? 😁
wątek zamknięty
lov, nie marudz !!
Zebys widziala Paczunia to bys nie narzekala na prezencje Grubego.
Paczunio przybral takie gabaryty, ze od przyszlego tygodnia stoi na trotach i ma kuracje odchudzajaca.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
26 lipca 2009 20:22
Lov, to ty bebzola nie widziałas 😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
26 lipca 2009 20:25
No dobra, dobra, już nie bijcie! 😁
wątek zamknięty
Gillian, Lotna, Milusia, caroline, Dortheah, Klami, Fantazja dziękujemy  :kwiatek: - staram się wylansować Lordka na miano "najseksowniejszego kaleki roku" 😉 A czego z uwagi na kalectwo nie możemy, staramy się nadrabiać ... ładnymi nausznikami 😉  😁 Jak mawiał mój trener w PL: Dużo sprzętu brak talentu.  👀 My jeszcze rozwijamy powiedzonko: Dużo sprzętu, brak talentu i kaleki koń. 😉
Klami + caroline Co tam u Was?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 lipca 2009 21:44
lets-go, wreszcie sie pokazaliscie ! 🙂
deborah, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze bedziemy mialy okazje sie poznac 😉 mam  nadzieje, ze nasze chlopaki rowniez! 😁
Lov, bardo przyjemnie sie na to patrzy. az boje sie pomyslec, jakby wygladaly jazdy po takiej przerwie na moim siwym- chwilowo odrabiamy jeszcze tygodniowa przerwe :/ i wcdiaz nie jest tak, jak powinno byc. nawet bryka mi skubany 😉
milusia, praca wre widze 🙂 bunty na pokladzie przerobione? 😉
wątek zamknięty
Dzionka super się młody na tych zdjęciach prezentuje  😅 Gratuluje naprawdę fajnego obrazka - i - oby tak dalej!  👍

Jakaś odznaka teraz, zawody?  😅
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 lipca 2009 23:19
lets-go, albo czego sie nie ujedzie to się dowygląda 😎
u nas lepiej niz wczoraj. dokonałam samokrytyki, pogadałam z trenerką, pomodliłam się o dobry nastrój Gada i było lepiej 🙂
bez takich fajerwerków jak w czwartek, ale za to bez kłotni jak w sobotę 😉
wątek zamknięty
milusia, maleństwo, Klami dzięki, to miód na moje uszy  :kwiatek: :kwiatek:

Sierra teraz w sierpniu odznaka jak się uda, w halowym L-ki a w nastęnym otwartym Ptki jak dobrze pójdzie. N nawet nie planuję, bo zamierzam na P skończyć zabawę ogólnie  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.