Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Zen- nie wiem. Zleciła mi badania, ale takie typowe dla kobiety w ciąży tzn: morfologię, glukozę, mocz, grupę krwi, WR, Toksoplazmoza I66 i I6M. No i zrobiła posiew na badanie cytologiczne i bakteriologiczne.

I kazała się zgłosić za 2 tyg na ponowne USG.

I zapytała jakim cudem jeszcze mi nie jest niedobrze po łykaniu feminatalu 😁 Zaleciła przerzucenie się na folik
dworcika- ale nagranie to zaden dowod dla sadu. widac, ze laska dzieckiem probuje ustawic sie w zyciu i tyle. kumpel zalamany, ale kasy nie da i sprawa trafi do sadu. moze jakims cudem jej oddala powodztwo, ale po ostatnich moich doswiadczeniach z naszym sadownictwem- to mnie nic a nic nie jest w stanie zdziwic. i co dziwniejsze- powiedzialam dzisiaj o tym mojej kolezance- a ona mi mowi, ze co ja sie tak irytuje, ze przeciez to normalne ze sie faceta dzianego na dziecko lapie 😲 😲 😲 rece mi opadly do samej ziemi.

laguna- nie lepiej sobie zrobic to badanie bhcg (betahcg) i miec pewnosc co do ciazy?
O...myślałam, że nagranie może być dowodem o.0
No to zonk... :/
Chyba będę musiała.
ushia   It's a kind o'magic
01 czerwca 2009 20:35
a ona mi mowi, ze co ja sie tak irytuje, ze przeciez to normalne ze sie faceta dzianego na dziecko lapie
o rany...
ja jakas z kosmosu jestem  😲
O...myślałam, że nagranie może być dowodem o.0
No to zonk... :/


moze byc, jesli masz podejrzenie co do popelnienia przestepstwa, proby popelnienia przestepstwa, zamachu stanu, handlu narkotykami, ludzmi etc.
w kazdym razie jest to srodek techniczny, metoda czy tez czynnosc operacyjno-rozpoznawcza zastrzezona dla upowaznionych organow na mocy odrebnych przepisow. z polskiego na nasze- podsluch, nagranie rozmow etc. moze zlecic prokurator w uzasadnionych podejrzeniach co do czynow popelnionych lub w celu zapobiezenia czynu. nawet detektyw nic nie pomoze, bo jego obowiazuje ustawa i ktorys paragraf tej ustawi wlasnie podobnie stanowi. ot co. dziki kraj.

ushia- no niestety poczulam sie jak co najmniej dziwna baba, ze zamiast lezec do gory brzuchem i liczyc ze mnie ojciec dziecka utrzyma- ja pracuje i mam wlasne dochody.
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 czerwca 2009 21:07
Witam wszystkich🙂. I wywołana do tablicy relacja z roczku/3 latek: dzięki voltomamom i ich rodzinom-łącznie z rodzeństwem  😉- było bosko, choć pogoda nie dopisała i musieliśmy się gnieść w domu. Adaśku Anowy to po prostu anioł , nie niemowlak, no a Iguś i Jacol to już faceciki 😉. Swoją drogą Marta ma braaaaaanie , hehehehehe. A, no i tort starszej damy był w koniki, hihihihi, własnej koncepcji.  

Boskie foty na wątku  😍 , tak bardzo żałuję że mnie tu z Wami praktycznie nie ma...Ale nie daję rady wstawić zdjęć- są małe , a nie chce ich przyjąć jako załącznika, o wstawieniu w net nie mam co marzyć. Podeślę Anie i być może ona wstawi 😉.
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 czerwca 2009 21:14
ej no , co za bzdury...jednak wstawił....
majek   zwykle sobie żartuję
01 czerwca 2009 21:22
Basznia, ale fajnie...

A ja MUSZĘ zrobić offtop.. [url=http://www.demotywatory.pl/komentarze/1872#komentarze]http://www.demotywatory.pl/komentarze/1872#komentarze[/url]
Basznia bossskie foty! Twoje panienki to śliczne kloniki po prostu i widzę, że mają wzięcie 😍! A jakie odlotowe torty! Skąd te koniki wytrzasnęłaś?
basznia- wooow, ale fajna impreza! i hohohoho, jacy goscie 😅

co u eurydyki i madox..?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 22:36
a ja jutro miałam isc na wizytę do gin tym bardziej że do jutra mam L4 a ona cały dzień nie odbierała telefonu... i nie wiem czy jest chora, na urlopie czy cały dzień spędziła na porodówce....co teraz zrobić?? 🤔
nie masz numeru do przychodni w ktorej pracuje/przyjmuje? tam pewnie by ktos wiedzial czy urlop czy co tam sie dzieje. do innego lekarza po zwolnienie isc nie mozesz? jak twoja jest na urlopie, to chyba ktos przejal jej pacjentow?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 23:19
ona pracuje w szpitalu ale ja chodzę do niej prywatnie i generalnie układ wygląda tak ze co 3 tygodnie mam wizytę i wtedy wypisuje mi L4, zawsze dzwonie dzień wcześniej i sie umawiam a tu lipa...jutro jak nie odbierze to zadzwonię albo pójdę do przychodni
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 czerwca 2009 09:20
dziekuje wam :kwiatek: . koniki z allegro.
Laguna, spokojnie - ja też z tych, które popędziły do gina z 3tyg/5tyg. ciążą (ale też myślałam, że jesteśmy straceni dla tej wiadomości po 2 latach bez  antykoncepcji na "pusto"😉. Mój lekarz od razu stwierdził, że to za wcześnie i nic nie będzie widać, zalecił te same badania co Tobie, macica i endometrium też były poszerzone, o biuście nie wspomnę. Ale jako, że ma USG o wysokiej rozdzielczości, to zrobił je (tylko przezpochwowo widać niską ciążę) i już miał odpuścić szukanie gdy znalazł niespełna 3mm pęcherzyk, o niewidocznej zawartości i chociaż był przekonany co do wyniku to i tak kazał mi za tydzień powtórzyć. a standardowy aparat "widzi" twory min 5mm, więc spokojnie - jestem przekonana o Twojej ciąży 🙂 Testy bardzo rzadko mylą się w tę stronę, częściej odwrotnie.
Basznia ale wypas twoje dziewczyny 🙂 Julcia fajny pączek taki jeszcze  😍
To między nimi jest prawie równe dwa lata?
Fajna musiała być imprezka 😉
Martusia ma widzę podobne włosy jak Kazio 🙂

Laguna trzymam kciuki  :kwiatek: nie denerwuj się tak..


Milusia fajnego  masz synka 🙂


Mój oszalał ale na punkcie aut, ma auto do odpychania się nogami, pcha swój wózek, ma wywrotkę wadera, kilka autek małych i większych a wczoraj od Chrzestnego dostał mega wypaśny tor z wiaduktem i autkami z Wadera. Obłęd w ciapki, poszedł spać o 9.30, śpiąc z autkiem 😀
A w aucie naszym już mu nie dajemy bawić się z przodu, bo każda próba wyciągnięcia go stamtąd kończyła się niezłą awanturką  😀iabeł:

Fakt Kazio wydoroślał ostatnio z wyglądu, buty nosi rozmiar 24  🙄, ale też się zmienił psychicznie - spoważniał i zrobił się nieśmiały wobec obcych.
dempsey   fiat voluntas Tua
02 czerwca 2009 11:43
basznia super impreza!
laguna tez mysle ze to b.wczesnie  :kwiatek:
zen, coz... ciekawe jak wiele lasek tak traktuje macierzynstwo i dziecko.. pewnie faktycznie nie jest  to wyjatek. coz. ja chyba wole o takich ludziach nie wiedziec..

Kazia fotki sliczne  😍 ale ja go dawno nie widzialam
madox , eurydyka jak tam?


u nas z newsow: ja jem truskawki i mala tez i na razie cisza  👀
Pola sika ladnie na kibelek i na nocnik sama ... z wyjatkiem sytuacji gdy sie zagapi i leje na podloge/w spodnie/na moj fotel przy kompie tapicerowany itd. caly dom w suszacych sie spodniach. ale twardo pielucha tylko do spania i powoli sa efekty
Julek coraz okraglejszy i coraz mniej czerwono-noworodkowy, zarlok taki jak siostra albo wiekszy
zuza   mój nałóg
02 czerwca 2009 12:46
gwash dzięki.Na kucyku na razie krótkie oprowadzania i trochę ćwiczeń.
Kazio strasznie dorosły-szczególnie na pierwszym zdjęciu a jaki szczęśliwy z kotem  🙂
mac  :kwiatek:
BASZNIA super zdjęcia i ile gości na przyjęciu  🙂
Basznia,
super foty
widze że Wokal sie załapał...
i Olo atakuje!!
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
02 czerwca 2009 13:07
Basznia: ale super impreza. Fajne dzieciaki, wszystkie bez wyjątku  😍 😍 A tort - pierwsza klasa  😜

Laguna: na pewno za wcześnie. Taka wyczekana ciąża musi być prawidłowa!

A u nas takie upały, że mała marudzi i spać nie może. Na spacer chyba ją wezmę w spacerówce, bo w budzie sauna.
kermit   Horses horses everywhere ..
02 czerwca 2009 14:06
Ależ impreza URODZINOWA ! Sama bym taką chciała dla Siebie  🤣
U nas pojawia się obraz modelki pozującej do zdjęć  🤔
No i oczywiście tańczącej wszędzie gdzie tylko leci muzyka...nie raz pod budką z kebabem, w centrum handlowym, nie można jej powstrzymać i zabrać ona musi wtedy tańczyć - patrz film.  😎
Zdjęcia są z podworka w centrum miasta dla odmiany - nie na wsi  😜 Oraz Lunapark.







kermitku, alez ci panna rosnie! szczerze mowiac- nie poznalam jej- tak wyrosla!

zadna z nas nie ma jakiegos priv kontaktu z eurydyka i z madox..?

cisawa- wylez z ksiazek i napisz co tam u was, jak sobie radzisz z nauka i anasia?

dempsey- ano niestety jak widac sa takie baby durne. dzisiaj zadzwonila do mnie kolezanka i pyta czy mnie urazila swoim zdaniem.. powiedzialam szczerze co mysle na ten temat i ze moze jak w koncu zostanie matka to dokona reasumpcji swoich pogladow; chyba ze ma zamiar lapac faceta na dziecko. cos tam mi mgliscie tlumaczyla, ze faktycznie, ze moze za szybko dokonala oceny- ale ze czasy sa teraz takie niepewne i takie tam 🤔 tym czasem chyba ja przewartosciuje znajomych, bo powaznie az mnie zatkalo.
macie tak teraz, odkad jestescie mamami, ze zwracacie baczna uwage badz troche wieksza uwage na wszelkie mijane po drodze maluchy? ja przyznam, ze mam taki odruch. wczoraj w sadzie widzialam laske z maluchem- tak trzesla tym wozkiem, ze myslalam, ze jej wyleci to dziecko. komorka przyklejona do ramienia, pet w jednej rece, w drugiej nieszczesna raczka od wozka i cos tam wygadywala do komorki, ze dostala alimenty tylko na 500zl i co to za skandal, ze ona nie po to bachora (dokladnie taki tekst) rodzila zeby teraz takie ochlapy od ch* dostawac 🤔
panna to taki typ byl solarka, tipsy i kilo pudru na twarzy, obcisly bialy top, biodrowki i pewnie najnowszy model adidasow na nogach. uwage zwrocil jej sedzia (po lamowce od togi poznalam), zeby sie hamowala z uwagami i ze posiadanie dziecka na tym swiecie nie jest obowiazkiem kazdej obywatelki 👍
Basznia nonono!! imprezka udana.....(szkoda,że nam sie nie udało) dziewczynki masz suuper :P

Zen! gdzie Ty takich dziwnych ludzi wynajdujesz??dużo wiedziałam, dużo słyszałam (trzy lata pracy jako kurator społeczny) ale historia z laska  😵

Kermit- Nadia śliczniutka jest!!

Laguna- mialam to samo-lekarz wysłał mnie na badanie krwi- dopiero po tym uspokoiłam się i uwierzyłam,ze to jednak ciąża ( od tego momentu "wisiałam na telefonie" informując małza o wszystkim)
bogdan- palac papierosa przed sadem w warszawie na terespolskiej.
Zen - miałam na myśli tą laskę co z Twoim kumplem jest w ciąży
deborah   koń by się uśmiał...
02 czerwca 2009 20:10
Kermit film najlepszy!!!!  fantastyczna jest!!
eeej, a ja filmu nie widze 🙁
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
02 czerwca 2009 20:41
A ja widzę 😀 Nadia jak mała kaczuszka przytupuje 😀 Cudo dziewuszka.
dzieki abre tez juz widzialam 😅

super kiwaczek :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się