Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 kwietnia 2010 17:38
Cierp1enie, a gdzie zdjęcia z jazdy?
cisawa, mam coś,co Cię zainteresuje,wreszcie 🙂
hanoverka, dobrze dziewczyny Ci radzą,dasz radę,najgorsze są początki,a potem wydaje się,że robiłaś to całe życie 😉


my dziś szybko wpadłyśmy do stajni i oto komórkowe niestety zdjęcie mojej córeczki z najmniejszą kucką ze stajni,która i tak przy niej wydaje się ogromna....oto Marysia i Nikita:
Ktoś - u siebie w galerii dodałam fotki 🙂
dodaję jedną tutaj 🙂 i pochwalę się, że znalazłam świetnego trenera.

Oj rośnie nam koniarka rośnie 🙂 przyszła olimpijka Marysia 🙂
Cierp1enie pozazdrościć takiego dziecka 😉 fajne fotki.
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
16 kwietnia 2010 21:29
ktoś, zdjęcie z komóry fajne. Ja tak żałuję, że nie mam czasu nawet na chwilkę pojechać do stajni... 🙁

BTW, obgryzam paznokcie z ciekawosci i niecierpliwości już.  😉
Ktos, super, ze mala wykazuje takie zainteresowania :P Ja tez mysle, kiedy mojego malego na jazde wziasc 🙂
Cierpienie witaj w klubie... nasz maly juz od okolo trzech miesiecy ma taki pattern 🙂 Tylko, ze on w dzien ma minimum dwie drzemki po okolo poltora godziny i jeszcze jedna wieczorna pol godzinna, hi hi spioch jeden 🙂

Dzisiaj maly sie w pol do dziesiatej obudzil, ale myslalam, ze padne ze smiechu... Ogladalam go w kamerce obok w drugim pokoju, a ten maly otworzyl oczka i od rauz obrocil glowe w kierunku kamery i zlapal ja w te swoje grabki male :P Wszystko teraz lapie w grabki  😁
I musze sie pochwalic, ze prawie juz sam siedzi 🙂
Muffinka - już niedługo Ty będziesz miała takie 🙂


kamkaz -  no moja wieczorną też ma drzemkę przed kąpielą ( tak 20 min ) ale w dzień nie bardzo chce spać. Jedynie na spacerze to śpi jak suseł, albo w samochodzie, a tak to tylko chce być cały czas ze mną i bym się nią zajmowała 🙂 nie daje mi nigdzie wyjść, bo jak chwilę zostaje sama to zaraz krzyk 😀 haha
Twój synek już taki duży, a dopiero pamiętam jak rodziłaś 🙂 a on już siedzieć niedługo będzie no szok 🙂
Chciałam jeszcze raz bardzo Wam podziękować za informacje wózkowe  :kwiatek:
Jeszcze nie kupiony - ale prawie - zrezygnowaliśmy z lekkości na rzecz komfortu dziecka i wielofunkcyjności - prawdopodobnie będzie to Emmaljunga (macamy jeszcze bebecar - położna polecała i jest specjalny rabat dla chodzących do jej szkoły - bardzo duży rabat  😀)
Cierp1enie tak, ale możliwe że moje bedzie wrzeszczące cały dzień i śpiące po 10 minut 😉
e tam 🙂 nie będzie tak źle 🙂
Do kupowania wózka mam jeszcze daleko, ale przeraziłyście mnie wizjami wyboru.  😜
Jak na razie omijam rzeczy dla bachorków szerokim łukiem, bo tyle tego  😵
Kiedy kupowałyście jakieś pierwsze rzeczy - nie tylko ubrania, ale tak ogólnie?
pokemon - to JEST gorsze niż kupno samochodu. Naprawdę.

Ja jeszcze nie kupiłam nic (31/32 tc) - mam łóżeczko i torbę do noszenia oraz dwa pajacyki - wszystko dostane. Mam też kilka "zestawów dla noworodka" z kremami i oliwkami - też dostane przy okazji badań krwi (promocja dystrybutora).

W szkole rodzenia dają skrypty, w których jest lista rzeczy potrzebnych dla dziecka. Masz jeszcze kupę czasu na zakupy - ja nie bardzo lubię kupować w ogóle, więc jak już będę pod ścianą czasową - to pojadę do jakiegoś dużego sklepu i kupię wszystko hurtem, ewentualne braki uzupełnię za pomocą allegro.
Pokemon ja zaczęłam kupować pod koniec 6 miesiąca i powiem ci, że im szybciej tym lepiej. Jak byłam w połowie 7 miesiąca to już w ogóle nie chciało mi się chodzić po sklepach. Wszyscy mówili po co już kupujesz przecież masz jeszcze czas, ale ja potem dziękowałam sobie, że już mam wszystko i nie muszę się toczyć po sklepach 😉 Polecam również rozglądanie się po sklepach internetowych, są dużo tańsze rzeczy niż w tych wielkich dziecięcych molochach.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 kwietnia 2010 16:15
pokemon, my kupilismy wózek,jak byłam w 3 miesiącu....ale była promocja,a my doskonale wiedzieliśmy co potrzebujemy 🙂
resztę rzeczy jakoś samo się uzbierało,na zasadzie dostałam - kupiłam przy okazji - albo zobaczyłam ana allegro - choć paragon z ostatnich drobnych dzieciowych zakupów mam z doby przed porodem  😜
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 kwietnia 2010 18:28
dubel,ale zobaczcie małego kaskadera....przyszła wkkwistka jak nic:

dziś odwiedzilismy NIkitkę już z aparatem,niestety aparat się nie naprawił 🙁



i wiecznie spieszący się ludzik:
Ktosia  - Marysia jest the best  😀
Muszę się pochwalić, dziś nastąpił wielki powrót w siodło.  🏇 Wsiadłam na Galanta na całe pół godzinki, teoretycznie miałam  tylko postępować ale nie mogłam sobie odmówić kłusa i galopu. Jestem pod wielkim wrażeniem pracy, jaką wykonała z nim moja zastępczyni  🙇. Majka spacerowała z tatą a mama na ujeżdżalni. Ciekawe jakie jutro będą zakwasy 😉 generalnie było tak, jakbym na koniu siedziała wczoraj a nie w sierpniu  😲
Poza tym moje ukochane i najwspanialsze dziecko przespało bez przerw 5h  💃
A teraz niestety męczą ją jakieś gazy  🤔 i w związku z tym moje pytanko do Was  :kwiatek:
Jak się podaje SabSimplex? Bo mój niemiecki jest w lesie i nic mi z tej ulotki nie wynika  😫 W ogóle dostałam zalecenie aby jej dawać coś na te gazy i zaczęłam od Infacolu, ale kurcze dziś ma taki napad płaczu jak nigdy. I nie wiem czy to przez ten Infacol czy tak bez związku.
Ja mam życiowego pecha do kolek - koń kolkowy i dzidzia też  😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 19:47
ktos ale ksiazniczka  😜 Mi sie marzyla zawsze corka, zazdroszcze Ci. Ile malutka juz ma?  :kwiatek:
rok, osiem meisiecy i dwa tygodnie.. helol :P
Ktos mala jest po prostu swietna😀😀😀
Kamkaz wiecej zdjec malego !!!

Maly w ciagu 2 tygodni nic nie przytyl..... Chyba w koncu sie unormowal, jesli chodzi o wzrost wagi i juz bedzie to wolniej szlo 😉 W chwili obecnej stoimy na 8,1 kilo 🙂
A wczoraj skonczylismy 5 miesiecy  🏇 💃 🏇 💃

I czekaja nas badania na przyjmowanie wit.D, bo mozliwe, ze jakies zaburzenia sa, przeswietlenie glowki i wizyta u alergologa. Chodz pewnie i tak sie niczego konkretnego nie dowiemy ...

A na razie pozdrawiamy ciotki i wujka 😀





I lecimy spac....... 😉


adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 21:08
Ojojojoj, jaki pysiaczek malutki.....  😵  😍
świetne są wasze dzieciaczki  😍



moja mała miała dziś pierwsze spotkanie z koniem 🙂 bo ostatnio przespała cały mój trening, a dzisiaj była zainteresowana przez chwilę 🙂

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 22:41
Ale super  🤣 Malutka jaka zdziwiona, co to takie wielkie. My mielismy pierwsze spotkanie jak maly mial 4 miesiace wykrecil koniowi ucho....  😁
A teraz niestety męczą ją jakieś gazy  🤔 i w związku z tym moje pytanko do Was  :kwiatek:
Jak się podaje SabSimplex? Bo mój niemiecki jest w lesie i nic mi z tej ulotki nie wynika  😫 W ogóle dostałam zalecenie aby jej dawać coś na te gazy i zaczęłam od Infacolu, ale kurcze dziś ma taki napad płaczu jak nigdy. I nie wiem czy to przez ten Infacol czy tak bez związku.
Ja mam życiowego pecha do kolek - koń kolkowy i dzidzia też  😵

galantova pisz do Laguny na pw, ona ma jakiś dobry sposób na kolki i tego Sabu też chyba używa 😉
ktoś Marysia jest fantastyczna 💘
smerfi słodziak z niego 😍
Cudne te Wasze dzieciaczki dziewczyny.

Ja na razie nie myślę o kupowaniu czegokolwiek, przesądna jestem. Nie chcę teraz w domu żadnych dzecinnych rzeczy. U teściów już coś czeka...i niech sobie czeka do sierpnia co najmniej.
zuza   mój nałóg
18 kwietnia 2010 08:01
Ktoś kaskaderka niezła-bałabym się spokojnie na to patrzyć  😉
smerfi nie wygląda,na chudzinkę.Teraz to już pewnie będzie dużo wolniej przybywał.Ja już nie pamiętam ile moje dziewczyny ważyły w tym wieku  😡
Zdjęcia śliczne,a z piąstką  😍
Cierp1enie u nas też zaczynało się od spotkań w wózku-a teraz jest tak


zuza,to jak obok siebie ida jest cudowne  😍
zuza   mój nałóg
18 kwietnia 2010 09:29
remendada dziękuję  :kwiatek:
dempsey   fiat voluntas Tua
18 kwietnia 2010 10:00
och zuza mnie Twoje dzieci zawsze na lopatki klada! 💘
jeeej gdybym miala takiego kuca w stajni.. nie powstrzymalabym sie na pewno
ktos jaka luzaczka (hmm w sensie wyluzowania 😉 )
smerfi mlody robi takie slodkie minki
Cierp1enie a spala czy bacznie obserwowala?

(przypomnialam sobie jak kiedys gdy Pola miala 2-3mce probowalismy wsiasc z mezem jednoczesnie, a dziecko mialo spac za ogrodzeniem w zacisznej gondolce.. hahaha budzila sie jak tylko przekladalam noge przez siodlo. czujnik. udalo mi sie rozklusowac i dalismy spokoj


dobra ide bo musze tort-samochodzik robic 😵
na szczescie jedno dziecko z glowy - prosto z lozka udala sie do domku na drzewie i tam juz chyba zostanie, nawet kazala sobie tam sniadanie podac  😁

adrianna32 - no śmiechowe miny robiła do konia 😀 
haha a co koń na to, że Twój mały wykręcił mu ucho? 🙂  😁

zuza
-  😍 ale mega słodkie, jejku jak czyści kopytko mnie rozczuliło i jak prowadzi 🙂  😍 oby moja córcia też załapała później miłość do koni 🙂 będę miała z kim w tereny jeździć  🏇

dempsey - podczas całego pobytu prawie cały czas spała, jednak jak mąż wracał ze spacerku i koń podszedł to się obudziła i patrzyła co to takiego 😀 robiła przy tym śmieszne miny haha

jeszcze raz wszystkiego najleszego, mmmm tort mmm zjadłam bym 😀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 kwietnia 2010 15:25
Cierp1enie o dziwo wlasnie nic, ocywiscie kontrolowalismy sytuacje, ale kon zwycajnie nic nie zrobil....  😁
Mam pytanie do wszystkich, ktorzy maja kucyki dla swoich malych pociech, jakiej wielkosci sa te kuce? Ja widzialam ostatnio 84 cm poprostu cuuudo....  😍
adrianna32 - no to super 🙂 hihi koń pewnie zdziwiony, co to takiego małego go ciągnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się