Konie czystej krwi arabskiej

Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 czerwca 2016 19:11
ogurek, mieliśmy 6 sztuk, więc trochę roboty było i na zdjęcia nie było czasu. Wróciliśmy z vice championem, drugi ogier 4 w czempionacie, roczniaczka 4 w klasie,dwulatka otarła się o 5 miejsce w klasie, ale przegrała o pół punktu za typ.
Ładna ta Wasza Złota Rzeka! A Ty po jakiś skokowych zawodach się szlajasz  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 czerwca 2016 19:28
Dziewczyny pliss koniec gadki o Szamance -idźcie wyjaśniać sprawy do nieuczciwych.  :kwiatek:

Co do MP jestem w szoku. ..
Wojenka a dużo było koni prywatnych?  Ciekawa tez jestem jaki panowal nastrój apropo ostatnich zmian itd.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 czerwca 2016 19:47
Dużo koni prywatnych i sporo ugrały.
Atmosfera była trochę dziwna-nie wiadomo było z kim się witać, a kogo omijać szerokim łukiem 😉.
Janowskie konie słabo wyglądały-przychude i nieogolone. Michałowskie w porządku.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 czerwca 2016 22:36
Dziwna sprawa z tymi MP. Nie wierzę żeby było tak mało koni ze się nie opłacało robić imprezy... No chyba że ktoś chciał zarobić  🙄
Ja sadzę,ze po prostu nie chcieli wpuscic na 3 dni dużej grupy ludzi na teren stadniny,bo za dużo by mogli zobaczyć i skorzystali z dobrego pretekstu.
stadnina państwowa już nią nie jest ?? tajne przez poufne ? a w Janowie odwrotnie kajaki, karuzele i pani od turystyki. Odnosze wrażenie, że po Białce dobra zmiana już wie, że nie jest tą dobrą zmianą.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 10:08
Słuchajcie a gdyby ktoś inny zrobił imprezę? W sensie prywatna stajnia? Jaki termin ewentualnie wchodzilby w grę?
[quote author=Mozii link=topic=752.msg2554046#msg2554046 date=1465308838]
Zbyt mała ilość zgłoszeń... Przyszedł mi mail od Pani prezes. Info potwierdzone, bo tam dzwoniłam odnośnie wpłat między innymi. Mają robić zwrot wpłat w tym tygodniu.

Już oficjalnie odwołane  na fb.
Bez możliwości komentowania...
[/quote]

Na jakim Fanpage'u ta informacja? Nie mogę się dokopać.
Naprawdę szkoda. :/
Mozii fajnie jakby ktoś się podjął, może wtedy i my z rudą mogłybyśmy spróbować swoich sił bez pełnego pochodzenia??
[quote author=RaDag link=topic=752.msg2554096#msg2554096 date=1465318800]
[quote author=Mozii link=topic=752.msg2554046#msg2554046 date=1465308838]
Zbyt mała ilość zgłoszeń... Przyszedł mi mail od Pani prezes. Info potwierdzone, bo tam dzwoniłam odnośnie wpłat między innymi. Mają robić zwrot wpłat w tym tygodniu.

Już oficjalnie odwołane  na fb.
Bez możliwości komentowania...
[/quote]

Na jakim Fanpage'u ta informacja? Nie mogę się dokopać.
Naprawdę szkoda. :/
[/quote]

https://mobile.facebook.com/events/1526966804277001
Kurde, trochę kijowo się zachowali, odwołując w takim terminie. :/ Na 11 dni przed. Niby dwa dni po końcu zapisów, ale jeśli mieli naprawdę mało ludzi, to trzeba było to ogłosić ze trzy tygodnie temu. Ludzie już porezerwowali przejazdy, noclegi, urlopy, a tu kicha. Przejazdy dla startujących to akurat pikuś, zarezerwowali, ale po prostu nie pojadą, ale przewoźnicy mieli zarezerwowane terminy, prawdopodobnie innym osobom musieli odmówić, a tu odwołanie. Niepoważne.
Sivrite nooo, bo oni są ogólnie tacy poważni w swoich poczynaniach, że ho ho  😉
Murat, ale wcześniej byli niepoważni na swój własny rachunek, teraz udało im się też wpłynąć na osoby prywatne. :P
Sivrite jakby na swój własny, to kij z nimi, ale niestety na rachunek państwa  🤔
czyli nasz 😤
W temacie zawodów nie pomogę, nie mój temat zainteresowań.

Melduje rozpoczęcie ambitniejszej pracy gniadej dupy oraz ustalenia spotkań z trenerem. Koniec delikatnego traktowania, wszak już dawno na L4 nie jest.
Ja mam total doła od wczoraj. Tyle treningow, pracy, stratow, szkolen, wyjazdow i d$%& !!
Pobrane urlopy, zalatwione transporty noclegi, cala logistyka.
Wiadomo, ze praca wlozona w konia nie zginie ale jak sie trenuje pod konkretny cel to pod konkretny. To sa jedyne zawody w Pl gdzie araba ocenia na tle innych arabow a nie hanowerow ujezdzeniowych.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 14:29
Trzymajcie kciuki za powodzenie misji 😉
My też nie dowierzamy jak można odwołać MISTRZOSTWA POLSKI 11 dni przed... Żeby zawody wyszły na zero z sędziami i karetką, mając własne nagłośnienie, boksy itp potrzeba około... 20 koni po 450 zł od każdego(boks plus startowe) co daje kwotę 9000 tys. To już całkiem spory zapas gotówki 😉 a nie wierzę, że tych 20 koni nie było.

EDIT: Info na razie wstępne. Mistrzostwa się odbędą, tylko w innym terminie(sierpień lub wrzesień), miejsce do ustalenia 😉
W sierpniu jest Janow, kolizyjny terminowo.

Zrobcie to gdzsies na poludniu Polski please, bo wiecznie te imprezy sa daaaaaleko.

Mozii jak potrzebujecie jakas pomoc comolwiek to wal jak w dym
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 16:54
Epikea, leci PW 😉
Siwy pozdrawia wszystkie konie, które pragną poczuć się wyjątkowo 😉

paladynka dziekuje , czuje ogromna dume jak wsiadam w siodlo. Jest grzeczny, opanowany, zadnych odpalow. Ustabilizowal sie w poszczegilnych chodach, zlapal rownowagr. Jeszcze sporo do wypracowania ale jak sie widzi i czuje zmiany to i sil przybywa aby realizowac kolejne. Wazne, ze z dzikusa wyszedl kon - arab o jakim marzylam.
  Podobno jest do kupienia? 🙄
Monic, wrzuć już na luz. Kto będzie chciał robić interesy z szamanką to poczyta co się działo i tyle. Nie ma co wałkować.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
09 czerwca 2016 21:42
Przyszła nowa moda na noszenie kantarów,  muszę powiedzieć o niej moim  🤣
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 czerwca 2016 22:41
Monic, zaczynasz zionąć jak trol 😉 a jak masz problem do szamanki to wyjaśnijcie to na prowadzenie,  a nie zawalony zostaje kolejny wątek bzdetem i odgrzewanym kotletem 😉
Monic, daj sobie już spokój, co?
kontestacja dobre 🙂 Moja chyba ostatnio próbowała też jakąś nową modę wprowadzić, ale widocznie ma zachowawczy gust, bo kantar tylko ściągnęła z jednego ucha  😁
Murat-Gazon, widać Twoja naoglądała się westowych ogłowi na jedno ucho, a Mały postawił na awangardę.
kontestacja a wiesz, to jest możliwe  😁 Co prawda musiałaby to być plotka z dalekiego świata, bo u nas nikt westowo nie jeździ, ale kto wie, co widziały i gdzie bywały inne konie...  😉
kontestacja masz bardzo... kreatywnego konia 😂 moja ruda jest taka nudna- kantar nosi standardowo, wczoraj pierwszy raz założyłam jej nauszniczki- też nie zrobiło to na niej wrażenia... wieje nudą 😜

Murat masz konia światowca 😉 musi potajemnie śledzić trendy w modzie west, kto wie, może podgląda wątek o westernowej rewii mody?  😁

Wczoraj wsiadłam pierwszy raz od 3 tygodnii, ze względu na moją kontuzję, na jakieś 10 min, ale mogę powiedzieć jedno... uwielbiam mojego konia 😍
Ja miałam być w stajni wczoraj, ale musiałam zostać dłużej w pracy i nie dotarłam.
Na jutro mamy zaplanowany dłuuuugi spacer w ręku, bo ile się można kisić na terenie stajni. Jeszcze do końca przyszłego tygodnia nie wolno nam w pola, więc idziemy sobie zwiedzać dalsze wsie drogami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się