Konie czystej krwi arabskiej

Ja sama zrobiłam dwie prezenterki i napierśnik. Jedną w kolorze butelkowej zieleni , drugą ecri . Mogę pokazać na sucho, bo Czanka znów jest ,,łysa" na szyi. Kurteczka na wacie, jeszcze mi jej nie oddadzą, teraz mówią14 dni, (dzisiaj10) 👿
Kobyłka ,,załatwiła" w sobotę radiowóz  🏇  Dzisiaj mi powiedzieli. Studentka oprowadzała ją po placu, gdy nagle na sygnale wjechała policja. Łobuzy,  🤔wirek: podjechali do niej z hukiem od tyłu, a ta niewiele myśląc wypaliła z 2 rurki. I tak była dość delikatna, bo tylko wgięła lekko drzwi od auta.  😅 Panowie niewiele się przejęli, tylko studentka była w cięzkim szoku 😲
aktualnie licytowana jest ta prezenterka http://allegro.pl/show_item.php?item=1600648472

a tu są pozostałe, cżęść sprzedana i nie wszystkie  http://galeria.evatronix.pl/prezenterki.htm
Epikea - tu link na ich stronę po info
http://www.shapleys.com/
Ja na początku kupowałam na ebay ale potem znalazłam w tym sklepie
[[a]]http://www.etmika.pl/go.live.php/PL-H3/-/SMTgx/shapley8242s-mtg.html?title=Shapley%E2%80%B2s%20M-T-G&ref=4[[a]]
pzdr
kociarnia,ładny zwierz 😀
Czesio a jak stosujesz ten preparat? Na gąbce i na suchą sierść konia? Czy inaczej.? Jestem mocno zainteresowana. Może Czance szybciej odrośnie futerko  🏇

Kociarnia , fajnego masz blondyna :kwiatek:
Mtg  używam tylko raz w tygodniu. To wystarczy. Po rozpleceniu warkoczy i przeczesaniu rękoma wcieram w grzywę i ogon. Zwłaszcza w nasadę. Potem dopiero czeszę. Zimą tak samo. Choć skutkiem ubocznym jest oleistość preparatu (niektórzy też nie znoszą zapachu -boczek) zimą nie zmywam. Więc nie wygląda to za pięknie. Warto też stosować go wieczorem, żeby koń od raz nie szedł na mega słońce. I tak co tydzień...
ps. Broń Allaha nie używać w okolicy siodła bo pojedzie...
dwuletnia Ektesa  😉
Pisałam już w wątku z kantarami, ogłowiami i nikt mi nie udzielił odpowiedzi.Może tu się uda.Gdzie dziewczyny kupujecie prezenterki? 🙂


odezwij się na pw 😉 ja robię  😎
Dzięki orjentica i Hamer 🙂

Wagant "w akcji" 😀

Mam nadzieję, że niedługo pstrykiemy pare nowych fot.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] turbogigantyczne zdjecia!!!
Złota - ładna babeczka. Podoba m i się główka.
Kociarnia - chłopak na schwał. Więcej takich promujących araby pod siodłem to może zmieni się nastawienie ogółu jeździeckiego w kwestii użytkowości arabów.
Czanka byłaby już w domu gdyby nie komisja unijna  👿 Ma stać do środy, bo we wtorek ma robić tłum , wystawkę, że jest duże obłożenie oddziału. 🤦

Złota fajną masz panienkę :kwiatek: Kociarnia oby więcej takich zapaleńców i koni. 🏇

Jak już pisałam , zapytano mnie w Klinice dlaczego właśnie araby? Ano właśnie dla ich zachowań ( jak ich nie kochać). Nie na darmo mówi się : szlachetna rasa. Czanka jest bardzo przyjazna wobec innych koni, ale te kliniczne (zwłaszcza jedna klacz) są zdystansowane ,(  ta wymieniona wręcz wroga)
. A tu miła odmiana. Przywieziono klacz arabską ze źrebakiem (maluch dostał kolki). Wczoraj  była trochę przestraszona, ale za to jaka była dzisiaj rozmowna 💘 Wołała mnie, obwąchiwały się z Czanką, rżały do siebie. Normalnie sielanka 😍
Swój pozna swego 😉
Hamer,nie martw się,dobrze że już wszystko dobrze a że troszkę sobie postoi to co tam.
Hamer, do srody juz niedaleko. Najwazniejsze ze jest juz dobrze.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
22 maja 2011 11:04
kociarnia naprawdę aż miło popatrzeć na chłopaka !!
Hamer bardzo się cieszę, że z Czanką już lepiej ! a środa już za 3 dni ! szybko zleci  😀

a my na razie mamy przerwę jeździecką - spowodowana moją kontuzją  😵 , ale mam nadzieję, że niebawem zacznę wsiadać  🙄 bo chciałabym pojechać na amatorskie do Kuźni ... ehhh




Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
22 maja 2011 12:44
To i ja się pochwalę moim podopiecznym arabkiem
Monsum pod swoją właścicielką podczas pierwszych w ich życiu zawodów:
Nord ładny siwek. opowiedz coś więcej o nim 🙂

wybiera się ktoś na III Sportowe Mistrzostwa Polski do Janowa Podlaskiego?
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
22 maja 2011 18:22
Mam zamiar się wybrać, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo Niuńkowi siadła trzeszczka
Nord, piękny 💘 I właśnie, opowiedz coś więcej 😉
Thilnen   Dżamal Ad-Din
22 maja 2011 19:41
Trochę zdjęć mojego młodziaka:







Thilnen ale wysiwiał!
Thilnen o, masz siwego konia! Fajnie współpracujecie, ostatnie zdjęcie świetne 😀 Pokazuj małego częściej.

My chwilowo nie pracujemy pod siodłem przez copd, jedynie luźne tereniki i spacerki. Jednym słowem odkrywamy nowe ścieżki nad Wisłą, muszę się postarać o jakieś zdjęcia w wodzie 😎
Thilnen,super że dużo z nim pracujesz,to zaowocuje 🙂
Nord - ładny koń. Powodzenia podczas kolejnych startów 🙂
Co do III sportowych mistrzostw w Janowie...pewnie zawitamy z Wagantem. Mieliśmy pojechać skoki i konkurs kostiumowy, ale nie uszyłam jeszcze frędzelków 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
23 maja 2011 13:01
[quote author=neśka link=topic=752.msg1017614#msg1017614 date=1306067394]
Nord ładny siwek. opowiedz coś więcej o nim 🙂


[/quote]
Dziękuje🙂
Siwek kupiony niecałe 3 lata temu z prywatnych rąk- zaniedbany i prawie nie umiejący chodzić pod siodłem, ale systematyczność i upór właścicielki doprowadziły do stanu obecnego🙂
Monsum od Mozaiki po Kuligu hodowli o ile dobrze pamiętam Pasonia
Jeszcze 2 zdjęcia-zaraz po kupnie 2008 i teraz jakoś niedawno-pod swoja właścicielką
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 maja 2011 13:08
Nord: ładny konik i fajnie razem się prezentujecie. Masz zdjęcia "sprzed"? (popraw nachrapnik jest za nisko i  ukośnik na chrapach leży)
borkowa.   silesian team
23 maja 2011 13:08
Nord Jest piękny, trzeba być mega cierpliwym, żeby konia od zera zrobić.
+ mały OT ubóstwiam koniki z różowymi pyszczkami  😍
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
23 maja 2011 14:35
ElaPe celna uwaga, muszę poprawić-dzięki. Zdjęcia "sprzed" to właśnie to pierwsze.U niego nie ma sprktakularnej zmiany jeśli chodzi o wygląd, bo nie był wychudzony przy zakupie, a takie zmiany jak się konia utuczą są z reguły najbardzije spektakularne, on natomiasty bardzo poprawił, a może właściwie nauczył się wogóle chodzić pod siodłem


Tak wyglądał kilka dni po kupnie, niestety nie mam filmiku żeby Wam pokazać jak wtedy chodził, ale poprzedni właściciele jeździli biedaka na haku, teraz zrobił się z niego przyzwoity kawałek konia...

Nord: ładny konik i fajnie razem się prezentujecie.

Dzięki na koniu nie ja ale jegp Pańcia
Thilnen   Dżamal Ad-Din
23 maja 2011 14:50
Thilnen ale wysiwiał!
Cały czas patrzę, czy mu hreczka wychodzi, czy jednak będzie mlecznosiwy 🙂

Thilnen o, masz siwego konia! Fajnie współpracujecie, ostatnie zdjęcie świetne 😀 Pokazuj małego częściej.

My chwilowo nie pracujemy pod siodłem przez copd, jedynie luźne tereniki i spacerki. Jednym słowem odkrywamy nowe ścieżki nad Wisłą, muszę się postarać o jakieś zdjęcia w wodzie 😎


Współczuję copd, ale bez jazdy też można się fajnie bawić, jak widać na zdjęciach 🙂 Młody miał już na sobie parę razy siodło i dzięki naszej pracy nad odczulaniem i zaufaniem nawet nie zauważył, że ma coś na grzbiecie:



Thilnen,super że dużo z nim pracujesz,to zaowocuje 🙂

Dzięki, już w tej chwili widzę, że coraz lepiej się dogadujemy 🙂
przepraszam, ze ja tu tak wpadne w temat, ale chcialam poprosic osoby rozeznajace sie w temacie o mala pomoc. nie moge jakos wyguglowac kalendarza imprez hodowlanych (chodzi o dolny slask i oscienne, tak zeby jakos bardzo daleko nie jezdzic) gdzie mozna pokazac sie z trzyletnim ogierem. dacie jakis link? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się