WYBIERAMY BYKA ROKU!

wole młodego przepchać przez parkur nisz kilkuletniego dziada
Pursat   Абсолют чистой крови
12 kwietnia 2014 22:48
Może chodziło o jakiś specjalny parkur z niszami w podłożu. :P
nie dokupywałam

hahahahaha 😂
Wójek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2014 07:42
Gillian i jej kand pupy  😁

W takiej kwestii wszelkie rady są o kand tyłka rozbić.
słowo kandyzowany nabiera nowego znaczenia
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2014 10:30
JARA, bo oberwiesz w pupę ostrzeżeniem za "d*"  🤬
Czyli za słowo "d*" można oberwać ostrzeżenie??
chyba jednak nie, ikarina nic nie zrobiła, a odpisała
Nie denerwujcie mnie 🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2014 18:33
ikarina, z mojej strony to nie było nic osobistego, nie mam zastrzeżeń do Twojego moderowania  :kwiatek: tylko nieco mnie bawi sytuacja cenzurowania strasznej pupy  😁
Z mojej strony też nic osobistego :kwiatek: Chciałam przymknąc oko, skoro uważacie, że to nic wielkiego. Ale - skoro zostałam wywołana do tablicy...

JARA, no offence :kwiatek:
ikarina, ja też nic złego nie miałam na myśli, tylko już pogubiona jestem w tym 😁 Dla mnie to nic wielkiego, ale było gdzieś ustalane, że to przekleństwo. Myślałam, że jak nie poprawiałaś, to już nie jest przekleństwem 😉
Bo to jest tak - słowo na "d" traktuję i tak lajtowo, bo za nie nie daję ostrzeżeń - czasami ktoś po prostu walnie dla żartu, to nic złego. Jednak sami wiecie, że może byc ono rzucone w złych intencjach, dlatego reaguję 😉 Z resztą, ja sama zawsze gwiazdkuję, wiele ludzi również.
Ja po raz kolejny z tym samym - jak widzę "dziękujE" (ja), to mnie coś bierze  😵
Wszędzie tylko: "Dziękuje wam za życzenia!", "Dziękuje, jesteście kochani!" itd.


Ja dziękujĘ!

On/ona dziękujE 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2014 07:34

JARA, no offence :kwiatek:

No co Ty, ja się nie gniewam 😉
Niektórzy  rzekom dziękują :P ....... Bug , honor... i ortografia........... Wracamy do prasłowiańskich wierzeń ? 🤔
Jest jeszcze Buk - Słowianie też w to mogli wierzyc 😉
Hahahaha! Z naszych ogłoszeń
próbuję wyhodować konia z górnej pułki
Ja też zamówiłam wysłodki na początku lipca to na na stępny dzień przyszedł mail że pasza doje za 2 dni do dzisiejszego dnia się ni doczekałam! anulowałam i zamówłam gdzie indziej ;(
Na na na....
[...] palnęłam "no dalej ciś z kopyta"  😁

ciś to taki malutki cis?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:24
Mam dylemat... a dokładnie kucyka z lekką nadwagą 😉
Czy tylko mnie się to wydaje trochę nie po polsku?  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 11:45
a czemu?
Właśnie ja też się zastanawiam gdzie tu byk?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 11:53
weszłam przeczytać cały post
Witam ! Mam dylemat... a dokładnie kucyka z lekką nadwagą 😉 Kupiłam dla niego bardzo dobre siodło , na moje oko wszystko pasuje ... Jednak podczas jazdy siodło kołysze się na boki , nawet przy porządnie podpiętym popręgu.  On jest malutki , typowo krągło kucykowy. Mam pytanie , czy podogonie zapobiega kołysaniu się siodła na boki? Jestem zielona w temacie kucyków, może ktos mi pomoże ? 🙂

pomijając obfitość spacji, bardzo sympatyczny 🙂
ale na ta leprza strone

🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 14:31
Mnie się wydaje, że kucyk nie może być dylematem... A dylemat autorki postu został doprecyzowany jako właśnie kucyk... Ale jak napisałam - tylko mi się wydaje. No i rozbawiło mnie trochę takie sformułowanie.
Do autorki postu nic nie mam, weźcie sobie nie dorabiajcie teorii  🤔wirek:

Edit: a jednak, wg google, nic mi się nie wydawało - tak jest: http://portalwiedzy.onet.pl/140255,,,,dylemat,haslo.html
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 14:36
nikt nie dorabia teorii, tam po prostu nie ma bledu.
desire   Druhu nieoceniony...
24 kwietnia 2014 14:42
[quote author=Matuzaalem link=topic=93764.msg2074567#msg2074567 date=1398179748]
[...] palnęłam "no dalej ciś z kopyta"  😁

ciś to taki malutki cis?
[/quote]

na śląsku popularne określenie, 'ciś' to 'idź/jedź' (?), jakoś tak.  😁 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się