KLUB "STAREJ GWARDII" forum

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 12:17
Witam

Zakładam ten wątek, ponieważ po rozmowie z jedną userką, doszłam do wniosku, że MY STARZY USERZY zaczynamy stanowić mniejszość forumową. Znikają nam wartościowi forumowicze. ZEN bywa rzadko i powód znam (ale zachowam dla siebie), Caroline już wogóle nic nie pisze, Opolanka też od czasu do czasu coś kliknie, że o Sznurce nie wspomnę. Nie ma Sznurki w dziale Konie. Bywa w 2 wątkach i to rzadziej niż kiedyś. Mogę tak wymieniać w nieskończoność. Wiele osób ucichło czy też odeszło.
A przypomnijmy sobie stare czasy, nasze rozmowy, spory jeszcze za czasów VOLTY. Miejsca dla nas ubywa, zastępują nas rzesze szczypiorów i qniarek (tych negatywnych). Młodzież ma więcej do powiedzenia niż doświadczony trener, których tu nie brakuje. Ja sama doświadczyłam ostatnio "umiejętności" pewnej 16 letniej pannicy. I tu miarka się przebrała.

Dlatego proponuję stworzyć tutaj nasze miejsce. Takie, by móc pogadać o wszystkim, powspominać stare czasy, coś na wzór wątku o dzieciach i ciążach. I ten wątek niech będzie TYLKO DLA PEŁNOLETNICH I NAJSTARSZYCH STAŻEM FORUMOWICZÓW. Młodzi mają swój żółtodziobów.

Jeżeli jednak to zły pomysł, to proszę moderów o zawieszenie kłódy.
Mazia   wolność przede wszystkim
09 grudnia 2011 12:21
Bardzo dobry pomysł...
Mazia lat 31 ups  🤣
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 12:22
dragonnia, jest mi bardzo miło, że wspomniałaś o mnie 🙂
Bardzo szkoda, że wielu użytkowników forum, którzy mają bardzo bogate doświadczenie i wiedzę, już nie pojawiają się na forum lub robią to rzadko.
A pomysł moim zdaniem jest bardzo dobry.
dragonnia, jakie kryteria przyjęcia ? Pełnoletnia już dawno jestem, ale nie wiem jaki staż się liczy.
ja w sumie chcialam zalozyc cos takiego jak "offtop czyli pogaduchy" . bo czasem jest cos, co chcialabym wam opowiedziec, albo tak o, pogadac, a nie pasuje to do zadnego watku. chodzi ci o taki luzny watek dragonnia ?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 12:23
Bera myślę, że jak najbardziej pasujesz 😉

Ja na starej volcie zarejestrowałam się pierwszy raz chyba w 2003 roku, więc jakby na to nie patrzeć, dość dawno temu.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 12:33
ja I rejestracje na voltahorse miałam w 2005 😵 czytałam jeszcze dłużej, pytanie tylko czy przyjmiecie takiego tuptusia 😉
po co tworzyć takie podziały?
Chyba lepiej byłoby gdyby te"doświadczone" osoby wypowiadały się w ogólnych wątkach, poza tym jest juz jakiś wątek o starej volcie i tam można sobie wspominać dawne czasy
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 12:43
bera 7 , no ba 🙂 Toć Ty stara gwardia przeca 😀

Katija, własnie takie pogaduchy, wspominki ze starymi userami.
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Miszka, jesli dziewczyny mają taką potrzebę, to dlaczego ma im nie byc wolno? wątek małolata jest, wątek dla dzieciakowych mam jest, a co, dziewczyny nie mogą?
a jak ktoś nie jest małolatem, ani też userem z dużym stażem ? 😉
ale oczywiście, że taki wątek może być, tylko jego intencje są dla mnie nie zrozumiałe. po co taki podział, na tych młodszych i starszych - nieformalnie taki podział istnieje, wiadomo też kto jest ta stara gwardią. Chcecie utrzeć nosa małolatom to nie lepiej w konkretnym wątku, zamiast tak się separować od reszty?
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 12:57
Bo skoro starzy użytkownicy znają się nie raz po 5-7 i więcej lat, to chyba należy im się miejsce na własne pogaduchy?
Ale to wszystko zależy od tego czy się Miszko zgodzisz, bo bez tego zginiemy tutaj  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2011 12:57
Mój staż liczę od roku 2001 - jeszcze na starej volcie o kształcie drzewka  😎 👀
Miszka, dlatego, że czasem Ci starzy mają dość przepychanek z młodymi, co wszystkie rozumy pozjadali. Ja w zasadzie z takich przyczyn jestem częściej na towarzyskich. Szkoda mi oczu, żeby odsiewać wartościowe posty, od głupot wypisywanych.
Bo skoro starzy użytkownicy znają się nie raz po 5-7 i więcej lat, to chyba należy im się miejsce na własne pogaduchy?
Ale to wszystko zależy od tego czy się Miszko zgodzisz, bo bez tego zginiemy tutaj  😉
TAK! Zgadzam się! Macie moje błogosławieństwo 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:02
Elu - właśnie wygoniłaś mnie z tego wątku, bo moje 5 lat zaczęło wyglądać bardzo blado... 😉
Obchodziłaś papierowe gody ? 😉

Miszka - uh, bez tego ani rusz  😁
Super. 🙂 Moze udaloby sie przywolac klimat "starej volty" mimo ze jest Nas juz mniej... 🤔
edit: literowki.
Moja pierwsza rejestracja 2002rok, pewnie mało kto mnie pamiętam, bo nie pisałam za dużo. Moje pseudonimy to na początku Ola, nauzyka, potem ritka 😉
Pamietam dobrze z tamtych czasów dożycę (potem zmieniła nic na marcza)- znawczyni rodowodów, była marzena, rider, korsarz, hana.
Pamiętam, że kiedyś volta zrobiła zlot, i jeden z użytkowników gonił jakimś karym ogierem ardeny? Była jakaś podobna sytuacja własnie z fotorelacją 🙂.
echh, uzależnienie od volty jest straszne  😂
Nazwa wyświetlana:  Isabelle
Data rejestracji:  Lipiec 17, 2011, 16:25:13 

😂
No, sorry Isabelle. Zmykaj, szczypiorku.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:11
Miszka, dlatego, że czasem Ci starzy mają dość przepychanek z młodymi, co wszystkie rozumy pozjadali. Ja w zasadzie z takich przyczyn jestem częściej na towarzyskich. Szkoda mi oczu, żeby odsiewać wartościowe posty, od głupot wypisywanych.

amen!
Nazwa wyświetlana:  Isabelle
Data rejestracji:  Lipiec 17, 2011, 16:25:13 

😂
No, sorry Isabelle. Zmykaj, szczypiorku.


Hehe. Mamy Stroza Prawa i Porzadku. 😉 Moze warto by ustalic jaki jest re-voltowy wiek minimalny? Tak dla porzadku wlasnie?
Taniu, ależ ja się nie pcham, czy nie dlatego nie napisałam "daj nam rozmawiac" a napisalam "daj DZIEWCZYNOM" 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:18
myśle że przynajmniej od poczatku istnienia re-volty czyli 2008 👀 Co wy na to?
Taniu, ależ ja się nie pcham, czy nie dlatego nie napisałam "daj nam rozmawiac" a napisalam "daj DZIEWCZYNOM" 😉

Hihi! Właśnie widzę.
Załóż Klub 2011.
revolta jest od 2008? ejjj przecież ona jest nowa, dałabym sobie rękę uciąć że to około roku:P
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:21
03.12.2008 powstała dla wszystkich 😉

Wcześniej Dwo z Q. ją testowały.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:21
I dlatego miejmy tą swoją enklawę. Nawet by napisać "Dzień dobry przy porannej kawie", lub, że "nie chce mi się dziś pracować, a ciekawi mnie co u Was". Tak po staremu. Ja do dziś wspominam sznurkowanie Sznurki, a niegdyś Linki. Jak to Zen szykowała się do ślubu czy też przełom Volty i jej awarię.
Zobaczcie jak mamuśki świetnie sobie gadają w wątku o ciążach. Jak się cieszą każdą ciążą, wymieniają doświadczeniami, chwalą się pociechami, mówią o smutkach i radościach swoich i ich dzieci.
To i my, geriatria, miejmy też taki swój kącik seniora 😀 (Matko ale to brzmi).
ElaPe, pamiętam ten Twój avatar 😉
Ja sie pierwszy raz logowałam chyba w 2002 roku, ale mało udziału brałam w dyskusjach. Bo mnie sie wtedy wydawało że wszystko wiem i jeżdże najlepiej, wiec twierdziłam ze nie ma o czym dyskutowac 😉 I miałam kilka róznych nicków.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:23
A pamiętacie akcję Korony w avatarze? A później te same dziewczyny miały takie zarąbiste fotki pozowane w kolorze czerwonym. Kurde tylko nie pamiętam kto.
hehe, ja wypadam slabo- na starej pierwsze oficjalne logowanie 2007, wczesniej siedzialam owszem czasem, ale bez rejestracji bo... nie mialam internetu!!! hahaha. a tu- dopiero 2009...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się