KLUB "STAREJ GWARDII" forum

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:25
A pamiętacie akcję Korony w avatarze? A później te same dziewczyny miały takie zarąbiste fotki pozowane w kolorze czerwonym. Kurde tylko nie pamiętam kto.


jak to kto! Burza, Sierra, Koniczka... czyli warszafka 😀iabeł:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2011 13:26
Załóż Klub 2011.


nie prowokuj bo zaraz powstaną kluby dla każdego roku osobno 😎

Ja tam jestem z lipca 2009 więc się nie łapię 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:26
A z koronami to w ogóle zaczęła Sznurka ! Jako pierwsza wygoliła koronę na dupsku, pierwsza wstawiła do avatara 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:27
[quote author=dragonnia link=topic=77198.msg1215848#msg1215848 date=1323437036]
A pamiętacie akcję Korony w avatarze? A później te same dziewczyny miały takie zarąbiste fotki pozowane w kolorze czerwonym. Kurde tylko nie pamiętam kto.


jak to kto! Burza, Sierra, Koniczka... czyli warszafka 😀iabeł:
[/quote]

A no właśnie 😀 Kurde, pamiętam, że ni cholery nie mogłam załapać na początku o co z tymi koronami chodzi. Ale co się dziwić jak ja z "czarnej dupy" pochodzę 😀
Ja jestem od 2005 na starej volcie. Potem była tymczasowa volta, a potem voltopiry 🙂
Ja nie pamietam kiedy sie logowalam na starej volcie ale pamietam "przelom" w grudniu i dyskusje czy re-volta powinna byc re-volta czy voltopirami i glosowanie i dyskusje czy powinien byc widoczny "status starszenstwa"... 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:29
I zadyma wtedy była... i "volta tymczasowa".... i powstało grono voltopirów od kąsania i gryzienia 😀 I pamiętam takiego trolla o nicku codi. Oj jajca były 😀
powtorka z rozrywki:
Stara Volta - co i kogo pamietacie?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25404.0.html

oraz:
Voltopirowy/Starovoltowy Czat
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25854.0.html
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:31
ja nigdy nie zapomne stare dobrej Sznurki, to chyba była nasza 1 prawdziwa szmatoholiczka, kompleciki z owijeczkami, baby blue i majtkowy róż!
Holda w Pelhamah i jej pierwsze Anki Alt rosa, coffee i sunshine 😁
lets-go, a jaki miałaś nick na starej volcie?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:34
No Sznurka wogóle była prekursorem DIY i z wypiekami na twarzy wypatrywałam jej twórczości.

SZNURKA< MELDUJ SIĘ SZYBCIUTKO DO NAS 🙂
Ja jestem od 2005 na starej volcie. Potem była tymczasowa volta, a potem voltopiry 🙂


me too, me too 🙂

Fakt, "starej gwardii" wiele już nie zostało. Teraz kiedy mniej czytują forum, kojarzę coraz mniej osób...
A nizmierną pamiętacie?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 13:37
Nizmierną spotykam dość często 😉 ale w realu
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:37
Pewnie, też mi brak jej wpisów. Może powróci?
Kenna-myśmy się i przez inne fora przetoczyły jak huragan.
Ja zaczynałam od DEPLE . 😉
Ku mojemu zdziwieniu : Grudzień 03, 2008, 08:21:42
Hm ja na starej volcie od bodaj 1999 lub 2000 roku - jeszcze w wersji drzewka ;-)
nadam się??  🏇
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:41
Julia to jest data powstania tego foum, w sensie re-voltopirów.

Ale skoro to ma być wątek pogaduchowy, bo wspomnieniowy już jest to zapytam, co u was słychać?

edit: jak rannych ptaszkach, nocnych markach  😍
_Gaga, nie nadajesz się  🤔. Dla Ciebie trzeba stworzyć nowy wątek dla dziadków  😁

Tania , faktycznie, pierwsze końskie forum na którym się zarejestrowałam to była Nasza Szkapa na dyskusje.pl (czy jakoś tak ta strona się nazywała) 😀
lets-go, a jaki miałaś nick na starej volcie?

Wlasnie nie moge sobie przypomniec bo w calej swojej starovoltowej karierze chyba nawet nie napisalem 50 postow. 😉 Dopiero jak sie volta przeniosla to zaczelam pisac i pisac i tak pisze do dzisiaj. 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:45
U mnie? Tyram zawzięcie jak widać 😀 A tak poważnie to na pasku Was mam i zaglądam co kilka minut.
Ja tylko czytałam starych użytkowników. Najpierw od czasu do czasu, a potem systematycznie przez cały rok. I też mi brakuje tego, by móc ich znów po kryjomu , zza rogu czytać, choćby nawet tylko w jednym wątku.
Szkoda, że porezygnowali.
Naprawdę dużo się od was uczyłam czytając po kryjomu wasze wartościowe dyskusje.
hmm, a nie jest to data mojej rejestracji ? bo tak nipsane w moim profilu.... na starej tez byłam ale nie wiem od kedy, czas leci, nie wiedzialam nawet ze ta juz jest tak długo.
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:48
Ja miałam w zwyczaju typowy stalking, wchodziłam na voltę i wyszukiwałam profile ulubionych użytkowników, śledziłam ostatnie posty a potem dopiero oddawałam się forumowaniu.

julia
- jest, ale nie możesz mieć wcześniejszej daty na tym forum [w sensie rv], bo to jest data premiery. Wcześniejsze możesz mieć na starej volcie.
a mozna to jakoś sprawdzic?
ja od 2006 roku na starej volcie 😉
_Gaga, nie nadajesz się  🤔. Dla Ciebie trzeba stworzyć nowy wątek dla dziadków  😁

🤬
z tamtych czasów to niewiele osób jest na re-volcie... :-( ale linka wtedy już była - w wersji szczypior młody ;-)
Ja byłam na starej volcie pod innym nickie ( gdzieś od 2006 ), potem na zastępczym i  jakoś nie udało mi się pod nim zalogować w pierwszy dzień re-volty więc zostałam Kopyciakiem  😁

Tradycyjnie dużo czytam, mało piszę (choć ostatnio jakby więcej - to już chyba starość  🥂 ). Chyba sobie podpis zmienię na : Mistrza Postów Napisanych A Nie Wysłanych  😂 gdyż często się biorę za odpisywanie, a potem, nagle stwierdzam, że jednak tego nie wyślę  🤔wirek: Każdy ma swoje dziwactwa  🥂
Ja próbowałam znaleźć "siebie" na starej volcie i poszukiwałam siebie wg. różnych loginów [które wydawały mi się prawdopodobne 😉 ] ale nie ma żadnych wyników... 🤔 Czy to możliwe że jak padła stara volta to "padło" też część kont użytkowników? 🤔
Aloha kochane!
Ależ fajny wątek, w sam raz do popołudniowej kawy i do ciastek, których przynajmniej o 2 za dużo zjadłam;] Za oknem sypie śnieg a konie nie chciały wracać dziś do stajni.

Tak sobie myślę że voltuję od 2003 roku, dłużej niż mam Holdę;] Jeszcze za czasów "rekreacji"
A Holda to stara dupa już, 12 latek jej stuknęło, a Plusz, chociaż w mojej głowie nadal to "maluch" ma 5 lat;]
Odpuściłam sobie "dział konie", bo zwyczajnie nie chce mi się tracić czasu na przepychanki z dzieciarnią.
Fajnie że będzie można tak zwyczajnie "popitolić" tutaj;]

Ja tesknię za mario, sun flower, rainbow, ciekawską i wieloma innymi osobami sprzed wieków 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się