KLUB "STAREJ GWARDII" forum

dragonnia, no kto.. Sabat.. 🙂 ale to żadne stare czasy,
Zdjęcia z pokera to 2009,

Linka miała pierwsza różową szmatę i druga po Lostak i Lagunie ogłowie od p.Marka- pękałam z zazdrości 😀
A jaki w tamtych czasach to skandal był😀
Burza, ehh to były czasy! Pamiętam jak z wypiekami opisywałaś jak w Grzmiącej!
Aloha kochane!
Ależ fajny wątek, w sam raz do popołudniowej kawy i do ciastek, których przynajmniej o 2 za dużo zjadłam;] Za oknem sypie śnieg a konie nie chciały wracać dziś do stajni.

Tak sobie myślę że voltuję od 2003 roku, dłużej niż mam Holdę;] Jeszcze za czasów "rekreacji"
A Holda to stara dupa już, 12 latek jej stuknęło, a Plusz, chociaż w mojej głowie nadal to "maluch" ma 5 lat;]
Odpuściłam sobie "dział konie", bo zwyczajnie nie chce mi się tracić czasu na przepychanki z dzieciarnią.
Fajnie że będzie można tak zwyczajnie "popitolić" tutaj;]

Ja tesknię za mario, sun flower, rainbow, ciekawską i wieloma innymi osobami sprzed wieków 😁


No właśnie, aż się nie chce pisać... I tyle jadu teraz jest na re-volcie... kiedyś specjalistą od "jadowitości" była wg. mnie caroline - pamiętam jak wstawiła do wątku interpretacyjnego jeszcze na starej re-volcie swoje zdjęcia, oczywiście, jak to w wątkach interpretacyjnych ktoś ją objechał 😉 co ona skwitowała po dłużesz, bardziej jadowitej wypowiedzi że "może spać spokojnie, bo od uwag to ona ma trenera" ... 😉 A teraz ta "nowa" jadowitość jakaś taka inna... jakby kiedyś nawet jadowitość była "bardziej z klasą" 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 grudnia 2011 14:10
Nie pamiętam dokładnie, kiedy zalogowałam się na Volcie (ok. 2005/2006 roku), ale kojarzę większość tego, o czym piszecie, więc chyba nadaję się do wątku 😉
Zastanawiałam się nawet ostatnio co się stało z użytkownikami, którzy wnosili tak wiele na forum. Szkoda, że klimat starego forum gdzieś po drodze się ulotnił.
Ale nie piszcie już co na starej volcie, bo to wszystko było już w innym wątku (jak słusznie zauważyła Magda 🙂 )
Piszcie co teraz 😉
Ja nie wiem kiedy się logowałam, dobre kilka lat tam i kilka tu, choć merytorycznie słabo ;]
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 grudnia 2011 14:22
ja też byłam na starej volcie, ale za cholerę nie mogę się tam znowu zalogować, w kazdym razie od 2005 rku, ze śmiercią papieża jakoś tak kojarzę 🤔
a na tej wczesniejszej volcie też bylam i Elę pamiętam 🙄
Ja jeszcze pamietam GRZYBKA 😉
Ja jeszcze pamietam GRZYBKA 😉

Ja też. I Korsarza.
A może udałoby się ten wątek na jakiś czas "przykleić" i postarać się "nawołać" Starą Gwardię? Kto jeszcze jest, kogo nie ma, kto kiedy co jak i dlaczego?
duunia, też nie mogę się zalogować na stare forum. Ale po postach widzę, że to jakoś 2005r był.
Ja pamiętam, jak mi ciekawska pocisnęła, że jeżdżę na koniu "rozwleczonym jak autobus"  i że go ubrałam jak debila (w fioletowego kiciusia na naczółek i nachrapnik  😂
Ja przez trzy lata śledziłam starą voltę, ale jak już kilka osób, widzę nie mogłam się zalogować. Chociaż dopiero od dwóch lat jestem pełnoletnia, więc może lepiej, że nie mogłam  😂. No a na re-volcie (i tym czymś przejściowym) jestem od początku. I co dziwne, większość rzeczy, które piszecie pamiętam, chociaż nie brałam w nich aktywnego udziału 😉
asds   Life goes on...
09 grudnia 2011 15:00
Łolaboga...to tyle czasu juz mineło....Liceum, studia, potem pierwsza praca....forum zawsze było 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 grudnia 2011 15:05
duunia, też nie mogę się zalogować na stare forum. Ale po postach widzę, że to jakoś 2005r był.


bo wtedy była przeprowadzka ze starej volty na nowa-zmiana serwera, czy coś? a teraz to nie mam pojęcia dlaczego nie moge wejść tam 🙄
Łolaboga...to tyle czasu juz mineło....Liceum, studia, potem pierwsza praca....forum zawsze było 🙂


...i czasem "aż się boję" że zawsze będzie... 😉
ło jejciu ja też się tutaj kwalifiluje
data rejestracji na volcie: Dołączył(a): Pt kwi 08, 2005  😲

pamiętam i tymczasową volte i przeprowadzkę na revoltę

poza wymienionymi wyżej userami pamiętam jeszcze nizmierną 🙂
A pamiętacie pierwszą akcję ratowania konia? Wszyscy się składaliśmy na Kwadransa od Mii 🙂
Ej, to ja tez naleze do starej gwardii. Moze nie pisalam jakos szczegolnie czesto, ale smiem sie przyznac, ze tez bylam na "drzewkowej" volcie!
Ja pamiętam taki czas, kiedy było forum ukryte i zamknięte.  😍
I jak się umawialiśmy, że piszemy do Admina volty i likwidujemy tam konto.
Hi!Hi! Chyba tylko ja zlikwidowałam?
sznurka, dziś znów jestem w Grzmiącej.. 🙂
Ja też jeszcze z czasów drzewka. Choć tak mocniej wsiąkłam w 2003 roku.

asds, również mam wrażenie, że volta zawsze była i jest. Od czasu rejestracji przeprowadzałam się 8 razy (najpierw w Poznaniu, teraz już pod Warszawę)... przynajmniej czuję, że mam w życiu coś stałego 😉

Zdecydowanie częściej zaglądam na Towarzyskie. Pewnie dlatego, że ostatnio wsiadam naprawdę sporadycznie, więc i pytań wymagających znalezienia odpowiedzi mam mniej.
Burza, hihi, jak za starych czasów! Super!
ja z kolei jestem w trakcie realizacji wielkiego końskiego marzenia, mam nadzieję że w przyszłym roku moje konie będą galopować już gdzie indziej!
Averis   Czarny charakter
09 grudnia 2011 15:36
Eeeedit, Burza jak zwykle mnie ubiegła, foch.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 grudnia 2011 15:44
super watek, wreszcie kojarze wiekszosc  nikow  😁

asds   Life goes on...
09 grudnia 2011 16:35
Tak...drzewkowa volta to było to........Tak na dobrą sprawę to portal voltahorse.pl rozkręciliśmy co do liczby odwiedzajacych stronę.....

I ogoszenia drobne też były......


A sylwestry voltowe pamiętacie?  😁

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2011 16:55
Ja gdzieś koło 2006 dołączyłam.

No ba 😀 Moja plany sylwestrowe bywają różne, w tym roku jestem coraz bardziej przekonana do "Sylwestra z jedynką" i z voltą też, jeśli zbierze się zacne grono 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 grudnia 2011 17:09
Voltowego Sylwestra przeżyłam raz, już na tym forum, to było coś 😁
Może w tym roku przydałoby się zrobić powtórkę? 😎
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
09 grudnia 2011 17:19
Ja tak jak Strzyga dołączyłam do szeregów volty w 2006 roku, miałam inny nick i mało pisałam, zaś dużo pisałam. Pamiętacie wybory Miss i Misstera? 😉
Ja chyba jestem od 2002/2003 jakoś tak.
A tak w ogóle to dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj iść do pracy i nie poszłam. Szlajałam się po monopolowym w markecie. Zrobiliśmy zaopatrzenie i jutro wyraszamy do gwasha na pijaństwo i demoralizację nieletnich.
Do gwasha?!!... Przecież Ona nie może...  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się