KLUB "STAREJ GWARDII" forum

No to ją w takim razie też zdemoralizujemy  😁 (przynajmniej będzie miał kto dzieci pilnować  😁 )
no włacha!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 17:54
Voltowego Sylwestra przeżyłam raz, już na tym forum, to było coś 😁
Może w tym roku przydałoby się zrobić powtórkę? 😎


Ło jezu.... Ty wiesz jakiego kaca miałam... i Strzyga szwędaka załapała.... Pierwszy raz nawaliłam się z ... komputerem 😀
Na forum od 1999? Ja wtedy ze stajni nie wychodziłam, nie miałam chyba pojęcia , ze można w net się wciągnąć. 2004-2007 to macierzyństwo, odkrycie internetu jako kontaktu z innymi ludźmi, ale fora w innym temacie, w 2008 powrót do koni i odkrycie najpierw volty potem re-volty.

Natomiast na forum dziecięcym jestem od 2004 roku do dziś i długo odbierałam było to jak uzależnienie. Wy też tak macie jeśli chodzi o re-voltę?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 18:05
A jak. Patrz, ja konia nie mam już ponad 2 lata ( w lutym 3 lata stukną jak nie jeżdżę wogóle). A jednak na forum non stop. Czasem piszę, czasem tylko czytam ale jestem tu. Bo ludzie fajni i tych ludzi się lubi, chociaż "gięby" nie widziałam w realu. A tak poważnie, to przyzwyczaiłam się do Was i też poniekąd, właśnie to kolejny powód by powstał ten wątek. By zebrać starą ekipę.

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 grudnia 2011 18:11
dragonnia
Skoro był kac, to znaczy, że była dobra impreza 😎 Faktycznie, Strzydze się na wycieczki zebrało.
Ja usiłowałam przejść przez zamknięte drzwi 😁
Może to dziwnie zabrzmi, ale nie przypuszczałam, że picie w towarzystwie komputera i ludzi na forum może mieć swoje uroki 😉

Ten wątek nie został usunięty, prawda? Pamiętam jaki miałam ubaw czytając to kilka dni później 😁
Ja na pewno sylwestrowałam się tu w ubiegłym roku, a nie pamiętam czy dwa lata temu też...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 18:19
Zaraz poszukam 😀


edit: mam

Pauli, sama tego "kciałaś" proszzzzz
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,1119.0.html   😂 🏇 😵

edit 2: maaatko, my już na 4 str. zaczynami pierniczyć od rzeczy  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2011 18:38
Kochane, Jasio Wędrowniczek to mój znak rozpoznawczy, przedwczoraj o 2:30 szłam po najniebezpieczniejszej dzielnicy Brukseli do sklepu z wybitą szybą, po wino za 6 e 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 grudnia 2011 18:39
dragonnia
Zabieram się za czytanie 😉
Na volcie gdzieś od 2001. Marcel jest już u mnie od 2004 a ja pamiętam jak go "przedstawialam" voltowiczom jakby to było wczoraj.
Ależ się w tym czasie pozmieniało w życiu - aż mnie naszlo na nostalgiczny bilans przez Was 🤣
niezapomnianie zjazdy rv podczas  zawodow
nigdy nie mialam od tamtej pory tylu ludzi w moim malym mieszkaniu i nigdy nie pobilismy rekordu ilosci osob w mojej wannie😀
amelia,Kaczor,Faraa, MagdaSz,MaciekSz,Funio,BH Demeter,chlopaki z SO Bialka,Funio i ludzie,ktorych nie znalam😀
to nic, ze potem musialam malowac mieszkanie i przepraszac  sasiadow za to, ze ktos im wlazl do mieszkania o 7 rano w niedziele😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 grudnia 2011 19:08
dragonnia
Faktycznie, Strzydze się na wycieczki zebrało.

Poczytałam, pośmiałam się i doszłam do wniosku, że to o Sekstę chodziło 😁
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2011 19:20
No to ja się też melduję, choć również bardziej jako czytacz niż pisacz 🙂

"Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 22:23"

Na nowej R-V od "Grudzień 10, 2008, 09:54:43"
ha ha, ja Was po kryjomu czytałam od dawna, dawna. Kojarzę większość tego o czym piszecie. A nie pamietam kiedy sie rejestrowałam, jest szansa sprawdzić to na starej volcie?


No to miłego wieczoru STARA GWARDIO (szkoda że tylko rocznikiem mogę się tak nazywać)🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 grudnia 2011 19:22
Re-voltowego sylwestra wspominalysmy ostatnio ze Slojma 😉 Do dzis pamietam winko GINO ROSSI 😉 fajnie bylo- no  wtedy powstal watek 'sercowy' przeciez.

Tymczasowa volta byla fajna- najfajniesze bylo to, jak wszyscy metoda 'lancuszkowa' sie o jej istnieniu i adresie informowali- to byla prawdziwie 'nasza' volta, sentyment mam straszny.

No i moj wlasny kon... od poczatku do konca (re)voltowy! pamietacie? a zaraz stuknie nam 4 lata razem 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2011 19:45
Oj, pamiętamy jaka bida z niego była 😀
jakoś tak tu niemal rodzinnie 😉 ja na starej od 2005 zarejestrowana, szkoda, że nie mogę dorwać starych postów nieźle bym się uśmiała z siebie :P najbardziej zapadła mi w pamięci linka vel sznurka i pierwsze owijki DIY, tak zaczęła się moja przygoda z samodzielnym szyciem 😉
Ha, sprawdziłam na starej volcie - jestem od 2006. Więc przy niektórych to wymiękam 😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=77198.msg1216374#msg1216374 date=1323456270]
niezapomnianie zjazdy rv podczas  zawodow
nigdy nie mialam od tamtej pory tylu ludzi w moim malym mieszkaniu i nigdy nie pobilismy rekordu ilosci osob w mojej wannie😀
amelia,Kaczor,Faraa, MagdaSz,MaciekSz,Funio,BH Demeter,chlopaki z SO Bialka,Funio i ludzie,ktorych nie znalam😀
to nic, ze potem musialam malowac mieszkanie i przepraszac  sasiadow za to, ze ktos im wlazl do mieszkania o 7 rano w niedziele😀
[/quote]

hahahhaha 😀 😀 alez to byla impreza! do konca zycia wspomnienia 😀 choc rok wczesniej u Funia to sie wiecej dzialo hahaha 😀
jakby ktos zdjecia mial to ja poprosze - na maila!!! 😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
09 grudnia 2011 20:39
Ja też się chyba nadaję? Z tego co pamiętam, to po raz pierwszy znalazłam voltę w pierwszej klasie liceum, czyli to musiał być rok 2000 lub 2001 🙂 Na poczatku mało pisałam, więc możecie nie pamiętać - kurczę, jak sobie przypomnę dostęp do internetu tylko w soboty i to nie wszystkie (bo w domu nie miałam, a kółko informatyczne nie zawsze się odbywało...)  😵
na volcie Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 11:19
Chociaż więcej czytałam niż pisałam. Delikatny chrzest szczypiorka przeszłam 😁
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 grudnia 2011 21:11
Uśmiałam się. Na starej volcie zarejestrowałam się dokładnie 26 grudnia 2006 roku, a na re-volcie - też 26 grudnia, tyle, że 2008 r. 🙂
heh, nie mogę sprawdzić kiedy się zalogowałam na starej volcie, bo zapomniałam hasła 😁 ale jakoś w 2006 r.

Szafirowa strasznie ci wtedy kibicowałam z Crossem, to jakaś prahistoria....
Ja też byłam na Sylwestrze z Voltą! Chyba w 2008?

W każdym razie - dołączyłam do Volty w zamierzchłych czasach - coś ok 2002 pewnie. Moje stare nicki - które pamiętam - to gb i enzo.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
09 grudnia 2011 21:48
oj to ja chyba też sie nadaje  😉 na starej volcie zalogowałam sie jakos w grudniu 2004... boże jak to dawno temu. Dawniej bylam bardziej aktywna a teraz jakoś bardziej czytam i to też tylko niektore wątki. Ale stare voltowe znajomości, kiedys tylko wirtualne przerodzily sie w bardzo dobre znajomości, a moze nawet przyjaźnie🙂
Hehe, doobry wątek 😉. Geriavitowy...Kurcze, wspomnienia młodości wracają. To już chyba z 5-6 lat - od czasu jak zaczęłam pierwszego konia dzierżawić.
Pamiętam też, że zalążek szmatoholików już wtedy musiał być - po czytaniu starej volty miałam wielkie przekonanie, że ochraniacze muszą pasować do czapraka 😉.

Ostatnio przeglądnęłam od początku bloga Sznurki - ale mi się zrobiło ciepło różowo sentymentalnie 😉

Oo, i spotkania wrocławskie starej gwardii się robiło.

Pamiętam jak Hexę poznałam i przegadałam z nią całe spotkanie re-voltowe (i jeszcze repka z nami siedziała).
I pamiętam inne spotkanie - w Spiżu (i Ascaja wtedy była we Wro) i na tym spotkaniu 16 letnia Rtk-a opowiadała jakie to karetki są cuuudne (kto nie był, nie zrozumie 😉).
Sporo znajomych z tamtych czasów i przyjaciół mam - poznanych tutaj 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 22:02
ha epka pamiętam to spotkanie w spiżu 😂 Mój M. do tej pory mówi na Ole, karekta a ona ostatnio sie wściekała dlaczego tak jest.
RTK teraz już pamietasz? 👀
Był wtedy jeszcze Korsarz a ja miałam Zajka 🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 grudnia 2011 22:05
Jeśli chodzi o mnie to pamiętam większość z tego o czym piszecie, na starej volcie od co najmniej 2005 roku - że też zapomniałam hasła do konta i nie mogę się zalogować 🙁
Jednak jako, że raczej niezbyt często się udzielam, to raczej nie należę do rozpoznawalnych użytkowników forum 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 22:07
Martva ja pamietam Ciebie bardzo dobrze i ogra (czy bezjajka :oczy2🙂 za którym tak strasznie tęskniłaś 🙂
a co do hasła to chyba wywalili nasze konta, bo mi nie działa ani hasło ani na maila nie moge przypomnienia hasła wyslac 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się