Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

slojma   I was born with a silver spoon!
06 czerwca 2014 21:54
Widzę, że na wspomnienia voltowe się zebrało. Pamiętam jak volta padła, niedziałała, ludzie byli zrozpaczeni. Tylko nie pamiętam ile to trwało, napewno dłużej niż miesiąc. Potem tak jak piszą dziewczyny powstała re-volta i voltopiry. Mi jakoś wygląd voltopirów niepasował, ale jedno i drugie to te same forum.
Wydaje mi się, że miesiąc- półtora, bo w sumie nie doczekaliśmy odpalenia forum na voltahorse.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
07 czerwca 2014 06:01
Isabelle dzięki tobie też mam suwaczki
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2014 06:14
[quote author=Facella link=topic=785.msg2112974#msg2112974 date=1402079405]
Pursat, ja już z czasów po voltopirach


A co się z voltopirami stało?  👀
[/quote]
No to ja już nie wiem, jak to jest z tymi voltopirami. Myślałam, że najpierw były one, potem rv.
Ramires, "polskie" br i baileys to fimy Q. Tak jak Animalia. serwer i wszystkie koszty volty opłaca Q.
Facella Re-volta i Voltopiry to dokładnie to samo. tylko inny adres strony i grafika. pisząc na re volcie piszesz jednocześnie na voltopirach i odwrotnie.
Isabelle fajnie wiedzieć, że mojego konia karmi Q! 😉

A jak się nazywała ta strona przejściowa zanim powstała re-volta? Volta zastępcza?
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2014 09:13
Ramires, ogar!

Ja pamiętam tylko, że się zaczęliśmy zbierać na jakiejś Naszej Klasie wtedy, na wspólnym profilu. Zrzędziliśmy ok. 2 tygodni, że nikt nic z usterką nie robi, że tak nie może być itd. itd. Wtedy, po tych 2 tygodniach założyłam na szybko Voltę Zastępczą na serwisie fora.pl.
Tam byliśmy ok. miesiąca, w tym czasie zarejestrowało się przeszło 550 użytkowników, którzy napisali ponad 11200 postów.

A później powstała re-volta/voltopiry.

A wiecie jak tu było puściuteńko ok. 3 w nocy, chyba z 2 na 3 grudnia 2008r.? 😁
Isabelle fajnie wiedzieć, że mojego konia karmi Q! 😉


też miło się dowiedzieć - wiedziałam, że Br i Baileys są "jej", ale nie wiedziałam, że animalia ! 🙂
kujka Sry, nieogar  😡 😉
A na tej fejsbukowej grupie re-volty się coś dzieje? Bo mnie tam nie chcecie zaakceptować świniaki
Głównie to się wydzieramy na osoby wrzucające tam ogłoszenia  😵

Nie widzę, żeby ktoś czekał w kolejce do dodania. Już Cię ktoś zaakceptował?
In.   tęczowy kucyk <3
07 czerwca 2014 14:24
Wydaje mi się, że miesiąc- półtora, bo w sumie nie doczekaliśmy odpalenia forum na voltahorse.


Mi sie wydaje, ze jednak dluzej...
też miło się dowiedzieć - wiedziałam, że Br i Baileys są "jej", ale nie wiedziałam, że animalia ! 🙂

No miło, ja wiedziałam o animalia, ale o reszcie nie, choć podejrzewałam ją o officinalis :P

[quote author=Dworcika link=topic=785.msg2113032#msg2113032 date=1402082721]
[quote author=Facella link=topic=785.msg2112974#msg2112974 date=1402079405]
Pursat, ja już z czasów po voltopirach


A co się z voltopirami stało?  👀
[/quote]
No to ja już nie wiem, jak to jest z tymi voltopirami. Myślałam, że najpierw były one, potem rv.
[/quote]
Termin "voltopiry", jako taki jest starszy, bo został ukuty na starej volcie jeszcze, podczas zbrojnych najazdów na szczypiorki, qniarki a nawet obce fora. "Revolta" powstała podczas wymyślania nazwy dla nowego forum. Wspaniałomyślna Q nie postawiła nas przed zgubnym wyborem i użyła obydwóch nazw. Z tego powodu jedno forum ma dwa adresy, które różnią się wyłącznie layoutem. Trochę jak jeden bóg w trzech (dwóch) osobach.

Voltahorse po jakimś czasie się podniosło, ale znowuż utraciło wiele treści, a tym razem na dodatek prawie wszystkich użytkowników. Forum ponoć istnieje do dziś.
Społeczność z volty była na tyle specyficzna, że nie mogła prosić o azyl np w świecie koni ;-).

Wrotki początkowo bojkotował nowe forum i zarzucał twórcy kradzież danych (zdaje się, że profile zostały skopiowane), ale w końcu uległ wyższej sile. Quanta za to dostała białe ochraniaczki, które (działalnością podziemną) zakupili użytkownicy.
Q długo opierała się reklamom i innym formom, które proponowali użytkownicy, które choć trochę mogłyby opłacić forum. Jak widać zmieniła zdanie i dobrze. Choć mnie też reklamy się nie wyświetlają, gdybyście nie napisały, nie wiedziałabym o nich.
Tez nie widze żadnych reklam.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 czerwca 2014 19:17
Ja je zauważyłam dopiero jak, ktoś zwrócił na nie uwagę 😉 Nie przeszkadzają mi.
to chyba kiepskie reklamy skoro nikt ich nie widzi 😉)))
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2014 07:30
jak się wejdzie w tą główną stronę ogłoszeń to nie widać ale już jak otworzy się jakiś dział, typu czapraki to wtedy jest reklama pod wyszukiwarką, z lewej strony.

Przynajmniej ja tak mam 😀
Jak czytam historię powstania re - volty to aż rumieńców dostaję. Nie sądziłam, że historia powstania forum może być ta ciekawa powiedziałabym nawet troszkę sensacyjna  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2014 17:22
Lubelszczyzna to względne za*pie,


O, nie podoba mi się nazywanie mojego regionu w ten sposób.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 czerwca 2014 00:37
Spoko, pochodzę z Podkarpacia, to jest jeszcze większe zad*pie 😀iabeł:
Spoko, pochodzę z Podkarpacia, to jest jeszcze większe zad*pie 😀iabeł:


Becia, ale jakie za to piękne!!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2014 06:22
Becia o nie, Lubelszczyznę jeszcze zniosę, ale Podkarpacie nazwać za*upiem?! To najlepsze miejsce na świecie  😍
A.   master of sarcasm :]
13 czerwca 2014 09:33
[quote author=ksan]


Voltahorse po jakimś czasie się podniosło, ale znowuż utraciło wiele treści, a tym razem na dodatek prawie wszystkich użytkowników. Forum ponoć istnieje do dziś.

[/quote]


Hehehe nie tylko istnieje, ale ludzie nawet na nim piszą  😁 http://www.voltahorse.pl/forum/
Nie czytałam co prawda więc nie jestem pewna czy to nie same Qniarki

Ale miło było zobaczyć temat który Mija załozyła z dedykacją dla mnie, aż się łezka w oku kręci za tamtymi czasami: http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=4997&hilit=dla+A+i+nie+tylko+dla+niej
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 czerwca 2014 12:06
deksterowa, niestety mieszkałam przy granicy z Lubelszczyzną i Świętokrzyskim, więc piękne widoki ograniczały się do dziczy wokół Sanu 🤣
smarcik, chcesz się wymienić? 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2014 12:28
Z wielką chęcią  😍 Chociaż ja póki co w Warszawce mieszkam, nienawidzę tego miasta..
W końcu i mnie Viritim zdenerwował.Co zmienię na facebooku profilowe czy dodam zdjęcia z końmi,to wrzuca te swoje buźki pod spód.A że nie chcę kasować ze znajomych- wymyśliłam że wrzucę go do "Acquaintances" i widoczność postów oznaczyłam jako "Friends except Acquaintances" - mam nadzieję że poskutkuje,bo jeżeli zobaczę jeszcze jedną buźkę,to się zdenerwuję nieco bardziej  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
17 czerwca 2014 09:11
DressageLife, dlatego właśnie ja nie przyjęłam zaproszenia.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 czerwca 2014 09:23
ash, ja go w znajomych nie mam, ale jakimś cudem trafił pod moje publiczne posty ze swoimi buźkami...
no ja sama nie jestem "pro Viritim", ale już nie przesadzajmy, to tylko buźka. Jak dziś przeczytałam, że znów wrzuca na finisz.pl to aż mi się przykro zrobiło 🙁 bo też nazywał ich przyjaciółmi, rodziną, jedynymi, kochanymi... w sumie dokładnie to samo, tylko w miejsce "Redakcji ..." wstawiona inna nazwa 🙁  ciekawe czy wiedzą jak o nich pisze w innych miejscach 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2014 10:18
Isabelle nie wiem, która to z dziewczyn z volty, ale sama widzę na swojej tablicy jak pod każdym, absolutnie każdym zdjęciem wrzuca jej ze 3-4 buźki... a to naprawdę potrafi być bardzo, bardzo męczące. To tak jakby mama komentowała każdy twój wpis 🤔wirek:
CzarownicaSa, oj znam takie przypadki, jak pod każdym postem koleżanki jest dyskusja jej z mamą 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się