Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Pursat   Абсолют чистой крови
06 czerwca 2014 15:44
Szkoda, że trochę zbyt pewną siebie. Takie dziewczynki są urocze tylko wtedy, gdy są skromne.


Mnie też ona drażni. 😎
To ile lat ma w końcu Piaffeczka?
ksan, ja kojarzę, że dwanaście.
czy ja wiem, czy na chama? BR i Baileys to w końcu "firmy" Q. Dlatego te reklamy mnie nie dziwiły, bo skoro opłaca sama wszystko i utrzymuje nas, to ma święte prawo swoje reklamy wstawiać.

Dlatego, wiedząc doskonale, czyje one są, stwierdziłam, że nie przeszkadza mi ich obecność, tylko fakt migania. 😉 Rozpraszające są. Do migających avatarów się przyzwyczaiłam (no, może czasem się zawieszę na avatarze Julie :hihi🙂, do tego jakoś nie mogę... Ale wyświetla mi się to od niedawna (a z tego, co rozumiem, niektórym o wiele dłużej), więc pewnie mi przejdzie. 😉
Kim jest Q?  👀
Bo brzmi kosmicznie.

Btw, a myślicie że o kim pisalam w moim ostatnim poście w tym wątku...?
Też tak myślałam, ale już się zgubiłam 😉

Ramires przecież Q to Quantanamera. A może chodzi o Q z Bonda? :P
Q to Q 🙂
Jest aktywna na Revolcie i jest założycielką i właścicielką tego forum.
Jej banery są widoczne w dziale ogłoszeń i jak podejrzewam nie wzięła za to ani grosza.   😁 😁


horse_art, te kwiatki to dodatki (motywy) dla firefoxa, zmieniam w zależności od humoru 😉

Mnie te reklamy też jakoś nie denerwują, też stwierdziłam że są od Q. 😉
Ale o co chodzi z tymi reklamami? W gruncie rzeczy to każdy może wstawić sobie swoją. 🙂 O tutaj warunki są.

A że tak spytam przy okazji... Jest gdzieś historia re-volty? Z chęcią poczytałabym od kogo, jak i co się zaczęło. Kiedyś pamiętam był taki portal chyba "Volta horse" i tam sobie ludzie pisali, dawali ogłoszenia, to od tego jakoś się wzięło? Czy wcześniej były tylko "voltopiry"? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2014 19:19
Volta horse to co innego: http://www.voltahorse.pl/
Ja reklam w ogłoszeniach nawet nie zauważałam, dopóki nie przeczytałam o nich tutaj 😁 w tamtym miejscu nie są irytujące 😉
sandrita, tak re-volta wzięła się z portalu voltahorse (w zasadzie od forum na nim istniejącego). Kiedyś na bardzo długo padł serwer i bardzo to wszystkim doskwierało. W międzyczasie powstała volta zastępcza (nie pamiętam na jakim serwerze), następnie re-volta (voltopiry), którą to stworzyła Q. To tak w skrócie :-)
Pursat   Абсолют чистой крови
06 czerwca 2014 19:29
Volta horse to co innego: http://www.voltahorse.pl/

Facella, ale my przecież właśnie z Volty pochodzimy. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2014 19:30
Pursat, ja już z czasów po voltopirach, to co tu dopiero o volcie mówić 😉 Myślałam, że to dwa odrębne portale. Szczególnie, że volta nadal prosperuje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2014 19:38
To sobie zainstalujcie adblocka. Ja tam nie mam żadnych reklam 😀
kujka   new better life mode: on
06 czerwca 2014 19:42
Uzytkownicy forum voltahorse byli wielokrotnie i dlugotrwale olewani przez admina i generalnie nie czuli sie wystarczajaco doceninani. Jak po raz kolejny forum sie pokrzaczylo i jak zwykle nikt nie raczyl poinformowac ile potrwa taka sytuacja, to zesmy sie wzieli i zawineli raz na zawsze. Skoro nas mieli w tylku to niech spadaja 😉
Uwazam ze to duzy blad z ich strony. Ja od tamtej pory nie wchodze na voltahorse i mysle ze podobnie jest z wieloma innymi userami.

A reklam w ogloszeniach nie widze, bo tak jak Strzyga mam adblocka.
Ja mam adblocka i reklamy BR i baileys mi się wyświetlają ;]

edit: i tak, działa on, bo na innych stronach tego cholerstwa nie mam.
Facella, voltahorse padał kilka razy, za którymś razem nie udało się odzyskać wielu postów. Mod olewał sprawę. W którymś momencie, jak forum było znowu nieczynne, któryś z uczestników założył tymczasową voltę zastępczą na darmowej stronce (chyba fora.pl albo coś w tym stylu). Tam zrodził się pomysł założenia niezależnego od voltahorse forum. Pomysł rzuciła i zrealizowała Quanta własnym kosztem.
Facella,  "prosperuje" to ... za duże słowo 😉

ja na starej volcie siedziałam w... 2006? 2005? coś koło tego. Potem znów się zarejestrowałam, bo do starego nicku nie pamiętałam hasła. ale... nikt przez ponad tydzień nie potwierdził utworzenia konta. I zaczęłam szukać dalej, aż natknęłam się na re-voltę.

nie mam nic przeciwko reklamom, póki nie migają mi podczas czytania, nie wyświetlają się namolnie na środku ekranu, czy nie przełączają mnie do innych stron. A bannerek? co mi szkodzi. RV ma bardzo sprawny serwer, a forum jest... "obszerne" i ma dużo gości, więc potrzebuje zasobów, żeby obsłuzyć taką ilość ludzi. nie miałabym nic przeciwko drobnej opłacie miesięcznej za korzystanie z forum, załóżmy 10 zł. Q. ponosiła z własnej kieszeni i z własnej woli koszt "naszego" forum, więc nic dziwnego, że  choć banerkami forum zarobi na swoje utrzymanie.

Jedynie co jest "przykre" to to, że revolta powstała ( z tego co kiedyś czytałam), bo wszyscy mieli dość wiecznie nawalającego admina volty, tego, ze nie interesował się forum itp, a... cóż, teraz też ciężko doprosić się o zmiany, choćby nazwy adresatów w wysłanych czy u góry odnośnik do konkretnej strony. Takie bzdury, które by bardzo ułatwiły życie. dyskusja o zmianach miała miejsce z pół roku temu? Jasne, kazdy ma swoje życie i priorytety, rozumiem. Dlatego też pieklić się nie wypada.
anai, dzieki, tez go mam - poszukam hehe...calkiem oczopląsu dostane (juz mi dziwnie jak się lisek zaktualizował - tradycjonalistka jestem - mam wszystko na starego windowsa 😉 ) - ale bajer jest 😀

o! mam co mnie wkurza.

chcalam sobie suwaczek zrobic. 4 podejscia w długim odstepie czasu, po kilka prób.
no i w końcu ustawilam co chcialam. wkleilam link jaki się wyświetlił. ale ja widze tylko napisy... coś zle zrobilam czy to normalne i wy mój głupi suwak widzicie?

a i jeszcze mnie wkurza, że nei każdy jest uczciwy 🙁 ale to juz na inny wątek 🙁
kujka, Astra, ksan Dzięki za odzew! Dużo mi się rozjaśniło. 🙂 Te 12-13 lat temu voltahorse było dość często przeze mnie odwiedzane, później i teraz już wcale, jednak nazwa tego forum dobrze mi się skojarzyła.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2014 20:01
Isabelle, to ja muszę być superfajna, bo nie mam żadnych 😀
horse_art, kochana, zły skrót wzięłaś.

jak skończysz tworzyć to pojawia Ci się coś takiego:

klikasz zaznaczone.
i... kopiujesz to co pojawi się w ramce:


nie dam sobie łba obciąć, że to akurat ten skrót, a nie któryś inny i średnio mam czas na testy, ale z tego co pamiętam to właśnie ten.
Pursat, ja już z czasów po voltopirach


A co się z voltopirami stało?  👀
[quote author=Facella link=topic=785.msg2112974#msg2112974 date=1402079405]
Pursat, ja już z czasów po voltopirach


A co się z voltopirami stało?  👀
[/quote]

A byłam pewna, że właśnie na voltopirach siedzę  😁
voltopiry i re-volta to byty jednoczesne 🙂 że tak powiem łosz and goł  🙂
Serce, mózg, nogi i ręce identyczne tylko mordami się różnią.

Jak Votlahorse padła, to padła na bardzo długo.
Oczywiście nie sposób było się dowiedzieć kiedy powstanie.
Pamięta ktoś z Was, jak  długo była nieczynna ???
In.   tęczowy kucyk <3
06 czerwca 2014 21:03
Pamietam, ze BARDZO dlugo, ale nie jak dlugo 😉 kilka miesiecy chyba?
Ja pamiętam tylko, że się zaczęliśmy zbierać na jakiejś Naszej Klasie wtedy, na wspólnym profilu. Zrzędziliśmy ok. 2 tygodni, że nikt nic z usterką nie robi, że tak nie może być itd. itd. Wtedy, po tych 2 tygodniach założyłam na szybko Voltę Zastępczą na serwisie fora.pl.
Tam byliśmy ok. miesiąca, w tym czasie zarejestrowało się przeszło 550 użytkowników, którzy napisali ponad 11200 postów.

A później powstała re-volta/voltopiry.

A wiecie jak tu było puściuteńko ok. 3 w nocy, chyba z 2 na 3 grudnia 2008r.? 😁
Isabelle, dzieki! bo ja skopiowalam to z pierwszego zdjęcia pod spodem co jest - sadzilam ze to juz to 😀 jak nie wyszlo olalam dalsza robote bo juz nerwów nie mialam :P to teraz musze znów pokombinowac i przypomniec co tam mialam mieć 😉)))
Baileys to firm quanty? I ona nas utrzymuje?

Jezu, jak ja mało wiem o życiu o.0

Swoja droga - historia re-volty... Tu by sie mogl ktos wykazac publikujac mrozacy krew w zylach bestseller zawierajacy dawke czarnego humoru 😉  Tak wlasciwie to niewiele nas tu zostalo od czasu voltahorse... Wielu ciekawych uzytkownikow odpadlo 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się