Konsultacje ujeżdżeniowe z p. Morsztyn (Wawa)

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
02 września 2009 09:27
Eeee- to tragedii nie ma 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
02 września 2009 11:59
ja się wstrzymywałam z ostateczną deklaracją bo nie wiedziałam jak bedzie- no i niestety nie mogę, ale koniecznie zdajcie relację 🙂
Anaa, jest dokładnie kilometr od przystanku. Tempem spacerowym człowiek pokonuje jakieś 4km na godzinę, więc góra 15 minut. Przy energicznym marszu można się spokojnie wyrobić w 10minut.
ja bede startowac w piatek bardzo wczesnie rano- wyjezdzam z koniem maks. 7.30, wiec juz od 6 bede sie krecic po warszawie. o tak parszywej porze jednak moge kogos zebrac z pulawskiej 😉 bede pewnie do samego wieczora, bo kon ma byc ustawiony jakos na po poludnie. tak czy inaczej o wczesnej godzinie porannej moge kogos zgarnac.

quanta- mozna bedzie zostawic przyczepe na waszym terenie?
quanta - no widzisz, jak to człowiek jeżdżący samochodem ma spaczone poczucie odległości... 😉 Aczkolwiek google podał mi 2km do miejsca gdzie się kończy droga... 😉
To rzeczywiście spoko
Quanta są jakieś miejsca dla widzów jeszcze? Bo się waham... 😉
zen, z ciekawości - z Parkanem jedziesz czy ze Skarym?
A ja już się na 75% zdecydowałam, że jadę. Nawet Caro w dobroci swojej zaoferowała mi nocleg u siebie. A mi tu auteczko jak na złość odmawia posłuszeństwa, moja Mam chora... u Quanty się jeszcze nie zapisałam - są jeszcze miejsca?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 września 2009 14:58
Anaa, bo zly przystanek rozpatrywalas. wysiada sie na przystanku Wladyslawow (jadac 727) lub przystanek wczesniej (przy sklepie) jadac 707- lekkim marszem jest 12 minut 😉 tylko trzeba uwazac, bo nie kazde 727 dojezdza do Wladyslawowa, a 707 jezdzi b.zadko

wlasnie kombinuje czy sie w pt na kawalek chociaz nie pojawic...
zen, z ciekawości - z Parkanem jedziesz czy ze Skarym?


z parkiem. skary jest roztrenowany 🙁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 września 2009 20:21
do zobaczenia  😅
powiem wam, ze nie moge sie juz doczekac jutra! 😅 😅

mam nadzieje, ze park nas nie zawiedzie, to bedzie nasz pierwszy wspolny wypad, wiec nawet nie wiem jak sie bedzie zachowywac 😵
czy w okolicy mozna cos zjesc? oprocz grzybow w lesie 😉 
a czy już znany jest konkretny plan? i może adres by ktoś napisał.... 😉
Ja się dałam namówic również na piątek, chociaż planowałam tylko sobotę i niedzielę. Oznacza to latanie jak kot z pęcherzem dziś wieczorem i jutro 😉 Mam tylko nadzieję, że nie spóźnię się na trening i nie narobię obciachu. Aha, na pewno będę jeździć w piątek jako ostatnia. Do zobaczenia zatem.
paa, super! Plan ostateczny się właśnie zatwierdza. Dorota dzwoni do właścicieli, ale nie wszyscy odbierają będąc w pracy. W każdym razie mój popierdółek, który wczoraj raczył sobie wydziabać wielką dziurę na głowie 😤 jutro otwiera konsultacje i będzie na pewno pierwszy.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 września 2009 18:51
a ja nie dojade jednak przersoly nas koszty nocelgow  😲
a gdzie sprawdzalas?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 września 2009 21:02
tzn to nie ja sie tym zajmowalam, wiem tylko ze wszystko blisko pozajmowane a najblizsze wolne po 240zl cieciorka chciala pomoc (  :kwiatek: ) ale juz za pozno.

ale na p. Hansem pojedziemy 😉
a kiedy jest najblizsza konsultacja z pania hansen?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 września 2009 21:05
prawdopodobnie w okolicach pazdziernika
SŁuchajcie, mam coś takiego:

"poniżej pragnę przedstawić orientacyjny plan treningów z panią Małgorzatą Morsztyn odbywających się w piątek - 4 września  w stajni w Wilczej Górze pt. "Ujeżdżenie przyjazne koniowi"

rozpoczęcie
godz. 11.00 Rufina i Ela Weston ( koń na poziomie CC, rozwiązywanie problemów związanych z kontaktem)
godz. 12.00  Karino GB i Amanda  ( praca z dzieckiem na kucu - przygotowanie do brązowej odznaki)
godz. 13. 00  Diamont i Dorota Urbańska ( praca z koniem na poziomie N i elementy C)

14.00 - 15.00 przerwa

godz. 15.00 - Skoczek / Justyna Janelt (para N/C)
godz. 16.00 - Parkan / Natalia Kaleta
godz. 17.00 - Romeo i Patrycja Gepner

SŁUCHACZY PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ KRZESEŁEK SKŁADANYCH ( nie dysponujemy dużą ilością ławek)."


Jest jeszcze jeden koń, ale jego właściciel przestał dziś odbierać telefony - nie wiemy, czy dojedzie...
mmm, natalia bedzie jechac mojego parkana i z tego co wiem, nie jedzie z innym koniem oprocz mojego?
Albo ja cos nie tego ale czy w sobote tez sa konsultacje?
paa szkoda ze nie bede mogla cie zobaczyc mam tylko nadzieje ze tym razem nie jedziesz w obstawie pewnej pani z koniem na EN..... 🤣 nie moglam sie powstrzymac sorry za  🚫
Konsultacje są trzydniowe, jutro start 🙂
busch   Mad god's blessing.
03 września 2009 23:17
Czyli okazuje się, że możecie mnie szukać zaraz po przerwie na takim ślicznym, siwym koniu- wygląda trochę jak jednorożec  😁

Z resztą, przez cały dzień pewnie się tam będę kręcić, możecie mnie zagadywać- chętnie poznam jeszcze więcej voltopirów  😀
aaa
no nawet coś "zawodowo" dla mnie bo feliniak się załapał.
dlaczego ja zawsze nie mogę jak się coś takiego dzieje?  :emot4:

poproszę o porządną, dokładną relację z fotkami.

zen, myślałam, że sama się poprodukujesz na Parku  😉
quanta a na sobotę i niedzielę taki plan już jest?
Ascaia, feliniak miał przyjemność podróżować na miejsce z Romkiem😀
PS. Denerwuję się jak nie wiem... 🤔wirek:
paa, ładny jest, nie?
chociaż opis ich konsultacji trochę mnie drażni "praca z dzieckiem na kucu" jakby się to z góry oznaczało coś na niskim poziomie. Obstawiam, że dziewczynka początkująca, bo Karino to przecież długo i dobrze jeżdżony koń.
życzę owocnego treningu
dempsey   fiat voluntas Tua
04 września 2009 10:02
my zawitamy w sobote ok 11 jako widzowie ofc
w razie czego mozemy kogos chetnie podwiezc - z tym ze dysponujemy tylko jednym miejscem w aucie
jedziemy z wolomina przez siekierkowski i pulawska do piaseczna
a czy ktoś może podać adres lub wytłumaczyć jak dojechać? chodzi o tłumaczenie jak typowej blondynce... 😉
Ascaia, widziałam go tylko w przyczepie. Ale tak- ładny 😎
A w ogóle to jeśli to tylko kwestia samochodu, to dziś popołudniu mój Tż będzie jechać przez Lublin. Nocleg, jak pisałaś, masz 😁
dempsey   fiat voluntas Tua
04 września 2009 10:13
a czy ktoś może podać adres lub wytłumaczyć jak dojechać? chodzi o tłumaczenie jak typowej blondynce... 😉


wklejam link do mapy:
http://www.google.com/maps/ms?hl=pl&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=116047358607709585459.0004722b42ef3c841ae70
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się