Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Burza zaraz poślę PW, no niestety Siwy ma dość specyficzny grzbiet, po kontuzji kupowaliśmy siodło do niego pasowane no i niby było dobrze, ale jednak nie jest. Co jakiś czas coś tam niby pokazywal, to brałam na lonżę i było ok. Teraz był jakiś obtarty, ale niby za siodłem, tam gdzie siodło już nie leży, myślałam, że może od derki. Dziś mi w taki sposób pokazał, że jestem na 99% pewna, że to siodło.
domcia406 Z tym, że on nie był jakiś turbo sztywny, w stępie nie było problemu z ciągami nawet, a po 'rozchodzeniu' zamiast być lepiej było gorzej. Yhh.
wątek zamknięty
Rekreacjo Wrocław, gdzie jezdzicie?
wątek zamknięty
Mo B. W takim razie trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemu  :kwiatek:
wątek zamknięty
A mój kobył już ponad dwa tygodnie ma ferie. Dzisiaj poszalała trochę na padoku (o dziwo nie dostała zawału, chociaż została sama) i mam kilka zdjęć z brykania i galopów, co graniczy w przypadku jej masy niemal z cudem, ale do ładnego pozowania musiałam ją dłuuugo namawiać.



Niech będzie tak -2 stopnie i więcej śniegu, prosiiiiimy!
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 lutego 2012 20:44
Gillian, 100 lat!
Mo B., jak wam pięknie w zielonym! Mam nadzieję że z plackami Siwego wszystko będzie ok, trzymam kciuki :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 lutego 2012 21:01
Mo B., super, że siwy tak super, tylko te plecki... najgorzej jak co chwilę 'coś'  🙄 szybkiego powrotu do zdrowia dla siwego 🙂

co do filmiku... szczerze mówiąc myslałam o tym. sama chciała zobaczyć jak to z boku wygląda. może na którymś treningu poproszę tatę żeby ponagrywał i sama jak kiedyś jeżdżę też. pomyślimy 😉 tylko u nas na hali słabe światło dla naszej wiekowej kamery  😁

a masz może mobilnego siwego do pokazania?  😀iabeł:

Altiria, śliczny portret 🙂 pokaż też te bardziej dynamiczne foty!
wątek zamknięty
sei mogę póki co uraczyć cię uroczym, wesolutkim Siwym, w beznadziejnej jakości (klik). Mam jakies lepsze, ale musialabym coś posklejać bo jak mnie nagrywaja to sie spinam i źle mi się jeździ 😁 Może wieczorem mi się uda 😉
wątek zamknięty
sei, wstyd pokazywać całego konia, bo dawno nie była taka gruba jak teraz.  😵  No ale nic, patrzcie, jakiego mam ARABA.  😁






ups, nie za dużo tych zdjęć? Ile może być maksymalnie w poście?  👀

Mo B., ale macie fajną, dużą halę.  😍  Nasza by się w niej pewnie z 5 razy zmieściła.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 lutego 2012 22:39
Mo B., fajny latający zad 😀 sklejaj resztę! siwy strasznie mi się podoba 🙂

Altiria, boska kluska  😍 😍 😍 jest w niej coś absolutnie rozbrajającego!
wątek zamknięty
sei, jaka kluska?  🤬  Toż to same mięśnie i zimowa sierść, ani grama tłuszczu.  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2012 00:12
z tą kluską to tak pieszczotliwie  😁 ma bardzo ładne kobiece kształty  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mo B., może się po prostu przeforsował i zaliczył zwykłego zakwasa... Może odpocznie i się rozchodzi, uszy do góry 🙂

A my umiemy tak!  💃





I tak:



A najlepsze jest to, że Skwary wcale nie jest numerem uno, jeśli chodzi o postępy i super solidną, szczerą pracę... Młode to dopiero wymiatają 🙇 Na wiosnę będzie mnie czekała jeździecka nirwana 😉
wątek zamknięty
Mo.B ojej, z tego co piszesz, problemy z grzbietem nie po raz pierwszy 🙁 Życzę Wam jak najszybszego rozwiązania problemu i powrotu do pracy - trzymam kciuki!
Altiria bardzo ładnie konisko wygląda  :kwiatek:
quantanamera gratulacje! 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 lutego 2012 06:55
Mo.B mam nadzieje że to łatwa sprawa z tymi pleckami będzie 🙂  :kwiatek:
Altiria kokietka  😎
quantanamera  👍 Gratuluje super robotę "odwalasz"!  👍  😍 WIĘCEJ! A Ogryzka masz 💘 ?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 08:15
Misia na tych zdjęciach wygląda, jakbyś miała gniadulca 🙂
gdzie stoicie?

Raven macie zimowy przestój? wrzuciłabyś czasem coś z jazdy 🙂
przy okazji: http://re-volta.pl/galeria/foto/13444
gdzie to?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2012 09:24
quanta, skwarek wygląda...  😍 

pokaż też resztę teamu 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 09:37
Dziękujemy Kochani za całe wsparcie i słowa otuchy 🙂 Bardzo, bardzo nam się przydały. Dla wszystkich dobrych duszków Karson na padoku pierwszy raz od prawie 3 miesięcy 🙂


wątek zamknięty
Averis wygląda na zadowolonego z życia 😉 oby już teraz było Wam z górki i szybko wracajcie do zdrowia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 09:52
domcia406, bo jest bardzo zadowolony 😉 Zdrowy już jest, ale czekam do wiosny na podłoże temperatury i śpiew ptaków 😁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 10:02
Averis, ale profi wygląda w derze!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2012 10:13
Averis, dobrze Karson wyglada! super ze juz wychodzi 🙂 kiedy pierwsze galopy.pl? 😉

Mo.B a gdzie ma wytarta siersc, za siodlem, tam gdzie konczy sie potnik? W zime niektore konie tak maja - lacznie z moim. Jak ogolony to w ogole tragedia, bo potrafi sie do lysola wytrzec i wtedy faktycznie moze bolec. Niektore konie umieja do krwi... Moze po 2 porzadnie pracujacych treningach (i plecach) troche za duzo sobie wytarl tej siersci i potnik zaczal mu po prostu przeszkadzac? Znam takie przypadki, serio 😉

quantanamera, ale czad! a masz jakies zdjecia reszty druzyny Q? 😉

cieciorka, odpowiem za Raven - to jest stajnia u Milejow, 1 przystanek autobusowy od nas.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 10:22
cieciorka, szczególnie w zespole z zielonymi ochraniaczami i niebieskim kantarkiem 😁
kujka, oj na wiosnę dopiero, czekam na dobre podłoże, teraz niech sobie połazi i we własnym zakresie się porozciąga. Należy mu się 😉

A dobrze wygląda, bo ma rewelacyjną opiekę :kwiatek:
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 lutego 2012 10:28
Altiria-piekna postawne konisko🙂
quanta-jak zawsze miło popatrzeć 🙂
averis- uroczo konisko🙂 oby zdrowie mu dopisywało
wątek zamknięty
quanta szal  😍

cieciorka stoimy w Krakowianach  😉
wątek zamknięty
Altiria- aaaaa! :O od kąd zobaczyłam Twoją koninkę ,jestem jej wielką i oddaną fanką,BOSKA JEST <3
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 16:00
incognito, on wygląd jak pluszak. Szczególnie, gdy mu grzywkę zawieje. Tak jak tutaj na przykład 💘

wątek zamknięty
Averis, ale ma świetny padoczek🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 16:30
Alice, Karson też go sobie ceni 😀 Jest z 5 paśników z sianem w różnych miejscach (w tym 2 na drzewach), dwa minizagajniczki + kilka kupek siana porozrzucanych po terenie. Żyć nie umierać 😉 Jeszcze jest jeden paśnik taki jak dla saren, w który Karson uwielbia wsadzać głowę i trzymać ją pod daszkiem  😁
wątek zamknięty
Averis, takie właśnie lubię  😍
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 16:41
Tu jeszcze z innej perspektywy



Dodam jeszcze, że codzienne padoki i pastwiska są sprzątane z odchodów. Wyjątek stanowią te mrozy, bo aktualnie  trzeba by to skuwać kilofem. I jak tu nie być zadowolonym?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.