Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

epk, oj bardzo fajnie, mogę się dużo nauczyć od niego.... i chcę 🙂
wątek zamknięty
Fantazja, dziękować 🙂 to w ogromnej części zasługa mojej trenerki 🙂
czekam na foteczki z jazdy od Ewuś - jak będę miała to wstawię 🙂
wątek zamknięty
kujka, koniecznie chcę znać termin przeprowadzki, trzeba to będzie uczcić Jeziórkową kawką i jakąś małą seszyn co? 🙂 wpadłam tam przedwczoraj i... będziesz miała jak w raju 🙂 aż do łez Ci zazdroszczę terenów, już potem nigdzie takich nie miałam, tam 3h w lesie to norma..

Melanie, niestety ale odetchniesz dopiero na swoim..

A co do Jeziórka.. 🙂 o pastwiska nie ma co się martwić... 🙂

wątek zamknięty
Sei  :kwiatek: pięknie by wyglądała przy Twoim Rudym- on taki gładki, a ona jak mamut  😁
Atamanka  :kwiatek: mam nadzieję, że szybko się ogarniemy i będziemy dalej się uczyć i szlifować 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 marca 2012 21:51
Dzionka, a na imię mu Desperado 😉
incognito, pomyślnych wyników badań zatem. a konisko jest strasznie pocieszne  😜
Melanie, ładne konisko. dobrze mu z oczu patrzy. szkoda, że wyszło jak wyszło, ale pamiętaj, że koniec czegoś jest także czegoś początkiem 😉
taka grzywa większości osób się nie podoba, ale ja wyznaję tylko taką 'od linijki' u mojego pana konia 😉 a cięta jest na oko maszynką  😁
Mo B., ja nie wiem o jaki artykuł chodzi. proszę voltowiczki o skan 😀
trener to strasznie ważny element układanki. jeżeli jazdy z danym nie sprawiają nam przyjemności to znak, że trzeba go zmienić 😉
baffinka, haha para idealna! muszę przyznać, że to w moim rudzielcu lubię - w porównaniu do innych koni nie kłaczy się za bardzo (jego osierścienie i tak doprowadza mnie do szału  :icon_rolleyes🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 marca 2012 22:21
Burza, ojeeej jak mogłaś wstawić te foty! Chcę lato!!!
wątek zamknięty
efka, niezłośliwie 😀 przecież już marzec, z górki!

A my się borykamy z problemem siodłowym, dzięki pomocy niezastąpionego Bogdana przynajmniej wiem w czym ból, ale raczej siodło musi iść do wymiany, akurat jak zaraz wyjdę z hali i będzie można poszumieć.. i weź tu człowieku ciułaj na nowe.. 🙁
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 marca 2012 22:26
Burza, no właśnie coś czytałam na fejsie, niestety mattesem nie dysponuję :/
wątek zamknięty
Już Raven zgodziła się użyczyć mi correction system, ale właśnie się dowiedziałam że w sumie to i tak niewiele mi to da.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2012 07:55
Mo B. Nie ma to jak dobry trener/instruktor  😉 Gratuluję wytrwałości, też czytałam artykuł  w KP :kwiatek:

amnestria pokazuj Ducha!

Fantazja kiedy sprowadzasz kobyłkę?

Dzionka, kujka 3mam kciuki za pomyslną przeprowadzkę  :kwiatek: No i się bezczelnie wpraszam się w odwiedziny jak się już zainstalujecie  😉

Jutro mam jazdę z Kasia, nie moge sie doczekać, co tam znowu nam wymyśliła  💃 Zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu Żar chodził bardzo dobrze
wątek zamknięty
Ja już też nie mogę się doczekać lata, ale gdzie ja pochowam konie od tych wstrętnych komarów i ślepaków? Mieszkam pod samym lasem 🙁
Fantazja to super! Ucz się jak najwięcej jak masz możliwość. Ja mogę Ci tylko pozazdrościć.
wątek zamknięty
Koniczyna, derki siatkowe na plery i niczym się nie martwisz 🙂 Ja się cieszę, że w tym roku będę mogła konia zapakować, bo stajenny będzie mi go rozbierał na noc i ubierał przed wypuszczeniem na trawę.

I też chcę już laatoo! Znowu dzisiaj zimno, narobiła wiosna nadziei i sobie poszła...
wątek zamknięty
Forta łaaa, ale maszina  😍 Cudownie wyglądacie!
sei również bardzo Wam ładnie  :kwiatek:
Forkate dziękuję za życzenia i gratuluję rocznicy! Oby jak najwięcej takich 🙂
efka synuś zachwyca 😉
Klami dawaj więcej zdjęć! Co tak chowasz tego Śliczniocha 😀
baffinka piękne te Twoje koniska.
GniadoZłota tak bardzo się cieszę, że będziesz na nim skakać. Tęsknię strasznie za Wami 😉
incognito mocno trzymam kciuki!
Mo.B ja również czytałam artykuł, naprawdę wielki, wielki szacun!  👍 Tacy ludzie jak Ty przywracają wiarę w miłość do zwierząt.
mala0 nie marudź  😜 , ciesz się, że macie podłoże na skoki, a Ty masz wreszcie konia słusznego wzrostu 😀 Nie ubliżając Dzianej.
Misskiedis dziękujemy!

Uff... Nadrobiłam zaległości w kąciku 😀
U nas i Muskata bardzo wiosennie, wczoraj pierwsze w tym roku górki (!!!), na których konisko pracowało doskonale. Na początku nie bardzo mu się chciało skoordynować wszystkie cztery nogi, ale jak już się popotykał, pobrykał, popłoszył - czego nie mam mu za złe, biorąc pod uwagę, że to dopiero druga taka wiosenna okazja - przyszła upragniona równowaga i lekkość, lekkość, totalna lekkość  😍
Dzisiaj pewnie w "nagrodę" czworobok, a na górki pojedziemy na stępa. Mam nadzieję, że szybko wróci mu forma i mięśnie, bo po zimie wygląda... no, tak:

...co jest tylko i wyłącznie moją winą - brak czasu, krótkie dni, "szarpane" tygodnie, kiedy raz jeździłam codziennie, a raz w ogóle... Ale teraz już wszystko zmierza ku lepszemu i myślę, że szybko wrócimy do takiej sylwetki:


Trzymajcie za nas kciuki - pozdrawiamy wszystkich  :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 marca 2012 09:08
xxmalinaxx-spóźnione życzenia dla Muskaciątka  😉 :kwiatek: a wygląda doskonale !!!
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 marca 2012 09:15
xxmalinaxx napewno dacie radę! trzymam kciuki  🙂
wątek zamknięty
milusia dziękujemy  :kwiatek: Wygląda jak wygląda, dla mnie to jeszcze nie jest to, "co tygrysy lubią najbardziej", ale nawet jako taka chudzina w moich oczach jest najpiękniejszym koniem świata i nie zamieniłabym go na samego Totilasa 😉
lizzy dzięki 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2012 09:27
xxmalinaxx co Ty chcesz od konia, wyglada naprawdę dobrze  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata ale ja nie kwestionuję jego urody czy też "zdrowego wyglądu", ja kwestionuję stan jego mięśni. Po prostu wiem, ile stracił przez moje zimowe problemy z regularnością w jazdach. Cofnij się do Kącika sprzed 2 lat, zobacz, jak wyglądał w szczycie formy pod Misią albo rok temu pode mną - miejscami naprawdę różnica jest duża 😉
Ale mimo wszystko cieszy mnie Wasze oburzenie, przynajmniej wiem, że trochę mam racji, a trochę przesadzam ;p i napawa mnie to optymizmem!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2012 10:04
xxmalinaxx ale ja nie jestem oburzona  😉 Ot, piszę, że dobrze wyglada jak na konia, który spadł trochę z mięśni  😉
wątek zamknięty
Nasturcja i cieszy mnie, że tak uważasz. Kiedy Ty wrzucisz jakieś zdjęcia? Dawno nic Twojego nie widziałam...  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei cudowny ten Twój rudy 😜 Generalnie wychodzę z petycją o więcej zdjęć rudzielców, szczególnie do milusi i epk - odkąd pozbyłam się mojego kasztana stwierdzam, że to jedna z najpiękniejszych maści, szczególnie do fotografowania!

xxmalinaxx świetnie Muskat wygląda  💘

Uwielbiam, jak wątki zdjęciowe ożywają na wiosnę 🙂 Aż chce się rumakować  🏇
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2012 10:15
xxmalinaxx spoko  😉
Zdjęcia młodego są jakieś 2, 3 strony temu. Miło, że pytasz  :kwiatek:
wątek zamknięty
xxmalinaxx Jeszcze nic nie wiadomo ale mam nadzieję że tak będzie  😅 A Ty z Muszapem bierzcie się za siebie bo obydwoje okropnie schudliście  🏇
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2012 12:08
Burza, przeprowadzamy sie w weekend 31.03-01.04 jeszcze dokladnie nie wiem kiedy 🙂 ale poki co sie wstydze tego jak wygladamy oboje wiec bardziej kawka niz seszyn :P

a swoja droga, jak mi Zlotkowscy przez telefon mowili ze jest ktos bardzo zainteresowany boksem i dobrze byloby zebym sie pospieszyla, to po przeczytaniu Twojego posta w Warszawskich stajniach, myslalam ze to Ty chcesz wrocic :P

a co do terenow, to nie moge sie doczekac, mam tylko nadzieje ze znajde kogos kto mi je pokaze i ze nie bede sie tam gubic! a fotki cudne, takie letnie, sielskie, pachnace zielenia!

xxmalinaxx, ehh zeby moj tak bez roboty wygladal!
(jakos cala zime sie trzymal a teraz przy koncowce spadl z masy... moze to z powodu zmiany siersci?)

wątek zamknięty
Burzol, Kujeczko, ja też się wpraszam na kawę!

kuj, a z Gilem nadrobicie - tak jak ja wierzę, że nadrobimy z Duchem, bo no... nie jest najlepiej. Ale tak jak u xxmalinyxx nie było zbyt regularnie (pies, zamarznięta hala, króliki i efekt jest jaki jest)

Misskiedis, a weźże babo! wstyd mi na maxa, ale trudno - nie jęczę, biorę się do roboty 🏇

Wstawię jedno zdjęcie, doskonale pamiętam sytuację - wyszło wtedy to o co usilnie przez pół godziny prosiła mnie efka. Potem było znowu gorzej, ale to jest coś do czego teraz będę dążyć, bo bez pomocy z dołu nieźle nabroiłam i konik nauczył się "oszukiwać". Mam nadzieję, że za jakiś czas taki obrazek będzie normą (no, a potem będzie tylko lepiej)




Więcej nie będzie, bo reszta to niestety... bardzo brzydkie obrazki
wątek zamknięty
xxmalinaxx, fajne te drugie zdjęcie, ma charakter chłopak 😉
Koniczyna, chcę się uczyć, mam nadzieję że nie jestem tym beznadziejnym przypadkiem, z którym nie da się już nic zrobić 😉
Nasturcja-Renata, umawiam się z jedną osobą, która też chce przewieźć swojego konia do Włoch, co do terminu nie wiem, umawiałyśmy się wiosna/lato, muszę porozmawiać z nią o szczegółach, na początku maja powinnam mieć już wszystkie pieniądze na podróż konia, reszta zależy od szefowej i tej dziewczyny (forumowiczka)
Anaa, ja to czekam na fotki, lubię Waszą parę
amnestria, niedługo takie obrazki to będzie dla Was norma  😀
wątek zamknięty
Amnestria, zgadzam się z Fantazją: głowa do góry, uśmiech na twarz, cyc do przodu i do boju! Do boju! 😀
wątek zamknięty
Dzięki laski :kwiatek:

Sierrka, z tym cycem do przodu mam chyba największy problem 😵 Dlatego też decyzja, żeby pomóc sobie sprzętem i powoli, powoli ten cel realizuję. Rozmowy w każdym razie trwają 😁
wątek zamknięty
Czyżbyś planowała zakup "pajączka"?  😁
wątek zamknięty
Sierra, Nie śmiej się, też to planuję 😉. W celu wyrobienia "pamięci ciała" 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.