Stajnie w Lublinie

.
Muchozol wygrzeb 😉 bo ja mam podgardle do skrócenia 🙂
.
szuwar arroch mi sakwy przerabiał szewc-kaletnik na Zielonej. A Pan z Krasnegostawu poprawiał mi siodło - muszę przyznać, że jest dobry w tym co robi.
szybkie pytanko: czy wiecie kto koordynuje stroną z wynikami z zawodów na lzj-konie.pl ? (chciałam zobaczyć komu jak poszło i zobaczyłam siebie a już 2 miesiące mam przerwę w jeździectwie 😀 )
Pan Przemek Jankowski z tego co wiem.
Ktoś kiedyś wspominał o pralni do której można dać sprzęt jeździecki do prania (pady, kantary).. Niestety nie mogę tego znaleźć :/ czy jakaś dobra duszyczka zechce mi pomóc?  :kwiatek:
aien Baskil miał w ofercie: http://www.baskil.eu/oferta ale czy to aktualne- nie wiem 🙂
Czy ktoś korzystał z oferty Baskila? Może się podzielić doświadczeniem?

[s] Bo nie wiem czy u nich z pralnią nie jest tak jak z zamawianiem sprzętu  😁[/s]

EDIT:
Już wiem od klienta, że czeka się 2-3 dni 😉
galopada_   małoPolskie ;)
18 lutego 2014 22:17
Mam pytanie 😉 Jaką stajnię polecacie, jeśli chodzi o jazdy rekreacyjne? Chodzi mi o dobrego instruktora, normalne konie i żeby to miało ręce i nogi. Koleżanka szuka jakiejś stajni, ale nie do końca orientuje się na jakim jest poziomie jezdzieckim 😉
rekreacja? może niech spróbuje w Stajni Arvena 🙂 konie są rewelacyjne! 🙂 jak coś to pv 🙂
Potrzebuje ktoś czegoś ze sklepów albo z Ebaya angielskiego? Bo już jestem na pakowaniu mojej paczki z UK do Lublina i mogę coś do niej dorzucić. Chce aby paczka doszła do Lublina w połowie marca. Jakby co to pisać 🙂
Są w Lublinie stajnie w których mozna startować w zawodach na ich własności koniach?
Chodzi mi oczywiscie o treningi na danym koniu i potem starty.
I ile mniej więcej to kosztuje ?
U nas w Wieży jest tak możliwość, wcześniej pisałam o tym przy temacie dzierżawy. Do dogadania z właścicielem.
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
25 lutego 2014 07:01
Ktoś kiedyś wspominał że jazda indywidualna w Fideliusie jest za 50zł, oraz że można jeździć we dwie osoby, ale wtedy 50 za dwie czy po 50 od każdej? 👀
Kto się wybiera na Pre Cavaliadę? Przyjadę pewnie popatrzeć, więc mogę porobić fotki.
Też się zastanawiam czy iść popatrzeć na PreCavaliade :-D jak na razie szukam towarzystwa.
A bedzie na kogo patrzeć :-D aż 130 koni do tej pory zgłoszono
Trochę szkoda, że same skoki 🙁
Ja będę, proszę o zdjęcia jeśli ktoś będzie robił 😉 Koń Le Dauphin (sama jestem ciekawa jak to przeczytają 😁 ) 😉
kortina, jakie konkursy jedziesz?
130 koni... Ciekawe, jak oni to ogarną :P.
aien, wiwiana kiedyś korzystała z prania u nich i nie wspominała tego dobrze. Może napisz do niej.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 lutego 2014 22:45
Bez przesady, moja przyjaciółka prała czapraki w baskilu, wszystkie dobrze wyprane były.
PreCavaliada to te zawody w czwartek, co jest wstęp wolny? 👀
flygirl nie, preCavaliada to zawody regionalne i towazyskie w tą niedzielę na terenie targow Lublin.
Organizatorzy Cavaliady udostępniają sprzęt i lzj może odgrywać zawody regionalne :-)
Wstęp tez jest wolny :-D

Czwartek to już normalna Cavaliada
O, ale fajnie. Postaram się wpaść, jak mnie wcześniej z pracy wypuszczą. 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 lutego 2014 09:50
A mnie nie będzie 🙁 a tak strasznie chciałam iść 🙁 i jest mi źle 🙁
frosska W Fideliusie po 50 złotych od osoby, niezależnie czy jazda indywidualna czy grupowa.

W temacie pre-Cavaliady -  będę robić zdjęcia!  😀
Gdyby ktoś był chętny to na pw  😉

Frekwencja jest niezła  🤣
Jadę szalone 80, 90 😉 Proszę pięknie o zdjęcia jeśli ktoś nas zauważy, takie dwie pokraki, mamy charakterystyczne jasnobrązowe siodło i popręg i dużą odmiane na pysiu 😀
Ja mogę filmiki nagrywać 🙂
jak ktoś potrzebuje nagranie przejazdu- nie ma problemu.
Piszcie na pw, żeby nie zaśmiecać forum, z opisem wyglądu pary albo nazwiskiem waszym.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 lutego 2014 06:05
🚫 kortina za te pokraki to ja Ci dam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się