Stajnie w Lublinie

Są już propozycje na stronie lkjotu. Haha, tak jak myślałam, jestem za stara  👿 W takim razie szykuję się na L2 i P1  otwarte. 🙂
A jkbc, to szukam kierowcy, który przywiózłby mi konia na zawody i odwiózł tego samego dnia. Przyczepę mam(można nią jeździć z kat. B), konia załaduję sama. Byłabym wdzięczna za pomoc, kontakt, cokolwiek.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 września 2010 19:35
WYBIERACIE!  😅
Jadę z voltową madzia a na miejscu będę pałętać się z milusią, ewciaa i szerek  😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 września 2010 19:50
Okwiat-hehe, my juz w Wawie sie do was przypaletamy 😉
okwiecie, przywracasz mi wiarę w ludzi ;D bo ja się zdążyłam przestraszyć, że nikogo z Lubelszczyzny nie będzie (w sumie to dla mnie niewielka różnica, nie znam wielu voltowiczów  😁 ale trzeba to zmienić 😉 )
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 września 2010 19:55
może w końcu będzie okazja się zapoznać ponciochu  😉
ja jak sobie pozałatwiam wszystko co mam do pozałatwiania (nie ma to jak się zorientować w czasie 🤣 dobrze, że jeszcze trochę czasu mam 🙂 ) to też będę jechać w sobotę L2 i P1 na kucu Graham 🙂
Mam nadzieję 😉 wysyłam Pw 😉
ja na zawodach bede na bank w sobote ze stadem wściekłych kucyków 🙂
ktoś kiedyś pytał o odznakę w pikerze, a mianowicie jest już termin ustalony na 13nastego listopada
oo super, zuzz, można już zgłoszenia wysyłać?

Mam pytanie o warunki w stajni Ostroga w Kalinówce,najlepiej do przebywających tam z koniem swoim, jakie warunki, jak z wybiegami - ile czasu tam konie spędzają,czy nie ma dużych problemów z dostępem do hali i lonżownika,jak z karmieniem? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Ja trzymam konia w Ostrodze od niecałego roku. Warunki są wg. mnie bardzo dobre. Dostęp do hali i lonżownika raczej bez problemu, bo nie ma tu prężnie działającej szkółki ( raptem kilka dzieciaczków). Karmienie wg. wymagań właściciela, konie karmione 3 razy dziennie. W cenie pensjonatu siano i owies, suplementy i dodatkowe pasze we własnym zakresie. Na wybiegu konie spędzają połowę dnia. Od rana (rannego karmienia) do godziny 14 ( czyli popołudniowego karmienia). W późniejszych godzinach pensjonariusze wypuszczają swoje konie samodzielnie ( zawsze można się dogadać i Twój koń wyjdzie razem z naszymi).
Dzięki nerunia,mam jeszcze pytanie siano jest 3 razy dziennie dawane? I czy konie jakoś wybitnie nie chudną po przyjściu?
Siano jest dawane 3 razy dziennie 🙂
Nie rozumiem pytania o chudnięcie. Sama ustalasz dawkę żywieniową i do niej osoba karmiąca się stosuje.
faszka - siana jest do oporu, a jeśli będziesz uważała, że za mało to zawsze sama możesz dorzucić 😉 a co do chudnięcia - ja 'walczę" wręcz żeby mój dostawał mniej ;p
Dzięki dziewczyny,ja już pytam o wszystko asekuracyjnie,bo jak kiedyś dodałam koniowi siana między posiłkami,to mi go zabrano i powiedziano,że siano jest drogie i będę musiała zapłacić za dodatkowe. Durnota.
U nas takich historii nie spotkasz 😉 Wręcz sama będziesz wynosić nadmiar ;P
koola jak moje małe żyje? tęskni za mną tak jak ja za nią?  👀
oo super, zuzz, można już zgłoszenia wysyłać?
na stronie napisali że zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny więc wygląda na to że tak 🙂
oo super, zuzz, można już zgłoszenia wysyłać?
na stronie napisali że zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny więc wygląda na to że tak 🙂


co najlepsze egzaminuje p. Marek Niewiadomski i Wacław Pruchniewicz 🙂 li i jedynie! (jupi, jupi!)
(edytowałam a jakimś cudem wstawił sie post pod postem - proszę moderatorów o usunięcie poprzedniego postu)
nerunia Twoje małe zamiast 'mojego dużego' pierwsze do mnie ostatnio przygalopowało na wybiegu 😀 a grzywa szałowa 😁
Co sądzicie o stajni Arvena?Jak pensjonat i jak jazdy?Ile jest tam trenerów/instruktorów?Jakie są tam konie, jak funkcjonuje szkółka?Ile kosztuje pensjonat,ile jazda z instruktorem jak ma się własnego konia,ile za dzierżawę itd?Ma stronę internetową ta stajnia?Jaka atmosfera?Są tam szafki czy trzeba mieć własną na swój sprzęt?Pozdrawiam Wszystkich!
http://www.arvena.pl. jakaś stronkę znalazłam, ale nie wiem czy jest aktualna 😉
Ta stajnia to najgorsze zadupie na świecie.Byłam tam kilka razy kiedyś nie spodobało mi się od razu,przeniosłam się ale potem stwierdziłam że może coś się zmieniło więc ostatnio tam zajrzałam...KOMPLETNA MASAKRA.Jest "trener"-właścicielka umie prowadzić jazdy tylko dla początkujących o ile jej się chce,jeśli nie to dzieci ze szkółki ci prowadzą lekcje bo ona idzie sobie np na kanapeczkę albo na pierożki do sąsiada 🤔 🤔 🤔wirek: Jazdy są drogie i mało profesjonalne chociaż ta pani ma niby papiery trenera.Pensjonatu również nie polecam bo bez względu na to czy właściciel sobie tego życzy czy też nie jego koń chodzi pod szkółką.Acha i obornik w lecie jest wyrzucany co MIESIĄC a w zimie WOGULE(gówna upychane są na obrzeżach boksu).Konie szkółkowe to o ile wiem jest ich 5 w tym do jazdy dla początkujących jest Zorika(klaczka właścicielki stajni,ale rzadko chodzi)oraz PRYWATNA klacz.Nie ma tam zawodów,hubertusa nie było już ładne 3 lata.Poza tym wszyscy należący do tej stajni muszą harować i one czyszczą boksy,konie, zamiatają podwórko oraz plewią ogródek właścicielki(nic z tego nie mają chyba że tego nie będą robić to grozi to wykluczeniem ze stajni) 😜
Jazda bez skoków 35zł(tyle ja ostatnio płaciłam)ze skokami 40zł(ale wysokość przeszkód bez względu na poziom nie przekracza 50cm).Z dzierżawą nie jest dobrze bo i tak jak dzierżawisz to płacisz za pensjonat+(nawet jeśli nie potrrzeba to właścicielka zamawia)weterynarza i kowala no i korzystasz z konia razem ze szkółką 🤬 Jedyne zawody jakie była włączona ta stajnia to była odznaka w bonanzie na którą jechała tajfunowaa i taka jeszcze jedna dziewczyna od której dowiedziałam się że była duża komplikacja bo właścicielka nie chciała nikogo puścić.Poza tym dojazd jest kiepski oraz trzeba maszerować 800m do stajni.
Też mam niemiłe wspomnienia z Arveną, ale z czasów kiedy stajnia była w Uniszowicach. Z tego co słyszałam teraz jest o wiele gorzej... Więcej na pewno może powiedzieć flicka1995, bo jeździła tam długo.
Jeśli właścicielką jest Agata, to papiery instruktorskie ma, ale żeby miała trenerskie to szczerze wątpię... A 35 zł to dość drogo za jazdę... ;/
fruity_jelly pewnie pomyliła Ciebie ze mną  😎 Ja Ci już mówiłam, że mój koń nie jest stymulowany mentalnie na wybiegu i  dialog na poziomie może przeprowadzić jedynie z człowiekiem  😁 😍
Z tego co wiem, to p. Agata ma papier instruktora szkolenia podstawowego  😉
czyli nie trenerskie 🙂
koola tak-to strona Arveny
Lychee również ostatnio się tego dowiedziałam[ nie od p.Agaty ]
Kornelia drogo, drogo
diołem takich informacji nie miałaś ode mnie poza tym to do większości rzeczy się zgadzam.
markowa jeśli chodzi o szafki to musiałabyś się zapytać czy możesz swoją wstawić[ bo zależy to od wolnego miejsca] ale możesz sobie wziąć moją bo ja wynoszę niedługo resztkę moich rzeczy, bo JUŻ od dobrego roku nie przyjeżdżałam na jazdy[ tylko jako fotograf i pomagać przy Tamlinie ] jakby ktoś miał jeszcze pytania odnośnie Stajni Arvena to proszę na PM, ponieważ nie warto mieszać osób których to nie interesuje; ]
Jak wiadomo Arvena nie ma hali, ma 3 ujeżdżalnie[ mała x2+duża x1 ]+ pastwiska[ 4x ] konie w lecie są wypuszczane na max 1,5 godziny dziennie, w wiosnę , zimę oraz jesień nie korzysta się z żadnego pastwiska.
ufff, to chyba tyle ; ]
Ja byłam przy tym jak ten kurs robiła [podjadła mi kilka schoko-bons  😁]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się