Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

To ja też właśnie dorzuciłam drugie tyle co poprzednio. Życzę fundacji aby uzbierała całą kwotę i zrobiła z panią I. R. wreszcie porządek przynajmniej jeśli o zwierzęta chodzi.
Też wpłaciłam drugi raz!
Dance Girl - miażdżysz! Szacun.
Niech se prawnik pojedzie na wycieczkę egzotyczną.  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 13:59
Ja niestety dużej kwoty do wpłacenia teraz nie mam, ale niech każdy puści 10-20 zł i sie uzbiera!
turinda, to już dla mnie sprawa honoru, kobieta od lat gra wszystkim na nosie tak jak inni jej podobni hejterzy. To, że nic od siebie temu narodowi nie daje oprócz codziennej dawki jadu, to pal licho ale przez nią cierpią niewinne zwierzęta i jak widać gromadzi kolejne, które zapewne podzielą los poprzedników.  😤 😤 😤 😤 😤 😤 😤 😤 😤

Akurat chwilowo mnie stać, żeby pomóc to pomagam. Każdy wpłaca ile może.
Na złodzieju czapka gore - moje nowe hasło do postów na temat dzidzi.

Dance Girl bo ty masz obiecane dwa indiańskie koniki zapewne 😜 😀iabeł:
Właśnie chciałam to napisać.  😂
Dance Girl bo ty masz obiecane dwa indiańskie koniki zapewne 😜 😀iabeł:


Jasne, upatrzyłam sobie tego koślawego araba  🥂 i będę hodować arabo-hanowery  🏇 następnie zaprojektuję sanie i pojadę w kraj tym moim nowym produktem zająć to zrujnowane przez nią gospodarstwo, bo o niczym innym w życiu nie marzę tylko o karierze rancherki. 🙇

A tak na serio, zachęcam wszystkich - wpłacajmy ile kto może, żeby wreszcie spróbować skończyć tę sprawę. Przez tyle lat nikt nic nie wskórał. Fundacja się odważyła wdepnąć w to bagno - teraz trzeba im pomóc.

Ja jestem anonimowa, ale na naprzykład pani Ela Kozłowska zbiera na blogu wszystkie możliwe inwektywy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2019 14:32
Swoim zachowaniem sama nakręca ludzi przeciwko sobie. Na zdrowie to jej na pewno nie wyjdzie 😉
Ciekawe jaką szopę odstawi w lutym. Czy nagle zaczną pojawiać się na farmie weci, kowale itp .
efeemeryda   no fate but what we make.
17 stycznia 2019 14:33
myślę, że się nie pojawią bo ona nie ma pieniędzy, więc nikogo nie wezwie bo nikt jej za darmo nie przyjedzie
Nawet gdyby miała pieniądze, ma inne priorytety.  Przeciez nie będzie szastać pieniędzmi na prawo i lewo, zwierzęta sobie same poradzą.

W podpisie* sobie ją wstawiłam


*nie mylić z panem podPiSem  😀    
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
17 stycznia 2019 17:48
Aż się wierzyć nie chce., że to początek końca!


Wpłaciłam ile mogłam...
Może niewiele, ale grosz do grosza...

Ciekawa jestem jak te konie...
Kobyły na bank źrebne.
Ledwie jedne źrebaki odchowały...
Pogoda marna, stare przyzwyczajone ale te maluchy...
Już działa.
Dzidziu, Kreatywna Brudasko, Indianko, właśnie zmotywowalaś mnie, żeby wpłacić więcej.

Słowo się rzekło - również powtórzyłem wpłatę.
[quote author=larabarson link=topic=80308.msg2838581#msg2838581 date=1547734293]
Dance Girl bo ty masz obiecane dwa indiańskie koniki zapewne 😜 😀iabeł:


Jasne, upatrzyłam sobie tego koślawego araba  🥂 i będę hodować arabo-hanowery  🏇 następnie zaprojektuję sanie i pojadę w kraj tym moim nowym produktem zająć to zrujnowane przez nią gospodarstwo, bo o niczym innym w życiu nie marzę tylko o karierze rancherki. 🙇

A tak na serio, zachęcam wszystkich - wpłacajmy ile kto może, żeby wreszcie spróbować skończyć tę sprawę. Przez tyle lat nikt nic nie wskórał. Fundacja się odważyła wdepnąć w to bagno - teraz trzeba im pomóc.

Ja jestem anonimowa, ale na naprzykład pani Ela Kozłowska zbiera na blogu wszystkie możliwe inwektywy.
[/quote]
Eeeeejjj, ale tym co wpłacili to dasz pojeździć, praaaawdaaaa???
Przepraszam, musiałam.
Niech wreszcie coś z tym zrobią, bo wątek czytam, nie odzywam się, bo słów brak. Ale to już przekroczyło wszelkie granice.

Super  😅 coraz więcej kasy na zbiórce 🙂 Nie udało się jaśnie oświeconej brudasce zablokować wpłat a wręcz przeciwnie - swoimi działaniami spowodowała zwiększenie wpłat 😁
🚫
rollnick fajny podpis i jaki trafny 😉

Dance Girl szacun! Jesteś wielka :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
17 stycznia 2019 19:45
Dance girl Kobieto jesteś wielka!  :kwiatek:

Też coś dorzucę a co!
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 19:54
Dance Girl, szacun! :kwiatek:

Oczywiście szacunek dla wszystkich którzy wspierają walkę z tym obrzydliwym tworem, czy to za pomocą 5 czy 500zł. :kwiatek:
Dokładnie tak. Każde 20 zł się liczy. Ziarnko do ziarnka. W kupie siła. Tyle możemy! Reszta w rękach prawa.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
17 stycznia 2019 20:14
Dance Girl - jesteś wielka!!!
Najśmieszniejsze jest to, że ten komentarz o Kozie, z 18.37 jest mój. Chciałam ją sprowokować 😉
Takiego "efektu motyla" to się Izabela nie spodziewała.

emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 20:15
O jakich komentarzach mówicie? Ja to cienka jestem w czytaniu tego bloga. 😁
Kochani, nie jestem żadną bohaterką i nie należy mi się szacun. Pani Redlarska po prostu myśli, że jest kozakiem a trafiła na kozaka większego od siebie. Każde 5 zł się liczy. Naprawdę nieważne ile kto wpłaca. Udostępniajcie na Facebooku link do zbiórki.

Pani Redlarska musi się nauczyć, że poniesie konsekwencję swoich czynów. Bezkarnie ludzi nie będzie wyzywać  🙄 pozdrawiam Koza Bez Powroza mimo, że jej nie znam.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
17 stycznia 2019 20:24
Emptyline - proszę... https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2019/01/bezprawny-zabor-zwierzat.html?m=1

Dance Girl - jesteś wielka...
Jasne że liczy się każda złotówka ale im ona większa tym szanse również większe na pomyślny koniec.

Pamiętam jak ubliżała tej kobiecie. Dlatego gdy zobaczyłam jej wpłatę na zbiórce to aż się usmiechnęłam. Wiedziałam że ją szlag trafi jak sie dowie 🙂

A teraz to już chyba apopleksji dostanie bo zbiórka ruszyła z kopyta... nomen omen 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 20:35
Arwilla, dzięki! Ahaha, o Jezu, nie mogę, jakie to jest żałosne. Mam nadzieję, że ją tam w sądzie zmiotą w 3 sekundy.
Dance Girl, pewnie, że tak, ale Twoja reakcja pierwsza klasa! :kwiatek:
Jej frustracja we wpisach, bezcenna  😁
W końcu zaczęła chyba czuć presję, że ktoś faktycznie jej się do pupy dobierze.
U mnie krucho z kasą, ale grosik poszedł, na kunia nie starczy, ale trudno🙁
busch   Mad god's blessing.
17 stycznia 2019 20:50
[quote author=Indianka]Widziałam. K***, tylko 500? wpłać 1000zł. Nie stać cię na tyle?
Daj zarobić oszustce - nie krępuj się.
Widziałam twoją obleśna mordę na internecie. Co za obrzydliwa larwa[/quote]

Indianka nie spodziewała się chyba że ktoś potraktuje jej wypowiedź jak instrukcję  😂 😂 😂 😂
Ona ma pretensje że nikt nie wyremontował jej stajni??
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 20:53
Watrusia, tak jest, zgadzałoby się. 🤣
Martita   Martita & Orestes Company
17 stycznia 2019 21:35
Serio jest zdziwiona, że ktoś chce pomóc aby zakończyć to wszystko? Że po takim jechaniu na ludzi nikt jej nie chce pomagać?
Cieszę się bardzo, że ta zbiórka idzie tak sprawnie.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 21:37
Ojej, chyba nie zaakceptowała mojego komentarza, a nawet się z imienia i nazwiska podpisałam. Widocznie był zbyt elokwentny i nie mogła mnie zwyzywać od pań lekkich obyczajów. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się