sklepy internetowe

No nie wierzę... Właśnie dostałam przesyłkę z moim zamówieniem ze sklepu okser.pl złożonym 26 października. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Czekałam dokładnie 29 tygodni. Brawo Okserze!
A tyle zachodu było o dwa sztuczne futerka na kantar...

a co to było? Jeśli to derka zimowa to może ci się przydać teraz, ja bym się cieszyła :P
no jest w zacytowanym fragmencie - dwa sztuczne futerka na kantar, radość po pachy 🙂
ups, jestem ślepa i do tego niedowidzę  :kwiatek:
mimo, że jeszcze nic nie zamówiłam to ogromny + dla sklepu horsehouse,, poprosiłam ich o wymiary ogłowia, którego nie mieli na stanie i nie dość, że obiecali się tych wymiarów dowiedzieć od producenta ze Szwecji to jednak w efekcie zamówili do sklepu specjalnie dwa rozmiary żeby mogli mi dokładnie pomierzyć jak już będa u nich 😍 super kontakt i w ogóle🙂
desire   Druhu nieoceniony...
23 maja 2013 18:28
ode mnie ogromny plus dla animalia.pl  wszystko pachniało nowością, a paczka zapakowana tak, choćbym miała szkło dostać.  😍
plus dla animalia.pl , kolejny 🙂
Kolejny plus dla Atosa  😅
jett   success is the best revenge
24 maja 2013 19:05
Zamawiał ktoś coś ostatnio z ihaha.pl?
Wielki plus dla sklepkarina.pl !
zaczynam sie obawiac o moje zamowienie z oksera :/ co prawda czekam dopiero 2 tyg, ale nie ukrywam, ze spieszy mi sie troszke 🙁
Gopi, to chyba sobie jeszcze poczekasz znając oksera, zresztą ten temat był 2-3 strony temu...
Gillian   four letter word
25 maja 2013 12:08
Ludzie, po co zamawiacie ze sklepów o których wiadomo, że są kijowe? po co w ogóle ten cały wątek skoro i tak jak widać się nie przydaje... sto razy było pisane, że okser nie wysyła terminowo i bach, ktoś zamówił, czeka i jęczy. No po co 🙁
Gillian - zamowilam z oksera, poniewaz zawsze, gdy wczesniej robilam u nich zakupy nie mialam zadnych najmniejszych problemow.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 maja 2013 16:34
No to teraz czekaj, sama chciałaś.
gopi, a to, że inni mieli to pewnie przypadek, nie??  Ehhh...
ogromny plus dla sklepu "Trzy foule i w górę". Fenomenalny kontakt, bardzo miła obsługa, szczerze polecam !!!!!!!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 maja 2013 14:45
co się stało z ihaha?  👀
Mega WIELKI PLUS dla Beckersport. Wysyłka ekspresowa, miły gratis i niesamowita promocja 😉 (Polecam frak Schockemohle, super jakość i cena 😀 )

I oczywiście WIELKI PLUS dla Animali. Ale to już standardowo 😉
plus dla Pasikonika, jak zwykle zresztą 😉 zamówienie przyszło do sklepu szybciej niż czas oczekiwania podany na stronie, oczywiście na bieżąco informacja o statusie zamówienia, nic dodać, nic ująć 🙂 tylko koń się nafukał na widok kantara i miał minę w stylu "co ty mi w ogóle proponujesz", chyba mu się jednak nie spodobał kolor... nie rozumiem, przecież nie jest różowy 😜
ode mnie plusy dla x-horse oraz Gohorse 😉
ushia   It's a kind o'magic
31 maja 2013 21:43
wielki plus dla Officinalis / Animalia - przesyłka mega ekspresowa, super zabezpieczona

minus dla gnl - dwa tygodnie czekania (niby zodnie z zapisem na stronie) a do tego pomylka w asortymencie, podany nieaktualny telefon i niestaranne zapakowanie - moze jeszcze sie zwrotem zrehabilituja
Wielki plus dla www.sklep-skoczek.pl . Zamówienie złożone we środę po godzinie 14, już w piątek było u mnie.
equum   Niech koń będzie z tobą.
01 czerwca 2013 11:11
+ dla sklepu Animalia  :kwiatek:
Duży plus dla horsefeed.pl szybka przesyłka,miły kontakt 🙂 Polecam
w których sklepach można korzystać z paczkomatów ?
Kolejny + dla horsehouse.pl
Wielki + dla sklepów vital horse oraz mksklep za ekspresową wysyłkę. 🙂 Dla vital horse dodatkowy plus za profesjonalne podejście do klienta. Paczkę wysłano super drogą przesyłką kurierską (nie z winy sklepu, ale to dłuższa historia), zamiast zwykłą paczką priorytetową za którą zapłaciłam. Sklep dodatkowe koszty przesyłki wziął na siebie. 🙂
w jakim sklepie interentowym moge kupić coś firmy SPOOKS ?
Iluzjonowaaa, zalando.pl.
duży + dla horse-fit.pl szybka realizacja zamówienia i fajne promocje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się