sklepy internetowe

Wiem ale tam są tylko rzeczy dla jeźdźca a mi chodzi również o czaprak  🤣
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 czerwca 2013 19:19
+ dla mksklep
i mega+ dla Animali - nie chcę mi się już kupować nigdzie indziej, poza momentami, że czegoś nie ma akurat w Animali 😉
anja_daniel   Janna,Kuba,Kratka i Kewa 4 koniska :)
05 czerwca 2013 06:15
+ dla "Sklep Jeździecki Karina" wszystko błyskawicznie
+ dla GNL 😉
Moon   #kulistyzajebisty
05 czerwca 2013 11:02
Monotematycznie i nudno: + dla Animalii, przesyłka dostarczona teleportem chyba, sieczkę rozpakowywać musiałam z babcią, bo nie mogłam otworzyć paczki  🤣
ogromny plus dla sklepu animalia, ale to już standard  😀 każda paczka przychodzi w błyskawicznym tempie...i zawsze mega pancernie zapakowana 🙂
Duży + dla wkkw.eu  😀
* zamówienie złożone w sobotę w nocy, dotarło we wtorek
* wszystko zapakowane, owinięte i zabezpieczone, tak jakby miało przetrwać lot w kosmos  😉
* w gratisie dostaliśmy kopystkę i jeszcze jakieś ulotki

Jedyne do czego można by się przyczepić, to różnica w cenach. Na stronie internetowej jedna z rzeczy kosztowała 55,01 zł, natomiast na metce było 50 zł. Nie mam co narzekać, bo i tak załapałam się na rabat z okazji dnia dziecka  🙂
equum   Niech koń będzie z tobą.
05 czerwca 2013 18:07
- dla sklepu krakvet.. Zamawiałam karmę, miała być już wysyłana a tu trach dostaję maila, że nie ma. A przedtem dostałam informację, że wszystko gotowe do wysyłki  🤔wirek:
Potrzebuję karmy do soboty a od nich zamówiłam z poniedziałek a teraz to mogę sobie zamawiać nic raczej mi nie dojdzie...
+ dla Amimali, GNL i Sklep-Skoczek  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Błyskawiczne wysyłki, wszystko super zapakowane
Tradycyjnie wielki plus dla Animalii oraz dla gnl 😀
Venus   You're my wonderwall
05 czerwca 2013 20:50
Po raz kolejny pasza z Animali przybyła błyskawicznie razem z gratisowymi trawokulkami  😍
Chciałam zapytać, czy wam też strona X-horse tak fatalnie chodzi? U mnie przeglądanie oferty to koszmar 🙁. Zdążyłam się zorientować, że oferta ciekawa, ale wymiękłam. Ten sklep tak ma?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
05 czerwca 2013 21:25
- dla sklepu krakvet.. Zamawiałam karmę, miała być już wysyłana a tu trach dostaję maila, że nie ma. A przedtem dostałam informację, że wszystko gotowe do wysyłki   🤔wirek:
Potrzebuję karmy do soboty a od nich zamówiłam z poniedziałek a teraz to mogę sobie zamawiać nic raczej mi nie dojdzie...

Polecam e-petshop, zamówienie złożone do 11, wysyłają tego samego dnia (pobranie).
W piątek na pewno będzie u Ciebie!
+ dla ANIMALII 🙂

a z okserem bardzo szybko sie dogadalam o zwrot pieniazkow 😉
Ogromny plus dla WETFARMA
Ekspresowo dostarczone zamówienie (pilne - glinka na rany) + kilka miłych gratisów 🙂
Bardzo polecam!!
Wielki plus dla Pasi-konika. Zamawiałam dwa razy i dwa razy doszło szybciutko. Biorąc pod uwagę, że nastawiałam się na termin 2-tygodniowy, a dostawa była w przeciągu 3 dni to jestem w pozytywnym szoku. Do tego dostałam gratisowe próbki szamponu i spray'u leovetu i balsamu do kopyt Black Horse. Kontakt też niesamowicie pozytywny.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 czerwca 2013 20:16
Ogromniasty plus dla www.horseactivity.pl pasze zawsze dostarczone na czas i super zapakowane!
plusik dla animalii,jak zawsze  😀
Sklep-Skoczek  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Rewelacyjny dzień dziecka - najszybszy mój zakup internetowy.
mksklep.pl, mega pozytyw, wczoraj zamówienie dziś towar na miejscu...  :kwiatek:
Plus dla arcus-konie oraz animalii. :>
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2013 10:18
Chciałam dać szansę okserowi, no chciałam.

Skusiłam się promocją na bryczesy ( -100zł na granatowe). Bardziej w stylu legginsów z lejami, ale takie by się na upały przydały.
Zamówiłam je 26.05.
Na stronie do tej pory wisi informacja "Towar w magazynie. Wysyłka w 48h". Oczywiście zamówiłam za pobraniem do paczkomatu.
29.05 dostałam informację, że realizacja zamówienia ok. 7 dni. Z otrzymanego maila wynika, że towar nie jest dostępny w magazynie, ale przy ewentualnych dalszych poślizgach będą informować. Do tej pory cisza.

Wstrzymam się jeszcze z wystawieniem oceny, bo zamawiałam raczej dla przekonania się, czy zrealizują zamówienie na tak lichą kwotę 59zł. Ale to mówi samo za siebie. Zaraz do nich piszę maila. Zobaczymy czy odpiszą
a to w paczkomacie można tez zapłacić ? sory za off
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2013 10:56
Nie we wszystkich, ale na stronie można sprawdzić, które mają taką opcję. Nie wiem tylko jak to wygląda w praktyce, bo to mój pierwszy raz
plus dla beckersport
- ekstra promocje i bezproblemowa wymiana (za wąska marynarka), minusem dlugi czas odp ma maile i nieskladnosć informacji... ale to nie jakiś mega problem. poprzednio mialam z nimi przeboje jak towar byl niezgodny z opisem, ale ze tez duza promocja to odpuscilam. generalnie warto 🙂 gratisy i kupony -zniżki do zamówień

plus dla MUSTANG - towar  zamówiony o ok 14. (przez telefon konsultacja - co wybrać, co jest, co działa - bardzo fajna sprawa, następnie przez stronę finalizowane) na drugi dzień był u mnie (i to rano -tu fart że kurier jechał tak wcześnie, normalnie na nasz koniec świata trafia wieczorem lub wcale). super - bardzo mi zależało na srodku uspokajającym dla konia wlasnie "na jutro" - saszetka za 40 zł a swietnie zapakowane (jakby porcelana tam była), no i dostępne przede wszystkim
Mega + dla Podkowy
Mega ----- dla Oksera i Atosa
Duży + dla Konika 😉

I oczywiście mega plus dla Caballa
WIELKI PLUS dla konika 🤣 nie zdążyłam się obejrzeć a paczka już u mnie 🙂
Plusik dla baileys.com.pl
Radzę się zastanowić przed zakupami w Atosie. Jakiś czas temu zamówiłam 2 worki paszy. Przelałam pieniądze, czekam na znak życia od sklepu. Wysyłam maila, czekam. Po kilku dniach dzwonię i dowiaduję się, że owszem, pieniądze dotarły. Nie łaska chociaż napisać maila, ze zamówienie w trakcie realizacji? Pani zapewnia mnie, że pasza dojdzie za tydzień. Po 9 dniach dzwonię (telefon poprzedziłam mailem dwa dni wcześniej, brak odpowiedzi) i co? Okazuje się, że paszy w ogóle nie mieli na stanie i mieć nie będą. No super 🤔wirek:. Na szczęście zwrócono mi pieniądze, chociaż też nie od razu. A koń nie ma co jeść. Tzn ma, ale granulatu, rozumiecie 😎.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się