Kącik WKKW

Wysylaj, jak moge to pomoge🙂
Ponia   Szefowa forever.
24 marca 2013 22:28
poszedł mail :kwiatek:
Ja juz sezon rozpoczelam 🙂



A u nas śniegu po kolana !!!
Czekamy na wiosnę
crazy o nie, wstawianie takich filmików powinno być kategorycznie zabronione, szczególnie, że u nas od dwóch dni niemalże cały czas śniezyce i takie krajobrazy:

ja też się martwię o przygotowanie do Sopotu, pogoda daje popalić. Jak wypuszczałam dzisiaj konie na padok to śniegu miałam po kolana...  😲
A co z zawodami w Jaroszówce 13-14.04 ? Będą ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2013 16:59
Mam nadzieję, że tak. Zresztą, spróbuję się dowiedzieć. Wybierasz się?
Też jestem ciekawa, daj znać Facella jakby udało ci się coś więcej dowiedzieć, bo z tą pogodą nic nie wiadomo nawet na co sie nastawiać...

W najbliższy weekend miał być Strzegom ale widzę, ze już przeniesiony i widnieje w kalendarzu na 20-21.04.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2013 19:00
Magdzior, też się wybierasz? Zawsze jak pytam, to zero odzewu i nie wiem komu zdjęcia robić, bo po nazwiskach to ja prawie nikogo z RV nie znam...
Póki co nie mam żadnej odpowiedzi, może jutro się doczekam...
Facella taak🙂 tzn taki jest plan jesli oczywiście się odbędą i zima raczy nas opuścić, więc jak coś to ja na zdjęcia baaardzo bardzo chętnie bo zawsze ja robie innym i swoich nigdy nie mam.
A tak w ogóle to ogladam Twoje zdjęcia na fb - super 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2013 19:09
Dziękuję, bardzo mi miło  😡 Jakby co, to przypomnij się jeszcze. Nie mogę nic na 100% obiecać, bo w sobotę idę na osiemnastkę i nie wiem, czy dotrę na cross  😁
Na drugi dzien skakalam rowniez w sniezycy, masakra jakas !
Zawody sa na razie bez zmian.
pogodynka.pl twierdzi, że 13 i 14 ma być szalone 9 stopni w dzień i słońce więc może jednak nie bedzie tak źle 🙂
Podjęłam decyzję - mam nadzieje że rozsądna - dopóki nie pojadę choć raz w teren to nie zgłaszam się na żadne zawody.
Na razie u nas rano śnieg padał poziomo i spadło go kolejne kilkanaście centymetrów.  😵
Dobrze jest mieć halę  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 kwietnia 2013 13:40
Póki co przesunięty został termin ostatecznych zgłoszeń, do 5.04. Termin zawodów na razie bez zmian...
Pojawił się komunikat na stronie jaroszówki:
"W związku z dużą ilością pytań dotyczących pogody i warunków terenowych w Jaroszówce informujemy, że w dniu wczorajszym (środa 3.04.2013) zawodnicy KJ Jaroszówka skakali przeszkody krosowe na terenie przygotowywanym do krosu. Nie zapowiadają na naszym terenie załamania pogody. Zdjęcia terenu pojawią się dzisiaj w godzinach popołudniowych."

Ja bym nadal chciała jechać, ale zobaczymy jak bedzie z transportem czy uda się coś załatwić bo nam sie pokomplikowało trochę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2013 16:05
Właśnie miałam o tym pisać, że jest komunikat. Moje pojawienie się też stoi pod znakiem zapytania i to coraz bardziej...  🤔
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 kwietnia 2013 16:18
anetakajper   Dolata i spółka
05 kwietnia 2013 06:32
Pojawił się komunikat na stronie jaroszówki:
"W związku z dużą ilością pytań dotyczących pogody i warunków terenowych w Jaroszówce informujemy, że w dniu wczorajszym (środa 3.04.2013) zawodnicy KJ Jaroszówka skakali przeszkody krosowe na terenie przygotowywanym do krosu. Nie zapowiadają na naszym terenie załamania pogody. Zdjęcia terenu pojawią się dzisiaj w godzinach popołudniowych."

Ja bym nadal chciała jechać, ale zobaczymy jak bedzie z transportem czy uda się coś załatwić bo nam sie pokomplikowało trochę.

Jestem z tego samego regionu. U mnie podłoże odbija się betonowo  🤔 Jeżdżę tylko kłusem. Z soboty na niedzielę ma być -7 pokrywy śnieżnej brak 🙁 Jade tylko uj.
[quote author=alaa_kala link=topic=815.msg1735246#msg1735246 date=1364853725]
ja też się martwię o przygotowanie do Sopotu, pogoda daje popalić. Jak wypuszczałam dzisiaj konie na padok to śniegu miałam po kolana...  😲
[/quote]

Jeździć w śniegu, będą miały dobrą zaprawę,i  nie złą kondycję na sezon.
Czy  ktoś mądry mógłby mi wyjaśnić co to jest za tytuł "Wielki Szlem"?
Pytam tak dla siebie, z czystej ciekawości 😀
Risa to wygranie przez jednego zawodnika w czasie jednego sezonu trzech 4* zawodów wkkw: Badminon, Burghley i Kentucky.

edit: dopisałam trzecią nazwę bo juz mi sie przypomniało🙂
Magdzior wielkie dzięki za info 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2013 19:08
Jest już wstępna lista zgłoszonych na zawody w Jaroszówce, podoba mi się <-:
Nam jednak uda się dotrzeć, tak więc jakbyś przypadkiem Facella była podczas którejś z prób L klasy to nie pogardzę zdjęciami (koń Unisono).
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2013 21:50
Risa to wygranie przez jednego zawodnika w czasie jednego sezonu trzech 4* zawodów wkkw: Badminon, Burghley i Kentucky.

edit: dopisałam trzecią nazwę bo juz mi sie przypomniało🙂


od niedawna jeszcze Luhmühlen 😉 to 4 impreza 4*,ale nie do końca jestem pewna,czy wliczana do szlema  😁 😡

btw - powodzenia, jako pierwsza z forum zaczynasz sezon  🏇
Ktoś, poprawka, Czeggra juz zaczela 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się