Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
15 stycznia 2012 22:41
nine, śmieszne 😀. Dla mnie za niskie 😁.
Ja "choruję" na takie:  💘
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 stycznia 2012 16:02
Drugie najbardziej mi się podobają. Skąd są?  🙂
Żarówka29, skąd drugie?
Właśnie, te 2 są cudowne 🙂 SKad i za ile?
To Ryłko 😉
edit.: 2 i 3 na 100% z Ryłko 🙂
Drugie super! Dziewczyny, jeśli kupujecie szpilki to bierzecie swój rozmiar czy mniejszy? Noszę normalnie 39-wkładka 25cm i zauważyłam, że wszystkie szpilki jakie mam są w rozmiarze 38-wkładka 24,5cm.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2012 17:51
Drugie świetne🙂 a jaka jest ich cena bądź tańszy zamiennik?
polecam drugie - smigam w nich nawet po 10 godzin dziennie i nie bola mnie nogi! To Rylko, 350 zl jakos.

...ale niestety jeden z moich psow ostatnio obgryzl obcas i czekaja az znajde chwile na szewca...

dodam jeszcze ze na zywo sa o wiele piekniejsze niz na zdjeciu 😉
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2012 21:04
drugie są super 🙂
To ja poszukam jakiegoś zamiennika;p
mi te drugie sie w ogole nie podobaja,ale te pierwsze musze kiedys miec  😎
Z tymi butami jest problem, bo szybko "wychodzą" ze sklepów. Tańsze - Ryłko, można znaleźć w sklepach internetowych, ale tam też szybko znikają  :/

Drugie super! Dziewczyny, jeśli kupujecie szpilki to bierzecie swój rozmiar czy mniejszy? Noszę normalnie 39-wkładka 25cm i zauważyłam, że wszystkie szpilki jakie mam są w rozmiarze 38-wkładka 24,5cm.


Na tej stronie masz tabelę rozmiarów (z Ryłko) - podany jest rozmiar, długość wkładki w danym rozmiarze i maksymalna długość stopy, na którą rozmiar pasuje. http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-35403-Botki-RYLKO-Z7U36T2-L79F.html

To ja poszukam jakiegoś zamiennika;p


Daj znać, jak znajdziesz  :emota2006098: - zamiast buziek powinny być buty!

pierwsze i ostatnie ostrzezenie "ustne" za potrojny brak edycji postow 😤
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2012 23:21
Te drugie które wam się tak podobają aktualnie widziałam przecenione z 320 na 250 zł w rykło właśnie 😉
edit: przegapiłam link.
Przepraszam katija !!!  Późno jest i dlatego nie pomyślałam, żeby wszystko w jednym poście napisac. To się więcej nie powtórzy  😡
Znajdę gdzieś ADIDAS ADI RISE MID w wersji damskiej? istnieje taka? Albo chociaż jakąś 40stke [bo pewnie o 39 moge pomarzyc]? zakochałam się totalnie, a wszystkie atrakcyjne modele na allegro to rozmiar 45  🙄
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 stycznia 2012 08:21
Jak znajdziecie ten zamiennik to dajcie tutaj publicznie znać 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 stycznia 2012 18:21
[s]Może mi ktoś podlinkować jakiś sklep z tymi drugimi butami od Żarówki?[/s]
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 stycznia 2012 07:24
Ja tym razem dostałam buty w prezencie tzn sama wybrałam, ale płacił wybranek, bo stwierdził, że bedzie to wczesniejszy prezent walentynkowy 😜
a poza tym odebrałam dwie pary od szewca, który pięknie zrobił nowe fleki.
Z chęcią bym się pochwaliła butami, ale kabla do aparatu jak nie było tak nie ma 🙄
ja jestem oczarowana moimi nowymi lacostami  😜 a teraz choruje, oj choruje, ale na.. oficerki  😵 4 kolory i 3rozne wzory  🤔wirek:  😡
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 stycznia 2012 06:21
Oficerki są świetne albo takie buty imitujące glany w wielu sklepach je widziałam i na wielu nogach i bardzo mi sie podobaja niestety na razie nie mam za co szaleć, ale moze jak sie sezon skonczy całkiem to beda tansze i sie skusze, bo oczywiscie kolejne buty sa mi niezbedne 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2012 07:03
😍 coraz bardziej się do różu przekonuję

NIKE AIR ROYALTY
http://allegro.pl/nike-air-royalty-high-38-5-2-wzory-i2046148857.html
W jakich sklepach internetowych znajdę buty w dobrej jakości, przystępnej cenie o takim profilu (wchodzą w grę tylko czarne) [[a]]http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001076748/trzewiki%20damskie.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie?[[a]]
Przestrzegam przed butami marki Tamaris. Najpierw miałam szpilki, w pewnym momencie obcas zaczął się kiwać, i "uciekać". Dość szybko skończyło się to pękniętą stalką i obcasem  🙄 teraz to samo dzieje się z kozakami....
cieciorka   kocioł bałkański
24 stycznia 2012 18:14
kurcze, szkoda bo chciałam kupić ich buty. mama ma parę i pandurska ma ładniuśkie
Zachorowałam na jedne kozaki firmy Quazi, le jak przeczytałam, że to ta sama sieć co CCC (tego samego właściciela) i jakość zwykle  szmelcowata, to zwątpiłam, czy jestem w stanie dać 300 zł za buty na jeden sezon.
Chociaż kozaki Clara Barson (te z CCC) służyły mi pięć lat. Ich fason był cały czas na topie, więc ich nie wyrzucałam. Swojego żywota dokonały w tamtym tygodniu...
cieciorka   kocioł bałkański
25 stycznia 2012 19:19
😂



a ja się zastanawiam, nad butami kiedyś wrzuconymi przez Pandurską  👀
póki co namawiam rodzicielkę, żeby mi się dołożyła (nie są najtańsze), jeśli się zgodzi- biorę na bank  🏇
ja jestem oczarowana moimi nowymi lacostami  😜 a teraz choruje, oj choruje, ale na.. oficerki  😵 4 kolory i 3rozne wzory  🤔wirek:  😡


Możesz wrzucić link ze zdjęciami? Chodzi mi o oficerki 😀

Ostatecznie na urodziny dostałam takie (na żywo prezentują się o wiele lepiej):
nabyłam Huntery za 160 zł 😲 😵 .

jak to mówią "... ma zawsze szczęście"  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się