Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Wichurkowa   Never say never...
25 sierpnia 2012 15:59
A ja wczoraj zakupiłam cichobiegi 😀 Tak tylko przypadkiem zajrzałam do sklepu z butami...
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 18:53
Heval i jak, zmierzyłaś?  😁

Agaleon, jak pochodzisz w nich trochę, to powiedz, czy wygodne (-;
dobrze, to jakoś od przyszłego tygodnia zacznę chodzić ;p
a tu jeszcze jedno artystyczne tych butów bo mi się nudzi siedząc w dommu kurczę...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 sierpnia 2012 19:06
Agaleon , piękne są!

Jesień zapowiada się ciekawie, zakochałam się w tych Wojasach (w ich cenie już nie  🤔)
http://www.wojas.pl/produkt/7696
Mnie wqrza rozmiarowka  w wojasie.... jest jakas mocno zanizona.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 sierpnia 2012 19:21
Zaniżona to jedno, ale w ogóle nie potrafię sobie tam butów dobrać. Podobają mi się bardzo, ale mierzę, mierzę i mierzę, i wychodzę z niczym  🙁 Mam nadzieję, że choć na zimę uda mi się coś upolować.
Dokladnie mam to samo, Jak zawsze moge w ciemno kupic 40tke z netu, zawsz jest dobra, w nine west mieszcze sie w 39,.5 nawet, to tam 41 mnie czasem uciska... raz jest 41 z tego modelu raz do 40... no co za glupota
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/czolenka_pf101_nude_suede.html  Zakochałam się, ale co? Rozmiaru nie ma! A cena spoko, no i jak dla mnie- śliczne są! Kocham to moje "szczęście" do butów...
jak dla mnie Wojas ma zawyżoną właśnie  🤔 normalnie noszę  buty 40 (no, 39,5 niektóre) a z wojasa wszystkie mam 39 i są jeszcze ciut luźne 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 21:59
aga, a inne kolory? podobne modele? masę tam tego jest :-D
aga020596, są bardzo wygodne, tylko ubrałam je raz i już mnie obtarły ... . Ale to u mnie standard akurat.
Facella, akurat inne kolory mnie nie interesują... No nic- śmignę jeszcze parę razy na miasto, to może coś znajdę.
Ja wlasnie przez przypadek wrocilam z tymiu butami ecco, tak do latania,  na zdj wygladaja srednio, w realu fajniej , sa stonowane i TAK WYGODNYCH BUTOW dawno nie mialam na nogach, miekkie jak kapcie, na gola stope rewelacja
Wichurkowa   Never say never...
26 sierpnia 2012 16:14
A ja jestem w tych zakochana http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/koturny_nite_walk_wrd4_black_suede.html  😍 😍 😍 😍  Już na nie zbieram pieniądze  😀iabeł:
Pursat   Абсолют чистой крови
26 sierpnia 2012 17:22
Jak dla mnie, to jest już parodia butów. 🤣
Masakra. Jak w tym się chodzi? 🤔
ojej, prawie jak buty new rock  🤣

a ja mam zaraz zaraz urodziny i zachciało mi się takich -> http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/koturny_6855_black_turquoise.html
Wichurkowa   Never say never...
26 sierpnia 2012 18:25
flygirlodziwo są wygodne🙂 Czytałam opinie i każda jest zadowolona z ich wygody🙂
wichurkowa, podziwiam ludzi, którzy w nich chodzą 🤣
A ja dziś popełniłam te, potrzebowałam wygodnych butów do latania i są. 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 sierpnia 2012 19:58
gabb. gdzie takie cuda są do kupienia  😜
gabb, ile za nie dałaś?  💘
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 sierpnia 2012 20:04
co prawda  ja mam bordowe najki , ale te lakosciaki  😍

juliadna, w Sizeerze 😀
crazy, zastanawiam się też nad kupnem tego modelu, bo moje czerwone ecco (b. podobny fason) tracą kolor, a są najwygodniejszymi butami ever. Będziesz z nich mega zadowolona, ja w moich chodzę już 3 ci rok, chodzę w nich na okrągło, przez cały rok ( tylko na śnieg w nich nie chodzę 😉) i gdyby nie blaknięcie, chodziłabym w nich kolejne lata 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 sierpnia 2012 20:55
gabb. postaraj się o fotki 🙂 :kwiatek: :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
28 sierpnia 2012 14:07
Laski help 🙇 - czym wyczyścić buty z ekozamszu? Mój szewc załatwił mi moje ukochane żółte koturny - całe "zakurzył" pyłem od szlifowania czarnej gumy  👿 Powiedział, że się wyczyszczą, a tu zonk. Póki co próbowałam ten pył wyszczotkować małą szczoteczką, tą taką niby specjalną (z włosia i z gumy), ale nie przyniosło to pożądanego efektu 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
28 sierpnia 2012 16:55
Jaki sklep internetowy oprócz DeeZee i Stylowe Buty ma w ofercie czarne "Lity"?
Pursat czasnabuty.pl 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
28 sierpnia 2012 20:50
Dzięki! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się