Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:12
Julita, skąd one? 😍 👀
Ktoś niedawno wstawiał takie z czerwonymi podeszwami, ale nie jestem pewna tych kokard - miały?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 marca 2010 20:14
Ja wstawiałam - były bez kokard i z wycietym palcem 😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:17
O! Właśnie!
Hmm... w zasadzie z wyciętymi palcami TEŻ są mi szalenie potrzebne 😁 Bo te które ostatnio dostałam mają czarne podeszwy  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2010 20:21
grrrr nic nie pogarsza humoru, tak jak para butów, której nie możesz kupić. Znalazłam dzisiaj cudowne buty, przecenione z 200 na 70zł.. i oczywiście 39 za małe, a 40 nie było..  🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 marca 2010 20:22
O! Właśnie!
Hmm... w zasadzie z wyciętymi palcami TEŻ są mi szalenie potrzebne 😁 Bo te które ostatnio dostałam mają czarne podeszwy  😂


Wiesz, generalnie to nie widze problemu  😎 Moge pomoc  😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:24
martva, błagam... NIE CZYŃ TAKICH ALUZJI. Pogrążasz mnie.
Dworcika na allegro😉
Calkiem spory wobor na allegro butow z czerwona podeszwa i kilka modeli mi sie podobalo ale wiekszosc to skora eko ktorej moje stopy i ja nie tolerujemy😉 Te niby sa z naturalnej takze czekam az wpynie mi kaska i zamawiam😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 marca 2010 20:27
Pfff... Człowiek chce być miły, chce pomagać innym, a dostaje mu się za to!  👿

A jak dodam, że są to najwygodniejsze szpilki jakie do tej pory miałam na nogach?😀   😁
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:30
Okropne jesteście!  😵
To teraz się będę awanturować o linki!  👿
Bo jak zacznę szukać na własną rękę, to jak słowo daję - będzie źle...
Dworcika na allegro😉
Calkiem spory wobor na allegro butow z czerwona podeszwa i kilka modeli mi sie podobalo ale wiekszosc to skora eko ktorej moje stopy i ja nie tolerujemy😉 Te niby sa z naturalnej takze czekam az wpynie mi kaska i zamawiam😉


tak, ale z czerwoną podeszwą tylko nosi się oryginalne Laubutiny... inne to obciach i niestety wieśniactwo ;-)

a oryginały ceny mają zabójcze ;-)
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:40
Dodofon, masz u mnie dozgonną wdzęczność portfela ^^ Chociaż te ostatnie do mnie mimo wszystko mówią... Jedna para mogłaby wcale nie zaszkodzić...
Z drugiej str... kieckę mam... RÓŻOWĄ, więc ta czerwień taka ni w **** ni w oko ;] Ale są inne ciuchy... czarnych mam multum... eh... wrr... Dobrze, że mnie dziś Mama za rachunek tel. ochrzaniła i muszę wybulić - chwilowo jestem na finansowej kresce.
[quote author=Julita link=topic=8215.msg506720#msg506720 date=1267561552]
Dworcika na allegro😉
Calkiem spory wobor na allegro butow z czerwona podeszwa i kilka modeli mi sie podobalo ale wiekszosc to skora eko ktorej moje stopy i ja nie tolerujemy😉 Te niby sa z naturalnej takze czekam az wpynie mi kaska i zamawiam😉


tak, ale z czerwoną podeszwą tylko nosi się oryginalne Laubutiny... inne to obciach i niestety wieśniactwo ;-)

a oryginały ceny mają zabójcze ;-)
[/quote]

Louboutiny jak juz cos😉
I jakos czerwona podeszwa w innych butach nie jest dla mnie wyznacznikiem wiesniactwa ani obciachu. Bo w przeciwienstwie do podrob, ktore sa sygnowane jakims logiem czy udaja jakis model to czerwona podeszwa nie jest 'zarezerwowana' dla Louboutinow😉
kujka   new better life mode: on
02 marca 2010 22:29
Julita, dokladnie 😉 wiekszym wiesniactwem jak dla mnie jest blyszczaca pseudoskora i cwieki  😂
Dworcia - do różowej sukienki - to tylko takie ;-)
[img]http://photos07.allegroimg.pl/photos/oryginal/928/35/93/928359322[/img]
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 22:39
Dodofon, e... jakoś nie ^^
Ponieważ kiecka jest na cieniutkich, odpinanych ramiączkach (bez których trzyma się równie dobrze), dobrałam sobie do niej czarną koszulę z długim rękawem. Więc i szpilki czarne. Ale takie wysokie jak te różowe powyżej :P
A takie cudowne różowo-fioletowe widziałam... ale kosztowały 40 funtów już po przecenie i uznałam, że nie mam tyle. A później pojechałam do domu i... eh... a takie były piękne... *.*
Dworcika jak jestes na Wyspach to moze znajdziesz cos w Pied a terre. Ja mam kilka par mega wysokich i wszystkie sa na tyle wygodne ze cale imprezy moge w nich przetanczyc;P Tanie nie sa ale maja niezle wyprzedaze, wiec jak akurat trafisz to moze cos wyrwiesz😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 23:49
Julita, na wyspach bywam 😉 Ale raczej rzadko jednak, tak "od święta" 😉 Tak na stałe do CG-CT.
asds   Life goes on...
03 marca 2010 09:44
ja sie napalam na takie...

[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/907/80/58/907805853[/img]


Gdzieś je znalazła!!!
[quote author=Dodofon link=topic=8215.msg506698#msg506698 date=1267561222]
ja sie napalam na takie...

[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/907/80/58/907805853[/img]


Gdzieś je znalazła!!!
[/quote]

nie dość że znalazłam, to jeszcze kupiłam...
na allegro...
ale miały cenę niezłą, wiec po zakończeniu aukcji napisałam do gościa za ile mi je opchnie bez allegro i spuścił o 50 zł ;-) jutro je dostanę
popełnione wczoraj:

przecenione z 99zł na 39 zł :]
karolinaa ja mam manie od kiedy mi adidasa originalsa w mieście otworzyli.
Już sporą kolekcję uzbierałam. Zresztą Nike, Vans i Lacoste to u mnie 'przodownicy'  😁


u mnie jest podobnie ;d otworzyli sklep adidasa, nie wszystkie buty mi się tam podobają, ale najczęściej jest jedna para, która mi się spodoba i takim oto sposobem coś czuję, że moja kolekcja będzie się rozrastać (póki nie zbankrutuję  😁 )
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 marca 2010 22:21
A ja ejstem coraz bliżej moich gibsonów, Dworcika, trzymaj kciuki 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
03 marca 2010 22:24
Dziewczyny potrzebuje pomocy.
Na obcasach się nie znam, butów takich nie noszę ale z powodów pewnych muszę zacząć.
Powiedzcie mi jaki typ obcasa będzie na początek dobry, ale żeby był zgrabny w miarę, nie jakiś koturn czy inny palik.
No i muszą być niestety od razu z tych wyższych

Poradźcie sierocie co w adidasach całe życie przechodziła  😁  :kwiatek:
Dziewczyny potrzebuje pomocy.
Na obcasach się nie znam, butów takich nie noszę ale z powodów pewnych muszę zacząć.
Powiedzcie mi jaki typ obcasa będzie na początek dobry, ale żeby był zgrabny w miarę, nie jakiś koturn czy inny palik.
No i muszą być niestety od razu z tych wyższych

Poradźcie sierocie co w adidasach całe życie przechodziła  😁  :kwiatek:


nic myślę, że nie poradzimy...
po prostu idź do sklepu i przymierzaj, przymierzaj...

ja mam kilka mega wysokich szpilek i są niesamowicie wygodne i rewelacyjne...
i mam też kilka średnich obcasów beznadziejnie niewygodnych...
teraz taki wybór, ze tylko kupować ;-)
Scottie   Cicha obserwatorka
04 marca 2010 07:57
Jeśli mają być wysokie szpile, to bierz te na platformie. Chodzi się w nich 1000% wygodniej niż w zwykłych.
trzynastka   In love with the ordinary
04 marca 2010 14:48
Szpile być nie mają, bo chyba na dzień dobry sobie bym zęby wybiła  🤔

dodo - właśnie nie jestem fanką zakupów i przymierzania, wolałabym wiedzieć czego szukać. Wejść zobaczyć 2 pary w "typie" i jedną z nich zakupić.  😉
Moze cos z martensów na obcasie.
Edytka wstawiala strone wczesniej,mierzylam własnie takie i byly wygodne.
Napewno stabilne i elastyczne,a to wazne,zeby but w śródstopiu byl elastyczny,wiec na pierwsze buty super.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 marca 2010 15:55
Ninevet- a na jaką okazję mają być te buty?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się