Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 października 2012 10:52
ostatnie 🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2012 11:20
A ja tam kocham kupować buty, adidasy w wielkich ilościach. Tylko kasy ciągle brak. 😉
Ja też kocham kupować buty, wszelakie, jestem w stanie sobie odmówić wszystkiego, ale butów nigdy.  😀iabeł:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 października 2012 11:27
ja kocham kupować trampki. zawsze jakieś mi się podobają i zawsze jestem zadowolona.
ale kupowanie butów ogółem to tragedia. wszystko to co mi się podoba kosztuje z reguły 500< zł albo tak jak te z deichmana - wyprzedaje się nim zdążę nabyć. także kupowaniu butów mówię stanowcze nie 😉
zakupowa terapia najlepsza dla mnie to bielizna, czapki i szaliki  😜 z ciuchami jest problem, ponieważ nawet jeśli coś mi się podoba to na 99% będę w tym wyglądała jakby chciała, a nie mogła  🙄

mam jeszcze z butami jeden smutek. kupiłam jakiś czas temu o takie . okazały się za małe niestety, ponieważ nie wzięłam poprawki na to, że są wyściełane 'futerkiem'  😵 to trzeba być ciemnotą...
sei skąd te butki?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 października 2012 11:51
haha też allegro 😉
zostało jeszcze kilka rozmiarów - link
ja kupiłam 38 (od innej osoby), a potrzebuję 39  🤬
sei takie jak białe koturny które wstawiałaś w pierwszym poście widziałam jeszcze niedawno w CCC w Krakowie. Kolor jasny brąz też był, 279zł.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 października 2012 21:37
Byłam dzisiaj odebrać moje koturny. Powiedzieli, że nie da rady naprawić 🙂 i mam sobie wybrać nowe. W sumie to nawet dobrze się składa, tylko znów mam dylemat co chcę 🙂 Może tym razem wybiorę te szare, nad którymi zastanawiałam się ostatnio  👀 Będą pasowały również do spódniczek?

A wczoraj znalazłam przepiękne oficerki  😍 i to nawet trzy pary, niestety na obecną chwilę poza moim zasięgiem finansowym 🙁
takie

i takie

i jeszcze takie
wie ktoś coś na temat butów UKALA by EMU???
Mam dwie pary emu bronte lo i high. Macalam ukala i sa mega ubogie. Bronte o niebo lepsze,choc drozsze 😉 warro za nie zaplacic te 500 zl.
jutro bądź pojutrze wybieram się do sklepu na macanie EMU i być może zakup. szperałam po internecie i zaniepokoiło mnie, że pełno wszędzie tych UKALA i chciałam wiedzieć co to 🙂
Horciakowa, ale cudowne te oficerki, szczególnie te pierwsze 😍
Czy w PL jest jakis sklep w ktorym sa kalosze joulesa? bo ten itorebka to chyba jakis nieistniejacy juz , troche sie boje, nie odpisuja na meile, na formularz, telefonu chyba nie ma..
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2012 18:35
Horciakowa skąd te pierwsze oficerki? Szukam na stronie sklepu z którego jest zdjęcie i nic..
Czy w PL jest jakis sklep w ktorym sa kalosze joulesa? bo ten itorebka to chyba jakis nieistniejacy juz , troche sie boje, nie odpisuja na meile, na formularz, telefonu chyba nie ma..

Dzwoniłaś do  sklepu horseteam ? Sprowadzali joulesa, na stronie nie wszystko mają, wiem że kiedyś widziałam u nich kalosze tej firmy i że dało sie u nich zamawiać rzeczy z katalogu. Spróbuj
Oo super dzieki.
Juz do nich pisze.

Pomozcie , jakie:

1. Jednokolowe huntery
2.
[img]http://i.ebayimg.com/t/JOULES-WOMENS-WELLIES-PINK-BRAND-NEW-/00/s/NjAwWDYwMA==/$T2eC16V,!ysE9sy0iOo!BQ,+1hKtog~~60_12.JPG[/img]
3.
[img]http://i.ebayimg.com/t/Joules-Lulworth-Premium-Welly-Red-NEW-STYLE-/00/s/NjAzWDU0OQ==/$(KGrHqZHJBwE8+7+)4k,BPUN)JJ80w~~60_12.JPG[/img]

4.
[img]http://i.ebayimg.com/t/Joules-Lulworth-Womens-Wellington-Boots-Purple-/00/s/MzAwWDMwMA==/$(KGrHqFHJC0E+bLMWWQvBQdwl5UHEw~~60_35.JPG[/img]
5
[img]http://i.ebayimg.com/t/Joules-Ladies-Evedon-Wellington-Boots-Navy-N-EVEDON-/00/s/MTYwMFgxMTMx/$(KGrHqVHJCcFBoZPgbC0BQjQ0F,48w~~60_12.JPG[/img]
crazy, 5 są cudne, takie eleganckie ale z jajem.
crazy te ostatnie śliczne  💘
Wlasnie te i takie same fioletowe ze zlota tasiemka mi sie spodobaly jako pierwsze, ale sa najdrozsze, tylko ze kalosze joulejsa to najlepsze kalosze jakie mialam, ostatnio mierzylam huntera i tak srendio mi leza...
crazy, piękne są te ostatnie. A joules to świetna firma, można powiedzieć, że wręcz kultowa. Sama mam huntery i powiem tak - są ok, ale szału nie ma.
No wiec wlasnie, a ja joulejsy pierwsze kupilam na zawodach we Francji i ciuralam je z dobre 5-6 lat. i chce znow..
Przedostatnie sa piekne, ostatnim tez niczego nie brakuje, ale te kontrastujace wstaweczki u przedostatnich dodaja smaczku  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2012 20:33
Ostatnie kalosze najpiękniejsze! Tylko zadziwia mnie różnica w cenie np w stosunku do tych różowych, paskowanych.
Widac te wstazki drogie u nich 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 października 2012 20:44
Lotnaa, smarcik, to oficerki polskiej firmy SIMEN, na stronie producenta ich nie ma, ale ja widziałam je w jakimś obuwniczym w moim mieście i są na allegro 🙂

zakochałam się 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
30 października 2012 16:53
Znajdę gdzieś buty podobne do tych:



Oprócz Zary? 😉
Pursat w Stradi i wydaje mi sie, że widziałam tam miesiąc temu czarne, ale na stronie zdaje się ze są tylko kremowe.
edit.
znalazłam jednak na stronie też w kolorystyce czarnej 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 października 2012 17:37
Ooo, świetne są! Dzięki! :kwiatek: Tylko czemu aż 3 stówy? Nie mam teraz tyle. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się