Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ada   harder. better. faster. stronger.
05 lutego 2013 14:09
Dziewczyny pomocy!
Kupiłam wymarzone buty jednak są za duże o rozmiar albo nawet trochę więcej.
Macie jakieś sposoby na dopasowanie za dużych butów?
Gruba wkładka do środka?

Niestety praktycznie nie ma szans na dostanie tych butów w moim rozmiarze, więc albo poradzę sobie jakoś z tymi co mam albo będę musiała się z nimi pożegnać  🙁
Ada, probowalas z wkladka zelowa?
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 lutego 2013 14:15
Przed chwilą przyszła paczka z butami  😉
Włożyłam na próbę jedyne wkładki jakie mam w domu ale są mniejsze niż buty 🤣
Tylko jak tak patrzę to sama wkładka chyba mi niewiele da.
Może jakieś zapiętki jeszcze czy podpiętki.

Wkładka żelowa zapewni większe wypełnienie niż "piankowa"?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2013 15:45
piankowa się chyba może zdeptać. co to za buty? bo jeśli np. szpilki i będą za szerokie, to chyba nic nie pomoże...
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 lutego 2013 15:50
Nie, nie, buty płaskie, bez obcasa.

Takie:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2013 16:10
takie to ja nawet lubię, jak są za duże nieco (-; myślę, że jakąś wkładkę zamontujesz i po problemie.
Troche waty w palce wloz😉 Ja tak czasem robię z za duzymi baletkami.
Ja włożyłam watę w za duże trampki. Nawet już jej nie czuję, a trampki pasują idealnie. 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 lutego 2013 17:05
Facella, lekko luźne mogą być ale jak stopa mi lata w bucie przy każdym kroku to już niekoniecznie 😉

Nesca92, flygirl, ooo mamo, w takim razie muszę kupić watę. Już widzę jak zdejmuje buty u znajomych i ciągnie mi się za skarpetką kawałek waty, znając moje szczęście tak właśnie będzie  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2013 18:27
Ada, no tak, zależy jak duże są. a takie sytuacje zawsze można obrócić w żart (-;
'o znowu sloma....to jest wata mi z butow wychodzi' 😀
Przed chwilą przyszła paczka z butami  😉
Włożyłam na próbę jedyne wkładki jakie mam w domu ale są mniejsze niż buty 🤣
Tylko jak tak patrzę to sama wkładka chyba mi niewiele da.
Może jakieś zapiętki jeszcze czy podpiętki.

Wkładka żelowa zapewni większe wypełnienie niż "piankowa"?


Wymien na mńiejsze i po balu
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lutego 2013 21:18
A czytać osoba potrafi?
Niestety praktycznie nie ma szans na dostanie tych butów w moim rozmiarze, więc albo poradzę sobie jakoś z tymi co mam albo będę musiała się z nimi pożegnać  🙁
Ja bym poszla raczej w cala wkladke do buta, a nie tylko zelowy element, calosc powinna bardziej zmniejszy buta i ew za piete nakleic zelowke
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 lutego 2013 22:02
Pursat,  :kwiatek:

crazy, tak, tak chce całą wkładkę, taką która wypełni jak najwięcej miejsca. Właśnie się zastanawiam co mogę jeszcze tam upchać żeby przestrzeń w bucie się jak najbardziej zmniejszyła  😁
Babeczki czy któraś z Was natknęła się na takie buty ( ale nie dokładnie te bo Loubutiny póki co są poza moim zasięgiem  🤣 ) . Nie muszą być lakierowane, może być zamsz, ale musi być ten kolor, fason, obcas i naturalna skóra. Będę bardzo wdzięczna !  :kwiatek:

Byly w nine west, w wojasie , w wiekszosci sklepow takie sa, na roznych obcasach ale mozna takie spotkac.

http://www.baldowski.pl/pl/szpilki-65/
http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-621-136.p.html
eobuwie
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lutego 2013 11:47
Ada, dwie wkładki? 😉

Hexa, może Zara?

Hexa, w baldowskim jest/ był duży wybór takich, we Wrocławiu możesz na żywo pomacać w tej hali handlowej przy Komandorskiej
  crazy, pursat, edyta
:kwiatek: :kwiatek:

No własnie każde mają jakieś "ale" - te z ZARY najbardziej zbliżone do tego co bym chciała 🙂
W Nine west takie tez byly, ale co sklep to inny asortyment wiec nigdy nie ma pewnosci.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lutego 2013 12:03
crazy, skróć proszę linka, rozjechał mi forum.
Hexa, kupilam wlasnie takie czarne 🙂
zobacz na deezee.pl (byly w roznych kolorach) i ostatnio trafilam sliczne na allegro - kilka stron temu wklejalam link 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lutego 2013 13:32
Ale one mają być skórzane, nie plastikowe. 😉
są moje  😍 😍 😍

wilczyk, skąd one? 🙂
Heval pull&bear klik tylko w Wawci już są tylko w Arkadii i chyba tylko 38 (hehe)
Ja nie moge 😵

Są piękne i cudownie przecenione i nie w moim rozmiarze? Może złamię swoją zasadę, że nie kupuję butów w internecie
są idealne, kocham moje 38  😍 też chciałam przez internet, ale jakiś bład mi wyskakiwał :/ może dlatego, że mam młodzieżowe konto, oby Ci się udało po są przepiękne, przecudowne i ogółem idealne (i tanie  😁 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 lutego 2013 22:41
wilczyk a jak z rozmiarówką?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się