Torwar 2012 22-25 marca

asds   Life goes on...
22 marca 2012 20:16
Juz sie relacja  na sk skończyła chyba...Cholender....Ja cały czas w pracy
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2012 20:37
Cejloniara, dziś nie sprawdzali, co wnosisz. Jedzenie oczywiście możesz wnieść, z napojami to nie wiem, jak będzie (najlepiej wziąć mały, fabrycznie zamknięty).

Czy któraś z re-voltowiczek miała dziś problem z wejściem na teren z psem?

I czy Strzyga bezpiecznie dotarła do domu? Czekałam na Ciebie pod Torwarem jeszcze ok. 15 minut po konkursie, miałam akurat transport. Może jutro się uda 🙂

Edytka też była dziś na Torwarze? Czarny płaszcz, rajstopy i balerinki, torba shopper z zary? 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2012 20:38
arabek, kon zakonczyl przejazd i zaczal kaslac krwia, z nosa i pyska, nie widzialam zeby sie udezyl czy cos... okropny widok 🙁 Ktos moze wie co z koniskiem?


edit. podobno cos z plucami. Wygladalo powaznie...


ja siedziałam w sektorze Ł, przodem do przeszkody 10 (fala) i z tego co widziałam to koń walnął pyskiem w stojak.. chociaż z początku myślałam, że to jeździec więc nie jestem na 100% pewna  🙄

no i co za kretyn biegał po parkurze w przebraniu?  😁 Na miejscu zawodnika bardzo bym się zdenerwowała.
Scottie, bardzo dziękuję, właśnie się pakuję i liste zakupów robię i jutro skoro świat jazda na trzydniowe wakacje!! 🙂
Jakby ktos byl chetny. na 2bilety czyli sob i ndz za 60zl to walcie na PW ,odbior po torwarem🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 20:43
Koleżanka pisze że rozmawiała z inną wolontariuszką która była obok właściciela konia przy rozmowie i powiedział że to zapewne pęknięte płuca 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2012 20:45
I co teraz będzie z koniem?
z tego co słyszałam w stajni było to krwawienie z języka. Od razu po zjeździe był weterynarz. Kałuża krwi przed rozprężalnią...bleh.
Ja dziś również byłam dziś w H, w przerwach przeważnie w stajni i w sklepach, i chyba widziałam Misskiedis ale cóż... Wstyd podejść przy mojej ekipie  😂 Widziałam też MsCarmen a Rapcewiczowi poszło hmm nie za bardzo mi się podobał przejazd. A szkolenie dzieci godzinę było nawet nie nudne, ale tak wkurzające... I jeszcze ipad touch za pełną nazwę wkkw. Super.
Kto wybiera się jutro? ja klasycznie sznureczek oplątany przy nikonowskim, zapewne bryki w kratke, i z irytującym towarzystwem  🏇
Ej możecie mi pomóc i powiedzieć jak dostać się na torwar, z jakiego dworca pkp najbliżej , a potem jakim autobusem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2012 20:49
sdps z dworca centralnego metrem jedną stację na politechnikę (metro jest tuż obok dworca) i stamtąd autobusami 143, 182, 188 na torwar.

edit: no właśnie mi ten uraz wyglądał na uderzenie i w efekcie pogryziony język lub wybite zęby.. ale czemu ktoś miałby wymyślać to o płucach? Rany  🙄
sdps, nie chcę być niemiła, ale już sto razy było pisane. I po raz któryś: jakdojade.pl!
smarcik co do tego krejzola w kapeluszu to nie wiem, jednakże było zabawnie. No i na początku, myślałam, że to specjalne... nawet mam zdjęcia z bliska  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2012 20:53
konwalia mnie sam występ też rozbawił, ale później szkoda mi się zrobiło zawodnika, który na pewno zdenerwował się czymś takim i przez to skopał przejazd. Swoją drogą ciekawe czy ochrona dorwała żartownisia  😁
Byłby ktoś taki miły i wstawił z dziś kilka zdjęć ze skoków ?  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2012 20:58
Ja chcę zobaczyć tego "kowboja" 😀 Siedziałam akurat przy ochronie obok wejscia i mieli niezłe jaja z tego gościa, udało im się go w końcu złapać, ale długo nie mogli go znaleźć.
smarcik nawet nie pamiętam kto potem jechał  😂 ale to też nie bezpośrednio przez to... Czy ktoś wie co dalej z koniem? Ja jutro spróbuje sie dowiedzieć ale już jestem ciekawa  😡
Kamita01 ja z chęcią bym wstawiła, ale nie chce mi sie teraz obrabiać 907 zdjęć... A o jakiego konkretnie konia chodzi, to może jakoś je szybko obrobie?
konwalia masz może zdjęcia Igi Wróblewskiej na Cover Girl ? przegapiłam jej przejazd  👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2012 21:10
Edytka też była dziś na Torwarze? Czarny płaszcz, rajstopy i balerinki, torba shopper z zary? 😀

Jesli do tego niskie, grube i z przemeczenia wyglądające na zombie to tak, to byłam ja. Jakiś cudem wyszłam z pracy o 7 wiec wpadlam na chwile, tylko do H nie zagladalam 🙂

A poza tym: czy ja kiedyś ominelam Torwar?  😉
zbankrutuje  😵

upolowałam koszulkę hooksa i kamizelkę hv polo  💃
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 21:14
konwalia, to byłam ja ale miałaś tyyyle towarzystwa że już nie chciałam podchodzić 😡 Widziałam też kogoś na wolontariacie ze wstążką we włosach i oczywiście mbalicką 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 marca 2012 21:15
Szczerze mówiąc ja nie widziałam, żeby koń w coś uderzył. Fala nie była ostatnią przeszkodą. Po skoczeniu ostatniej z koniem jeszcze nic się nie działo. Dopiero kiedy stępem schodzili pojawiła się krew. Wyglądało to okropnie. Chciałam iść na rozprężalnie, ale nie miałam już siły się nigdzie ruszać. Szkoda konia, mam nadzieję, że będzie ok. Co do Rapcewicza, to mi osobiście też nie bardzo podobał się jego przejazd, ale zauważyłam też, że koń, na którym jechał, na łatwego nie wyglądał. Sporo Rapcewicz musiał się z nim nasiłować, ale ja kompletnie się na ujeżdżeniu nie znam 😉 Kowboj z jednej strony był śmieszny, z drugiej na miejscu zawodnika byłabym wściekła, zresztą on też na specjalnie zadowolonego nie wyglądał. Wydaje i się jednak, że był on podstawiony, bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś tak wpadłby sobie w przebraniu konia na parkur i rozwalał przeszkody.

P.S.
Ślepa jestem i nikogo ze wstążką nie widziałam, nawet w H 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2012 21:16
Edytka, jednak mam dobrą pamięć! Tak się na Ciebie patrzyłam, że prawie Cię zdeptałam 😉 Następnym razem będę zaczepiać.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 21:20
I co teraz będzie z koniem?


Jeśli potwierdzi się info od mojej koleżanki to koń do uśpienia 🙁 Widok okropny, brrr... Aż mi się słabo zrobiło jak to widziałam.

Kurczak, ja siedziałam przy przejściu na dole, obok H1 lub stałam przy barierce a wstążka chyba łatwa do zauważenia 😁
Misskiedis zastanawiałam się właśnie kto z re-volty tak blisko nas się znajdował, a głupio było zagadać  😡

a co do krwawiącego konika to też wydawało mi się, że płuca. Bo nie chce mi się wierzyć, że aż TYLE krwi może się polać ze zranionej wargi, czy też języka.
W każdym razie wyglądało to okropnie, a kopytnego strasznie żal 🙁


Jeśli potwierdzi się info od mojej koleżanki to koń do uśpienia


Tak myślałam..
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 marca 2012 21:28
Misskiedis ja byłam w H dopiero od 19, wcześniej latałam gdzie było bliżej 😉 Siedziałam w połowie sektora. Chyba czas w okulary zainwestować 😉

Ja też niestety obstawiam płuca... Przykro się patrzy na takie rzeczy, tym bardziej, że para fajnie pokonała parkur, były oklaski i za chwilę coś takiego... Niestety to jest sport i z takich powodów ja do sportu nigdy bym się nie nadawała.
Misskiedis ekipką (w której skład wchodzi też ApAnia) sie nie przejmuj  😁 może jutro uda nam sie pogadać  😉
Kurczak dlatego ja >pseudo< pingwin, bo jak dla mnie skoki są zbyt hmm.. agresywne. To taki mały off top.
Kamita01 oj nie znajdę chyba teraz  🙁 bo torwarze wstawię wszystko (w jednym linku oczywiście
ja jutra od 8 powinnam być w sektorze H, a od 7 zapewne w stajni. Dobranoc  🏇
widzieliście jakieś pasze na stoiskach? Nie moge znaleźć w necie programu, była strone ale mi się zgubiła 🙁 google jakieś dziwne coś pokazuje  -edit. MAM! 🙂
Scottie, jak z psem to ja 😉
Chciałam przedszkoleniowo pokręcić się po hali i spotkać znajomych, ale ochroniarze najpierw mnie wpuścili (Ci bramkowi), a potem któryś się przyczepił.
I wystarczyło przeprosić, powiedzieć że niestety nie wolno, koledzy się pomylili, nie możemy wpuszczać i przepraszamy ale musi pani wyjść itd. Ale niestety - Pan ochroniarz zaczął mi prawić morały że pies bez kagańca, że to że śmo, nie mówiąc żadnych konkretów. W końcu ja się spytałam czy chce mnie wyprosić, na co stwierdził że tak. No to cóż... z taką postawą to ja dyskutować nie będę 😉

Niestety są równi i równiejsi, bo zawodnicy chodzili z psami po terenie, byli na trybunach (pan ochroniarz próbował mi wmówić że to niemożliwe) i jakoś nikt się nie czepiał 😉
A wystarczyło napisać w programie/nakleić nalepkę na drzwiach/dobrze przeszkolić "bramkowych" - sytuacja wyszła mocno niemiło...
gdybym nie widziała psów wcześniej, za pierwszym wejściem, na pierwszym konkursie, to w ogóle bym się z tym moim nie pchała 😉

Psu wyszło na dobre, solidny 3h spacerek 😉
Ale szczerze to coś mi tu nie gra. Koń krwawił i to sporo, a później "czyściutki" był na dekoracji. Nie słaniał się na nogach. To jak koń do uśpienia? bo jakoś nie chce mi się wierzyć. Bo gdyby był w tak fatalnym stanie to chyba nikt by go nie ciągał.
Ale to moje zdanie...a jeśli okaże się, że jednak koń będzie uśpiony to będę miała złe zdanie o ludziach 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się