Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

rtk siodło i długość strzemion Ci nie pomagały  😁
mils, o, to nieciekawie 🙁
Ritka ten Twój uśmiech na zdjęciach jest powalający 😉
Mils przykro 🙁

A ja wczoraj zupełnie przypadkiem złapałam fotografa i mam zdjęcia z jazdy...  🙂


Mils dzięki  :kwiatek: my już się pokazałyśmy w L, ale od tej gorszej strony  😂 jak to mówią- zrób beznadziejne pierwsze wrażenie, później będzie już tylko lepiej  😎
A co się stało? Sprzedany? Szkoda  🙁
xxMalinaxx dopiero teraz słyszę co jest na filmiku, bo mój laptop ma zawiechy i potrafi 2 tygodnie dźwięków nie odtwarzać  😁 no cóż, strzelają do mnie  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2013 10:03
Koń bojowy pozdrawia wszystkich.


Pogoda u nas fatalna, dziś będziemy się kisić na hali :/
Książe wyciera ogon, zawsze miał kiepski ale teraz to już szkoda gadać.  😵
Libella nie poznałam Agabosa - ale wyładniał  😍 widać, że wkładasz w niego dużo pracy i serca.
Tak się do Ciebie wybieram z aparatem... w końcu ktoś mnie ubiegł. Ale obiecuję dojechać jakoś w niedługiej przyszłości 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2013 14:31
ash u nas konie też trą ogony i to na potęgę.
baffinka już Ci to nie raz pisałam ale Wy zawsze pozytywną energię powodujecie w tym wątku 🙂  😎
mils oo szkoda 🙁
xxmalinaxx trzymam kciuki! 🙂

Mam dwa zdjecia Fuertowskiego z poniedziałku 😉
mieliśmy jechać do Mosznej na P9 i N6 i N7 ale chyba nie pojedziemy, bo już zmienialiśmy wspólnie z kilkoma osobami decyzje i już nam się odechciało jechać 😀
zmieniliśmy wczoraj wędzidełko na oliwkę i jest o niebo lepiej 🙂




Juliadna Fuerte jak zwykle powala na łopatki 💘
Noris ale miło  :kwiatek: właśnie tak się zastanawiałam, czy to tylko w moich oczach zyskuje 😉 Ale fajnie nam się ostatnio jeździ.
Noo, a ja już się nawet nie chciałam z tymi odwiedzinami przypominać... ;p Bo wyjdzie na to, że ja szybciej do Was wpadnę - te wrzosy mnie kuszą  😀
juliadna, o nie! A miałam nadzieję Cię poznać 🙁
mils, szkoda bardzo! 🙁
juliadna, Fufu chyba przypakował, co? Jakoś tak więcej go jest wg mnie 🙂
pomyłka
Juliadna ale przypakował!!  🏇
Libella Agabos zdecydowanie zmężniał. Wygląda rewelacyjnie  😀
Obiecuję, że naprawdę przyjadę jak tylko znajdę sensowny termin. Ostatnio jestem sporo w rozjazdach - tymbardziej zapraszam do Nortona, który sie nudzi troche bardziej niż zazwyczaj  😉 a jak tylko wypatrzę pierwszego wrzosa w okolicy od razu zamelduję!

juliadna uwielbiam miny Twojego konia. Piękny jest  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 sierpnia 2013 22:04
Ejjj miałąm dzisiaj taki do du**  dzień, naprawde humor wisielczy aż nie dostałam prezentu od ukochanej Pani fotograf...
co Wy na to? 😁
Zairka mnie sie podoba  😁
Centaur!  😜
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 sierpnia 2013 23:26
Zajokoń& Ja jedność  😁
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 sierpnia 2013 06:21
Centurionka pełna gębą😉))))
Zairka, nie wiem, jak ci to powiedzieć ale... masz cztery cycki!!! 🙂 (spójrzcie na klatę Zaira hihi)

Żarty żartami a zdjęcie i pomysł rewelacja! 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 sierpnia 2013 08:24
Lostak będziesz nas trenować?🙂

4 cycki super sprawa 💘 mąż się ucieszy!
Zairka  🤣, a poprzednie foty, które wstawiałaś są boskie 🙂
libella Oooo nie wiedziałam, że udało Ci się regularnie z czymś pracować.
rtk To kiedy metrówki 😎? Fajnie, że macie fun z jazdy.
baffinka Zarażasz optymizmem 😀. Co raz fajniej się Was ogląda.
mils Słyszałam :przytul: Trzymam kciuki, żeby znowu przydarzyła się fajna okazja 🙂.

A my jesteśmy po dwóch treningach i dzielnie ćwiczymy. Chociaż zmęczeni jesteśmy oboje(nie wiem kto bardziej-ja czy koń :hihi🙂. Nawet mam foty z ostatniego treningu dzięki mils :kwiatek:


Uczymy się galopować 😁



Proszę o kciuki za jutrzejszy trening, żeby quń mi się zbytnio nie buntował 😡  🍴
Zairka mistrz 👍 Jakoś tak milej się siedzi w pracy po obejrzeniu tego zdjęcia 😉
basia16816 pięknego masz zwierzaka!
No, a mi już mija rok jazdy na moim podopiecznym. I bardzo sobie chwalę 🙂
Libella, to gratulacje! Obyście mieli jeszcze wiele takich rocznic 🙂
basia16816, ale super wyglądacie! Mega! Widać, że treningi Wam służą!

A mi się dzisiaj jeździło przefantastycznie 😜
ekuss   Töltem przez życie
22 sierpnia 2013 20:43
Wczoraj minęły 2 lata jak kupiłam Frigg. Niestety nasze drogi muszą się rozejść... próbowałam,ale lepiej dla niej jeśli nie będzie stała ciągle w boksie i miała kogoś kto będzie miał czas się nią zająć. Przykro
ekuss, znowu? 🙁 co się teraz porobiło?
ekuss   Töltem przez życie
22 sierpnia 2013 21:09
Przejrzałam na oczy,a raczej po dostaniu planu lekcji stwierdziłam,że nie ma szans... nauki pełno,a nie chcę by stała non stop w boksie=tak będzie dla niej lepiej...
Zairka  poplułam monitor jak zobaczyłam Centurionkę  😁
basia16816 Bardzo fajne zwierzę- co to, jaki papier 🙂 ? I jakie masz siodło ?

U nas jakoś ostatnio gorzej, ale takie uroki - raz lepiej, raz gorzej 😉 Grunt, że w końcu przepracowałam problem, ale i tak brakuje mi bardzo oka z ziemi  🙁
Zairka ...  😂 😂 


Oo, dostałam kilka zdjęć z Holandii 🙂  na razie tylko portrety, to na co najbardziej czekam, czyli zdjęcia z pracy z końmi niestety dopiero z czasem. Ale się pochwalę tym co mam 🙂

Chciałam przedstawić Smoky'ego, 20letniego lipicanera, od którego się wiele nauczyłam, oprócz takich technicznych rzeczy - jak wykonywać dane ruchy ujeżdżeniowe z ziemi, to przede wszystkim tego, że im subtelniej się prosi, tym więcej się dostaje oraz tego, że praca przebiega 3 razy łatwiej, gdy autentycznie nas cieszy 😉
z pracy w ręku:

i zadowoleni po pracy  🙂:


Sopraan po sesji pracy luzem:

Niesamowicie utalentowana ujeżdżeniowo klacz, ale też świetna matka co spowodowało, że została zajeżdżona dopiero w wieku 6 lat. Koń pełen energii i werwy, a także poczucia humoru, w wydaniu niekoniecznie śmiesznym dla człowieka  😁 na początku brakowało mi do niej cierpliwości - ale z czasem stała się jednym z moich ulubionych koni 🙂

Oraz mój ulubiony z młodych koni - Emerald:

Koń który potrafił chodzić za mną po całym pastwisku, uwielbiał kontakt z człowiekiem, mam więc nadzieję że w przyszłości ludzie go nie zawiodą.

Ech, tęsknię za tymi zwierzątkami 🙁

wymodelowana  :kwiatek:. A masz jakieś zdjęcia Siwej? Jak Wam idą skoki?
kolebka  :kwiatek: 7letni Pielgrzym-wlkp po Akermanie od Pamiątki. Siodło to Kentaur Andromeda, z którym muszę się rozstać, bo nie pasuje na kunia :/. Wiesz, że żeby była tęcza to muszą też być chmury i deszcz, więc głowa do góry. Najważniejsze, że problem przejechany. U nas właśnie było to samo 😉.
branka A ja chciałabym zobaczyć Ciebie w siodle 😀iabeł:. Zazdroszczę wyjazdu i możliwości rozwoju.
branka, piękne zdjęcia!  Zazdroszczę możliwości zdobycia doświadczenia w pracy z ziemi,  szkoda,  że u nas w tej chwili jest traktowana po macoszemu.
basia16816, świetnie wyglądacie 😀
ekuss, szkoda, a tak Wam kibicowałam 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się