Cavaliada Warszawa

Dwa lata temu byliśmy na Cavaliadzie z naszą buldożką "Bójką" była jeszcze malutkim szczeniaczkiem, tak malutkim, że trzeba było non stop na ręku ją trzymać. I te sukinsyny na bramce nas nie wpuściły. Potem przemyciliśmy ją w torebce córki. Była tam nawet całkiem niezłą sensacją, bo na przerwach robił się koło nas niezły tłumek :-) Niektórzy z rv też powinni nas pamiętać :-)


"Te sukinsyny na bramce"? Oo Serio? Od teraz jestem wredną suką, gdy tylko wykonuję rzetelnie obowiązki za które mi płacą? Ale chamstwem zajechało...
Chcesz wprowadzić psa na teren prywatny, obowiązuje Cię regulamin obiektu. Jeśli właściciel tego obiektu nie życzy sobie na nim psów, to ma do tego prawo. Do cudzego domu też nie pakujesz się z psem, bo masz ochotę. Na Torwarze rozgrywane są również wystawy psów i kotów. Na wystawę kotów też wejdziesz z psem, bo "taki malutki i na rękach"? Albo na zawody w Agility, żeby Twój pies darł twarz z trybun, bo zobaczył piłkę? Wiele koni boi się psów i zawodnik ma prawo wystartować w zawodach bez dodatkowego stresu, to rajdy.
Btw, od kiedy małe pieski sikają rzadziej niż duże? Z mojego doświadczenia wynika, że częściej.
"Sukinsyny, bo nas nie wpuścili"... No pięknie.
Misiek69 Ja rozumiem, że może ci się to nie podobać, ale nie musisz od razu wyzywać ludzi...  🤔 Z resztą uważam, że regulamin trzeba uszanować, bo po coś został stworzony.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2017 13:12
Tylko że zawodnicy bez problemu wchodzą z psami które latają gdzie popadnie (nie tylko na terenie stajni i na zewnątrz ale również po stoiskach, w okolicach jedzenia), i psy latające po parkurze to zwykle psy zawodników/trenerów. Więc jak zakaz to zakaz 🙄
Tylko że zawodnicy bez problemu wchodzą z psami które latają gdzie popadnie (nie tylko na terenie stajni i na zewnątrz ale również po stoiskach, w okolicach jedzenia), i psy latające po parkurze to zwykle psy zawodników/trenerów. Więc jak zakaz to zakaz 🙄


Tyle, że to, że osoby wpuszczające zawodników nie wywiązują się ze swoich obowiązków nie sprawia, że ci wpuszczający widownię też mają się nie wywiązywać. Każdy zawodnik ma prawo złożyć skargę na zachowanie właściciela takiego psa, nikt nie broni. Ze złożeniem skargi jako jeden z kilkudziesięciu tysięcy widzów może być problem.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2017 14:09
Nie usprawiedliwiam nikogo i nie hejtuję za nie wpuszczenie kogoś z psem, tylko mówię, że jak zakaz to zakaz, a nie że psy zawodników/trenerów mogą się szwendać wszędzie, w większości bez smyczy, bo tak. Chodzą po parkurze, kiedyś się nawet któryś załatwił przed widownią 😁 Obsikują, włażą na stoiska, włażą tam, gdzie przygotowywane jest jedzenie (stoiska z zapiekankami, kanapkami) a większość nawet nie zwraca uwagi gdzie ich psy łażą. Stąd też oburzenie widzów, którzy chcieli przyjść z psem grzecznym, na smyczy, a nie mogą, gdy jednocześnie psy "ekipy" latają luzem 😉
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.


No właśnie z parkingiem na Cavaliadzie zawsze jest problem... Miejsc przy Torwarze II jest tyle,  co kot napłakał. Ja i moja rodzinka już od kilku lat bierzemy taksówkę lub autobus.
Scottie   Cicha obserwatorka
22 lutego 2017 15:42
Postanowiłam skorzystać z wolnego w pracy i wybrać się jutro na Cavaliadę. Nie mogę nigdzie znaleźć przepisów na stronie- ktoś wie, jak to jest z wnoszeniem własnego jedzenia i napojów na teren Torwaru?
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.

Naprzeciwko wejscia na Torwar masz stadion Legii i wjazd na parkingi.
Można z nich korzystać w trakcie Cavaliady.
Są płatne ale bezpiecznie i pod dachem
[quote author=martinaa link=topic=90415.msg2652737#msg2652737 date=1487775473]
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.

Naprzeciwko wejscia na Torwar masz stadion Legii i wjazd na parkingi.
Można z nich korzystać w trakcie Cavaliady.
Są płatne ale bezpiecznie i pod dachem
[/quote]

Tak, tyle że tam tych miejsc też jest kilkadziesiąt może. Zazwyczaj około godziny 10 już tam szpilki nie wetkniesz.
Czy jutro w kasie kupię bilet? W jakiej cenie?
[quote author=szemrana link=topic=90415.msg2652760#msg2652760 date=1487779096]
[quote author=martinaa link=topic=90415.msg2652737#msg2652737 date=1487775473]
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.

Naprzeciwko wejscia na Torwar masz stadion Legii i wjazd na parkingi.
Można z nich korzystać w trakcie Cavaliady.
Są płatne ale bezpiecznie i pod dachem
[/quote]

Tak, tyle że tam tych miejsc też jest kilkadziesiąt może. Zazwyczaj około godziny 10 już tam szpilki nie wetkniesz.
[/quote]
Raczej nie mialam nigdy problemu. Owszem pod stadionem mijsc brak ale na platnym parkingu zawsze miejce znaleźć się dało.

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 lutego 2017 18:34
plunia,tak, 49zł
[quote author=Sivrite link=topic=90415.msg2652773#msg2652773 date=1487780413]
[quote author=szemrana link=topic=90415.msg2652760#msg2652760 date=1487779096]
[quote author=martinaa link=topic=90415.msg2652737#msg2652737 date=1487775473]
zmieniając interesujący temat sikania psów na cavaliadzie chce zapytać, czy ktoś ze stałych bywalców cavaliady w Warszawie zna dogodne i bezpieczne miejsce do zaparkowania w okolicach  Torwaru? Będę w sobote rano i z tego co pamiętam w zeszłym roku miałam problem z parkingiem.

Naprzeciwko wejscia na Torwar masz stadion Legii i wjazd na parkingi.
Można z nich korzystać w trakcie Cavaliady.
Są płatne ale bezpiecznie i pod dachem
[/quote]

Tak, tyle że tam tych miejsc też jest kilkadziesiąt może. Zazwyczaj około godziny 10 już tam szpilki nie wetkniesz.
[/quote]
Raczej nie mialam nigdy problemu. Owszem pod stadionem mijsc brak ale na platnym parkingu zawsze miejce znaleźć się dało.


[/quote]
w sobotę chyba legia gra mecz, więc parking zapewne będzie niedostępny.
Mecz jest w niedzielę o 18. Parking jest wtedy dostępny tylko dla osób z wykupionym abonamentem na Legii.
Macie rację, nie powinienem tak opisać ochroniarzy, to ich praca. Nie opisałem jednak całej awantury. Nasza sunia była kupiona dzień wcześniej, była tak malutka, że nie mogliśmy zostawić jej na cały dzień samej w domu, bo nawet nie miałby kto dać jej jeść. Miała swój transporter i tak byliśmy przygotowani, żeby bez stresu dla nikogo przetrwała z nami ten dzień. Przy wejściu ten brzydko nazwany przeze mnie pan powiedział żebyśmy się stąd zabierali, bo z psami nie wolno. W tym samym czasie dwa metry od niego przeszła kobieta z dorosłym psem i na naszą uwagę, że jednak psy tam są, człowiek odpowiedział, że go to nie obchodzi, ale on nas nie wpuści i jak sobie przeskoczymy z psem przez płot, to sobie możemy być. No to dokonaliśmy przemytu. Pies później cały czas spał na rękach, budzony tylko na karmienie i siku. Mieliśmy taką miejscówkę za palarnią, po schodach na dole, gdzie były śmietniki i nawet kawałek jakiejś trawki. Tam Bójka dostawała jeść, pić i tam załatwiała swoje potrzeby. Kupsko sprzątaliśmy. Moim zdaniem jeśli pies nie drze japy i jest cały czas na smyczy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był na takich imprezach. Oczywiście puszczanie psa luzem jest naganne i nikt nie powinien dawać na to zgody. Na koniec jeszcze powiem, że ten ochroniarz, po południu zobaczył nas w środku z psem na rękach i powiedział coś w stylu: O widzę, że jednak się udało. Czyli w zasadzie według ochroniarzy, niem ma zakazu przebywania z psem na terenie ośrodka, tylko jest zakaz wejścia :-)
Czy ma ktoś może do odsprzedania bilet na Cavaliadę na DZIŚ? Najchętniej z odbiorem osobistym dziś na Torwarze? 😉
Bo właśnie się zorientowałam, że przez Ticket Pro już nie kupię...  😵
A jak sytuacja w kasach? Pusto już?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lutego 2017 11:25
Myślę, że bilety na dziś jeszcze są. Tak przynajmniej było napisane na ich profilu na fejsie
Z jedzeniem weszłam bez problemu  😉
no nic, to pozostaje mi liczyć na to, że po 17 nadal będą 🙂
Ach kurcze, nie zdążyłam kupić na niedziele więc podbijam jeszcze raz:

Gdyby ktoś miał 2 bilety (niedziela) to z chęcią odkupie  :kwiatek: 😍
Ma ktoś może działający stream canal+ sport2?  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 lutego 2017 19:37
mam ale cavaliada przewidziana dopiero na 23 🙄 klik
Jakby ktoś był chętny to mam ja jutro jeden bilet do sprzedania 🙂 Sektor V.
Ja mam dwie wejściówki vipowskie na jutro jakby ktoś był zainteresowany. Cena okazyjna, więcej informacji na priv, żeby moderatorzy nie potraktowali mojego posta jako ogłoszenie. 🙂
Misskiedis na stronie Cavaliady w zakładce dla publiczności jest program zawodów i przy transmitowanych konkursach jest napisane gdzie i kiedy. To jest bardziej wiarygodne, bo konkursy na pewno idą na żywo, a nie o 23
kaszmirowa2302, no niestety,  ze  względu na mecze Ligii Europejskiej cavaliada  nie leciała w czwartek na żywo, potęga dopiero o 23. Wiem,  bo am wszystkie kanały sportowe i czekałam na cavaliade.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2017 06:55
Hm potęga skoku była od 20.45 - z dopiskiem "na żywo". Faktycznie na innym kanale Canalu+ była od 23 jako retransmisja 😉 Ale ta o 20.45 raczej była transmitowana na żywo?
martva, na jakim programie była na żywo? 
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2017 08:12
Nie powiem Ci teraz 🙁 Mam cały ich pakiet, ale nie zwróciłam szczególnej uwagi, który to był konkretnie kanał.

Edit: Mam! 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się