Facebook -czy ktoś korzysta?

Mam problem z facebookiem 🙁 dostałam dzisiaj jakieś ostrzezenie/blokade odnosnie wysyłania zaproszeń do znajomych, wyświetlił się jakiś komunikat i musiałam anulować część zaproszeń, nie było tam chyba napisane, na ile dostaje blokade i wgl nic na ten temat
Od tego czasu nie mogę się w ogóle zalogować na fb ;(
Miał ktoś kiedyś podobną sytuację?
Jak mogę sie skontaktować z kimś z obsługi fb zeby się dowiedzieć czy mogę odzyskać dostęp do konta?
Akurat czekam na ważną wiadomość na fb 🙁
Czy mogę prosić o polubienie
https://www.facebook.com/ZPOWSelon?hc_location=stream

:kwiatek:
Złamałam się w końcu i założyłam konto na fb, tylko i wyłącznie w celu łatwiejszego kontaktowania się z jedną osobą, nie podawałam więc żadnych informacji o sobie oprócz imienia i nazwiska, daty urodzenia i maila. I pytanie - w jaki sposób to diabelskie narzędzie natychmiast podsunęło mi kilkudziesięciu potencjalnych znajomych, z których większość faktycznie znam albo chociaż kojarzę? Skąd to tyle o mnie wie?
Już zaczęłam żałować tej decyzji...
Wie ktoś jak wyłączyć sms z FC , nic nie aktywowałam i non stop dostaje sms co się dzieje na FC . Przychodzą z numeru 2665 , stało się to cholernie uciążliwe , sms za sms  🤔wirek: 

edit . już znalazłam kod  😀 
Złamałam się w końcu i założyłam konto na fb, tylko i wyłącznie w celu łatwiejszego kontaktowania się z jedną osobą, nie podawałam więc żadnych informacji o sobie oprócz imienia i nazwiska, daty urodzenia i maila. I pytanie - w jaki sposób to diabelskie narzędzie natychmiast podsunęło mi kilkudziesięciu potencjalnych znajomych, z których większość faktycznie znam albo chociaż kojarzę? Skąd to tyle o mnie wie?
Już zaczęłam żałować tej decyzji...


A to nie są też znajomi tej osoby, z która kontaktujesz się przez FB?
Ale to było zanim cokolwiek tam zrobiłam, tuż po założeniu konta. Zresztą i tak to nie są w większości jej znajomi.
Złamałam się w końcu i założyłam konto na fb, tylko i wyłącznie w celu łatwiejszego kontaktowania się z jedną osobą, nie podawałam więc żadnych informacji o sobie oprócz imienia i nazwiska, daty urodzenia i maila. I pytanie - w jaki sposób to diabelskie narzędzie natychmiast podsunęło mi kilkudziesięciu potencjalnych znajomych, z których większość faktycznie znam albo chociaż kojarzę? Skąd to tyle o mnie wie?
Już zaczęłam żałować tej decyzji...


wyraziłaś zgodę na wyszukiwanie znajomych przez Twoje konto mailowe 😉
Działa wam wysyłanie wiadomości na fejsie? Mi nie, grrr.
Dzionka może Ty masz coś z przeglądarką? bo jak nie lux med, to fb 😉
Dzionka u mnie działają, ale poooowoli. 🤔
Kaktus, haha 😀 Lux med miał awarię i już działa, a facebook nagle wziął i zwariował 🙁 O, działa! 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2013 11:06
Dzionka, mojej Mamie o tej porze też się zepsuły wiadomości. Był komunikat, że jest jakiś "chwilowy błąd" i "proszę spróbować ponownie za kilka minut". Nie wiem, czy przeszło, Mama facebooka po prostu wyłączyła, bo nie chciała czekać  😁 Używamy Google Chrome.
Przeszperałam większość ustawień i nic nie znalazłam... Jak mam ustawić, żeby osoby, które mam w znajomych, nie mogły powiększyć mojego profilowego? Tzn. widziały na mojej osi czasu tylko jego miniaturkę i nie mogły wyświetlić komentarzy.


Podbijam
ustawić jako prywatne.
infantil, :kwiatek:
Sprawa jest  😀
Jeśli do jutra do 10.00 Wiktor Larkowski uzbiera 500 lajków pod swoim listem dostanie dziką kartę na Cavaliadę.
Pomożecie?? Jeszcze trochę brakuje.

Post mogą lajkować tylko znajomi. Wiktor przyjmuje dzisiaj wszystkie zaproszenia.
https://www.facebook.com/wiktor.larkowski

i należy polubić ten post:
https://www.facebook.com/wiktor.larkowski/posts/768552939828653

:kwiatek:
baffinka
Świetna akcja - udostępniam dalej  🏇
fakt, pomysł świetny  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
20 listopada 2013 21:42
Można ukryć przed niektórymi osobami cały album zdjęć na osi czasu? Wiem, że da się każde pojedynczo, ale nie chce mi się bawić w ten sposób z kilkoma setkami fotek.
Jak wywalić różniaste aplikacje z profilu?
Nie wiem skąd, ale nagle się pojawiły u mnie gry typu: chef ville czy inne ville.
Wchodzę w zakładki aplikacji, ale nigdzie nie dojrzałam możliwości usunięcia/dezaktywacji tych cholernych pierdółek!

Pursat, specjalnie weszłam w moje albumy, ale nijak nie mogę zmienić opcji udostępniania  🤔
Kurczaki, kiedyś fb był bardziej intuicyjny, teraz to jest jakaś groteska w zarządzaniu swoim profilem...  👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2013 14:05
Jak wywalić różniaste aplikacje z profilu?
Nie wiem skąd, ale nagle się pojawiły u mnie gry typu: chef ville czy inne ville.
Wchodzę w zakładki aplikacji, ale nigdzie nie dojrzałam możliwości usunięcia/dezaktywacji tych cholernych pierdółek!

Najeżdżasz na szary napis "APLIKACJE", po prawej pojawi się na niebiesko "WIĘCEJ", klikasz. Pojawi się lista aplikacji, szukasz na niej aplikacji, które chcesz usunąć i robisz to poprzez przycisk markera, który znajduje się przed nazwą danej aplikacji. Po kliknięciu w ten przycisk pojawi się rozwijane menu, na końcu powinna być opcja "Usuń aplikację"  :kwiatek:
Podpowie ktoś, dlaczego nie mogę zobaczyć swoich albumów ze zdjęciami ? Pokazują mi się tylko te, na których jestem oznaczona  🙄
Po kliknięciu w "Zdjęcia" automatycznie masz wpierw te, na ktorych jestes oznaczona.
Nad zdjęciami masz możliwość wyboru " - Zdjęcia, na których jesteś. -Twoje zdjęcia, -Albumy, -Nieoznaczone"

Chyba ze mowisz jeszcze o czym innym :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 grudnia 2013 22:23
Dodałam zdjęcia, ustawiłam ich kolejność, część podpisałam. Ale nie wiem, jak zapisać album? Nigdzie nie widzę  🤔

edit: Już poradziłam sobie  🙂
A.   master of sarcasm :]
04 stycznia 2014 12:41
Przestaję uzywać jednego z profili, jak kto chce mnie dodać, to tu jest aktualny: https://www.facebook.com/ecogypsyhorse
jakby ktoś miał ochotę zagłosować
[url=http://app.grosocial.com/gsdnd/?m=108505&app_data={"mid":33556}]http://app.grosocial.com/gsdnd/?m=108505&app_data={"mid":33556}[/url]
trzeba polubić
Tym razem ja Was bardzo chcialam poprosic o pomoc. Moje miasto w ramach gier politycznych i eliminowania pana Schetyny z areny politycznej usiłuje również zniszczyc klub koszykarski o jednej z najbogatszych historii. Bardzo prosze o klikniecia pod linkiem:
https://m.facebook.com/profile.php?id=626497970741184

Podalam link z telefonu, jesli nie otwiera sie na kompuerze dajcie znac, poprawie.

Z gory dzieki.
jak zgłosić naruszenie praw autorskich w przypadku kradzieży zdjęcia? Kliknęłam zgłoś, ale nie było możliwości opisania sytuacji i wytłumaczenia, że chodzi o prawa autorskie. Postraszyłam dzieciaka, ale ma mnie w nosie i nie zamierza zdjęcia usunąć.  😀iabeł: 😀iabeł:
A.   master of sarcasm :]
06 stycznia 2014 18:44
Tam powinno być, jak zglaszasz zdjecie, ze narusza Twoje dobra osobiste czy cos w tym stylu, nie wiem jak to bedzie bo ja uzywam fb po ang.
Kiedys jakas (polska) strona z klubem jezdzieckim wstawila moje zdjecie na Ranissimo, zglosiłam i zostalo usuniete.
slojma   I was born with a silver spoon!
18 stycznia 2014 21:21
Mam pytanie czy fb coś znowu zmienił dzisiaj mianowicie jak wcześniej pisałam wiadomości do kogoś otwierała mi się jakby nowa strona, teraz wszystko otwiera mi się w czacie w malutkich okienkach i wcale mi się to nie podoba. Zawsze byłam off na komputerze, a pewnie on na telefonie ale wszystko było jak dawniej co się dzieje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się