Facebook -czy ktoś korzysta?

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 stycznia 2014 21:25
Figuruję jako Justyna Wacławek 😅 Przyjmę każdego re-voltowicza, tu wszyscy jesteście moją RODZINĄ 😎 😁
slojma, tam masz przy imieniu i nazwisko takie koło zębate, klikasz w nie i następnie "zobacz pełną konwersację" 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
18 stycznia 2014 21:40
tysiakonik- dziekje bardzo
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=641054452628955&set=a.641054352628965.1073741848.487116501356085&type=1&theater

Mogę prosić o polubienia?  👀 Chciałabym wygrać konkurs, a chwilowo jest niebezpieczeństwo przegranej...
Może ktoś będzie wiedział jak mogę ukryć widoczność postów w aktualnościach które dodałam w grupach? W moich aktualnościach te posty nie wyświetlają się,  a w aktualnościach znajomych już tak mimo, że np. nie są w tych grupach 😵
slojma   I was born with a silver spoon!
08 lutego 2014 09:39
Hej mam takowy problem: kiedyś po wpisaniu przez obcą osobę mojego imienia i nazwiska nie można bylo mnie znaleźć w wyszukiwarce fb, teraz mimo, iż wyglada, że ustawienia prowinny być prawidłowe to obce osoby mogą mnie wyszukać. Co mam zrobić. Proszę o pomoc. Dziękuję
trzynastka   In love with the ordinary
24 lutego 2014 14:47
Dodałam się do grupy fotograficznej.
Da się coś zrobić, jakoś ustawić, by posty które tam umieszczam nie były widoczne na mojej osi czasu dla moich znajomych?
W dzienniku aktywności przy tych postach nie ma opcji "ukryj z osi czasu" jest jedynie "usuń", w które boje się kliknąć.
Peszy mnie i wkurza, że to widać... pomoocy : 😕 👿
nine
Chyba nie. Dziwna to jakaś polityka, też widzę posty znajomych, dodane w grupach, nawet tych zamkniętych  🤔wirek:

BTW ostatnio nastąpił prawdziwy wysyp końskich fanpage a FB, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do polubienia jednego z nich 🙂 Interhorse czyli Magdalena i Krzysztof Prasek
https://www.facebook.com/interhorsepl?fref=ts
Jak dodać plik word na facebook?  🤔
aplikacja Tinder- znacie? korzystacie? 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 marca 2014 17:03
ahawa, jako własny status chyba się nie da. W grupie powinna być opcja "dodaj plik" (czy tam "udostępnij plik"😉.

wendetta, nie, a co to?  😀
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
13 marca 2014 23:00
Mam fanpejdża :P na FB: www.facebook.com/MiLLi256 
Rysunki, czasem coś namaluję.
Głównie konie więc tym bardziej zapraszam 😉
Można polubić jeśli komuś się spodobają moje prace 😉
MiLLi
Bardzo fajne ! Polubione 🙂
Fejsbuk znowu zmienił layout i zmieni też layout fanpage, narazie tak średnio mi się to podoba, ale pewnie idzie przywyknąć.
wendetta, nie, a co to?  😀

generalnie mega glupawa aplikacja ale dostarczajaca rozrywki np. w czasie dlugiego stania w kolejce czy w korku w autobusie. Generalnie aplikacja okresla twoja lokalizacje i na podstawie Twoich wytycznych (np. w promieniu 20 km, interesuja mnie mezczyzni w wieku 25-35 itd) podsuwa Ci zdjecia osob. Ty na podstawie jednego zdjecia (czy tam dwoch) okreslasz czy ktos jest hot or not 😀 i klikasz ze Ci sie podoba lub nie. Jesli Ty spodobasz sie komus kto podoba sie Tobie aplikacja Cié o tym informuje i umozliwia pisanie do siebie wiadomosci. Takie, o, glebokie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 marca 2014 15:59
Faktycznie trochę głupawe  🤣 Pewnie wymaga stałego połączenia z netem (rozumiem, że z tego się korzysta przez smartfona?), więc raczej nie dla mnie. A Ty korzystałaś? jak wrażenia?
Może ktoś wie jak zrobić żeby nie wyświetlało na fb się, że mam urodziny?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 kwietnia 2014 20:34
Może ktoś wie jak zrobić żeby nie wyświetlało na fb się, że mam urodziny?

Wejdź w swój profil->Informacje->Podstawowe informacje->najedź myszką na datę, masz tam "edytuj" i ikonki (kłódka, ludziki itp.)->wybierz kłódkę ("Tylko ja"😉->zapisz. 🙂
Do fanpage'owców - czy Wam też fejs nie wyświetla wszystkich komunikatów ? Wczoraj weszłam na jednego z moich fp, na który  kilka dni nie byłam a tu niespodzianka w postaci wiadomości w skrzynce - wrrrr ! Od pewnego czasu nie mam też komunikatów o komentarzach i lajkach z tych fp - wtf ?
Dodam, że wymieniona strona jest dopisana do listy moich zainteresowań...
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:31
O wiadomościach mi (jeszcze 😉) krzyczy, ale o tym, że ktoś polubił moją stronę, już nie. Ba, nawet jak wejdę na stronę i kliknę sobie "Powiadomienia" w panelu administratora, to tam też nowe polubienia się nie wyświetlają  😵 Po ostatnich zawodach miałam wielki boom na stronie, o czym się dowiedziałam tylko dlatego, że moi znajomi też lubili i komentowali. O nich mnie informował fejs, o komentarzach obcych - nie  😵
A chciałam zrobić konkurs z okazji pięćsetki i chyba nie zrobię, bo bez powiadomień ciężko to będzie ogarnąć  🙄
Ucinają zasięgi, ucinają komunikaty ? Czas się ewakuować 😉 ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:42
Możliwe... Tylko dokąd?  👀
coś mi się stało z fejsem

"Konto tymczasowo niedostepne.
Twoje konto jest tymczasowo niedostępne z powodu wystąpienia problemu na stronie. Spodziewamy się, że problem zostanie wkrótce rozwiązany. Spróbuj ponownie za kilka minut."
ale mam tak cały czas
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 maja 2014 18:30
Jak włączyć możliwość dodawania opinii na swojej stronie - fanpage'u?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 maja 2014 23:46
Ja od dawna nie dostaję powiadomień, gdy ktoś obcy lajkuje lub komentuje moje posty na fanpejdżach. Nie mam pojęcia o co cho... 🤔
Da się coś zrobić, żeby pewna osoba nie pojawiała mi się w czacie tym po prawej stronie?
Graba.   je ne sais pas
04 maja 2014 12:26
Sisisa, ukryj dla niego czat, z tym, że ta osoba nie będzie Cię takze widziec 🙂
Graba. jeżeli wyłączy sie czat dla jakiejs osoby, a ona ma cie w "liście top" to tobie znika z czatu, a ty tamtej osobie nie. Z tym ze jest sie cały czas niedostępnym dla niej
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2014 16:00
Założyłam na facebooku pewną stronę, mianowałam kogoś administratorem. Nie miałam pojęcia, że ta osoba może mi odebrać funkcję administratora. Tak się stało. Jest jakiś sposób, żebym odzyskała tę funkcję jako założyciel strony? Albo w ostateczności jak usunąć tę stronę?
Jeśli zdezaktywuje konto i będę chciała go potem aktywować to czy jeśli np usunie mi znaczniki ze zdjęć to one potem wrócą, czy już nie będę na niczym oznaczona?
Po fb krąży wirus przyklejka do Ip konta. jeśli ktoś nie może wejść, lub nie otwierają się zdjęcia, to macie tego samego śmiecia co ja. Miałam Avasta, którego ostatecznie musiałam odinstalować, Skanowanie , czyszczenie, CCcleaner nic nie dawało.  Przeskanowałam jeszcze kilka razy Esetem, też kicha. By na koniec zainstalowany AVG ruszył temat. W sumie komp skanowany z 10 razy, 3 różnymi programami. Ale teraz działa, bez zarzutu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2014 12:00
Hamer, jak to złapałaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się