Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

trzynastka   In love with the ordinary
15 maja 2014 11:07
kolebka - wszystkiego najlepszego 😉
jak się klika w zdjęcie to się okazuje jaki uroczy ma tytuł  😁 😁
nine jeszcze 12 lat i może stanie się bardziej przewidywalny  😁
kolebka, wszystkiego naj, mój też dziś ma urodziny, tylko 8 lat mniej 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2014 11:45
Ramires, najważniejsze że chłopak dochodzi do siebie już w domku!
anai, 100 lat dla Dzieciaka 🙂🙂🙂
kolebka, 100 lat 100 lat dla Rudzielca!
mils   ig: milen.ju
15 maja 2014 21:01
Ramires wracajcie do zdrowia w 100% jak najszybciej! 🙂
anai, kolebka najlepszego dla chłopaków! 😀
W przyszły weekend czekają nas zawody, a my jesteśmy w rozsypce. Zmieniłam nachrapnik i Techo chodzi fajnie, ale jeśli chodzi o skoki... Z moim dosiadem trochę lepiej, ale dalej kiepsko. Do tego chyba wzrok mi się popsuł, bo widzenia mam takie, że tylko modlę się o przetrwanie. Sam Techo ma już chyba dość, bo ostatnio zdarza mu się wyłamać albo zrobić piękną stopkę... W sumie chyba mu się nie dziwię - nie dość, że coś mu lata na plecach i zdecydowanie przeszkadza, to jeszcze odskoki są naprawdę zabójcze ostatnio. Ech, dobrze chociaż, że ujeżdżeniowo jeździ mi się fenomenalnie i wiem, co z tym moim dosiadem robić. 🙂
Mils piąteczka! Ja też ostatnio jak trąba skaczę i nawet pare razy zaparkowałyśmy...
Ramirez dobrze, że wszystko się dobrze skończyło 🙂

Sto lat dla solenizantów.

Zdjęć nie mam z jazd żadnych,  ale z wczoraj mam takie 🙂
Edit: nie moge go dodac 🙁
anai stóweczka dla chłopaka  :kwiatek:  Musze dzisiaj jakiś urodzinowy mesz zrobić  😁
Kolebka wyczochraj zwierzaka ode mnie urodzinowo😉 super wygladacie, profeska 🙂😉))
Ramirez mam nadzieje ze juz bedzie tylko dobrze  :kwiatek:
Dzionka ahahahahah, wesolo mialas! dobrze ze w siodle sie skonczylo😉
Anai dla was rowniez najlepszego! oby sie zdrowo chowal 😅
mils a moze po prostu zrobic przerwe od skokow?🙂 odpoczac, ogarnac sie i dopiero wrocic?🙂
Zirael wstaw na galerie revoltowa i wtedy zlinkuj, bedzie latwiej 🙂

Ja dzis bardzo zadowolona z mlodej, wracamy do gry powoli 🙂 zmienilam wedzidlo na prosty plastik, dzis wyprobowalam i bylo super, mala sie fajnie opiera, czuje ja w reku na tyle ile trzeba, baaardzo jestem zadowolona, nawet galop na te gorsza strone byl dobry, taki na 4 chyba nawet z + 😀
Jeszcze tylko siodelko do poszerzenia i mysle ze bedzie cacy 🙂😉)
mils   ig: milen.ju
16 maja 2014 16:36
faith chyba nawet chciałabym to zrobić, ale niestety jest to niewykonalne w mojej sytuacji. Z drugiej strony, generalnie jest fajnie, same skoki nam kompletnie ostatnio nie wychodzą. Trochę sama nie wiem, jak to rozwiązać właśnie. Z jednej strony przerwa pewnie dobrze by zrobiła (ale jak wyżej nie mogę tego zrobić), ale z drugiej strony jak ogarnąć te skoki bez skakania? Strasznie mnie to wkurza, bo od lutego było już lepiej. 🙁 Swoją drogą, pokazuj się z Młodą! 🙂
baffinka może taki kiepski okres w roku? 😁
mils, piorunem skoki wyłącznie z "pilotami".
mils   ig: milen.ju
16 maja 2014 16:44
halo w sensie wskazówki? Staram się jak najwięcej o nie prosić, a na jeździe zawsze mam drągi i po prostu sobie jeżdżę po wybranej trasie, pilnując rytmu i liczenia w głowie. Ale o wskazówki czasem ciężko się doprosić w moim układzie treningów, no i zdaję sobie sprawę, że oko tak łatwo się nie wyrabia. 🙂 W każdym razie, chyba tylko drągi mogą nas uratować, to prawda, dziękuję! 🙂
Ramires Jak tam się czuje kuń?
faith No nie mów, że nadal siodło źle leży? Kiedy będziesz miała jakieś udokumentowanie pracy?
kolebka, anai Sto lat!
mils Ehhhh średnio  :/. Chyba czas się przerzucić na pingwiniarstwo  😀 😁.

A mój koń po 4dniach wolnego chodzi taaaaaaak:  😜 i taaaaaak:  😍. Tfu, tfu, co by nie zapeszyć  😉.
mils   ig: milen.ju
16 maja 2014 21:54
basia no way! Zobaczysz, jeszcze będę parkury podbijać. 😁 Tylko popracować porządnie trzeba. 😉
mils piąteczka! Chociaż już pare razy myślałam czy mojego nie przerzucić na ujeżdzenie, ale jak widze( i czuje) jak on na drągi ciągnie i ile ma z tego frajdy, to no way  🤣 szkoda że ze mnie taki nielot  🙄
anai ale ten czas leci!! wszystkiego najlepszego dla siwego 😀

a u nas póki co.. kąpiele błotne i basen dla koni za darmo  😉 nawet na własne oczy widziałam jak woda pod górkę płynie  😜

100 lat dla wszystkich solenizantow !  🥂
Ramires - czytalam z zapartym tchem, dobrze, ze tylko tak sie skonczylo.

Staram sie czytac w miare na biezaco, chociaz odzywam sie rzadko. Ale chcialam tylko powiedziec, ze mam olbrzymia radoche z pracy z "moim nowym" koniem (ktorego jezdze od 4 miesiecy). Kon raczej trudny, wymagajacy, goracy w glowie i ze swoimi nawykami. I mimo wzlotow i upadkow, jazd dobrych i zlych, zawsze mam jakas radoche z pracy, zawsze niecierpliwie czekam na nastepny trening, zawsze wsiadam z pozytywnym nastawieniem. Nauczylam sie "robic swoje" i powoli widac tego efekty, malymi kroczkami do celu 😉 Chyba coraz bardziej lubie tego konia 🙂 No, to sie nagadalam ;p
Pozdrawiamy Kacik z ostatnich zawodow!

Angel jaki bystrzacha na zdjęciu 🙂
faith odpisywałam z tabletu i mi się zdjęcie obracało. Może teraz się uda  😉

Tadam. Posiadam tylko takie zdjęcia z jazd 😉
Dzięki wszystkim za miłe słowa pod adresem Lilith  :kwiatek:
A dla równowagi dodam, że zarobiłam niedawno 4. ignora, więc... nie wiem od kogo, ale szybko mi idzie nadrabianie średniej krajowej  😁

Pozdrowienia od wiosennej Rudej
basia16816 poszerzenie bylo nieuniknione, najbardziej mi zalezalo, zeby siodlo mialo dobry ksztalt paneli i bylo krotkie 🙂 zwlaszcza ze a taka cene jak je kupilam to jeszcze 3 razy oplaca se przerabiac, niecale 600zl zaplacilam...😉 ale spoczko, juz zwiozlam do domku, jutro pakuje i smiga do Pleszewa😉
xxmalinaxx wyszla jakby byla mleczno-czekoladowa na tym zdjeciu 😀

faith Fajnie, że wracacie do gry, pochwal się proszę jaką foto- czy filmo- relacją  :kwiatek:

A ja dzisiaj nie jeździłam, za to pobawiłam się dzisiaj trochę z babami w szeregach gimnastycznych luzem. Tutaj filmik. Jutro wsiadam 🙂 Nie mam synka w niedzielę, więc mam nadzieję, że poza jazdami rekracyjnymi uda mi się popracować z kopytnymi.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 maja 2014 20:16
Atea   jaka ta Cayenne jest PRZEPIĘKNA !  😜 Robi wrażenie kobyła  😉
Katharina Dziękuję, chyba faktycznie ma coś w sobie bo wielu osobom wpada w oko 😉
Boję się trochę tutaj wchodzić jak wciąż coś się dzieje  🙁
Angeel wciąż Was śledzę na forum i nie mogę Was znikąd skojarzyć, a przecież jesteś "miejscowa"  😁 . Koniecznie będę musiała Cię kiedyś wyłapać na jakiś zawodach 🙂
xxxmalinaxxx nie lubię rudych koni, ale Twój strasznie łapie mnie za oko - plus ma bardzo ładny kantar  😁
Przypominamy się z Młodym 🙂
A mój Młody jak zwykle przy aparacie nie współpracował  🏇




i już końcówka jazdy 🙂



Wciąż Młody robi szczupaka podczas galopy, mam nadzieje, że niedługo już zyska równowagę w galopie i będę mogła zacząć z nim nad tym popracować 🙂


Powiem Wam, że zaczyna mi się podać jazda na Młodym. Skupia się tylko na mnie, nie straszne mu latające linki, dzieciaki, wielkie maszyny, motory, wiatr (który już mnie dołuje) i pomimo tych wszystkich strachów dalej robi to o co go proszę. Taki młodziak, w dodatku mój, a jeszcze nigdy nie jeździło mi się tak przyjemnie. Mam nadzieje, że nigdy nie wejdzie w fazę buntów i będzie tylko lepiej i lepiej 🙂
Nie ten watek. Edit.
bday cake jak mam się ustosunkowac do Twojego postu, skoro całego go edytowalas?
Powróciłam z zawodów. Poszło nam kiepsko, ale za to mam większą świadomość swoich błędów i mega motywację na treningi! Na tych zawodach postawiliśmy na wyglądanie i tylko to 😉 Bawiłam się za to świetnie - pojechała z nami naprawdę duża ekipa ze stajni, do tego mój mężunio 😉, a atmosfera była super sprzyjająca - pomogło mi to nie rozwinąć deprechy z powodu naszych występów do końca 🙂 No i to jak mój koń wlazł do przyczepy w obie strony to był hicior  🤔 Ja wiem, że on się dość krótko ładuje, ale tak to nigdy nie było. Po prostu wszedł z marszu i stanął. I już 🙂

Parę fotek z dziś (ale cud, że plac wysechł, hurra!)







Pozdrawiamy kącik i obiecuję poprawę 🙂
Dzionka zazdroszczę... Na zdjęciach wyglądacie fajnie ale jak piszesz że było źle, to bat na zadek (Twój przypuszczam bardziej zasługuje niż Dziona;p) i teningi! Będzie tylko lepiej, kibicuję Wam mocno!


Bardzo mi się miło robi jak czytam Wasze słowa  :kwiatek: Dziękujemy za troskę - Duki czuje się dobrze. Co prawda dalej kuleje ale mam się tym nie przejmować do momentu kiedy kopyto nie rośnie się całkowicie. Najbardziej martwi mnie fakt, że z okrągłego,misiowatego konia, mam wychudzonego trupa :c ale pracuję nad tym

Załączam fotke - gruby i chudszy pozdrawiają! (Widać jak troskliwą opieką otoczony jest Dukat 😉 )
Dzionka Wyglądaliście świetnie 😉 Ciesz się, że już zbierasz doświadczenia z parkurów, ja nadal czekam na niewiadomoco 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
19 maja 2014 08:57
Dzionka ja nadal czekam na niewiadomoco 😉

Jest to najbardziej fenomenalne zjawisko, ktorego sama doświadczam, teraz oczywiście tłumacze się ciążą, ale normalnie też czekam z dnia na dzień, z sezonu na sezon...😉
Dzionka super!!
Dostałam podgląd swoich umiejętności sprzed 3 tygodni 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się