Pomożecie mi uzupełnić tekst o koniach?

Jestem nowa na forum, więc jak nie tu, to od razu pisać. Będe baardzo wdzięczna za pomoc.
Konie mają mocny, sztywny..................ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez...................  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy........................  Dzięki......................... możemy mocno podciągnąć................  Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w..............  Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej......... Mają świetną.........., łagodny........... i z natury są chętne do......... Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie.......... takimi jak......... siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu.......... jak i upalnego klimatu pustyni.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2014 10:51
Chyba nie jesteś taka nowa, skoro pisałaś posty pół roku temu?  😉
Skąd ten tekst?? Bo to jakieś kompletne brednie ...
Musisz zakładać wątek w każdym dziale?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,94838.0.html
Czy ten tekst ma jedno właściwe rozwiązanie czy można być kreatywnym? W połowie miejsc nie mam pojęcia co autor miał na myśli. Jego bagaż w? walizce?
Workach? Sakwach? Plecaku? Kieszeniach??

Ja poleglam na tych sprawach z siodlem i popregiem - o co kaman?
O, to też. I cóż odnajdziemy naturalnie w zagłębieniu za kłębem? Tajemnica...
W naturalnym wgłebieniu odnajdujemy UWAGA: schlodzone piwo !!

Konie mają mocny, sztywny..................ustawiony poziomo.


co konie mają mocnego i sztywnego, ustawionego poziomo?
moje mają swój typ:


coś wygrały?
Hahaha... Isabelle przyznam, że to było moje pierwsze skojarzenie, ale jakoś nie chciałam się wychylać  😁
Ehh...jest to tekst na konkurs, ktorega wlasnie ja tez nie ogarniam  🤔
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
06 maja 2014 19:32
LadyFlack00, olej, bo to powaznie brednie sa w wiekszosci. Aczkolwiek przy odrobinie fantazji moze powstac tekst roku 😁

Konie mają mocny, sztywny DYSZEL ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez JEŹDZCA. Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy SIODŁO. Dzięki BOGU, możemy mocno pociągnąć Z BUTELKI. Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w BUTELCE. Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej DRZEMKI.  Mają świetną POGODĘ, łagodny KLIMAT i z natury są chętne do UCIECZKI. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie PLOTKAMI, takimi jak MY. Siano, ziarno, warzywa SĄ ZDROWE. Potrafią się dostosować do surowego klimatu BIEGUNA jak i upalnego klimatu pustyni.
Taniu jestem Twoją fanką!!!
😅 😅 😅 😅
kujka   new better life mode: on
06 maja 2014 21:02
Tania, zaczelam wyc ze smiechu juz od odnajdywania siodla we wglebieniu. Smialam sie tak dlugo i glosno, ze obudzilam koty i zagluszylam film ogladany przez chlopa. BOSKIE!!

edit: i czekam na konkurencyjne propozycje. Super zabawa taka uzupelnianka  😜
busch   Mad god's blessing.
06 maja 2014 21:08
Tania, mogę zostać twoją fanką? 😀
Tania Mistrz  👍
Foch! Tania zawsze była i jest najlepszym copywriterem re-volty! I ma RZESZE fanów - od dawna!
Tekst boski!
W sumie też sobie zinterpretuję, chociaż po interpretacji Tani świat już nigdy nie będzie taki sam  😁

Konie mają mocny, sztywny ODDECH ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przezE MNIE.  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy SŁOMKĘ Dzięki TEMU możemy mocno podciągnąć Z PUSZKI. Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w WALIZKACH. Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej KONWERSACJI. Mają świetną DYKCJĘ łagodny TEMBR GŁOSU i z natury są chętne do DYSKUSJI Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie PRODUKTAMI Z BIEDRONKI takimi jak WODA siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu BIUROWEJ KORPORACJI jak i upalnego klimatu pustyni.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2014 21:24
Tania, zdanie o Bogu rozłożyło mnie na łopatki.
Spróbuję i ja:


Konie mają mocny, sztywny PŁOT ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez SIŁĘ WOLI BUDDYJSKIEGO MNICHA.  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy ZGUBIONE DROBNE Dzięki DROBNYM możemy mocno podciągnąć BUDŻET. Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w RAZIE PRZEPROWADZKI. Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej GRY W CHOWANEGO. Mają świetną ZABAWĘ łagodny FITNESS i z natury są chętne do UKRYWANIA SIĘ POD KAMIENIAMI Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie ZUPKAMI CHIŃSKIMI takimi jak VIFON siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu SORRY, TAKI MAMY jak i upalnego klimatu pustyni.
😂 Niee ... no taki mamy klimat  😁
idę po popcorn i czekam na ciąg dalszy
Strzyga, przebiłaś 😂
Brawo! Kto da więcej?
kujka   new better life mode: on
06 maja 2014 21:42
more!!
Ja tylko proponuję wyprodukować re-voltową zupkę chińską dla koni o smaku siano, ziarno i warzywa 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 maja 2014 21:48

Dzięki BOGU, możemy mocno pociągnąć Z BUTELKI.


Umarłam. Od dziś mam nowe motto życiowe  😁

Sexualnie 😉
Konie mają mocny, sztywny PENIS ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez PIERSI.  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy WŁOSY ŁONOWE  Dzięki GUMCE możemy mocno podciągnąć GACIE Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w WORACH.  Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej KOPULACJI. Mają świetną TECHNIKĘ łagodny ORGAZM. i z natury są chętne do IGRASZEK.. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie AFRODYZIAKAMI takimi jak ANANAS. siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu SYPIALNI jak i upalnego klimatu pustyni.
Konie mają mocny, sztywny ŚWIATOPOGLĄD ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez CO NIE JEST NIESTABILNE.  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy KONIA W CIEMNOŚCI. Dzięki UPRZEJMOŚCI REDAKCJI RE-VOLTY możemy mocno podciągnąć SWOJE SAMOPOCZUCIE. Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w razie GRUBSZEJ LIBACJI. Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej WENTYLACJI. Mają świetną WYMÓWKĘ łagodny STAN DEPRESYJNY  i z natury są chętne do PIECZENIA CHLEBA. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie ŚWIŃSTWAMI takimi jak PADLINA, siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu FORUM jak i upalnego klimatu pustyni.

Tani nikt nie przebije, ale very nice try Strzyga. :kwiatek:
Dodofon, wory urocze. 😁
Konie mają mocny, sztywny PAL AZJI ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez STABILIZATOR STAWU SKOKOWEGO.  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy ZAPASY OWSA SCHOWANE NA PÓŹNIEJ. Dzięki LICZENIU TAKTÓW STĘPA możemy mocno podciągnąć SIĘ Z MATMY PRZED POPRAWĄ MATURY. Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w KOSZYKU Z TESCO. Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej MEDYTACJI. Mają świetną KURACJĘ PRZECIWZMARSZCZOWĄ łagodny SZAMPON DO WŁOSÓW  i z natury są chętne do PACZENIA SMUTNO. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie OWOCAMI MORZA takimi jak MAŁŻE ŚWIĘTEGO JAKUBA, siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu KSIĘŻYCA jak i upalnego klimatu pustyni.
Konie mają mocny, sztywny KORZEŃ ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez DWÓCH CHIŃCZYKÓW  Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy ZDECHŁEGO CHOMIKA.   Dzięki WAM możemy mocno podciągnąć POCZYTYWALNOŚĆ RE-VOLTY.  Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w MOMENCIE, KIEDY LASKA GO Z DOMU WYP***DOLI.   Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej WALKI Z ZOMBIE. Mają świetną TEKSTURĘ, łagodny ORZECHOWY SMAK i z natury są chętne do SMAŻENIA I SAŁATEK. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie MAŁYMI GRYZONIAMI takimi jak SUHAK, WYCHUCHOL, siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu NA WYKŁADZIE Z MIKROEKONOMII jak i upalnego klimatu pustyni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się