Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2012 06:54
vodka, ale szukasz szkółki, żeby pojeździć czy pensjonatu dla konia? Bo hipo to 'zuo' ale szkółki są ze 4 (z czego 2 kompletna żenada, ale zawsze jeszcze dwie zostają  😉 ) plus prywatni ludzie, czasem też instruktorzy, którzy też udzielają lekcji na swoich prywatnych koniach, więc może da się coś wybrać. Choćby ze względu na dojazd, zwłaszcza teraz, zimą może warto się przemęczyć.  😉

Właśnie a ta jelitkowska buda w ogóle działa jeszcze latem? Kurczę, tyle razy przechodziłam niedaleko latem, a nie zauważyłam  😡

Szukam miejsca, gdzie można pojeździć 🙂 No może nie jestem przyzwyczajona do takich dużych ośrodków więc dlatego, zawsze miałam do czynienia raczej z kameralnymi stajniami, gdzieś poza miastem, ale może to jest jakieś rozwiązanie ( ze względu na dojazd przede wszystkim 🙂 ).
Bischa   TAFC Polska :)
30 stycznia 2013 18:25
Czy do Ergo Areny można dojechać kolejką trójmiejską? Jeśli nie, to jak z komunikacją miejską? Generalnie będę jechać (ale dopiero w marcu :hihi🙂 albo z Gdyni (okolice bulwaru, szkoły morskiej, Wyspiańskiego, do kolejki od mojej babci idzie się 20 minut, lub u cioci niestety nie pamiętam ulicy, ale do kolejki 15 minut idę), albo z Gdańska (nie pamiętam ulicy, z tego co pamiętam Morena).
Moon   #kulistyzajebisty
30 stycznia 2013 18:33
Bischa, da sie i SKM i autobusem (122 bodajże - tylko, że to gdański ZTM) - bus podjeżdża bliżej, z skm do ergo (Wysiadasz na Żabiance) jakieś 5, 10 min z buta.
Bischa   TAFC Polska :)
30 stycznia 2013 19:36
Super, dzięki za informacje :kwiatek: Podjadę SKM i przejdę z buta po prostu 😉
Raczej bliżej 15 minut spaceru, ale wysiadasz na żabiance i idziesz za tłumem albo za znakami. Z Gdańska dojazd tramwajami (przystanek pomorska lub gospody) albo autobusami 227, 148, 122. Sprawdź w serwisie jakdojade.pl -tam możesz nazwę ulicy wpisać i wszystko ci wyszuka. Z Gdyni skm zdecydowanie najlepsze będzie.
Na co idziesz?
Wybiera się ktoś na openaira w to lato? Chciałam przyjechać na kigs of leon i animal collective (przegapiłam ich w londynie  👿 ) , bilet na jeden dzień nawet przywoity. Chociaż tame impala też mogłoby być fajne...
Super, dzięki za informacje :kwiatek: Podjadę SKM i przejdę z buta po prostu 😉


Na co się wybierasz?
karolina_, absolutnie tak 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
31 stycznia 2013 21:56
Mam bardzo głupie pytanie. Gdzie się kupuje różne olejki? Można je dostać w rossmanie, aptekach itp? (Chodzi mi konkretnie o olejek eukaliptusowy.)
W aptece bez problemu dostaniesz 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
31 stycznia 2013 22:24
Dziękuję! :kwiatek:
Dziewczyny z Pomorza, organizuję w Gdyni 23 lutego warsztaty fotografii noworodkowej i potrzebujemy modela lub modelki , które 23 lutego nie będzie miało więcej niż 3 tygodnie. Jeśli wy lub Wasza koleżanka spodziewacie się na dniach potomka proszę zgłaszajcie się do mnie. Wiem, że to trochę jak ogłoszenie ale mam nadzieję, że moderatorzy mnie nie pogonią, bo czasu coraz mniej.  🙂 W ramach udziału w warsztatach dziecko będzie miało wykonaną bezpłatnie noworodkową sesję zdjęciową. Wszystkie dane jak moje portfolio czy telefon podam po otrzymaniu PW.
Bischa   TAFC Polska :)
10 marca 2013 20:14
Na co się wybierasz?

Na co idziesz?


Dziewczyny, przepraszam, nie zauważyłam pytań! Wybieram się na to:
Ps będę w Trójmieście 16-17 marca (na upartego mogę zostać nawet do poniedziałku, nic mnie nie goni), z naciskiem na wolną niedzielę, może ma ktoś ochotę się spotkać?
Bischa   TAFC Polska :)
14 marca 2013 18:40
Podbijam. Czy w okolicy Ergo Areny/ewentualnie dworca głównego w Gdańsku jest jakaś fajna knajpka, żeby można było posiedzieć przy kawie? Albo przy którejś z najbliższych stacji od Żabianki? Chcemy z dziewczynami na 15 się umówić przed koncertem (16:20-16:30 najpóźniej musimy być pod Ergo Areną) na jakąs kawę, do Gdyni na skwer Kościuszki, który znam jest za daleko. Może coś w Sopocie?
Jeśli w Sopocie, to może być Zaścianek na Haffnera. Miłe miejsce.

http://www.cafezascianek.pl/mapka.htm
Bischa   TAFC Polska :)
14 marca 2013 23:06
O nawet wiem gdzie to jest, z rodzicami tam kiedyś byłam. Sopot i molo to stacja Sopot, czy Sopot Kamienny Potok? Nigdy nie pamiętam.
Potwierdzam - Zaścianek jak najbardziej tak !🙂
Bischa , Sopot Główny 🙂 tylko nie przestrasz się bo tam teraz niezłe remonty ;P
Czy to spotkanie re-v? 🙂
Wścieku dostaję ze stroną Teatru Wybrzeże...
Podpowiedzcie: przedstawienie na Dużej Scenie - jaki to adres?

(Pilne 😉)
Wedle moich wiadomości ul. Św. Ducha 2
Dzięki, pojawiał mi się jeszcze jakiś adres z Targu Węglowego, ale to chyba i tak rzut beretem 🙂
Tak, budynek stoi przy samym Targu Węglowym.
Może ktoś się orientuje: czy w którymś ze stacjonarnych sklepów jeździeckichw Trójmieście lub ewentualnie internetowych sklepów jeździeckich można płacić bonami sodexo ? Jak do tej pory namierzyłam jedynie Decathlon, ale wybór sprzętu jeździeckiego tam nie oszałamia.
Czy i gdzie w tej chwili jest sklep jeździecki Pasaż z hipo?
Ponia   Szefowa forever.
23 marca 2013 08:12
Z tego co wiem, jest na hipodromie ponownie ;-)
O, super!  😀
Bo wybór bryczesów był niegdyś u pani Iwony największy. Ciekawe czy nadal tak jest...?

<edit> pomyłka
Pasaż prowadzi pani Iwona 🙂
Racja, dzięki! Pomyliłam imiona, już poprawiłam.  😉
Nadal jest tak duzy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się