Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Ile średnio kosztuje bilet SKM z Gdańska, na przykład Głównego, do Gdyni Głównej? Dla uczniów. Zastanawiamy się ile kosztowałyby nas dojazdy, jeśli podczas Open'era będziemy nocować w Gdańsku.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 19:59
Tu masz wszystkie ceny =)

http://www.skm.pkp.pl/bilety/tabele-oplat/
ankers, jak na openera to możesz sobie kupić takli kilkudniowy karnet na skm dla festiwalowiczów i możesz jeździć bez ograniczeń  🙂
Dzięki dziewczyny 🙂. Znalazłam informację, że karnet SKM w tym roku będziesz kosztować 23 zł, chyba się opłaca zakładając, że będziemy jeździć przynajmniej 8 razy.
Bischa   TAFC Polska :)
29 kwietnia 2013 18:16
Kochani, poszukuję taniej wypożyczalni aut, koleżanka przylatuje z Anglii (ląduje w Gdańsku, będzie w Koszalinie i okolicach) na 10 dni, dobrze by było, gdyby mieli auta przystosowane do przewożenia osób niepełnosprawnych, lub chociaż umożliwiające swobodne umieszczenie osoby poruszającej się tylko na wózku (dystrofia mięśniowa, tata przenosi ją sam) w tym aucie.
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 czerwca 2013 17:33
Jaki basen jest w Gdyni najbliżej Kossakowa lub dworca pkp?
Po raz kolejny jadę na Openera na pole niestety.
Koleżanka mi coś wspominała że jeździła myć się na basen, w tym roku też bym chciała wypróbować tę opcję 🙂

edit:
znalazłam basen u Jezuitów ale trochę drogo, 15zł za 45 minut o.o
i jeszcze basen akademii morskiej ale jest nieczynny przez remont
Jest też basen na chyloni, cena pewnie koło dychy za 45 minut. a tak po za tym to naprawdę tak trudno coś znaleźć do przenocowania w Gdyni poza polem?  👀
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 czerwca 2013 10:05
zonk, ja mogę nawet w hotelu mieszkać dla mnie to nie problem, jednak znajomych nie stać na inną formę noclegu niż pole a sama przecież mieszkać gdzie indziej nie będę 🙂 Dzięki za namiar na basen  :kwiatek:
Kochani 🙂 Zobowiazalam sie pomoc mojemu znajomemu w przygotowaniu zareczyn. Moja przyjaciolka nic nie wie 🙂 Wojtek chcialby oswiadczyc sie za miesiac czy macie jakies super pomysly? Co gdzie jak?
A co rozumiesz przez super pomysł? Zaproponuj znajomemu na przykład flashmob 🙂

Szukam stajni do pojeżdżenia w tereny na Kaszubach, a dokładnie w okolicach Karsina (miejscowość Wiele nad jeziorem Wieleńskim).
Czy znalazło by się coś w tych okolicach (w promieniu paru km)? Wyszukiwarka nic nie wypluła.
Właśnie z chlopem dojeżdzamy do Sopotu. Jak pogoda dopisze to będziemy puszczać wielkie bańki w jakimś ludnym miejscu 🙂 gdyby ktoś chciał popatrzeć albo spróbować to zapraszam (z powołaniem się na volte bo zazwyczaj nie dajemy dorosłym :p)
Jadę z koleżankami na Open'era i szukam noclegu na dwie noce w Gdyni dla 4 osób (4-6 lipca ).
Wystarczy nam jakiś kąt do spania, nawet na podłodze  wink i łazienka żeby się ogarnąć.
Za nocleg zapłacimy, cena do ustalenia na priv  kwiatek
Witam serdecznie bardzo prosiła bym o pomoc.Mąż ma dojechać ze Słupska do Gdańsk kokoszki czy ktos wie w jaki sposob??Jaka stacja pkp będzie najblizej??Pozdrawiam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2014 17:21
TUŚKA, SKM do gdańska wrzeszcza, a stamtąd autobusami, zależnie na jaką ulicę, ale w okolice jeżdżą np. 110, 116, 127,122
Witam nie wiem czy można tutaj ale wie ktoś może o jakimś mieszkaniu,kawalerka lub 2 pokoje do wynajęcia jak najbliżej Gdańsk Kokoszki??Tanio. :kwiatek:
Szukam sprzedawcy do Decathlon Rumia na dział jeździectwo/myślistwo + bieganie/rolki - 1/2 etatu (nie tylko na sezon), może jest ktoś chętny? 🙂

edit. prosze modow o wyrozumialosc 😉
Napiszę tu (mam nadzieję ,że mod nie potraktuje tego jako ogłoszenie :P)

Gdyby ktoś z Was, Waszych znajomych miał do wynajęcia mieszkanie w przystępnej cenie jak na świeżo pracujących absolwentow na Przymorzu, w Oliwie, na Zaspie proszę pomożecie sierotce znaleźć 🙂

(tak wiem pełno jest ogłoszeń... ale sezon studencki i wszystkich chcą wciskać po killka do pokojów, albo nie zdąrze nawet zadzownić i już nieaktualne...) 😕
Szukam taniego (najlepiej do 40 zl) noclegu w Gdańsku na 2-3 noce. Pokój 2-osobowy, w centrum najlepiej. Czy ktoś mógłby mi pomóc? myślałam,że poza sezonem nie będzie problemu,a tu lipa. ceny 60 zl za osobę, a to trochę za dużo jak na studencką kieszeń🙂


Proszę  :kwiatek:
delene, nie wiem jak teraz, ale akademik ASP na Chlebnickiej w wakacje udostępniał noclegi.
czy ktoś jest w stanie polecić w Gdyni ew. Gdańsku dobrego psychiatrę?
W Gdańsku jest bardzo dobra Pani doktor psychiatrii na przeciwko Medisona. Jutro się dowiem dokładnie jak się nazywa i podeślę na priv 🙂
Czy ktoś z was jest mi w stanie polecić jakiegoś dobrego dermatologa i endokrynologa (najlepiej luxmedowskiego) w Trójmieście?  :kwiatek:

Jestem świeżo przeprowadzona i dopiero robię rozeznanie co i jak w Gdańsku 😡

Behemotowa, będę wdzięczna 😉
A Medison nie wiem gdzie jest, poruszam się tylko po Rumi i ew Gdyni  😜
Kaktus Madison jest za dworcem 😉  kogo nie spytasz po drodze to Ci powie.

W luxmedzie nie znam dermatologów ale to jest dosyć dobry ośrodek.  Endokrynolog od tarczycy itp?  Jeśli tak to ja znam świetnego, niestety prywatnie ale warto.
agnesix, tak od tarczycy (hashimoto). Jak nie jest jakiś mega drogi to spoko, może być. 😉
Wiesz co, ja sama tam nie chodzę bo badania wszystkie wyszły mi dobre.  Ale moja ciocia i kuzynka chodzą tylki tam, to chyba jeden z najlepszych w tych okilicach  na nfz bardzo długo się czeka, ale to chyba nie tylki w gda.
Dzisiaj się dopytam kuzynki jak się nazywa tamta babka i podeślę Ci na pw.  Z cenami nie wiem jak jest, ale pewnie jak zadzwonisz to powiedzą.
Ja przy Pomorskiej w Luxmedzie trafiłam na słabą dermatolog... pierwsze, co mi zapisała to steryd i to taki, którego już nie produkują. Nazwiska nie podam, bo nie mam już dostępu i nie pamiętam, ale z pisaniem że to super ośrodek byłabym ostrożna...
Jedynie z ortopedy byłam zadowolona, choć nie udało mu się mnie wyleczyć. Pewnie z mojej winy, bo nie poszłam konsultować się z (drogim) fizjoterapeutą. (pójdę, jak będę mieć środki na to)
Nie napisałam, że jest super a jedynie "dość dobry"  😉
Sama nie korzystam ale mam zadowolonych znajomych z luxmedu. Ja chodzę do eter-medu i tu dermatologa mogę polecić na Żabim Kruku dr Bijan.  Imienia nie podam, bo nie pamiętam ale jest to jedyny dermatolog cudzoziemiec w eter-medzie.
Chcialabym się przywitać🙂
Od 2 miesięcy mieszkam w Gdańsku,jestem w nim zakochana po uszy i chyba tutaj osiedlimy się na stałe🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się