ZAWODY ON- LINE. Ocena przejazdu ujeżdżenia przez internet.

Niewiarygodne. A miało być o nowo powstającej stronie. Fuzja, może jednak zachowaj dla siebie wszystko co masz do powiedzenia i to na każdy temat. Jeśli kiedykolwiek miałam ochotę wspierać ten projekt, teraz zmieniłam zdanie.
wątek zamknięty
Miało, ale już jest o niczym. Od początku pytanie stało na przegranej pozycji- od początku była ironia . Co do tematów na jakie mam się wypowiadać i gdzie- możesz schować swoje uwagi dla siebie i ewentualnie Gagi. Nie martw się, strona ma solidne podstawy, wypracowane z pewnymi osobami w Polsce. Tak się składa, że opinia twoja i ewentualnie ( koleżanki twej) Gagi, która mnie ,,zna " choć ja jej na oczy nie widziałam, ale niektórzy tak mają,  w żaden sposób nie może zaszkodzić temu projektowi, choćbyście się starały robić szemrane antyreklamy na prv po forach. Teraz skończyłam na dobre- doprawdy, dyskusja dobiegła końca.
Konik- zwijaj się, nic tu po nas, niewłaściwy adres.
Tak na marginesie- wiele osób siedzących w branży poważnie- wogóle nie udziela się na forach, ostrzegło nas przed zje...i. Krytyką strony i jej twórców, norma polska 🙂Teraz wiemy, że naprawdę mieli rację.
wątek zamknięty
fuzja, i ponownie powtarzam...jestes poprostu nie mila, niekompetentna i to ty wciskasz tu ludziom rozne rzeczy. a np. ze sa debilami korzy nie rozumieja np. jak wyglada przejazd ujezdzeniowy i co jest konieczne do jego oceny. no i nikt nie zasluguje na prezentacje na waszej stronie, ew zawdnicy wysokiej klasy majacy odpowiednie (w teoim mniemaniu) zaplecze - a powiem ci za tacy to maja gdzies przejazdy przez neta ;] 
piszesz rozne bzdety,nic sie kupy nie trzyma i obrazasz ludzi. swietna reklama, swietny pomysl.
ze najpierw mamy poczytac pozniej dyskutowac? zaczelas dyskusje zastrzegajac ze strone pokazaesz za pare tygodni. jaki sens w takim razie? szczegolnie ze nikt nie ma prawa krytykowac? sugerowac? pytac? doradzac? nie trzeba bylo ogladac strony , bo bylo poddanie tej niby dyskusji to co napisalas o projekcie.
pytasz w 1 poscie "co sadzicie? fajnie, nie fajnie?" a jak ktos odp ze nie calkiem fajnie, to wrzask.
eh szkoda palców na czcze gadanie z toba.
współczuję twoim wspólnikom ;]

edit - przeczytalm post powyzej.
mysle ze powinnac nie sama sie zwinac tylko dostac bana. troche przesada z tymi epitetami juz. szczegolnie ze nikt was jako takich nie atakowal, ani projektu. to ty wjezdzasz na ludzi jak tylko cos zasugeruja, obrażasz, a teraz wyzywasz ;] do tego obrazasz kraj jako taki.  nikt tu sie na niczym nie zna, ale ty jakies autorytety niby znalazlas...ciekawe kogo? jak kazdy to "zjeb" ?

a i jeszcze jedno...jesli to nie jest emat teorytyczny gdzie sobie dyskutujemy. ty inforacja o konkretnej ZAROBKOWEJ stronie i do Tego wlasnoci autorki watku to to chyba jest reklama prawda? wiec nie powinno byc oglszenia jako osobny watek tylko info -ogloszenie w ogloszeniach "powstala strona www... mozna na niej odplatnie ocenic swoj przejazd, umiescic oglosznei itd. " moze byc z dopiskiem "sugestii co do strony nie przyjmujemy" podpisane wspolwlasc fuzja ;] hahah 🙂 a co do przemycania ogloszen to ja na powaznie. chyb a tak nie wolno ;]
wątek zamknięty

"Konik- zwijaj się, nic tu po nas, niewłaściwy adres." -słuszna konkluzja, to nie miejsce do uprawiania wirtualnego jeździectwa, tu są ludzie którzy chcą to robić naprawdę. ...a sam pomysł marny, bo  spóźniony jakieś 2-3 lata.
wątek zamknięty
[quote author=ElaPe link=topic=55699.msg1009186#msg1009186 date=1305298586]
o coś takiego chodzi http://www.interdressage.com/


Coś w ten deseń, ale bardziej szczegółowo i dokładniej,
Na razie polskiej strony nie ujawnię- z powodów wiadomych, jest w toku testów funkcjonowania, nie jest łatwa do zrobienia, ale już niebawem wejdzie na portal, jeszcze w maju. Taką mam wiadomość .  Gdybym podała link do polskiej strony- rozjaśniłoby się ludziom bardzo,
[/quote]

horse_art napisała:  zaczelas dyskusje zastrzegajac ze strone pokazaesz za pare tygodni.
chcesz dyskutować - o ,,kilku tygodniach"? bez sensu
W międzyczasie wspólniczka podała jednak stronę- wyszła ,,do ludzi" tak jej się zdawało, więc - tym samym już można sobie czytać, co do wcześniejszych rozmówców- zgodzę się, nie było jeszcze linku, mogli obrzucić ironią,  np ty czy Gaga  macie go jeszcze ,,ciepłego" ale po ilości postów pisanych do mnie sądzę, że strona i jej idea  nie interesuje cię tak naprawdę . I wreszcie ktoś skonsternowany się zdobył na ,,szczerość", napisał: pomysł spóźniony o 2 lata. I niech tak myśli. Zasada jest prosta i w tym się zgadzamy:  jedni coś polubią , drudzy zawsze będą na nie.
No widzisz horse_atr, najpierw pretensje, że ludzie nie świadomi, a jak link podano ( nie ja) to znów że reklama, fałsz wyszedł z worka, język się rozwiązał. Dziękuję. Z wyzywaniem przegiełaś -  chciałabyś ,ale nie doczekanie.
wątek zamknięty
no wlasnie wyszedl falsz - piszesz o jakiejs tam stronie a potem okazuje sie ze jest twoja i ze sobie reklame w ten sposob robisz. niesteyy anty ;]

gdy konik podala strone - takze sie do niej odnieslismy - naprawde nie trzeba miesiaca zeby ją przejrzeć ;].
ale to nei o to chodzi - dyskusja tu niestety nie o pomysle, a o twoim zachowaniu. i jesli słów i sformułowań ktore uzylas nie uwazasz za obrazliwe (wyzywanie) to cóż...potwierdza niesty twoj poziom. nie pograzaj sie.

tylko konika szkoda - ma chyba wiecej oleju w glowie, bo tu przynajmniej ladnie pisze, rzeczowo i konkretnie
wątek zamknięty
Szanowna Pani Fuzjo - kimkolwiek jesteś - bo szczerze nie kojarzę. Napisałam w temacie 2 posty (słownie dwa) ani razu nie krytykując pomysłu. Może nauczy się Pani czytać ze zrozumieniem. Jednocześnie nie życzę sobie inwektyw pod moim adresem na forum internetowym...
Szczerze - pomysł mi się dotychczas podobał, ale Pani podejście i niegrzeczne odpowiedzi na próbę rzeczowej dyskusji - już nie koniecznie...
Edit: co do moich kompetencji - całkiem niedawno sprawdzał je PZJ, później zostałam vice-przewodniczącym Kolegium Sędziów - nadal chce Pani dyskutować nt kompetencji?? Jakie ma Pani doświadczenie w sorcie aby oceniać kompetencje sędziów trenerów czy zawodników??
wątek zamknięty
aien   wędrowiec
15 maja 2011 10:54
Fuzja śledzę ten wątek od początku. Wyobraź sobie, że jestem takim właśnie jeźdźcem zza stodoły, dla którego takie zawody on-line byłby szansą sprawdzenia się.
(...) Fuzja, może jednak zachowaj dla siebie wszystko co masz do powiedzenia i to na każdy temat. Jeśli kiedykolwiek miałam ochotę wspierać ten projekt, teraz zmieniłam zdanie.

podpisuje się pod postem anie rękami i nogami.

Konikmorski współczuję wspólniczki.
wątek zamknięty
Zabiorę głos, bo bardzo nie lubię sprzedawania treści reklamowych pod pozorem obiektywnej i niezobowiązującej dyskusji... Poza tym chętnie sobie pokrytykuję (pani fuzji się nie boję i zalecam jej już teraz pijać melisę, prowadzenie biznesu bywa stresujące, tutaj nawet nie zaczęła, a już jej skacze ciśnienie...).

1. Pomysł serwisu jest może i fajny, ale w tej chwili nie wypromuje się żadnej konkretnej strony zarobkowej bez pieniędzy. Ok, chcecie sobie wrzucać filmiki, ale ludzie nie tylko będą mieli się pofatygować, żeby takie filmiki zrobić, opublikować w sieci, to jeszcze za to płacić? 🙂 Obawiam się, że grupa docelowa serwisu będzie jednak nieliczna (robiliście jakieś badania w tym kierunku czy to tylko czuj i chęci dwóch dziewczynek?) Jednak większość osób zainteresowanych jeździectwem i posiadających konia o umiejętnościach odpowiednich do przejechania konkursu L/P ma dostęp do instruktora / trenera. Dlaczego zatem wydawać kasę, żeby być ocenionym przez jakiegoś wirtualnego sędziego na wirtualnych zawodach - skoro można te same pieniądze wydać na realny trening, który będzie się odbywał na żywo? Potencjalnie ludzi można zachęcić nagrodami, ale nagród nie zdobędziecie bez sponsorów, a sponsorów nie zdobędziecie bez obiecania im wymiernej korzyści (obecność w mediach, duża odwiedzalność serwisu, znana marka strony - niczego z tego nie macie).

2. Na filmach widać jakieś 60% tego, co widać na żywo. Znając środowisko sędziowskie, nikt o realnej wiedzy nie będzie chciał się bawić w ocenę tego, co nagrano na kamerze.

3. A co z edycją filmów? To naprawdę żaden problem, żeby z 5 filmów z tym samym przejazdem skleić ten jeden super film...

4. Filmy należy przesyłać na płytkach video? No proszę... Już widzę, jak ktoś nagrywa mozolnie filmik, a potem pędzi stać w kolejkach na poczcie, a wszystko po to, żeby wziąć udział w wielce prestiżowych wirtualnych zawodach. A nie łaska zrobić upload na filmiki prosto na serwer? Pewnie nie łaska, bo serwer, który obsłuży pojemnością i wydajnością uploadowanie i odtwarzanie filmików przy konkretniejszej ilości użytkowników to _bardzo_droga_zabawka...
Filmy obecnie umieszczone na stronie stoją na youtube. Macie opinię prawną, że tak możecie? W sensie, korzystać z zewnętrznego serwisu i pobierać za to pieniądze?  😎

5. (spacje i myślniki zachowane za oryginalnym regulaminem)

W ciągu miesiąca para ( koń i jeździec)mogą  brać tylko raz udział w tym samym konkursie.

Para (koń i jeździec) która wygra 1 miejsce- przez dwa miesiące nie może uczestniczyć w zawodach w tej samej klasie.

Ogółem to macie bardzo pozytywne założenia odnośnie frekwencji 🙂

6. Wystawy hodowlane on-line? No nie mogę, jeszcze może wirtualne zawody dla jakichś dzieci mogłyby mieć sens, ale  😂 wystawy hodowlane?  😲 Proponuję dalej wirtualne zawody podkuwaczy albo wyścigi stajennych z taczką ze stajni na gnojownik 😎 kogoś tu chyba mocno fantazja poniosła...

7. Dlaczego kretyński i nic nie wnoszący toper strony zajmuje 1/3 layoutu? Żeby obejrzeć chociaż jeden film, trzeba scrollować stronę. Ktoś, kto to zaprojektował, nie ma zielonego pojęcia o ergonomii serwisu internetowego. Poza tym gratuluję gustu, ktoś, autor grafiki chyba na co dzień zajmuje się obsługą foto i video wiejskich weseli... Mnie taki layout przeraża.

aien, no i co, faktycznie skorzystasz z tej strony? Jeśli chcesz, żeby ktoś ocenił Twoją pracę na koniu, to niekoniecznie musisz grodzić czworobok, kupować / robić literki i jechać program - wystarczy filmik z normalnej, nie czoworobokowej pracy wrzucić chociażby tutaj na forum...
wątek zamknięty
o...i sie zaczelo krytykowanie strony 😀
zgadzam sie z quantanamera, jako os. posiadajaca gust a do tego (m.in.) plastyk z jednego z zawodu, takze zauwazam ze strona jest graficznie okropna, poprostu przydka no i nie funkcjonalna. teksty tez nie za ciekawe

a co do oplat to faktycznie - niepomyslalam o tym - koszt zamieszcznia filmiku (nawet w wersji tylko do oceny)  to koszt sporo wyzszy niz wykupienie treningu gdzie przejazdow takich moze byc ocenionych kilka, a do tego uslyszymy wskazowki, korekty i znow oceny po nich. do tego walsnie ograniczenia w ocenie jakie wynikaja z wideo. no i mamy dlaczego na dluzsza mete moze to w tej formie nie wyjsc tak jak sie zaklada.

ale mozna tu bedzie mozna tez zarobic - jako uzytkownik (jesli str faktycznie bedzie prosperowac) jak? osoba jezdzaca wysokie klasy moze, szczegolnie posiadajac wiele koni wygrywac po kolei wsztskie zawody bo nikt jej nie sprawdzi czy jest uczciwa (no bo niby jak? 😉 - nie zakaze  jechac wszstkiego od najnizszej  i to np. po 2-3 razy (zeby zgarnac wsztsko)  😀iabeł:
wątek zamknięty
Wyprowadzam już z błędu- absolutnie strona nie jest mojego autorstwa, ja jestem np od video. Reszta nie powinna nikogo obchodzić.
Quantananera: Po kolei więc postaram się odpowiedzieć na twoje pytania, co nie znaczy, że niektórych celowo nie przemilczę cokolwiek będziecie o tym myśleć.
Odp na pyt 1- nagrody,sponsorzy, święta racja, ale  pytania zbyt wchodzące w wewnętrzne sprawy strony kto z kim ,na co,po co, czy robiłyśmy kogo mamy, nie mamy itd.
odn nr  2-  wcześniejsze info o trzech sędziach z 3-ech regionów, albo nie zostało doczytane, albo zignorowane, może z czasem dowiesz się kto się dobrze bawi..
odn nr 3 - skoro tak uważasz niech tak zostanie, owszem ,można się bawić w super sklejki- tylko pytanie - po co? Kto kogo oszuka? czy gra warta świeczki? Bo tak naprawdę oszuka się sam jeżdziec, nie zgodzę się, że nie widać najmniejszych cięć na filmie i poprzestańmy na tym, wolność poglądów
odn nr 4 - są tam dwie opcje przesyłania filmu, pierwsza jako CD ,druga...? nie powiem ,jak kto zechce to przeczyta. Opcja CD była opisana jako bardziej skuteczna przy oglądaniu przez sędziego filmu, bo net nie zawsze ma odpowiednią prędkość , a przyznasz,że trudno oceniać coś co się przycina? Tego już nie doczytałaś. Strona niedługo będzie miała opcję wewnętrznego serwera wrzutu filmów, właściwie już ma ,ale jak było napisane: wszystko jest w fazie testowej, w poprawkach i stąd wrzuty czasowo przesz YT i nie pobieramy żadnych pieniędzy, dlatego konik prosiła o przesył drogą pocztową na CD i gratis.
odn nr 5 -  j/w podkreślone, czyli krytyka sprowadza się już do nie istotnych drobiazgów, ale dzięki, przerobimy🙂
odn nr 6 - Wystawy hodowlane ON- LINE ? Jestem w szoku. Gdzie? Jeśli już to: Wystawy hodowlane koni .
odn nr 7 - nie jestem właścicielką strony, jednakże też zgadzam z tobą się z nie trafionym kolorem, ze swej str powiem tyle: jest do szybkiej zmiany, informatycy nie zawsze robią coś zgodnie założeniami.. jednak strona to tylko układ wzorów ,który można poprzestawiać w odpowiedniejszej kolejności i kolorystyce, obecnie jesteśmy skupione na wykończeniu systemowym a nie graficznym.
Co do rasowej promowanej angielszyzny w jakimś zwykłym poście( scrollować etc) - naprawdę mamy nasze polskie bogate słownictwo, nie trzeba,  ja wiem, że ty wiesz co one znaczą.
I na koniec postu: jak się chce kłaść pod nogi kłody to zawsze wynajduje się tylko same negatywy, a to przecinek nie tu postawiony..( w postach też) zniechęca do działania ,małego, eksperymentalnego, nie koniecznie od razu trafionego, może ktoś nie jest od razu profesjonalistą,  za to wielką radość mają ci ,którzy potrafią tylko wyśmiewać, bardzo dołujące forum, i to chyba wszystko...Jeśli są tu jakieś wyzwiska - to proszę je przedstawić, z góry przepraszam ,naprawdę...
NIKT NICZEGO NIE MUSI
  
wątek zamknięty
Do moderator: Zapomniałam napisać. Racja ,ten link był niepotrzebny. Dobrze,że go zablokowałaś.
wątek zamknięty
Mi osobiście pomysł przypadł do gustu. Fajne rozwiązanie gdy chcesz znać opinie kogoś 'z zewnątrz' (poza twoim jedynym trenerem) a nie jesteś przekonana do startu w zawodach.  🙂  Może nie jadę i nie krytykuje pomysłu, bo jestem młodą 'nastą' hmmm... Podobno za granicą takie strony mają swoich zwolenników i cieszą się popularnością, więc czemu nie próbować u nas?  😀
Jednak strona jest fatalna- nie wzbudza zaufania. Jak na dzień dzisiejszy nie wydałabym pieniędzy na zawody on-line z tej strony. Jednak życzę powodzenia i lepszej strony www!  🙂
wątek zamknięty
Dziwne to wszystko...
szczerze mowiac, to nie wydaalabym 55zl za ocene filmiku w internecie, wiedzac, ze muszejescze natyrac sie z przygotowaniem czworoboku, statywu, kamery itp.
Zwlaszcza ze wpisowe i startowe na zawody to w okolicach szczecina 75zl, warunki do startu ma sie gotowe a i ocena sedziego pewniejsza na zywo.
pominawszy juz, ze po tym co przeczytalam, nie zaufalabym tworcom strony za grosz, bo nic tu nie wyglada profesjonalnie poza jedna wypowiedzia Konika. marna pyskowka, ot co.
wątek zamknięty
Droga Fuzjo, tak się składa,że to właśnie do mojej stajni zawitałaś prosząc o pomoc. Od pierwszego wejrzenia wiedzieliśmy, że nie masz pojęcia o dyscyplinie, sędziowaniu, sędziach, zawodnikach ani nawet o tym, w jaki sposób taki przejazd (dokładnie z którego miejsca) powinien być nagrywany. Nie byłaś w stanie zrozumieć spraw oczywistych np. że 6-letni koń nie wykonuje pewnych elementów ponieważ jest zwyczajnie za młody. Jestem osobą dobrze znaną w środowisku, jestem tą, która może Ci bezinteresownie pomóc z czystej ludzkiej życzliwości, ale też potrafię bardzo zaszkodzić. Nasze środowisko generalnie jest słabo zintegrowane, mamy słabe konie (chociaż z każdym rokiem pojawia się coraz więcej dobrych koni), brak trenerów, brak pieniędzy etc. Dlatego takie fora są idealne dla nas wszystkich do wymiany poglądów, rozmowy, nauki, propagowania określonych dyscyplin jeździeckich. Dlatego drażni mnie to, gdy ktoś w bezsensowny i niepotrzebny sposób uderza w nasze środowisko i w naszą dyscyplinę, której ja, zwykły miłośnik ujeżdżenia oraz wielu innych, często wybitnych trenerów, jeźdźców (pewnie mało kto wie o wielkim, społecznym zaangażowaniu Kasi Milczarek w rozwój ujeżdżenia w naszym regionie a także kraju) poświęcamy cały swój wolny czas. Drażni mnie to, że obraża się ludzi którzy mają własne zdanie i mają na tyle odwagi, by się nim dzielić z innymi. Jeśli zadajesz pytanie, licz się z tym, że ktoś Ci na nie odpowie.
wątek zamknięty
Witam! W pierwszej kolejności Dziękuję za zainteresowanie się projektem. Odczucia jak widzę są różne. Wypowiedzi w postaci krytyki, bardzo mocne. Jednak to motywuje do dalszego działania. W całej Polsce są przeprowadzane badania na papierowych ankietach. Ich wyniki zostaną porównane na równi z odpowiedziami jakie były na różnych forach.

Wyniki się różnią inna jest frekwencja odpowiedzi osób które uczestniczą na forum od tych które absolutnie nie wypowiadają się na żadnym z forum.
wątek zamknięty
Droga anie- dziękuję z góry za pomoc. Co do obrażania ludzi, hmm może ja też to mogę powiedzieć, ale o ile ktoś zechce wrócić do początków tematu to tak naprawdę poszło o dziwne  pretensje DO NAS, ( do mnie) że mamy takie a nie inne wymagania, ktoś był rozżalony -że nie wystartuje w on-line bo nie ma przepisowych parametrów terenu.. Napisałam prosto i wyraźnie ,że decyzja jest odgórna- sędziowska,że jeżeli cokolwiek jest napisane w temacie zawodów - jest zaaprobowane przez właściwe osoby. Kilka postów dalej następna osoba pisze,że nasze środowisko sędziowskie jest beznadziejne, kwestionuje się wiedzę- czyli nic nie znaczy, tym samym nic nie znaczy to, że podpieramy się ich autorytetami , czyli dalej- nic nie znaczy strona i te zawody. Widzisz to? Str 2. Wobec tego jasno widać, że ujawnia się kryzys wartości i autorytetu sędziów. Kto więc uderza w wasze środowisko? Uderzacie się sami nawzajem, jako obserwator nie związany z żadną frakcją, partią, klubem, stojąc z boku przyglądając się różnym środowiskom jeździeckim dobrze to widać. Środowisko jest rozproszone. Często nawzajem nastawione do siebie wrogo, przebija snobizm- no cóż rywalizacja.. Podaj mi konkretny przykład, w którym obrażam kogokolwiek, konkretny cytat proszę z mojego postu, a nie wolną interpretację  barwy niebieskiej w 400 odcieniach.
Co do mej niemożności zrozumienia, że koń 6-letni nie może wykonać pewnych elementów, nadinterpretujesz tamtą rozmowę- mogę czegoś nie wiedzieć ,nie znać etapów jakie może koń wykonywać w poszczególnych fazach ujeżdżenia , nie interesowałam się tym ,bo nie było mi potrzebne,ale nie myl -  pewnej niewiedzy, którą można nadrobić siedząc w temacie, lub z odpowiednią lekturą- z niemożnością, bo w tej chwili dajesz przekład tego co tak mi się wytyka. 
Grozisz mi? Mały pyta dużego🙂 i idzie dalej. JOB.  Pytanie: czy naprawdę chcesz NAM pomóc? Czy potrafisz być ponad podziałami? Kto z kim się lubi, nie lubi, oderwać się od koneksji , patrzenia  innych ,,z kim się zadajesz?" Wątpię. Dodam jeszcze, że post konika jest zgodny z rzeczywistością.  
wątek zamknięty
fazja...mam ci wklejac gdzie ludzi obrazasz? przeczytaj sobie... chyba umiesz..
nikt nie spieral sie z idea jaka taką, z tym ze sa jakies niezbedne wymagania itd...chodzi o twoj sposob i ton wypowiedzi po pytaniu "podoba sie wam pomysl czy nie?" - "ja jestem super mam super plecy zadaje sie z wyzsza klasą a jak wam sie cos nie podoba o spadac" - to tak w delikatnej wersji... nie chcialas racjonalnie rozmawiac, dyskutowac... jak ja np robilma badania do swoich projektow to prosilam o nawet wyolbrzymiona krytyke zeby poprawiac nawet najmnijesze bledy czy dopasowac do potrzeb odbiorcow. a ty pytasz ale oczyekujesz tylko pochwal. powinnas sie zastanowic nad co tu napisano i wyciagac z tego wnioski, szczegolnie ze kilka osob naprawde zna sie na rzeczy - mialas darmowe porady za ktore sie normanie slono placi. a przedewszstkim zmienic ton , bo pograzasz i siebie i wspolnikow i caly biznes.
pisalam to i ja i inne os. po kilka razy...a ty dalej nic nie rozumiesz... ja odpuszczam, ne bede cie wychowywac... a z dobrego serca i doswiaczenia chcialam pomoc uwagami, podpowiedzami.
i sie cisnie "eh ta dzisiejsza mlodziez" 😉
wątek zamknięty
Z innej beczki, zostawiając przeszłość a zaczepiając o pewien sugerowany haczyk .Mam propozycję: można popróbować i się uczciwie założyć🙂 Z nami. Kto zrobi film z kilku kawałków,  tak aby nie było w nim widać cięć, taki idealny, czyściutki, bez ani jednej przycinki ? Czekamy na chętnych montażystów, czy czas poświęcony na cwaniactwo jest tego wart.
wątek zamknięty
fuzja, ale ty masz tupet  🤔
wątek zamknięty
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
15 maja 2011 22:57
Spotkalam sie z podobnym pomyslem w UK i pomyslalam "szkoda, ze nie ma czegos takiego u nas". Teraz juz wiem dlaczego :/
Szkoda, ze w innych krajach mozna, a u nas niestety nie 🙁

Brakuje kompetentnych ludzi, ktorzy mogliby zajac sie realizacja pomyslu. Fuzja niestety mimo sympatii dla tego pomyslu musze przyznac, ze z kazdym kolejnym postem coraz bardziej zniechecasz ludzi 🙁 Twoje wypowiedzi sa poprostu niemile. Jesli tacy ludzie jak Ty zajmuja sie realizacja tego planu, to nie chcialabym brac w tym udzialu, mimo ze jestem pozytywnie nastawiona do tego pomyslu.

Z drugiej strony odnosze wrazenie, ze ludzie na sile wymyslaja problemy. Jakos w innych krajach to funkcjonuje, dlaczego u nas nie moze?
Co do czworoboku, to rozumiem, ze brak odpowiednich wymiarow, plotkow i liter moze byc problemem, ale jest to potrzebne do wykonania programu.
Jesli chodzi o podloze, to nie rozumiem jak plac moze sie nadawac do treningu ujezdzeniowego, ale do wykonania programu juz nie  🤔wirek: Przeciez program sklada sie z elementow wykonywanych na treningu. Poza tym jak mozna pracowac nad rytmem, rownowaga, rozluznieniem itp. jesli plac jest krzywy, z dziurami, kon sie potyka, raz ma z gorki, raz pod gorke  🙄 Na dodatek jazda po takim podlozu to ryzko, ze kon moze sobie cos zrobic.
wątek zamknięty
Faktycznie, (do pomysłu się nie odnoszę) - jak można pracować nad rytmem i równowagą, gdy jest raz z górki, raz pod górkę  🤔wirek:
wątek zamknięty
fuzja, ale ty masz tupet  🤔


Do czego to odnosisz? Do ,,zakładu" o możliwość zmontowania filmu? Skoro została podana taka sugestia - idąc dalej , na wesoło, a nie tupet- zaproponowałam show takiego video, i szczerze- sama jestem zaciekawiona.. taką możliwością przycinanego ideału , bo to jest istotne w tych zawodach, naprawdę, nie trzeba od razu czytać między wierszami i doszukiwać się tego czego nie ma.

Viikaa: no właśnie, ja też takie wrażenie odniosłam tj szukanie na siłę problemów co do placu i treningu ujeżdżeniowego- to jak dla mnie też sprzeczne, aby nie kolidowało, nie będę powtarzać ,bo już napisałaś, ale są pewnie tacy co uważają, że nie koliduje. Pewne normy muszą być spełnione i nie ma odstępstwa. Wracając do miła- niemiła.  Równie dobrze mogę powiedzieć, że ludzie na re-volcie są wyjątkowi, bo tylko tu ciągle powtarza się z uporem.. że jestem nie miła, a ja myślę ,że jestem ostatnio nadto miła i też źle, bo ktoś zaraz doszukuje się ironii itd, wyjątkowe forum,serio. Równie dobrze mogę powiedzieć, że tutaj ludziom brakuje poczucia humoru ,są tkliwi, ambicjonalni itd , ja też jestem tylko człowiek - z emocjami . Jak każdy reaguję, kiedy na dzień dobry dostaje michę cynicznej ironii. Fajnie, że masz sympatię do pomysłu i tego się trzymaj/my- na szczęście nie ma tam forum, celowo nie zrobiłyśmy go, ale wiem czemu takiego serwisu jeszcze nie ma- bo ludzie zniechęcają na dzień dobry od pierwszego postu drwiąc i sugerując czy kamerkę potrzyma mi tata czy mama ?( Co ma mi jeszcze potrzymać ?)i takie zawody to bez sera, za chwilę post, że pomysł fajny, to sorki- ale jaki wreszcie ? Taka  luźna dygresja 🙂 potem pokazanie kto rządzi ,kto większy i kto komu może zaszkodzić.. pytanie w imię czego?  Fajne bo polskie ,takie nasze. Tak miewam pikantny język, ale jestem szczera w wypowiedziach, przedstawiam konkrety jakie wyłożyli mi sędziowie - nie naciągam, nie mydlę oczów. Pewna osoba powiedziała kiedyś tak: niech mówią nawet źle, cokolwiek ,byleby mówili...skoro temat nie został zamknięty do teraz - coś jest na rzeczy, przyznasz, że nie jest nudno, a to dużo i b. istotne. A  ścieranie poglądów  nie zawsze są miłe, szczególnie kiedy są kontrowersyjne, nie mają być miłe- mają być konkretne i na temat, wyjaśnić zasady, co do których ludzie mieli i mają ,,ale". Miła to może być  puchata zabawka.
Pozdrowienia od niemiłej dla wszystkich miłych i niemiłych . Tak ,wiem ,to też  tupet🙂
Od dziś chciałabym zmienić nick na - niemiła, o ile zdążę i nie dostanę pana BANA.
Z resztą nie rozumiem,w czym tyle problemów? 
Pomysł podoba się bo: w punktach wyliczamy jak np: moderator
pomysł jest  taki sobie bo j/w plusy i minusy
pomysł jest do bani bo - j/w ale same minusy
pomysł jest super ,ale do bani bo...
póki co to sprowadza się do jałowych dysput nt fuzji. Na to wygląda ,że jest bardziej ciekawa od projektu...Żarty wolne. Skupcie się Państwo- o ile jeszcze projekt Was interesuje- na nim i tylko na nim . Można?
wątek zamknięty
Z resztą obawiam się że dyskusja będzie jałowa i skupiała się jedynie tylko na krytyce pomysłu i łączenia  go z fuzją i odrzucania na złość fuzji?  Link został potraktowany jako autoreklama. ( tym samym ciekawe, że absolutnie nie został tak potraktowany na innym forum, wręcz mod zachęcił - bo aby o czymś dyskutować ,trzeba wiedzieć o czym) Tym samym trudno tu  rozmawiać o istotnych elementach,  nie mając  wglądu w sedno informacji i video, sugerując się tylko zapodanym tematem, który po drodze ewoluował za wszelką ceną w jedną stronę, sam fakt, że nie wyszczególniono żadnych plusów, za to każda następna osoba powtarza się ,że fajny,ciekawy itd, ciekawe na jakiej podstawie,skoro nie ma wzoru? W związku z tym uważam za grzeczność wyjść z tego działu - bo rozmowa bez wzorca ( link) jest dla mnie i nie tylko.. tym samym bezprzedmiotowa. Logiczna zależność.
To jest dobry dział dla chronicznych niskociśnieniowców- jak sobie zechcą je podnieść, można zasugerować tą stronę/ dział/ temat.
Narka
wątek zamknięty
fuzja- sam pomysł strony nawet niezły. Przy dobrych wiatrach (dobrej reklamie) mógłby się rozwinąć w coś fajnego.
Za to Ty brzmisz okrutnie nieprofesjonalnie.
I to naprawdę źle, że ludziom strona będzie się kojarzyła teraz z Tobą i Twoimi wypowiedziami.

Profesjonalista nie daje się ponosić emocjom przy pierwszym "poście pełnym cynicznej ironii". Więcej. Moim zdaniem nie powinien się dać ponieść emocjom przy 15 postach pełnych ironii. A promowaniem strony powinien się zająć właśnie ktoś profesjonalny.
Ty brzmisz, przepraszam, że to powiem, jak jakaś rozwydrzona 16-latka.
pozdr. i powodzenia w projekcie
wątek zamknięty
Fuzja mialas szanse przeczytac tu opinie profesjonalistwo,ktorych na innych forach NIE ZNAJDZIESZ,mialas szanse znalezc tu sedziow nie tylko z 2kami.
Kilku znajomych profi pingwinow przeczytalo Twoje wypowiedzi i cytuje" co ona wie o srodowisku,takim chamowatym i prostaczym zachowaniem wiele nie zdziala,wrecz przeciwnie narobila sobie wrogo" i wiesz co? musze sie z nimi zgodzic
inicjatywa fajna,ale...wlasnie-powinni sie zajmowac tym  profesjonalisci,nie amatorzy dajacy sie poniesc pod  wplywem emocji,nie "wszechwiedzacy",ktorzy nie dadza sobie nic powiedziec.
Krytyka byla,sugestie byly, nie byla to jalowa dyskusja jak piszesz,ludzie pisali co im sie nie podoba,co mozna poprawic,z czego zrezygnowac
Jesli ty tego nie widzisz to sory,nie powinnas sie brac ani za promocje ani za owy projekt,bo marketingowcem jestes beznadziejnym i ewidentnie zaszkodzilas sobie wpisami tutaj. I  wiesz co? to poszlo w swiat,daleeeeko!! i mowia o tym znane i mniej znane nazwiska.
Przykre.Moglobyc fajnie,milo...
p.s. link jest autoreklama- niby dlaczego mial nie zostac wykasowany? czemu wlasciciel str ma pozwalac promowac sie i zarobkowac komus na swojej  stronie,na ktora sam lozy
OT YT podobno bardzo rygorystycznie podchodzi do pewnych spraw juz kiedys  juz byla podobna akcja-ktos wie jak to sie skonczylo?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 maja 2011 08:13
Z drugiej strony odnosze wrazenie, ze ludzie na sile wymyslaja problemy. Jakos w innych krajach to funkcjonuje, dlaczego u nas nie moze?

tez mam takie wrażenie 🤔

Przeciez niech robią tą stronę dziewczyny, bardzo fajnie że im się chce inwestować swój czas i siły w ta nową w Polsce inicjatywę.

A czy strona odniesie sukces czy tez nie to się okaże i to tak naprawdę twórcy strony poniosą z tego tytułu ew. straty czy też będa mieć jakieś korzyści. Więc też nie wiem czym się tu tak ludzie podniecają.

Ich pomysł, ich inicjatywa, ich strona, ich sprawa.

Jedna uwaga do Fuzji: nie ma co nakręcać złych emocji poprzez przyjmowanie na wyrost postawy obronno-napastliwej wyrażaną w twych odpowiedziach które zbyt drobiazgowo odpierają każdy negatywny argument.

Mniej znaczy więcej a proste słowo dziękuję może zdziałać o wiele więcej.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 maja 2011 08:45
Przeczytałam pierwszy post i pomyślałam: o, jak fajnie!
A potem... im dalej, tym gorzej, fuzja robi iście niedźwiedzią przysługę projektowi. A szkoda, bo fajnie byłoby się sprawdzić.
Przy okazji,  może ktoś mi podesłać linka do tej strony?
wątek zamknięty
Witam. Na początek napiszę że tym bardziej interesujące jest to forum. Bo z góry wyznaczono już finał budowy strony. Jednak na innych forach dyskusja nie przybrała takiego obrotu, generalnie nie podniosło to też nikomu ciśnienia. Oczywiste jest że strona daleko odbiega od normy, w pierwszej kolejności wynika to z inwestycji jakie już włożyłam. W dalszej kolejności będzie można zobaczyć inne rozwiązania technologiczne, bynajmniej jednak właśnie trzeba sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie. Co do osoby która jest członkiem zespołu, to się nie wypowiadam. Każdy z nas jest wolnym strzelcem. Jesteśmy pasjonatami z burzą pomysłów. Wszystkiego musimy posmakować aby wiedzieć jakie ciastko można sprzedać. Pozdrawiam!

Chciałam powiedzieć Dziękuję osobie która jako jedyna na tym forum odważnie napisała że życzy nam Lepszej strony!
wątek zamknięty
koniku jedyną osobą , której temat pondniósł ciśnienie jest jego założycielka... Nikt się tu kłócić nie zamierzał, a konstrutywna krytyka, czy pytania o działanie strony w praktyce są chyba rozsądne aby móc korzystać z serwisu, a dla Was są wskazówką do układania FAQ?
niestety coś co w zamyśle miało być reklamą - stało się w efekcie czymś wręcz przeciwnym, ale to też nauka na przyszłość...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.