Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

widać, że ukryty talnet był w tym koniu. Niby konik nie pozorny, a jak się zmienił i jak mięsni nabrał  😍

i ogon super  😀
aniaagre pewnie, że widać, wyładniało Ci konisko, oj wyładniało  😀
dziękuję 🙂 cieszę się, że widać zmiany🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
23 maja 2011 12:07
Misia kuc sportowy po Nando i Bombonierce 144 cm w kłebie 4 lata
rok temu zdjecie poglądowe z przed kupna

Pierwsz próby lonżowania z siodłem /pasem

Misia kwietniowa poczatek kwietnia

Koniec kwietnia piekna szyjka


Więcej zdjęć w galeri myśle że wpływ jazd ,treningu na drążkach troche zmienił jej umięśnienie napewno dostała szyji
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 maja 2011 12:28
żeby cokolwiek było widać tak naprawdę to musisz zrobić zdjęcie w identycznej pozycji i oświetleniu co to pierwsze
Niestety zdjęcia nie obrazują zupełnie nic 🤔 Pls o wstawienie odpowiedniejszych zdjęć.
w sumie mam dwa razy wiecej konia od kupna (kilka mies po 1 zdjęciu) do dziś🙂
pozdrawiam
Coralowa, piekny koń. Wrzuc jakies fotki do zdjecia waszych koni
Coralowa super przykład fajnego rozwoju konia. Dla mnie bomba. Co to za papier? Piękne konisko tak wogóle.
Gillian   four letter word
29 maja 2011 11:47
Coralowa, jeden z piękniejszych koni, które się tu przewinęły  😜 opowiedz coś o nim/niej?  😜
o nim🙂

ogier, 2004 sp, papier typowo skokowy, o.Correro m.Gipsy Rock po Druh.

mam go od 2008. i naprawde ze szypiorka chudego rozrosl sie na podwojnego Corala🙂

miło usłyszeć słowa zachwytu,dziekujemy!
Coralowa, gratulacje! Konik się naprawdę wyrobił i rzeczywiście dwa razy go więcej  😀
Coralowa masz być z czego dumna 😉 Piękny  👍
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 maja 2011 12:28
No piękny ten Coral.
Coralowa na żywo Coral jest jeszcze piękniejszy i do tego jeszcze świetny ruchowo.
Gratulacje i powodzenia na czworobokach (czekam na wasze pierwsze C-oty za płoty 🙂 )
aniaagre... to chyba nie ten sam kon ;]
ogony tak szybko nie rosną... jak to zrobilyscie?? 😵
(bo skąd miesnie to wiem....praca, regularnosc,  ble ble ... wszystko pikus przy tym ogonie jednak! dajesz jej jakies turbo sterydy wlosowe? 😜
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
01 czerwca 2011 13:06
horse odstęp czasowy to 2,5 roku, zdecydowanie dosc czasu na zadbanie o ogon. Znam to z autopsji 😉 U mnie 1,5 roku z przecietnego zrobiło sie na kitę którą obdzieliła by 3 konie i jeszcze by zostało 🙂
kolorwiatru - hmm, ja mam nieco inne doświadczenia. Znam konie które mogą sobie przez dwa lata dostawać witaminy, dobrą paszę, dodatkowo biotynę, ogony mają nieczesane, jeśli już to rzadko i przy pomocy jakiejś odżywki, i nie robi im się z lichego czy przeciętnego ogona wypasiona kita. Chyba to po prostu od konkretnego konia zależy, tak jak z ludźmi - jeden ma bujne włosy, drugi nie, i choćby najlepsze kosmetyki tego znacząco nie zmienią.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
01 czerwca 2011 22:19
Gosic bardzo możliwe, jednak muszę przyznać, że specjalnie jakoś chorobliwie o ten ogon nie dbałam. Drugą kobyłkę mam od roku, ogon i grzywę miała dość przeciętne. Ogon może nie zrobił się dużo gęściejszy ale rośnie na długość jak zwariowany. Teraz ma prawie do ziemi więc częściowo zaplatam. Grzywa rośnie w zastraszającym tempie i zrobiła się gęściejsza o 100%. JAk to robię? Ścinam możliwie jak najkrócej i średnio raz na dwa tygodnie przycinam końcówki po około 0,5 cm. Nie stosuję jakichś super odżywek, jedynie super sheenem do wyczesania. A czeszę dość rzadko bo dużo włosów wyrywam i po prostu mi szkoda. Jedynie kąpiel ogona 1 raz w tygodniu lub nawet raz na dwa tygodnie w wiaderku z roztworem wody z zaparzonym rumiankiem i cytryną. Oczywiście już w chłodnym  😉
heh 🙂
Grimma ma ogólnie bardzo gęstą grzywę i ogon, a kupiłam ją z takim "czymś", bo ponoć kilka dni przed moim przyjazdem konie jej na padoku wygryzły. Całkiem możliwe, bo jak ma ruję to pcha się dupą pod wałacha a ten ją podgryza, ale psikam jej takim gorzkim specyfikiem, i strat na razie nie ma 🙂
Dostaje witaminki, dobrą paszę, dobrej jakości siano i owies, do tego dbam o odrobaczenia i ogon jest ładny 🙂 Staram się częściej niż raz w tyg nie czesać ogona 🙂 Sheenem go potraktuję to się nie plącze i nie ma potrzeby go przeczesywać tak często 🙂
Z ogona to jestem dumna że hoho  😜
Hej - a to nie jest niewłaściwy wątek? Do "grzywnych i ogonowych" biegiem - marsz!
Coralowa piękny koń  😜
Coralowa - mój ideał siwego konia!  😍
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
02 czerwca 2011 11:32
halo masz rację, przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać  😉

A tak w temacie, to siwy suuper. Pozazdrościć  😜
szkoda,ze mam tak mało zdjec;/, ale te wakacje mamy obstawione kilkoma zawodami,wiec moze sie znajdzie fotograf amator i wrzuce wtedy jeszcze kilka🙂 pozdrawiam
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 czerwca 2011 20:46
To może ja takie aktualne porównanie ; d

Tym razem około 2 lata różnicy miedzy zdjęciami : )


Chyba idzie nam coraz lepiej ; d  😡
Ninga -  🤔zok:  👍 rewelacja !
świetna robota! Na początku szyja, jak przecinek, a teraz...  👍
Nasz 6-letni Mateuszek (Cisoń).
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne foty
Może tym razem Katija mnie nie wywali 🙂

tym razem nie, a wszystkich zglaszajacych brak edycji informuje, ze posta z ostrzezeniem edytowac sie nie da.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się