moda, ciuchy etc...

Pursat - Bardzo fajna kurtka! mogłabyś wstawić linka aukcji? 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2011 10:18
Kampari, no to powodzenia w szukaniu 🙂 jak dla mnie nie istnieje coś takiego jak "płaszcz zimowy"... jak w ogóle można chodzić w płaszczu w zimie?! Pomijam oczywiście oficjalne wyjścia, gdzie płaszcz JESIENNY jak najbardziej pasuje, ale w zasadzie zakłada się go tylko "na chwilę", a nie biega cały dzień po mieście.

Hiacynta, jak dla mnie bomba (nawet gęba :P), ale nie za krótka ta spódniczka/sukienka? Jak się schylasz to nie masz "pękniętych pleców" na wierzchu? 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2011 10:30
Pursat - Bardzo fajna kurtka! mogłabyś wstawić linka aukcji? 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=20941747 Koleś sprzedaje te kurtki jako Zara. Ale koło Zary, to one mogły co najwyżej leżeć. 😉

Hiacynta, jak dla mnie bomba (nawet gęba :P), ale nie za krótka ta spódniczka/sukienka? Jak się schylasz to nie masz "pękniętych pleców" na wierzchu? 😉


Hehe, no właśnie, musiałam się pilnować 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2011 10:43
Hiacynta, Dla mnie super! Ale Twoje nogi, tak samo jak nogi Pursat, doprowadza mnie kiedys do depresji 😜
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2011 11:56
noen, oj tam oj tam. 😉 Dzisiaj śniły mi się twoje dżefrejowe kopytka i mam taką małą ochotę, żeby sobie podobne sprawić. 🙂 Im więcej oglądam zdjęć z nimi, tym bardziej mi się podobają. 😁
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2011 11:57
Pursat, zartujesz? :O No to niezle upadlas na glowe 😁 Tylko blagam nie kupuj podrob z deezee bo one sa koszmarne 🤣 Jeffrey to Jeffrey, im mniejsze stopki tym lepiej wygladaja, wiec nie ma co czekac, jedz do sklepu i kupuj! W krakowie na pewno gdzies jeffreye znajdziesz 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2011 12:16
Nie żartuję. 😉 Właśnie chciałam podróby, bo na oryginalne szkoda mi kasy. 😀 Te są ze stylowebuty.pl :



Pursat, na karmelickiej, albo sławkowskiej widziałam ostatnio te kopyta. Współczuję słabości do nich :P
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2011 12:24
Pursat, widze, że mamy podobne sny 😀 Też mi się okroooopnie spodobały te buty po zobaczeniu ich na blogu Karoliny 🙂


(swoją drogą ta marynarka też niczego sobie)

Wcześniej się zarzekałam, że są okropne, końskie i nigdy nie poddam się tej modzie. Tak samo było z emu! Po prostu coraz więcej osób je nosi i się do nich przyzwyczaiłam na tyle, że nawet zaczęły mi się podobać. Ale na tym chyba poprzestanę, bo mam grube łydki i kostki i wyglądałabym w nich jak centaur 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2011 12:52
Pursat, na karmelickiej, albo sławkowskiej widziałam ostatnio te kopyta. Współczuję słabości do nich :P

Też sobie współczuję, aczkolwiek nie jest to jeszcze bardzo zaawansowana słabość. 😉

Wcześniej się zarzekałam, że są okropne, końskie i nigdy nie poddam się tej modzie.

Dokładnie! 🤣 Na razie jednak obejdę się smakiem, bo zrobiłam ostatnio spore zakupy i nie mam wolnej kasy. W sklepach internetowych na szczęście nie ma mojego rozmiaru. 😀
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2011 20:50
Pursat, oryginalne jakos bardziej mnie pociagaja 😀
Dziewczyny, szukam płaszcza na zimę - ma być BARDZO ciepły, a do tego jakiś odjechany, dziwny, boski 😀 tak do 400zł. Widziałyście  gdzieś w sklepach stacjonarnych albo na allegro? Wszystkie puchowe odpadają, chodzi mi o wełniane/filcowe/coś w ten deseń 🙂
Dzionkachyba mam dla cos dla ciebie. Niestety nie wiem, jak tam cenowo, ale wizualnie nie pozalujesz:

[[a]]http://www.desigual.com/desigual/browse/category.jsp;jsessionid=ED42E51B4569A3699A101261A49A198D.desigual_node1?categoryId=cat760084&isCategoryPage=true&categoryNavIds=1%3Acat760084[[a]]

(przepraszam, nie umiem wstawiac krotkich linkow 🙁 )

Ja mam taki plaszczyk o nazwie "genna". Nie powiem- robi furrore. Jak pokopiesz na aukcjach, to jest szansa, ze znajdziesz outlety.

Pozdr
trzynastka   In love with the ordinary
05 grudnia 2011 10:35
Pandurska -

Link zazwyczaj wklejamy między a jeśli jednak zdarzy się, że link jest bardzo długi, jak na przykład aukcje z ebaya to należy go skrócić w następujący sposób.

Gotowy link wklejamy pomiędzy [ url =      a    ] tutaj piszemy dowolny tekst [  / url ] i zamykamy. Oczywiście między znakiem równości a zamknieciem nawiasu nie powinno być spacji. Np.





Zapodacie adres do tego bloga Karoliny? 😉
Pandurska, o jaa, jakie fajne! Dzięki za linka, pogrzebię w tym później 🙂
http://beauty-fashion-shopping.blogspot.com/


edit:
szukam takich legginsów h&m



nowych 36 ew 38, kiedyś mignęły mi na allegro ale od tamtej pory ich nie widziałam. Może komuś rzuciły się w oczy na jakiś stronach/portalach?
i jak tam laski , kupił ktoś jeszcze te avanti z kartami? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
05 grudnia 2011 19:39
korsik, bardzo trudno je teraz dostać, ale obserwuj allegro. Są też podobne, szyte na wzór H&M-owych..
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 grudnia 2011 20:51
Dziewczyny - gdzie jeszcze znajdę nauszniki podobne do tych KNIT białych. Chodzi mi o takie z wierzchu jakby robione na drutach lub "barankowe" i najlepiej kremowe.
to prawda, że kupon URODZINOWY z Orsay można wykorzystać nawet na przecenione ciuchy?
pokrowiec też był , olaboga  🙄
desigual jest szalenie drogi. Raz się szarpnęłam na jedną bluzkę, swoje kosztowała, ale jest prześliczna  😍
Mają interesujące wizualnie ciuchy, ale te ceny... buf 🙄
desigual jest szalenie drogi. Raz się szarpnęłam na jedną bluzkę, swoje kosztowała, ale jest prześliczna  😍
Mają interesujące wizualnie ciuchy, ale te ceny... buf 🙄

Mam jedną sukienkę desiqual i ją uwielbiam, udało mi się ją kupić na jakiejś wyprzedaży w 'okazjnej' cenie 250zł😉 Ale szczerze mówiąc później już mi się nic nie podobało a na pewno nie na tyle, żeby kupować ich ciuchy po normalnych cenach😉
Zgadzam sie. Desigual jest drogi, ale dziewczyny..

Moj plaszcz, to istny szal😀 Nigdy nie mierzylam ani nie mialam tak swietnie skrojonego plaszcza. Nie wspomne o jego orginalnosci. Kocham go miloscia wieczna i wiem, ze bede go nosic jeszcze dlugo. Kupilam go w tamtym sezonie i z ogromnym zalem chowalam go do szafy na lato  😉

Ale naprawde popatrzcie na allegro albo ebayu! Kiedys przy okazji poszukiwan widzialam rzeczy za naprawde okazyjne ceny. Niestety najczesciej byly w rozmiarach XS, a ja mam M-ke, wiec no niestety..
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2011 16:09
Nie żartuję. 😉 Właśnie chciałam podróby, bo na oryginalne szkoda mi kasy. 😀 Te są ze stylowebuty.pl :






mój prezent pod choinkę  😜
Scottie   Cicha obserwatorka
08 grudnia 2011 12:01
Naciau, ja w dalszym ciągu poluję na Avanti, wchodzę do każdego kiosku, który mijam po drodze. Niestety w moim osiedlowym juz nie ma, na mieście w ogóle Avanti już nie można dostać ;(

edit: szukam torebki. Musi być pakowna, być workiem na ramię i w dodatku lekka. Do 130 zł i dobrej jakości. W sieci gdzie mogę szukać oprócz allegro i etorebki? Coś z sieciówek jest godne uwagi?
wiecie gdzie mogę znaleźć tą bluzkę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się