Sesja/Studia i t d ;)

kujka   new better life mode: on
06 grudnia 2011 08:15
karolinaaa, najczesciej jest tak, ze po prostu masz warunek.
ale a. na niektorych uczelniach nie daja warunku po I roku
      b. na niektorych kierunkach sa przedmioty ktorych niezaliczenie powoduje z automatu oblanie roku. np na arabistyce nie mozna miec warunku z arabskiego bo to glowny i najwazniejszy przedmiot.
Właśnie, to jest najważniejszy przedmiot. Idę się wszystkiego dowiedzieć dziś, może będę mogła zaliczać sobie inne przedmioty, a za rok zrobiłabym tylko dynamiczną..
Dzięki za odpowiedzi :kwiatek:

edit. jest tutaj ktoś na gospodarce przestrzennej? 😉
Wystarczy popatrzeć do regulaminu  😉
jeżeli voltopirowe kciuki naprawdę pomagają, to błagam Was, trzymajcie je za mnie dziś!  😵
buyaka, trzymam! I liczę na to samo jutro. 😉
Trzymamy!  🏇 🏇
Powiadam Wam moi drodzy, to NIE-WIA-RY-GO-DNE!  💃

Wszystkie znaki na niebie i ziemi, powiadają, że dzięki Wam cuda się spełniają!

Liczyłam na zagładę, dobrze, że chociaż zmieniłam podejscie z:"to będzie masakra", na "co mam byc to będzie, miejmy nadzieję, że dobrze - przesyłam dobrą energię ku wszystkim" i przełączyłam się na tryb 'jestem lilią na jedwabnej tafli jeziora", a tu się okazuje, że było przefantastycznie, wszystko poszło jak na maśle. Zapunktowałam dziś u każdego z prowadzących, a myślałam, że mi tylko kopa zasadzą.

Co więcej, wybrano mnie jako reprezentantkę mojej filologii na dużą imprezę, nie wiem tylko, czy mam się cieszyć, zy racze płakać z tego powodu, bo stres będzie duży. Nie raduje mnie wygłoszenie monologu po indonezyjsku  😵 no dobra, moje ego niewątpliwie wzrosło, mam nadzieję tylko, że dam radę!

Tak czy inaczej, DZIĘKI KOCHANI BO WY TEŻ MIELISCIE UDZIAL W MOIM CUDOWNYM DNIU! :kwiatek:
Gratulacje wszystkim, co pozaliczali 😀
A ja mam przypał z matmą- 3 kartkówki niezaliczone 😀
ovca   Per aspera donikąd
06 grudnia 2011 19:06
Mistral z kim masz matmę?  😁
Kurcze, studenci, pomocy.  👀
Czy ma ktoś może wiedzę na temat psychologii klinicznej?
Inteteresuje mnie ostatnio ten temat i właściwie mam możliwość pójścia na te studia nawet jeżeli matura nie wyjdzie tak jak miała i nie dostanę się na wetę (bo taki jest cel). Czy warto się za to brać? Czy jest praca dla absolwentów?
Muszę powiedzieć że kierunek wydaje mi się być bardzo ciekawy ale tyle się nasłuchałam o nadmiarze młodych psychologów i problemach z praca że nawet nie wiem czy jest sens brać to pod uwagę.
🤔
karolinaaa, jak u Ciebie?
Wszak kciuki dzis dzielnie trzymałam!  😅
buyaka, dziękuję, koło z intersekcji zaliczone na ponad 70% :kwiatek: Ale z geologii dynamicznej i tak będzie komis 😁
Ovca- wykład z panem o niepogodnym nazwisku, a ćwiczenia - panią H.-S. 😀
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
07 grudnia 2011 21:27
jutro koo z fizyki...  🙄 zamawiam kciuki!
no toż jasne, że będziemy trzymać!  🏇
Scottie   Cicha obserwatorka
09 grudnia 2011 18:32
Też macie na studiach dziwną rywalizację dzienni vs. wieczorowi (w której rywalizują tylko... dzienni) czy tylko na UW takie cuda się dzieją?
Scottie, Hmm. U siebie nie słyszałam, ale nie spotykam się z wieczorowymi za bardzo. U nas jest rywalizacja Alma Mater vs. filia zamiejscowa 😉 którą podsycają... ci z Alma Mater.

Oooo.... Tydzień jestem chora i okazało się, że wszystkie najlepsze zajęcia odpadły i nie mam czego żałować. 😍
A u mnie zupełnie inaczej. Ja jestem na dziennych i zarówno z zaocznymi jak i z filią zamiejscową mamy dobre kontakty, wymieniamy się np pytaniami z egzaminów. Nigdy nie było problemów.
U nas też jest ok.
Generalnie na UJ-cie praktycznie nie ma rozróżnień na stacjonarne i niestacjonarne.
Wszyscy są traktowani dokładnie tak samo.Można wymieniać się grupami w obie strony.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2011 06:58
U nas jako, że mała uczelnia to wszyscy się kojarzą. Ale zaoczni próbują wykorzystywać dziennych pt: 'dajta pytania na egzamin i to najlepiej z odpowiedziami'. Dopóki nic nie potrzebują to sobie nie przypominają o starych znajomych 🙄
U nas wielkich wojen nie ma, bez przesady. 😉 Tylko studenci inni... Swoją drogą, ja się zastanawiam kto dorabia gęby ośrodkowi zamiejscowemu... studenci czy wykładowcy. 😎
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2011 13:47
Mogę prosić jutro o kciuki? O 18.30 mam egzamin z historii mediów no i ehh... fajnie byłoby go jednak zdać 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 grudnia 2011 13:54
ja o 15! Strasznie, strasznie, strasznie proszę. Chcę wystrzelać 3...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2011 13:57
Strzyga, jak dobrze, że ktoś mnie rozumie 😉 Uff! U nas niestety nie test tylko na 100% pytania otwarte, typu uzupełnianie luk w tekście, podawanie konkretnych nazw gazet itd. 🙁
to ja o 8.30 - mam koło z fizjo, a nauka w ogóle mi nie idze - mam coś 100str do przeczytania, zaczałem o 12 i przeczytalem az 11 :P
i jeszcze o 12 mam dopytke z biochemii ehh
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 grudnia 2011 13:59
ja mam wielokrotnego wyboru, ale jestem na 200/458, notatek nie ruszyłam. Miałam się uczyć w Brukseli, ale jakoś mi nie wyszło.
trzynastka   In love with the ordinary
11 grudnia 2011 22:22
Ktoś dzisiaj siedzi?
Taak. Patofizjologia, farmakologia. Oba jutro. Nawet w połowie nie jestem...
Też siedzę - paleontologia i paleobotanika..
trzynastka   In love with the ordinary
11 grudnia 2011 22:29
O, to nie będę sama 😉
Nie powiem z czym siedzę, bo przy tych waszych "pa-blablbalba" nie wygląda to dobrze  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się